nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2024

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Alešová Šárka 1977 České Budějovice Ženy B 1/16 186 0
Ambrož Jan 1988 #tymdejvid Muži A2 2/16 345 0
Bartyzal Josef 1984 #tymdejvid Muži B 1/16 189 4
Bartyzalová Marie 1968 Ženy C 0/16 0 0
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE - Kleť Muži B 1/16 191 0
Behenský Lukáš 1974 Boršov nad Vltavou Muži C 3/16 527 0
Bělka Jakub 1983 Běž /\ Buď z.s. Muži B 5/16 759 0
Beneš Radek 2000 STRG Lišov Muži A1 2/16 331 0
Bílek Petr 1975 Jindřichův Hradec Muži B 0/16 0 0
Bláha Jakub 1987 Tým Kleť Muži A2 2/16 377 0
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži C 1/16 197 0
Bláha Jan 2010 Borek Junioři 0/16 0 0
Boreš Ivan 1976 Leptač Muži B 0/16 0 0
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy C 1/16 171 0
Bumbová Matylda 2007 Kamenictví Bumba Juniorky 1/16 172 0
Černá Lenka 1982 Jihočeský klub maratonců Ženy B 4/16 771 4
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 3/16 477 4
Černý Vítězslav 2007 Jihočeský klub maratonců Junioři 1/16 171 0
Červený Petr 1973 Roudné Muži C 4/16 691 0
David Tomáš 1984 #tymdejvid Muži B 3/16 559 0
Davidová Zuzana 1986 #tymdejvid Ženy A2 1/16 185 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 3/16 540 8
Dokulilová Ludmila 1962 3 běžci Ženy D 4/16 778 0
Fiala Stanislav 1980 Status Fit Igy Team Muži B 1/16 200 0
Fiala Tomáš 1974 Křemže Muži C 4/16 727 4
Fialová Irena 1979 #tymdejvid Ženy B 3/16 566 4
Filková Nikola 1990 Strakonice Ženy A2 3/16 576 4
Gazda Martin 1968 JKM - Relax běhny Muži C 2/16 264 8
Grabmüller Ivo 1962 B&H TT Č.Budějovice Muži D 1/16 169 0
Gregor Jan 1979 České Budějovice Muži B 5/16 929 4
Hinterholzová Helena 2000 Tým Kleť Ženy A1 1/16 193 8
Homolová Michaela 1981 Paškovka, Písek Ženy B 0/16 0 0
Honsová Romana 1987 Bechyně, tým VOPAR Ženy A2 2/16 392 0
Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice u Bechyně Muži A1 1/16 181 0
Hronová Božena 1954 ŠuTri Prachatice Ženy D 2/16 371 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži C 3/16 505 0
Jakubíčková Hanka 1986 SK 4 Dvory České Budějovice Ženy A2 1/16 199 8
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 3/16 538 4
Jančúchová Jitka 1984 Č. Krumlov Ženy B 3/16 545 4
Jandus Tomáš 1987 Běž /\ Buď z.s. Muži A2 4/16 579 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 1/16 168 8
Jauker Milan 1976 TaKleť Muži B 3/16 506 8
Jaukerová Martina 1977 TaKleť Ženy B 1/16 192 8
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži B 1/16 179 0
Kadoch Michal 1987 SKI Klub Strakonice Muži A2 1/16 193 0
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 1/16 158 0
Klimeš Petr 1980 JKM Muži B 4/16 761 4
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži B 2/16 366 0
Kovář Jan 1980 Čížová Muži B 3/16 556 0
Krejčí Petr 1987 Běž /\ Buď z.s. Muži A2 5/16 848 0
Kučera Radek 1967 BBC Praha Muži C 3/16 398 4
Kučerová Lucie 1991 České Budějovice Ženy A2 1/16 189 0
Lexa Jiří 1971 RUSTY team Muži C 2/16 345 4
Mach Milan 1967 ŠuTri Prachatice Muži C 3/16 454 0
Marek Jiří 1970 České Budějovice JKM Muži C 2/16 343 0
Matouš Pavel 1989 #tymdejvid Muži A2 0/16 0 4
Meisl Jan 1974 Jihočeský klub maratonců Muži C 5/16 870 8
Meisl Petra 1973 JKM Ženy C 5/16 897 8
Mikeš Jaromír 1976 České Budějovice PLNEJ PUPEK CB Muži B 3/16 483 8
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 1/16 114 0
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 2/16 313 0
Mrázová Kristina 1996 Ženy A1 1/16 195 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 0/16 0 0
Neubert Andreas 1969 Halle,./ Čkyně Muži C 0/16 0 0
Nevoral Jiří 1983 Žďarský postrach Muži B 3/16 576 4
Noháč Michal 1972 Petroupim Muži C 0/16 0 0
Nymburg Christopher 2000 #TýmKleť Muži A1 2/16 395 8
Osenský Robert 1980 HR Racing Team České Budějovice Muži B 2/16 368 0
Pánek Pavel 1950 IPC Žirovnice Muži E 2/16 289 0
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži D 1/16 170 0
Pexa Martin 1974 JBP běhám Muži C 5/16 799 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 5/16 744 0
Profant Vladimír 1970 Dinos TT Muži C 4/16 754 0
Procháska Pavel 1980 #tymdejvid Muži B 1/16 177 0
Punčochář Jan 1983 #tymdejvid Muži B 0/16 0 0
Ráftl Karel 1976 Lovětín Muži B 5/16 793 8
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 3/16 488 0
Roučka Alois 1974 AR-Technik Strakonice Muži C 3/16 508 4
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 0/16 0 0
Ryšlavý Květoslav 1971 RESOLUTION TEAM Muži C 1/16 132 0
Řáda Matěj 2002 Jindřichův Hradec Muži A1 1/16 195 0
Skalka Pavel 1970 Lipí a CBC Team Muži C 4/16 744 0
Sklářová Petra 1978 Netolice #tymdejvid Ženy B 1/16 182 0
Smetana Jiří 1953 ČIKO Č. Krumlov Muži E 0/16 0 0
Somogyi Dániel 1979 Třeboň Muži B 3/16 461 0
Stach Michal 1985 J.Hradec Muži A2 5/16 948 0
Stejskal Ladislav 2001 SK 4. Dvory Muži A1 5/16 910 4
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 2/16 330 4
Stejskal Marek 1993 Dinos TT Muži A2 4/16 734 8
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži C 3/16 472 8
Svatošová Ivana 1981 Radkov Ženy B 1/16 182 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 5/16 759 8
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 1/16 111 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži C 2/16 346 8
Toman Martin 1971 SK Babice Muži C 4/16 658 0
Toman Robert 1993 Muži A2 5/16 933 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy B 3/16 551 8
Tošilová Květa 1981 Velešín Ženy B 2/16 354 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy B 2/16 395 8
Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 3/16 574 8
Vaš David 1990 #tymdejvid Muži A2 1/16 201 8
Viskotová Alesja 1992 Velešín Ženy A2 5/16 988 0
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 0
Vogelová Alena 1973 Jihočeský klub maratonců Ženy C 4/16 759 8
Vokálová Aneta 2004 Tým Kleť Ženy A1 4/16 749 8
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 3/16 559 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 0/16 0 4
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy D 3/16 555 8
Vyskočil Pavel 1976 SKI Vimperk Muži B 3/16 554 0
Wittichová Sandra 1995 Strakonice , Český běžecký klub Ženy A1 0/16 0 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 4/16 658 0
Zoderer Josef 1952 Praha - Tábor Muži E 4/16 570 0
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy D 4/16 734 8
Žáková Michaela 1977 Tým Kleť Ženy B 2/16 362 8

Celkem závodníků: 114

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023  2024

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2024 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR