nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Sponzoři

Groz Beckert Groz Beckert
Generálním sponzorem JBP se od roku 2016 stala firma Groz-Beckert Czech. Pro Vás, kteří jméno Groz-Beckert nikdy neslyšeli nebo neví, že Groz-Beckert vyrábí jehly a nástroje do šicích a pletacích strojů, mám důležitou informaci: Pokud byste si měli teď svléknout vše, co ušily nebo upletly jehly od Groz-Beckert, většina z Vás by běžela jen ve spodním prádle. A vy co máte na sobě funkční spodní prádlo, vy byste buď neopustili šatny nebo byste běželi nazí. A bez bot. Groz-Beckert totiž šije svět. Bez Groz-Beckert do cíle nedoběhnete!

Město České Budějovice Město České Budějovice
Děkujeme za podporu projektu: - „Příspěvek na činnost ostatních mládežnických sportovních klubů“ A závodu Sokolský běh Republiky - PODPORA SPORTU 2021. Projekt tréninků naší mládeže a soustředění byl v roce 2021 podporován a spolufinancován Statutárním městem České Budějovice“

Jihočeský kraj Jihočeský kraj


Lipno Lipno
Lipno je jednou z nejoblíbenějších českých destinací pro rodinnou dovolenou nebo výlet. Letní sezona na Lipně je plná sportovního vyžití a odpočinku. Cyklistické výlety kolem jezera nebo pětikilometrová projížďka po lesním Floutrejlu, adrenalinový sjezd na terénních koloběžkách či pohodová plavba v elektročlunu po hladině Lipna. Veškeré potřebné vybavení naleznete v půjčovnách INTERSPORT Rent. Zážitkem bude také jízda na bobové dráze. Vyzkoušet můžete klasickou korýtkovou nebo horskou trasu. Dominantou Lipna je Stezka korunami stromů se 40 m vysokou věží, ze které jsou krásné výhledy do okolí i na vzdálené alpské vrcholky. Nedaleko ní naleznete unikátní rodinný park Království lesa. Na několika desítkách dřevěných atrakcí a prolézaček tu děti stráví hodiny dováděním, zatímco vy můžete relaxovat ve stínu šumavského lesa. Všechny lipenské zážitky najdete na www.lipno.info

Stavitelství Jašarov Stavitelství Jašarov


Decathlon Decathlon
Zabýváme se prodejem sportovního vybavení, oblečení a obuvi. Nabízíme nejrůznější opravy, údržbu nebo úpravy na míru sportovního vybavení. Možnost vyzkoušení zboží před nákupem a zakoupení dárkových poukazů.

NEUBAUER & PARTNER s.r.o NEUBAUER & PARTNER s.r.o


IFC IFC
Společnost IFC-EU s.r.o. je česká společnost zabývající se konzultační a poradenskou činností v oblasti pojištění a financí. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s velkým počtem pojišťoven, stavebních spořitelen, bank, ale i leasingových a investičních společností, jsme schopni našim klientům poskytovat velmi fundované informace díky, kterým dokážeme najít nejvhodnější a nejvýhodnější kombinace těchto produktů s ohledem na jejich potřeby. Snažíme se být vždy o krok napřed a přicházet s inovacemi, které mají přidanou hodnotu pro klienty. Pro členy JPB možnost slev na různé druhy pojištění včetně spoření do zlatých a stříbrných slitků.

Weyland Holz spol. s r.o. Weyland Holz spol. s r.o.
Prodáváme stavební, truhlářské a exotické řezivo, konstrukční KVH a lepené BSH hranoly, podlahy, dveře, obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky. Dále nabízíme modřínové a Thermowood fasádní obklady, překližky, lamino, OSB a pracovní desky, modřínové a exotické venkovní dřevěné terasy, a řadu dalších materiálů na bázi dřeva. Členové JBP mají u nás na veškerý sortiment 10% slevu.

Propom Propom
Společnost Propom s.r.o. se od svého vzniku zabývá především prodejem pracovních oděvů a pracovní obuvi. Pracovní oděvy jsou vyráběny z velmi kvalitních textilií.

Kostax s.r.o. Kostax s.r.o.
Společnost KOstax spol. s r.o. od svého počátku působí v oblasti informačních technologií jakožto komplexní dodavatel informačních systémů. Hlavní náplní byl prodej výpočetní techniky a dodávky počítačových sítí.

Triexpert Triexpert
Partner Jihočeského klubu maratonců

Ramissio Ramissio
Na prvním místě jsou pro nás lidé a jejich spokojený život. Vydáváme se cestou zpět k přírodě a darům, které v sobě ukrývá. Vycházíme z filozofie zdravého životního stylu v kombinaci se třemi důležitými pilíři - přinášíme krásu a zdraví prostřednictvím našich produktů ...


O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2022 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR