nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Detail teamu PALMI Tábor

Novotný Pavel - celý profil
NázevDélkaPořadíČasBodyBody kategorie
Hodinovka na dráze - Zliv 1 h 37. 1:00:00 163 123
Neplachovský hrneček 10 km 38. 0:42:29 164 127
1/2 maraton Kardašova Ředčice 21,1 km 21. 1:32:38 179 127
Reuter Run Boršov n. Vltavou 12 km 33. 0:56:35 173 128
Běh okolo Hluboké 25 km 15. 1:47:35 185 129
Běh okolo Hejtmanu 10 km 26. 0:40:32 176 124
Celkem bodů (*)1040758

Smažíková Alena - celý profil
NázevDélkaPořadíČasBodyBody kategorie
Budějovický T1 maraton 42,2 km 9. 4:12:30 191 127
Běžecký ples - Jankov 2020 8 h 1. 8:00 8 8
Vožický vytrvalostní běh. 7 a 14 km 16. 0:35:18 190 129
Dačická 14 9 a 13 km 13. 0:46:19 189 129
Běh bez hodinek - Holubov 6 km 17. 0:30:51 6 6
Hodinovka na dráze - Zliv 1 h 6. 1:00:00 194 132
Neplachovský hrneček 10 km 9. 0:49:09 193 131
Reuter Run Boršov n. Vltavou 12 km 10. 1:07:48 196 135
GP Kamenný Újezd 10 km 11. 0:52:38 191 129
Běhej lesy - Boletice noční závod 5,13 a 20 km 20. 1:00:00 6 6
Běh okolo Hluboké 25 km 4. 2:09:20 196 129
Běh okolo Hejtmanu 10 km 16. 0:49:51 186 127
Celkem bodů (*)17461188

Uhlířová Miroslava T - celý profil
NázevDélkaPořadíČasBodyBody kategorie
Vožický vytrvalostní běh. 7 a 14 km 12. 0:34:57 194 135
Dačická 14 9 a 13 km 14. 0:47:16 188 131
Běh bez hodinek - Holubov 6 km 9. 0:30:36 6 6
Hodinovka na dráze - Zliv 1 h 8. 1:00:00 192 129
Neplachovský hrneček 10 km 8. 0:48:51 194 131
1/2 maraton Kardašova Ředčice 21,1 km 4. 1:51:48 196 132
Reuter Run Boršov n. Vltavou 12 km 7. 1:06:39 199 138
Běh okolo Hluboké 25 km 6. 2:13:58 194 132
Běh okolo Hejtmanu 10 km 15. 0:49:45 187 131
Celkem bodů (*)15501065

*) jde o součet bodů ze všech absolvovaných závodů. V případě počítání bodů do běžeckého poháru se započítává jen osm nejlepších výsledků. Více informací naleznete na stránce výsledků.


Zpět na seznam teamů běžeckého poháru

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2020 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR