nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2018

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 4/19 596 8
Amirov Sergey 1981 Muži A2 0/19 0 0
Ardamica David Ml. 2001 ARDY TEAM Junioři 7/19 1175 4
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Muži B 7/19 1289 4
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 5/19 888 4
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 2/19 380 6
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 6/19 1198 0
Benda Vladislav 1978 Centi Run Muži B 1/19 140 0
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy C 1/19 162 0
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 7/19 1184 6
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 7/19 1405 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 10/19 1344 6
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/19 128 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 4/19 612 4
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 6/19 1127 4
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 4/19 536 8
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 6/19 1043 0
Cenková Veronika 1991 Č. Budějovice Ženy A1 4/19 717 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 4/19 657 0
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 2/19 381 4
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 1/19 188 6
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži B 8/19 1569 6
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 2/19 267 4
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 7/19 1232 8
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 6/19 1203 6
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 9/19 1409 6
Drázda Petr 1964 Jihočeský klub maratonců Muži C 2/19 287 6
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 8/19 1562 6
Falta Hynek 1974 Jihočeský klub maratonců Muži B 0/19 0 0
Fenclová Dana 1976 Tábor Ženy B 0/19 0 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 9/19 1276 14
Grabmüllerová Natalie 1996 Fischer Ski Šumava klub Ženy A1 1/19 203 0
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 7/19 1312 6
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 3/19 483 6
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 6/19 1156 6
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži B 5/19 680 0
Halama Stanislav 1978 Č. Budějovice Muži B 4/19 538 0
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 1/19 160 0
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 3/19 518 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 9/19 1745 6
Horalík Martin 1989 České Budějovice Muži A1 0/19 0 0
Horelicová Lucie 1989 České Budějovice Ženy A1 2/19 400 0
Hronek Jiří 1983 Písek, Peaceegg Muži A2 0/19 0 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 10/19 1916 6
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 1/19 189 8
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A2 5/19 770 0
Chalupský Zdeněk 1955 Ledenice Muži D 1/19 159 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 8/19 1012 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 7/19 1132 0
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 4/19 803 0
Jamrik Miroslav 1957 Král Šumavy Muži D 4/19 684 6
Jandus Tomáš 1987 Muži A2 3/19 483 6
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 6/19 980 14
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 8/19 1387 10
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Muži B 7/19 1323 8
Kalina Zdeněk 1984 Praha, SPORTICUS team Muži A2 1/19 194 0
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/19 0 0
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 9/19 1745 6
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 4/19 697 6
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 9/19 1751 8
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 1/19 114 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 6/19 905 14
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A2 3/19 525 14
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 5/19 936 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 3/19 337 6
Kovář David 1990 Č. Budějovice Muži A1 3/19 514 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/19 0 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 5/19 984 6
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 1/19 177 10
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 4/19 598 4
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 12/19 1658 14
Latislavová Pavlína 1979 Č. Budějovice Ženy A2 3/19 527 4
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 6/19 1217 10
Lomský Tomáš 1984 České Budějovice Muži A2 4/19 756 0
Loos Jaroslav 1981 VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE Muži A2 5/19 923 6
Lovčí Tomáš 1987 SRTG České Budějovice Muži A2 0/19 0 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 5/19 924 4
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 2/19 380 4
Macek Petr 1979 ČB Muži A2 3/19 591 14
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A2 1/19 177 0
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 1/19 151 8
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži C 3/19 494 8
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A1 6/19 985 0
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 8/19 1476 8
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 7/19 1303 14
Mikeš Pavel 1965 CHlum Muži C 6/19 813 14
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 8/19 1434 10
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži E 6/19 767 8
Mikuška Tomáš 1988 Brloh Muži A2 1/19 115 0
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A1 0/19 0 0
Nosál Petr 1982 Suchdol nad Lužnicí Muži A2 2/19 338 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 5/19 974 10
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 9/19 1637 6
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 1/19 164 0
Oubram Jan 1978 Soběslav Muži B 1/19 140 0
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 7/19 1321 8
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži A2 1/19 175 0
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 4/19 584 0
Pavlasová Zuzana 1983 Centi Run Ženy A2 1/19 182 0
Pechová Jaroslava 1982 Č. Budějovice Ženy A2 8/19 1533 14
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 3/19 530 8
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 6/19 853 14
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 9/19 1331 6
Píšek Jaroslav 1990 Boršov nad Vltavou Muži A1 4/19 795 8
Pleštilová Lucie 1988 České Budějovice Ženy A2 7/19 1366 0
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 3/19 514 6
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Muži A1 0/19 0 0
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 0/19 0 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A2 6/19 1218 14
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 9/19 1493 6
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 8/19 1510 14
Rouče Radim 1985 Český Krumlov Muži A2 0/19 0 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 4/19 592 8
Růžička Jindřich 1976 Sokol ČB Muži B 9/19 1411 6
Sedlák Petr 1975 Zborov Muži B 0/19 0 0
Semerád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 5/19 731 0
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 1/19 200 8
Smažíková Alena 1973 Tábor Ženy B 6/19 1120 6
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A2 3/19 402 6
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 1/19 169 6
Stejskal Ladislav 1977 Sk 4 Dvory Muži B 5/19 873 0
Stejskal Ladislav Jun. 2001 České Budějovice Junioři 4/19 536 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 6/19 1025 8
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A1 8/19 1561 6
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 7/19 1023 10
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 1/19 150 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ CE Energy Muži A2 4/19 749 10
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 9/19 1429 14
Šimůnek Rostislav 1968 Trisk ČB Muži C 2/19 284 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 9/19 1142 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 3/19 434 0
Štěpánek Kamil 1985 Č. Budějovice Muži A2 1/19 165 4
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 6/19 964 6
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy B 6/19 1201 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 2/19 267 6
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 9/19 1777 6
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 6/19 735 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 7/19 1082 0
Valenta Petr 1979 Budyně Muži A2 0/19 0 0
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 3/19 373 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 6/19 995 14
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 6/19 1060 14
Vavreček Miroslav 1963 Bechyně Muži C 3/19 507 0
Vejsada Marek 1972 SK Yukon Muži B 5/19 577 0
Vejsada Tomáš 2007 SK Yukon Junioři 5/19 675 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 4/19 488 8
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 1/19 190 6
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 8/19 1346 6
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 9/19 1702 14
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 12/19 2250 6
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 1/19 149 4
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 6/19 1100 14
Wehrberger Pavel 1974 Veselí n. Lužnicí Muži B 2/19 265 0
Zámiš Jaroslav 1994 Reebok run crew Muži A1 1/19 173 0
Zbořilová Martina 1988 České Budějovice Ženy A2 4/19 775 0
Zdvihal Lukáš 1977 Lipnoman Muži B 4/19 756 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 10/19 1883 14
Zlochová Simona 1990 Č.Budějovice Ženy A1 8/19 1591 14
Zoderer Josef 1952 Praha Muži D 6/19 956 6
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 7/19 1248 14
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 10/19 1688 6

Celkem závodníků: 161

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR