nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2023

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Binder Václav 1956 České Budějovice - Ta Kleť Muži D 0/16 0 0
Burgstallerová Klára 2001 Ženy A1 0/16 0 0
Burianová Lenka 1984 Churáňov, Night run Team Ženy A2 0/16 0 0
Černá Lenka 1982 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 0/16 0 0
Dvořáková Monika 1974 tymdejvid Ženy B 0/16 0 0
Filková Nikola 1990 Strakonice Ženy A2 0/16 0 0
Gazda Martin 1968 Relax běhny Muži C 0/16 0 0
Grabmüller Ivo 1962 B&H TT Č.Budějovice Muži D 0/16 0 0
Gregor Jan 1979 České Budějovice Muži B 0/16 0 0
Honsová Romana 1987 Bechyně, tým VOPAR Ženy A2 0/16 0 0
Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice u Bechyně Muži A1 0/16 0 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži C 0/16 0 0
Jakubíčková Hana 1986 SK 4 Dvory České Budějovice Ženy A2 0/16 0 0
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 0/16 0 0
Jančúchová Jitka 1984 Č. Krumlov Ženy A2 0/16 0 0
Jarolím Michal 1989 TJ VS Tábor Muži A2 0/16 0 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/16 0 0
Klimeš Petr 1980 JKM Muži B 0/16 0 0
Konášek Václav 1986 RASTY team ! Muži A2 0/16 0 0
Kosař Petr 1975 SRTG Lišov Muži B 0/16 0 0
Kučera Radek 1967 BBC Praha Muži C 0/16 0 0
Lexa Jiří 1971 RUSTY team Muži C 0/16 0 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 0/16 0 0
Marek Jiří 1970 České Budějovice JKM Muži C 0/16 0 0
Matouš Pavel 1989 Tým Dejvid Muži A2 0/16 0 0
Meisl Jan 1974 Jihočeský klub maratonců Muži B 0/16 0 0
Meisl Petra 1973 JKM Ženy C 0/16 0 0
Meisl Petra 2006 Jihočeský klub maratonců Juniorky 0/16 0 0
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 0/16 0 0
Mikešová Michaela 2005 Tým Kleť Juniorky 0/16 0 0
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A2 0/16 0 0
Novotný Filip 2003 České Budějovice Muži A1 0/16 0 0
Nymburg Christopher 2000 #TýmKleť Muži A1 0/16 0 0
Olšjak Ladislav 1959 LOKMO Muži D 0/16 0 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A2 0/16 0 0
Pilát Václav 1987 Tým Dejvid Muži A2 0/16 0 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 0/16 0 0
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 0/16 0 0
Přibyl Ivan 1973 Veselí nad Lužnicí Muži C 0/16 0 0
Punčochář Jan 1983 #tymdejvid Muži B 0/16 0 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 0/16 0 0
Řeháčková Jana 1974 Tým Kleť Ženy B 0/16 0 0
Sklářová Petra 1978 Netolice Ženy B 0/16 0 0
Stach Michal 1985 J.Hradec Muži A2 0/16 0 0
Stejskal Ladislav 2001 SK 4. Dvory Muži A1 0/16 0 0
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 0/16 0 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 0/16 0 0
Šafránek Petr 1978 Generation Team Muži B 0/16 0 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 0/16 0 0
Šindelářová Veronika 1988 Generation Team Ženy A2 0/16 0 0
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 0/16 0 0
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži C 0/16 0 0
Toman Robert 1993 Muži A2 0/16 0 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy B 0/16 0 0
Tuček Jiří 1974 SK 4. Dvory Muži B 0/16 0 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy B 0/16 0 0
Vaš David 1990 Tým Dejvid Muži A2 0/16 0 0
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 0
Vogelová Alena 1973 Jihočeský klub maratonců Ženy C 0/16 0 0
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 0/16 0 0
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy C 0/16 0 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 0/16 0 0
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 0/16 0 0
Žáková Michaela 1977 Tým Kleť Ženy B 0/16 0 0

Celkem závodníků: 65

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2023 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR