nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2021

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
3:50:20 1 Třeboň
4:54:18 1 T2 maraton ČB
5:10:40 2 Hochkoenigmann 50 km
Ardamica David Relax běhny 2001 3:48:06 1 T2 maraton ČB
Balogh Miroslav Tábor 1978 3:15:32 1 Třeboň
Bauer Václav KŘEMŽE - Kleť 1978 2:47:35 1 Třeboň
Borsíková Ludmila Lipnoman 1988 8:15:05 1 Hochkoenigmann 50 km
Bouda Jan Třeboň 1991 3:32:10 1 Třeboň
Buchlovský Petr Prachatice 1971 3:14:16 2 Třeboň
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 04:28:22 1 Třeboň
Černá Lenka Jihočeský klub maratonců 1982 4:43:32 1 T2 maraton ČB
David Tomáš Tým Dejvid 1984 3:16:51 1 Třeboň
David Zdeněk Tábor 1973 3:33:17 1 Třeboň
Doubal Jakub Třeboň 1990 4:13:25 1 Dobříš
Drázda Petr Jihočeský klub maratonců 1964 4:19:41 1 Třeboň
Duba Kamil Lipno 1978 4:50:10 1 Moraviaman
Fárník Michal Bechyně 1967 9:29:00 1 Lysohorský ultratrail
Fejgl Michal Písek 1980 2:57:29 1 Mnichov
Fencl Marek TCV J. Hradec 1991 2:56:04 1 Třeboň
Fiala Stanislav Status Fit Igy Team 1980 3:09:36 2 Třeboň
Frelich Martin Sokol ČB 1971 2:37:35 2 Praha MČR
Gassenbauer Vlastislav ALL The Vogue 1974 4:15:00 1 Třeboň
Gazda Martin JKM - Relax běhny 1968 04:18:37 1 Amsterodam
Hájek Daniel Mizuno team 1988 3:07:22 1 Amsterodam
Hanžl Richard Malonty, Psi Jaroměř 1967 9:19:07 1 Horský ultramaratón 63 km
Helm František Nová Ves 1987 4:33:40 1 T2 maraton ČB
Holeček Martin Srubec 1976 3:15:50 1 Třeboň
Hönig Václav ČR 1982 7:01:40 1 Horský ultramaratón 63 km
Horelicová Lucie České Budějovice 1989 20:34:51 1 Beskydská sedmička
Hošna Petr Zlivice 1994 2:30:15 1 Praha MČR
Houdek Jan Bechyně 1983 3:41:10 1 Třeboň
Houska David Sc Algund 1973 3:51:50 1 Boletice
Hradecký Jan E.ON TT Tábor 1983 4:07:50 1 Moraviaman
Hrubý Martin Český Krumlov 1973 7:26:54 1 Horský ultramaratón 63 km
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 5:13:26 4 Hradecký maraton
Jandus Tomáš Běž /\ Buď z.s. 1987 4:20:10 1 Hradecký maraton
Janeček Štěpán Třeboň 1976 3:54:19 1 Třeboň
Kasík Konstantin Tábor-Afinpol 1978 3:15:33 1 Třeboň
Kilian Patrik ČB 1986 6:33:36 1 Horský ultramaratón 63 km
Kodad Jiří Písek 1970 4:17:54 1 Třeboň
Kolář Martin Malida Optimum 1980 5:22:42 1 Moraviaman
Kopencová Jana Tymdejvid 1974 4:14:51 1 Třeboň
Kosina Luděk ČR 1979 3:29:44 1 Třeboň
Košina František Třeboň 1990 4:13:23 1 Dobříš
Krejčík Milan 1981 3:00:20 1 Třeboň
Kůrka Tomáš Čkyně 1986 3:26:45 1 Třeboň
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 4:28:50 1 Moraviaman
Legát Martin Tábor 1974 3:28:37 1 Třeboň
Luberda Petr DV tech. ČB 1965 4:14:45 1 Pražský maraton Stromovka
Ludvík Jan BK Nezmar ČB 1975 2:59:09 1 Valencie
Macek Petr ČB 1979 3:16:10 1 Třeboň
Macek Tomáš Tábor 1971 4:48:53 1 Porto
Magoči Jan Střelské Hoštice 1991 3:43:07 1 Plzeň
Marek Jiří České Budějovice JKM 1970 3:37:01 1 Valencie
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 4:44:42 2 Šumavský šutr
Matějka Tomáš Písek 1981 3:06:56 1 Třeboň
Meisl Jan Jihočeský klub maratonců 1974 5:16:19 1 T2 maraton ČB
Meisl Petra Indiana Jihočeský klub maratonců 2006 5:16:17 1 T2 maraton ČB
Mikeš Jaromír České Budějovice PLNEJ PUPEK CB 1976 3:45:08 1 Třeboň
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 18:50:09 1 Transmasochistický běh
Novotný Pavel TJ Chýšky 1967 3:45:29 1 Třeboň
Oubram Jan Soběslav 1978 3:39:18 1 Třeboň
Pavlas Pavel Kamenný Újezd 1983 4:22:10 1 T2 maraton ČB
Pazour Milan Jindřichův Hradec 1965 3:44:22 1 Třeboň
Pešek Tomáš Lipnoman 1976 8:13:53 1 Hochkoenigmann 50 km
Pinl Michal Rudolfov ČB 1968 4:55:12 1 T2 maraton ČB
Politzer David Srubec 1997 4:26:22 1 Bratislava
Poloková Jana #týmdejvid 1979 4:17:17 1 Třeboň
Rada Tomáš Veselí nad Lužnicí 1978 3:23:59 1 Třeboň
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 3:57:45 2 T2 maraton ČB
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:16:29 2 T2 maraton ČB
Rožboud Pavel Včelná Hasiči Č.K. 1970 5:08:51 1 Atény
Samcová Lucie Řepice 1977 16:51:10 1 Beskydská sedmička
Sedláček Ondřej 1982 5:22:14 1 Moraviaman
Steinbauer Jiří SK Rejta 1973 4:17:27 1 Třeboň
Strnad David Český Krumlov 1991 4:36:32 1 Moraviaman
Svoboda Erik Písek 1968 2:55:17 1 Berlín
Szábo Miloš Jihočeský klub maratonců 1981 03:29:03 1 Amsterodam
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 4:57:46 3 Šumavský šutr
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 5:06:47 1 Pilsen Trail Krkavec
Šoltéz Filip Mladá Vožice 1979 3:28:15 1 Třeboň
Štěpán Kamil Prachatice 1973 3:46:23 2 Třeboň
Štěpánek Kamil Isofruit / Hluboká nad Vltavou 1985 6:50:50 1 Horský ultramaratón 63 km
Štindl Jan Velešín 1979 4:22:54 2 T2 maraton ČB
Švaříčková Gabriela ČB 1974 16:43:33 1 Beskydská sedmička
Toman Martin SK Babice 1971 4:14:33 1 Pražský maraton Stromovka
Třebický Miroslav Zárybničná Lhota 1971 3:57:01 1 Porto
Tučková Jana Trisk ČB. 1982 3:18:07 2 Třeboň
Tylichtr Petr Progress Tálín 1971 4:17:33 1 Třeboň
Uhlířová Miroslava Triatlon team Tábor 1970 4:03:02 1 Porto
Vačkář Jan České Budějovice 1976 4:10:12 1 Třeboň
Vaněček Michael Šutri Prachatice 1979 3:12:54 3 Plzeň
Vaněk Jan Jindřichův Hradec TCV-JH 1977 3:55:10 1 Třeboň
Vaš David Tým Dejvid 1990 2:27:13 1 Praha MČR
Vejpustková Jana České Budějovice 1980 4:58:57 1 Šumavský šutr
Vogelová Alena Jihočeský klub maratonců 1973 3:57:46 2 Třeboň
Vondrášek Martin TJ Jiskra Třeboň 1982 3:29:47 1 Třeboň
Vondrášek Štěpán České Budějovice, SK Čtyři Dvory 1980 2:54:35 1 Třeboň
Voráček Karel Cyklo Velešín 1962 3:49:03 1 Třeboň
Wehrberger Pavel Veselí nad Lužnicí 1974 3:24:22 1 Valencie
Zámiš Jaroslav České Budějovice 1994 3:08:47 1 Třeboň
Zedník Petr Spolí 1982 4:02:43 1 Třeboň

Celkem maratonců: 102

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023  2024

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2024 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR