nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2019

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 1/18 153 8
Ardamica David Ml. 2001 CZ CENTRUM Bazalka Junioři 3/18 494 0
Ardamica David St. 1976 Muži B 2/18 354 8
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 3/18 538 8
Augstenová Petra 1982 Jiskra Třeboň Ženy A2 3/18 613 0
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 2/18 393 8
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy C 0/18 0 0
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 2/18 332 8
Binder Václav 1956 Plnej pupek CB Muži D 0/18 0 4
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 3/18 354 0
Brlica Pavel 1993 #TrSkPB Muži A1 0/18 0 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/18 147 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 3/18 441 4
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 3/18 571 4
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 1/18 114 8
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 3/18 545 0
Cenková Veronika 1991 Č. Budějovice Ženy A1 2/18 349 8
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 4/18 630 0
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 3/18 577 4
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži B 1/18 193 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 2/18 251 4
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 2/18 357 8
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 1/18 193 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 3/18 426 0
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - JKM Muži C 2/18 390 0
Ferebauer Petr 1972 Zliv Muži B 1/18 131 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 3/18 372 8
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 3/18 554 0
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 3/18 468 8
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 3/18 579 8
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži B 1/18 124 0
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 1/18 159 0
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 1/18 178 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 2/18 388 0
Hrdina Jiří 1988 Munice Muži A2 1/18 136 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 2/18 373 8
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 1/18 155 8
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A2 1/18 132 0
Chalupa Tomáš 1989 Muži A2 1/18 184 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 2/18 232 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 2/18 320 0
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 3/18 610 8
Chudožilov Michal 1986 Zlivice, Vitateam Muži A2 0/18 0 0
Jandus Tomáš 1987 Č. Budějovice Muži A2 0/18 0 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/18 0 8
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 1/18 182 0
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži A2 1/18 158 0
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/18 0 0
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 3/18 505 0
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 2/18 393 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 2/18 272 8
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 2/18 372 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 3/18 349 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/18 0 0
Krbec Tomáš 1969 Přísečná Muži C 2/18 369 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 3/18 585 8
Křikavová Zdeňka 1987 Jindřichův Hradec Ženy A2 2/18 360 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 1/18 171 8
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 2/18 259 4
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 2/18 303 8
Langhans Jan 1977 Gronský klub Muži B 2/18 310 0
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 3/18 594 8
Lippl Jan 1983 Č. Krumlov Muži A2 2/18 380 0
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži A2 1/18 163 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 2/18 385 4
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 1/18 186 4
Macek Petr 1979 ČB Muži B 4/18 810 8
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži B 2/18 367 0
Mach Milan 1967 MACHTRI Muži C 0/18 0 0
Macháčová Veronika 1988 CBC Ženy A2 1/18 187 0
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 0/18 0 8
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 1/18 192 0
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži A2 2/18 360 0
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A2 2/18 375 0
Matouš Petr 1949 Tálín Muži E 1/18 91 0
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 0/18 0 0
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 2/18 367 8
Mikeš Jaromír 1976 České Budějovice PLNEJ PUPEK CB Muži B 1/18 148 0
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 2/18 229 0
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 3/18 536 0
Minařík Jakub 1987 Vodňany Muži A2 0/18 0 0
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 2/18 371 0
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A2 2/18 370 0
Nosek Vladimír 1959 Sdružení orientačních sportů Jindř.Hradec Muži D 1/18 163 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 1/18 191 0
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 1/18 189 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži D 2/18 316 8
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 1/18 184 8
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži B 0/18 0 0
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 0/18 0 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A1 2/18 387 0
Petrů Martin 1986 Veselí nad Lužnicí Muži A2 1/18 149 0
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 3/18 383 8
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 0/18 0 0
Pleštilová Lucie 1988 České Budějovice Ženy A2 2/18 390 8
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 1/18 189 0
Pouzar Jiří 1984 Rudolfov Muži A2 0/18 0 0
Pouzarová Lenka 1994 Boršov nad Vltavou Ženy A1 0/18 0 0
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Muži A1 2/18 366 8
Procházka Michal 1981 Jindřichův Hradec Muži A2 2/18 336 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 4/18 597 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 4/18 794 8
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 2/18 277 4
Ryšlavý Květoslav 1971 RESOLUTION České Budějovice Muži B 0/18 0 0
Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 2/18 252 0
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 2/18 398 8
Smažíková Alena 1973 Tábor Ženy B 4/18 752 0
Smrž Jakub 1983 Bežímpro.cz Centrum BAZALKA Muži A2 1/18 156 0
Sodomka Milan 1976 TJ Jiskra Třeboň Muži B 0/18 0 0
Somogyi Daniel 1979 Hluboká nad Vltavou Muži B 2/18 249 0
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 1/18 160 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 3/18 500 8
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A2 2/18 397 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 4/18 582 8
Sýkora František 1963 Dobřejovice Muži C 1/18 182 0
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 0/18 0 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ CE Energy Muži A2 1/18 192 8
Šafařík Radek 1975 Plnej pupek CB Muži B 1/18 165 4
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 3/18 446 8
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 3/18 344 0
Šteflíček Martin 1975 Ratiboř Muži B 3/18 517 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 2/18 264 0
Štěpánek Kamil 1985 Isofruit / Hluboká nad Vltavou Muži A2 1/18 170 0
Štětina Tomáš 1989 Muži A2 0/18 0 0
Švec Libor 1980 Č. Budějovice Muži A2 1/18 146 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 2/18 305 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 2/18 363 8
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy C 2/18 394 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 1/18 112 8
Trnková Petra 1967 Geis.cz Ženy C 1/18 178 8
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 3/18 591 0
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 1/18 135 0
Tupá Eva 1986 TC Dvořák Ženy A2 1/18 184 8
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 1/18 93 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 1/18 162 0
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 1/18 126 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 2/18 325 8
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/18 0 0
Vášová Veronika 1995 Č. Budějovice Ženy A1 0/18 0 0
Vavreček Miroslav 1963 BK Bechyně Muži C 0/18 0 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/18 0 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 0/18 0 0
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 2/18 328 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 0/18 0 8
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 3/18 536 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 1/18 106 0
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 2/18 358 0
Wehrberger Pavel 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 2/18 284 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 2/18 268 0
Zámiš Jaroslav 1994 Reebok run crew Muži A1 1/18 172 0
Zbořilová Martina 1988 České Budějovice Ženy A2 1/18 193 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 1/18 195 8
Zoderer Josef 1952 Praha Muži D 0/18 0 8
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 0/18 0 8
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 2/18 306 0

Celkem závodníků: 155

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR