nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Sponzoři

Groz Beckert Groz Beckert
Generálním sponzorem JBP se od roku 2016 stala firma Groz-Beckert Czech. Pro Vás, kteří jméno Groz-Beckert nikdy neslyšeli nebo neví, že Groz-Beckert vyrábí jehly a nástroje do šicích a pletacích strojů, mám důležitou informaci: Pokud byste si měli teď svléknout vše, co ušily nebo upletly jehly od Groz-Beckert, většina z Vás by běžela jen ve spodním prádle. A vy co máte na sobě funkční spodní prádlo, vy byste buď neopustili šatny nebo byste běželi nazí. A bez bot. Groz-Beckert totiž šije svět. Bez Groz-Beckert do cíle nedoběhnete!

Město České Budějovice Město České Budějovice
Děkujeme za podporu projektu: - „Příspěvek na činnost ostatních mládežnických sportovních klubů“ Projekt tréninků naší mládeže byl v roce 2017 podporován a spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“

Jihočeský kraj Jihočeský kraj


Lipno Lipno


Stavitelství Jašarov Stavitelství Jašarov


Decathlon Decathlon
Zabýváme se prodejem sportovního vybavení, oblečení a obuvi. Nabízíme nejrůznější opravy, údržbu nebo úpravy na míru sportovního vybavení. Možnost vyzkoušení zboží před nákupem a zakoupení dárkových poukazů.

NEUBAUER & PARTNER s.r.o NEUBAUER & PARTNER s.r.o


IFC IFC
Společnost IFC-EU s.r.o. je česká společnost zabývající se konzultační a poradenskou činností v oblasti pojištění a financí. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s velkým počtem pojišťoven, stavebních spořitelen, bank, ale i leasingových a investičních společností, jsme schopni našim klientům poskytovat velmi fundované informace díky, kterým dokážeme najít nejvhodnější a nejvýhodnější kombinace těchto produktů s ohledem na jejich potřeby. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Pro členy JPB možnost slev na různé druhy pojištění včetně spoření do zlatých a stříbrných slitků.

Weyland Holz spol. s r.o. Weyland Holz spol. s r.o.
Prodáváme stavební, truhlářské a exotické řezivo, konstrukční KVH a lepené BSH hranoly, podlahy, dveře, obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Dále nabízíme modřínové a Thermowood fasádní obklady, překližky, lamino, OSB a pracovní desky, modřínové a exotické venkovní dřevěné terasy, a řadu dalších materiálů na bázi dřeva. Členové JBP mají u nás na veškerý sortiment 10% slevu.

Šumavský pramen Šumavský pramen
ŠUMAVSKÝ PRAMEN a.s., založený v roce 2000, je firmou s dlouholetou tradicí v oboru výroby a stáčení vynikající pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN do barelů a jejím prodejem a distribucí po celé ČR. Dále se zabýváme prodejem nejmodernějších aquamatů (výdejníků vody), které Vám zajistí pohodlnou cestu k dodržování Vašeho pitného režimu.

Propom Propom
Společnost Propom s.r.o. se od svého vzniku zabývá především prodejem pracovních oděvů a pracovní obuvi. Pracovní oděvy jsou vyráběny z velmi kvalitních textilií.

PCV Computers PCV Computers


Kostax s.r.o. Kostax s.r.o.
Společnost KOstax spol. s r.o. od svého počátku působí v oblasti informačních technologií jakožto komplexní dodavatel informačních systémů. Hlavní náplní byl prodej výpočetní techniky a dodávky počítačových sítí.

Triexpert Triexpert
Partner Jihočeského klubu maratonců

Svět běhu Svět běhu


Ramissio Ramissio
Na prvním místě jsou pro nás lidé a jejich spokojený život. Vydáváme se cestou zpět k přírodě a darům, které v sobě ukrývá. Vycházíme z filozofie zdravého životního stylu v kombinaci se třemi důležitými pilíři - přinášíme krásu a zdraví prostřednictvím našich produktů ...


O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR