nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Individuální soutěž o největší počet kilometrů naběhaných v r. 2023

Vyhlašujeme 3. ročník celoroční individuální soutěže o největší počet naběhaných kilometrů s průběžným čtvrtletním hodnocením.

Pro účast v soutěži je potřeba zaregistrovat se do Jihočeského běžeckého poháru 2023, nebo do Jihočeského klubu maratonců 2023.

Zájemci o účast nahlásí vždy do 15. dne měsíce následujícího po uplynulém čtvrtletí, tj. aktuálně do 15.07.2023, čestně své jméno, příjmení, bydliště (obec), rok narození a celkový počet kilometrů osobně naběhaných a zaevidovaných za poslední 3 měsíce, tj. aktuálně za duben až červen 2023, na e-mailovou adresu pocetkm@email.cz. Přiložení důkazu o evidenci (např. výpisu z hodinek) je vítáno. Následně bude do 14 dnů zveřejněno pořadí celkové i v kategoriích.

Účastníci soutěže, kteří nahlásí své výsledky min. za 3 čtvrtletí roku 2023 a uběhnou celkově více než 501 km, získají zdarma roční předplatné na rok 2024 magazínu BUDLive https://www.budlive.cz

První tři nejlepší účastníci v celkovém pořadí a vítězové každé kategorie (dle systému JBP) obdrží při vyhlášení výsledků na začátku roku 2023 kvalitní běžecké oděvy od firmy Mizuno propagující JBP po celém kraji.

Běhu zdar!


O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2023 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR