nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Detail teamu Liga Tábor 2000

Boháč Karel - celý profil
NázevDélkaPořadíČasBodyBody kategorie
GP Kamenný Újezd 12,5 km 106. 1:10:54 96 131
Bujanovské koláčové běhy 15 km 78. 1:26:35 128 135
Hodinovka na dráze - J. Hradec 1 h 72. 1:00:00 130 129
Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice 10 km 63. 0:59:15 139 131
Běh na Kleť - Č. Krumlov 6,3 h 50. 0:53:06 152 134
Dačická 14 13 km 64. 1:14:44 138 131
Běh Olympijského dne - Holubov 6 km 23. 0:34:41 6 6
Neplachovský hrníček 10 km 72. 0:57:40 130 134
Zlatá stezka Stožec 15 km 84. 1:27:14 118 131
Reuter Run Boršov n. Vltavou 12 km 88. 1:17:48 118 135
Běh kolem Světa - Třeboň 11,7 km 128. 1:06:52 74 131
Svatojánský kopeček 10 km 80. 1:02:19 126 138
Běh kolem Hejtmanu - MJK 10 km 123. 0:54:57 83 135
Běh kolem Ameriky - Písek 8,1 km 62. 0:48:18 140 131
1/2 maraton Kardašova Ředčice 21,1 km 76. 2:06:06 126 131
Celkem bodů (*)17041863

Doležálek Zdeněk - celý profil
NázevDélkaPořadíČasBodyBody kategorie
GP Kamenný Újezd 12,5 km 81. 1:01:44 121 124
Bujanovské koláčové běhy 15 km 55. 1:15:57 151 131
Hodinovka na dráze - J. Hradec 1 h 48. 1:00:00 154 124
Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice 10 km 47. 0:51:29 155 124
Běh na Kleť - Č. Krumlov 6,3 h 45. 0:47:26 157 127
Neplachovský hrníček 10 km 44. 0:4826 158 129
Zlatá stezka Stožec 15 km 49. 1:12:19 153 129
Reuter Run Boršov n. Vltavou 12 km 48. 1:03:22 158 138
Svatojánský kopeček 10 km 39. 0:50:56 167 133
Běh kolem Hejtmanu - MJK 10 km 82. 0:47:49 124 126
Běh kolem Ameriky - Písek 8,1 km 49. 0:42:39 153 129
1/2 maraton Kardašova Ředčice 21,1 km 59. 1:46:07 143 127
Celkem bodů (*)17941541

Smažíková Alena - celý profil
NázevDélkaPořadíČasBodyBody kategorie
Smrž Auto-moto T1 maraton 42,2 km 11. 4:36:01 189 125
GP Kamenný Újezd 12,5 km 20. 1:05:55 182 125
Bujanovské koláčové běhy 15 km 17. 1:18:27 189 128
Hodinovka na dráze - J. Hradec 1 h 10. 1:00:00 192 127
Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice 10 km 10. 0:52:26 192 129
Běh na Kleť - Č. Krumlov 6,3 h 9. 0:45:49 193 127
Dačická 14 13 km 8. 0:46:55 194 124
Běh Olympijského dne - Holubov 6 km 38. 0:29:15 6 6
Neplachovský hrníček 10 km 3. 0:49:08 199 134
Zlatá stezka Stožec 15 km 9. 1:15:11 193 127
Reuter Run Boršov n. Vltavou 12 km 9. 1:09:09 197 138
Běh kolem Světa - Třeboň 11,7 km 21. 0:59:59 181 123
Běhej lesy - Boletice 13, 20 km 20. 1:00:00 6 6
Svatojánský kopeček 10 km 11. 0:54:05 195 131
Běh kolem Hejtmanu - MJK 10 km 15. 0:49:50 191 133
Běh kolem Ameriky - Písek 8,1 km 9. 0:16:34 193 131
1/2 maraton Kardašova Ředčice 21,1 km 10. 1:48:40 192 129
Celkem bodů (*)28841943

*) jde o součet bodů ze všech absolvovaných závodů. V případě počítání bodů do běžeckého poháru se započítává jen osm nejlepších výsledků. Více informací naleznete na stránce výsledků.


Zpět na seznam teamů běžeckého poháru

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR