nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Sponzoři

Groz Beckert Groz Beckert
Generálním sponzorem JBP se od roku 2016 stala firma Groz-Beckert Czech. Pro Vás, kteří jméno Groz-Beckert nikdy neslyšeli nebo neví, že Groz-Beckert vyrábí jehly a nástroje do šicích a pletacích strojů, mám důležitou informaci: Pokud byste si měli teď svléknout vše, co ušily nebo upletly jehly od Groz-Beckert, většina z Vás by běžela jen ve spodním prádle. A vy co máte na sobě funkční spodní prádlo, vy byste buď neopustili šatny nebo byste běželi nazí. A bez bot. Groz-Beckert totiž šije svět. Bez Groz-Beckert do cíle nedoběhnete!

Město České Budějovice Město České Budějovice
Děkujeme za podporu projektu: - „Příspěvek na činnost ostatních mládežnických sportovních klubů“ A závodu Sokolský běh Republiky - PODPORA SPORTU 2021. Projekt tréninků naší mládeže a soustředění byl v roce 2021 podporován a spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“

Jihočeský kraj Jihočeský kraj
Podporovatel běžeckých závodů JBP - 2022 Běhy Dolní Dvořiště 1/2 maraton Kardašova Řečice

Zemědělské služby Dynín Zemědělské služby Dynín
Společnost Zemědělské služby Dynín, a.s. se věnuje výrobě a prodeji krmných směsí pro hospodářská zvířata, dále obchodu se zemědělskými komoditami a také s osivy nebo přípravky na výživu a ochranu rostlin. Prostřednictvím svých dceřiných společností realizujeme také zemědělskou prvovýrobu v podobě pěstování zemědělských plodin, produkce mléka, výkrmu kuřecích brojlerů a kachen a také produkce hovězího masa. Jsme regionální společností podporující české zemědělství a potravinářství.

Mizuno Mizuno
Značka Mizuno píše svoji historii od roku 1906, kdy bratři Rihachi a Rizo Mizunové založili v japonské Osace společnost MIZUNO Brothers Ltd. Byl to počátek jejich dlouhé cesty za touhou vyrábět dokonalé produkty. Právě dokonalost je hlavním motorem značky Mizuno. Rozdíl mezi dobrým a vynikajícím produktem spočívá ve velké pozornosti k detailu. Mizuno vývojem špičkového sportovního vybavení nejen, že podporuje veškeré sportovní aktivity, ale také vytváří produkty a služby, které aktivně šíří sportovní hodnoty i do každodenního života. Pod krédem „Mizuna Power to Perform" se skrývá nekonečná práce, která zahrnujeneustálé testování jednotlivých produktů a spolupráci s profesionálními sportovci. Vše proto, aby Mizuno umožnilo všem sportovcům podat nejlepší výkon. Její sortiment zahrnuje tu nejkvalitnější obuv na mnoho druhů sportů – běžeckou obuv s ojedinělou technologií Wave, házenkářskou a volejbalovou obuv podporující individualitu, rychlost a přirozený pohyb každého hráče, stylovou obuv na tenis, fotbal, rugby, golf a celou řadu dalších sportů. To vše je Mizuno.

Stavitelství Jašarov Stavitelství Jašarov


Anglo česká Anglo česká


NEUBAUER & PARTNER s.r.o NEUBAUER & PARTNER s.r.o


IFC IFC
Společnost IFC-EU s.r.o. je česká společnost zabývající se konzultační a poradenskou činností v oblasti pojištění a financí. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s velkým počtem pojišťoven, stavebních spořitelen, bank, ale i leasingových a investičních společností, jsme schopni našim klientům poskytovat velmi fundované informace díky, kterým dokážeme najít nejvhodnější a nejvýhodnější kombinace těchto produktů s ohledem na jejich potřeby. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Pro členy JPB možnost slev na různé druhy pojištění včetně spoření do zlatých a stříbrných slitků.

Weyland Holz spol. s r.o. Weyland Holz spol. s r.o.
Prodáváme stavební, truhlářské a exotické řezivo, konstrukční KVH a lepené BSH hranoly, podlahy, dveře, obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Dále nabízíme modřínové a Thermowood fasádní obklady, překližky, lamino, OSB a pracovní desky, modřínové a exotické venkovní dřevěné terasy, a řadu dalších materiálů na bázi dřeva. Členové JBP mají u nás na veškerý sortiment 10% slevu.

Propom Propom
Společnost Propom s.r.o. se od svého vzniku zabývá především prodejem pracovních oděvů a pracovní obuvi. Pracovní oděvy jsou vyráběny z velmi kvalitních textilií.

Kostax s.r.o. Kostax s.r.o.
Společnost KOstax spol. s r.o. od svého počátku působí v oblasti informačních technologií jakožto komplexní dodavatel informačních systémů. Hlavní náplní byl prodej výpočetní techniky a dodávky počítačových sítí.

Triexpert Triexpert
Partner Jihočeského klubu maratonců

Ramissio Ramissio
Na prvním místě jsou pro nás lidé a jejich spokojený život. Vydáváme se cestou zpět k přírodě a darům, které v sobě ukrývá. Vycházíme z filozofie zdravého životního stylu v kombinaci se třemi důležitými pilíři - přinášíme krásu a zdraví prostřednictvím našich produktů ...


O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2024 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR