nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2019

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
Ardamica David St. 1976 3:18:18 2 Budapešť
Radová Ludmila 1989 3:47:09 1 Moraviaman
Ročák Pavel 1967 5:07:28 1 Moraviaman
Voráček Filip 1977 4:42:42 1 Budapešť
Rudá Šárka 1991 9:49:11 1 Horská výzva Šumava 65 km
Pojar Pavel 1974 3:56:21 3 Vídeň
Sedláček Ondřej 1982 3:36:06 1 Moraviaman
Hadrava Tomáš 3Dbox Třeboň 1978 4:12:54 2 T1 maraton ČB
Gassenbauer Vlastislav ALL The Vogue 1974 5:05:46 1 PIM
Vosátka Zdeněk Atletika Písek 1963 11:43:47 1 Plzeň MČR v běhu na 100 km
Candrová Jana B+H TT Č.B. 1975 3:47:09 1 Moraviaman
Smrž Jakub Bežímpro.cz Centrum BAZALKA 1983 4:11:11 1 T1 maraton ČB
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 4:12:39 1 Moraviaman
Rubášová Petra Borovany 1970 14:35:09 2 TransMoravský Masochistický Terénní Běh 100 km
Tomášek Jiří Boršov nad Vltavou 1969 3:59:58 1 Okolo Boleváku Plzeň
Kopecký Zdeněk Budvar Č.Budějovice 1937 5:30:17 4 Plzeň
Mondek Josef Cyklo Jiřička 1966 7:30:36 1 Novohradský ultra 64 km
Voráček Karel Cyklo Velešín 1962 7:51:23 1 Plzeň MČR v běhu na 100 km (uběhnuto 70 km)
Králík Jindřich Cyklo-Macner Strakonice 1975 4:05:15 1 Moraviaman
Pechová Jaroslava Č. Budějovice 1982 4:17:36 1 T1 maraton ČB
Hýsková Šárka Č. Budějovice 1964 4:13:49 1 Budapešť
Kejšar Jan Č. Budějovice 1978 3:47:45 5 Linec
Sirová Lucie Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice 1975 3:26:24 1 Krakov
Kilian Patrik ČB 1986 7:05:52 1 Novohradský ultra 64 km
Kalač Martin ČB 1970 4:22:47 1 PIM
Švaříčková Gabriela ČB 1974 8:40:23 2 Novohradský ultra 64 km
Macek Petr ČB 1979 2:39:26 4 PIM
Veselá Martina ČB 1972 9:14:16 2 Brněnský masakr 62 km
Starčevský Patrik ČB 1971 4:25:59 1 PIM
Kolář Ivan ČB 1963 8:40:22 1 Novohradský ultra 64 km
Černý Michal České Budějovice 1978 2:59:49 2 Okolo Boleváku Plzeň
Zbořilová Martina České Budějovice 1988 3:40:18 1 Bratislava
Horelicová Lucie České Budějovice 1989 8:40:25 1 Novohradský ultra 64 km
Vondrášek Štěpán České Budějovice, SK Čtyři Dvory 1980 3:48:03 2 T1 maraton ČB
Hrubý Martin Český Krumlov 1973 3:28:53 2 Kunžatecký kros
Rouče Radim Český Krumlov 1985 4:39:41 1 Vídeň
Kysela Tomáš Dolní Třebonín 1987 6:36:12 1 Brněnský masakr 62 km
Trněná Michaela Dolní Třebonín 1981 4:25:10 1 Linec
Luberda Petr DV tech. ČB 1965 14:26:31 1 1.6. Lysohorský ultratrail 68 km
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 4:12:56 3 T1 maraton ČB
Hradecký Jan E.ON TT Tábor 1983 3:28:34 1 Moraviaman
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 3:45:56 4 T1 maraton ČB
Muráň Dalibor Hluboká nad Vltavou 1985 16:16:11 1 Krakonošova 100
Lebedová Olina Hůrka 1981 3:27:31 1 T1 maraton ČB
Karvánková Pavla CH-W3T Ruttenen 1976 4:49:48 2 Freiburg
Drázda Petr Jihočeský klub maratonců 1964 4:48:09 1 Beroun
Svoboda Václav Jihočeský klub maratonců 1949 4:21:14 1 T1 maraton ČB
Brossaud Jack Jihočeský klub maratonců 1970 4:28:05 1 T1 maraton ČB
Mischnik Roman Jindřichův Hradec 1970 24:00:00 1 24 hodinovka Lysá Hora
Kučera Ondřej Jindřichův Hradec 1973 4:58:06 1 Moraviaman
Hulík Pavel Jindřichův Hradec 1985 24:00:00 1 24 hodinovka Lysá Hora
Vaněk Jan Jindřichův Hradec TCV-JH 1977 3:40:45 1 Vídeň
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:07:15 1 T1 maraton ČB
Puffr Tomáš Kájov 1974 3:53:55 1 PIM
Chlup Tomáš Kamenice nad Lipou 1993 4:21:30 1 Plzeň MČR 100 km
Hlinovský Václav Kamenný Újezd 1982 3:27:21 1 Vídeň
Kubíček Jan Kardašova Řečice 1978 5:38:32 1 Horská výzva Šumava 45 km
Fiala Tomáš Křemže 1974 3:56:12 1 Moraviaman
Bauer Václav KŘEMŽE cyklo power team 1978 24:00:00 1 24 hodinovka Lysá Hora
Duba Kamil Lipno 1978 4:22:57 1 Moraviaman
Pešek Tomáš Lipnoman 1988 5:17:34 2 Horská výzva Beskydy 43,4 km
Liška Miloš Loučovice 1971 5:43:24 1 6.4 Plzeň MČR v běhu na 100 km (uběhnuto 62,5 km)
Kolář Martin Malida Optimum 1980 3:40:18 2 T1 maraton ČB
Macek Tomáš MAMATU 1979 3:09:16 1 PIM
Mikolášek Arnošt Nákří 1965 3:25:30 1 T1 maraton ČB
Pán Jan Nová Ves 1964 3:46:50 1 Linec
Průcha Jakub Orlando Bananas 1977 13:24:11 1 Baroko maraton 100 km
Trombik Milan Písek 1972 24:00:00 1 24 hodinovka Lysá Hora
Vancl Daniel Písek 1981 5:28:59 2 Vídeň
Pojsl Jan Písek, Intelis 1972 3:24:48 2 T1 maraton ČB
Čermín Radek Pleš 1972 8:40:26 1 Novohradský ultra 64 km
Orgoň Aloiz Pleš 1960 9:25:30 1 Novohradský ultra 64 km
Aleš Emanuel PLNEJ PUPEK CB 1976 3:59:03 2 Linec
Zoderer Josef Praha 1952 11:29:25 1 Hostýnská osma 69 km
Buchlovský Petr Prachatice 1971 3:29:42 1 T1 maraton ČB
Paraj Pavel Prachatice 1982 9:33:39 1 Horská výzva Šumava 65 km
Hanžl Richard Psi Jaroměř 1967 3:29:04 1 PIM
Gazda Martin Relaxběhny 1968 4:41:00 1 PIM
Mrkoš Petr Resolution 1967 6:20:31 1 Ironman Klagenfurt
Paulát Ondřej RESOLUTION TEAM 1979 4:35:55 1 Moraviaman
Lácha Radek Resolution team 1971 4:51:34 1 Moraviaman
Samcová Lucie Řepice 1977 7:34:58 2 Novohradský ultra 64 km
Samec Pavel Řepice 1976 7:49:12 2 Novohradský ultra 64 km
Mannová Elena Sezimovo Ústí 1984 4:55:08 1 Kunžatecký kros
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 3:55:40 3 Kladno
Toman Martin SK Babice 1971 4:12:16 4 Okolo Boleváku Plzeň
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 4:50:07 4 T1 maraton ČB
Tůma Jaroslav SK E.GO. Šindlovy Dvory 1963 4:43:50 1 Moraviaman
Pojarová Andrea SK Fitness14 1974 4:48:39 1 Salcburk
Steinbauer Jiří SK Rejta 1973 3:59:51 1 T1 maraton ČB
Trnka Jiří SKP. Č.Budějovice 1963 4:34:26 1 PIM
Ortová Lenka Sokol Č.Budějovice 1960 4:10:07 2 Curych
Hálek Jiří Strakonice 1986 24:00:00 1 24 hodinovka Lysá Hora
Pelc Váslav Strakonice 1967 6:58:35 1 Novohradský ultra 64 km
Vaněček Michael Šutri Prachatice 1979 3:02:39 2 Kladno
Boháč Lukáš Tábor 1987 5:28:14 2 Horská výzva Beskydy 43,4 km
Cícha Jindřich Tábor 1989 7:25:16 1 Horská výzva Beskydy 43,4 km
Smažíková Alena Tábor 1973 4:36:00 1 T1 maraton ČB
Kasík Konstantin Tábor 1978 3:01:15 2 Okolo Boleváku Plzeň
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 3:48:25 2 PIM
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 8:26:17 2 Novohradský ultra 64 km
Zelenka Libor TJ JISKRA TŘEBOŇ 1975 3:09:06 1 T1 maraton ČB
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 4:21:11 1 T1 maraton ČB
Průka Jaroslav Trhové Sviny 1974 10:24:00 1 Novohradský ultra 64 km
Krejčí Marta Trhové Sviny 1977 10:24:00 1 Novohradský ultra 64 km
Valdová Marie Trio K.Řečice 1977 4:22:12 1 Moraviaman
Uhlíř Radek Trisk Č.B. 1967 3:15:54 1 T1 maraton ČB
Láska Rudolf Třeboň 1975 5:43:15 1 Lipno Ice maraton
Toman Bohumil Týn nad Vltavou 1973 4:04:52 1 T1 maraton ČB
Studnař Jakub Veselí nad Lužnicí 1988 20:23:45 1 Krkonošská 100
Petrů Martin Veselí nad Lužnicí 1986 20:23:44 1 Krakonošova 100
Čaloud Milan Větřní 1969 3:53:22 2 T1 maraton ČB
Holeček Martin VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 1976 3:21:25 1 Krakov
Nováčková Dana WRC 1975 4:21:24 1 T1 maraton ČB
Jokl Rostislav WRC 1975 3:34:07 1 T1 maraton ČB
Flíčková Alice Zliv 1970 9:14:16 1 Brněnský masakr 62 km

Celkem maratonců: 116

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR