nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2020

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Adámková Dana 1980 Triatlon Tálín Ženy B 1/16 181 0
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 1/16 129 8
Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 1/16 174 8
Ardamica David Ml. 2001 CZ CENTRUM Bazalka Muži A1 2/16 263 8
Ardamica David St. 1976 Muži B 1/16 156 8
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 1/16 161 8
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 1/16 194 0
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 2/16 399 8
Beran Ladislav 1987 Č. Budějovice Muži A2 0/16 0 0
Bílek Petr 1975 TJ Pilich Horní Skrýchov Muži B 0/16 0 0
Binder Václav 1956 Plnej pupek CB Muži D 1/16 123 4
Bláha Jakub 1987 Muži A2 2/16 377 0
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži B 0/16 0 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 1/16 114 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži C 1/16 113 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 1/16 141 8
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 0/16 0 8
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 0/16 0 8
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 0/16 0 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 2/16 316 0
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 1/16 178 4
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 1/16 128 4
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 1/16 170 8
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 0/16 0 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 1/16 137 0
Drázda Petr 1964 Jihočeský klub maratonců Muži C 1/16 136 4
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 1/16 188 8
Fiala Stanislav 1980 Č. Budějovice Muži B 0/16 0 0
Fialová Ilona 1977 Jarošov nad Nežárkou Ženy B 0/16 0 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 1/16 136 8
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 2/16 359 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 0/16 0 0
Hanžl Richard 1967 Malonty, Psi Jaroměř Muži C 1/16 151 0
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 2/16 382 0
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 1/16 155 0
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 1/16 168 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 0/16 0 0
Hrdina Jiří 1988 Munice Muži A2 0/16 0 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 1/16 177 8
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 1/16 106 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 0/16 0 0
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 1/16 205 0
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 0/16 0 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/16 0 8
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 1/16 160 8
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/16 0 0
Kasík Konstantin 1978 Tábor-Afinpol Muži B 2/16 383 0
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži B 0/16 0 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 0/16 0 8
Konášek Václav 1986 RASTY team ! Muži A2 0/16 0 0
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 1/16 178 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 1/16 122 0
Korábik Michal 1982 Tábor Muži A2 1/16 185 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/16 0 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 0/16 0 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/16 0 0
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 0/16 0 4
Kuchyňka Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers Muži C 0/16 0 0
Kysela Tomáš 1987 Dolní Třebonín Muži A2 0/16 0 0
Lanči Jan 1980 Tábor Muži B 0/16 0 0
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 1/16 197 0
Lexa Jiří 1971 Č. Budějovice Muži B 1/16 127 8
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži A2 1/16 164 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 1/16 197 8
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži B 2/16 367 0
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži A1 0/16 0 0
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 0/16 0 4
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 0/16 0 0
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 0/16 0 0
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A2 0/16 0 8
Matoušová Jitka 1973 Jankov Ženy B 0/16 0 8
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 0/16 0 0
Mikoláš Stanislav 1991 Muži A1 0/16 0 0
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 1/16 197 0
Mrázková Jitka 1990 Dva Běžci Ženy A2 0/16 0 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 1/16 199 4
Musil Tomáš 1988 Jindřichův Hradec Muži A2 0/16 0 0
Nehonský Zdeněk 1980 Planá nad Lužnicí Muži B 1/16 200 0
Neubert Andreas 1969 Halle (Saale), LAV Halensia e.V. Muži C 1/16 163 0
Nosek Vladimír 1959 Sdružení orientačních sportů Jindř.Hradec Muži D 0/16 0 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 0/16 0 8
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 1/16 170 0
Novotný David 1977 Borek Borekstyle Muži B 0/16 0 0
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 0/16 0 0
Novozámský Milan 1985 Tým Dejvid Muži A2 0/16 0 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži D 1/16 157 8
Parobek Jan 1971 Jarošov nad Nežárkou Muži B 0/16 0 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A1 1/16 208 8
Petrů Martin 1986 Veselí nad Lužnicí Muži A2 0/16 0 0
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 0/16 0 8
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 2/16 256 0
Pokorný Petr 1974 ČB Muži B 1/16 112 0
Poloková Jana 1979 #týmdejvid Ženy B 0/16 0 0
Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou Muži A1 1/16 175 0
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 1/16 179 0
Procházka Michal 1981 Jindřichův Hradec Muži A2 0/16 0 0
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 0/16 0 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 2/16 279 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 2/16 383 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 0/16 0 0
Ryšlavý Květoslav 1971 Včelná, RESOLUTION TEAM Muži B 0/16 0 0
Sedlák Petr 1975 Zborov Muži B 1/16 126 0
Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 0/16 0 0
Schandl Pavel 1987 Nová Ves u ČB Muži A2 0/16 0 0
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 1/16 195 0
Smažíková Alena 1973 Liga 2000 Tábor Ženy B 2/16 381 8
Smrčinová Markéta 1974 Č. Budějovice Ženy B 0/16 0 0
Somogyi Daniel 1979 Hluboká nad Vltavou Muži B 1/16 142 0
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 0/16 0 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 0/16 0 8
Studnař Lukáš 1989 Val, Triathlon team Tábor Muži A2 1/16 193 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 1/16 121 0
Sýkora František 1963 Dobřejovice Muži C 1/16 176 8
Szábo Miloš 1981 Jihočeský klub maratonců Muži A2 0/16 0 0
Šafránek Petr 1978 TJ Sokol Bavorov Muži B 1/16 188 8
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 2/16 283 8
Šindelářová Veronika 1988 Č. Budějovice Ženy A2 1/16 208 8
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 1/16 105 0
Šteflíček Martin 1975 Ratiboř Muži B 1/16 161 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 1/16 124 8
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 1/16 172 8
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 0/16 0 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 2/16 397 0
Tupá Eva 1986 TC Dvořák Ženy A2 1/16 198 8
Uhlířová Miroslava T 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 0/16 0 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 0/16 0 8
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 1/16 145 8
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/16 0 8
Vášová Veronika 1995 Č. Budějovice Ženy A1 1/16 184 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/16 0 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 0/16 0 0
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži B 1/16 167 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 0/16 0 0
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 1/16 139 8
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 0/16 0 8
Vorel Michal 1989 Orlando Bananas Muži A2 0/16 0 8
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 1/16 162 8
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 1/16 140 0
Zámiš Jaroslav 1994 České Budějovice Muži A1 0/16 0 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 0/16 0 8
Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň Ženy A1 1/16 159 4
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 0/16 0 8
Zoubková Eva 1976 Č. Budějovice Ženy B 0/16 0 0
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 0/16 0 0
Žáková Michaela 1977 Tým Dejvid Ženy B 0/16 0 8

Celkem závodníků: 145

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2020 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR