nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2018

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
Aleš Emanuel PLNEJ PUPEK CB 1976 4:16:51 2 Budapešť
Ardamica David St. 1976 3:16:31 3 Třeboň
Aulík David ČB 1984 4:03:10 1 Třeboň
Babinská Markéta Semice 1977 3:25:45 1 Písecký královský maraton
Balogh Miroslav Tábor 1978 3:24:26 2 Třeboň
Bambula Michal EGE 1976 3:54:39 1 Linec
Bartušková Jana Češnovice 1977 4:23:55 2 Praha-Stromovka
Bauer Václav KŘEMŽE cyklo power team 1978 2:49:18 3 Třeboň
Baumruk Jindřich Bechyně 1965 3:47:35 1 PIM
Bednář Miloš Jindřichův Hradec 1969 4:15:40 1 Třeboň
Běhoun Vlastislav Člunek 1977 3:38:30 1 Třeboň
Bílek Jan Rudolfov 1980 3:59:51 1 Frankfurt Německo Ironman
Bílek Petr Horní Skrychov 1975 3:46:45 1 Třeboň
Bílek Stanislav 1976 11:27:52 1 Praha Plzeň 100 km
Binder Václav Plnej pupek CB 1956 3:49:43 2 Třeboň
Blafka Martin 1988 4:15:50 1 Třeboň
Bláha Jakub 1987 20:56:18 1 Beskydská sedmička
Bláha Jan AK Kroměříž 1971 3:07:13 1 PIM
Bočková Lucie 1982 4:01:40 1 Třeboň
Brossaud Jack Jihočeský klub maratonců 1970 4:07:38 2 T1 maraton ČB
Buchlovský Petr Prachatice 1971 3:26:27 3 PIM
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 3:26:28 3 Lipno Ice maraton
Čaloud Milan Větřní 1969 17:33:00 1 Dálkový pochod BLK 110 km
Čáp Marek ČB 1978 3:09:57 1 Atény
Černá Lenka Libnič 1982 3:54:43 2 Třeboň
Černá Stanislava Č. Budějovice 1977 4:02:53 1 Praha-Stromovka
Černý Michal České Budějovice 1978 3:09:52 1 Praha-Stromovka
David Martin Tábor 1979 4:20:13 2 Třeboň
Dikan Josef Jistebnice 1981 3:37:57 2 Třeboň
Diviš Jiří CBC Team 1975 3:43:32 1 T1 maraton ČB
Dolejší Jan Suchdol nad Lužnicí 1969 3:42:18 1 Třeboň
Doubal Jakub Třeboň 1990 3:35:11 2 Třeboň
Drázda Petr Jihočeský klub maratonců 1964 3:56:33 3 T1 maraton ČB
Duba Kamil Lipno 1978 4:15:07 2 Moraviaman dlouhý triatlon
Dušková Jitka Tábor 1975 3:47:19 1 Třeboň
Dvořák Jakub Resolution 1972 4:32:52 1 Frankfurt Ironman
Ehrlich Pavel Strakonice - JKM 1969 2:56:47 1 Písecký královský maraton
Fejgl Michal Písek 1980 2:55:48 2 Drážďany
Fiala Tomáš Křemže 1974 3:09:01 1 Třeboň
Flíčková Alice Zliv 1970 4:41:49 1 Linec
Fliegel Jaroslav Třeboň 1969 3:39:50 1 PIM
Folbrecht Jan 1976 4:01:47 2 T1 maraton ČB
Frelich Martin Sokol ČB 1971 2:41:00 3 Londýn
Frelich Pavel TJ Sokol ČB 1971 2:47:25 3 PIM
Fricová Jitka Soběslav 1962 4:00:29 1 PIM
Frnka Jan Velešín 1975 13:51:07 2 Beskydská sedmička
Fürbach Martin Strakonice 1975 4:12:12 1 Mallorca
Furik Daniel Loučovice 1990 16:44:00 1 Jesenická 100
Gassenbauer Vlastislav ALL The Vogue 1974 4:55:51 1 Třeboň
Gazda Martin Relaxběhny 1968 4:09:24 3 Barcelona
Gruntorád Jiří ČB 1979 4:14:15 1 Atény
Hadrava Tomáš 3Dbox Třeboň 1978 4:37:09 4 T1 maraton ČB
Halama Stanislav Č. Budějovice 1978 4:21:42 1 PIM
Haňur Roman Boršovský běžecký klub 1969 26:30:54 1 Beskydská sedmička
Hanušová Pavlína 1970 7:23:41 2 Šutr Praha
Hauser Karel Strakonice 1973 4:56:32 1 PIM
Havel Viktor Jindřichův Hradec 1979 3:09:00 1 Třeboň
Havelka Vladimír Borovany 1975 3:49:09 1 Třeboň
Holeček Martin VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 1976 3:26:54 3 Třeboň
Hommer Roman Děti Kletě 1965 3:03:56 1 Třeboň
Honner Jakub ČB 1984 13:51:07 1 Beskydská sedmička
Horelicová Lucie České Budějovice 1989 3:35:47 1 Třeboň
Hošna Petr Zlivice 1994 2:41:10 3 Písecký královský maraton
Houska David Sc Algund 1973 2:44:43 1 Frankfurt
Houska Petr Rudolfov 1981 3:46:52 1 Frankfurt Ironman
Hradecký Jan E.ON TT Tábor 1983 3:14:22 1 Moraviaman
Hronová Božena Estian team 1954 4:29:06 1 Cannes
Hrubý Martin Český Krumlov 1973 3:40:30 4 Bezdrev
Hůna Petr Budvar ČB 1966 3:49:10 1 PIM
Chalaš Zdeněk Soběslav 1988 4:31:12 1 Třeboň
Chalupa Tomáš 1989 3:32:45 1 PIM
Chavík Petr 1967 3:49:19 1 Linec
Chlup Petr SKST Kamenice nad Lipou 1963 4:48:36 1 Třeboň
Chlup Tomáš Kamenice nad Lipou 1993 2:57:19 2 T1 maraton ČB
Chochole Petr Rudolfov 1967 5:24:49 1 Frankfurt Ironman
Chudý Luboš O.S.V.Č. Tábor 1966 4:41:45 1 T1 maraton ČB
Chudý Ondřej Tábor 1990 3:26:57 1 Jizerská 50
Jakešová Klára Tábor 1987 3:21:55 1 PIM
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 3:54:08 6 Třeboň
Jánský Pavel Strakonice 1974 3:49:52 1 Třeboň
Jašarov Zdeněk TC Dvořák 2 1957 4:47:10 1 Cannes
Jehlíková Michaela 1980 4:23:04 1 PIM
Jelínek Aleš Hluboká nad Vltavou 1975 3:10:40 3 Frankfurt
Jelínková Zuzana Hluboká nad Vltavou, PUNK, PLEASURE and PAIN 1979 3:53:13 2 Bad Fussing
Jokl Rostislav WRC 1975 3:21:20 2 T1 maraton ČB
Juráň Karel Triatlon Tálín 1974 3:26:39 1 T1 maraton ČB
Juráš Jan Strakonice 1984 2:47:48 1 Písecký královský maraton
Kabát Arnošt Písek 1982 4:08:05 1 Třeboň
Kalina Bohumil Trio K.Řečice 1976 3:54:12 1 Moraviaman
Karpianusová Zuzana 1981 21:47:50 1 Beskydská sedmička
Karvánek Jiří Resolution 1954 5:41:07 1 Frankfurt Ironman
Karvánková Pavla CH-W3T Ruttenen 1976 15:34:54 1 Biel 100 km
Kasík Konstantin Tábor 1978 2:55:31 4 Třeboň
Kejšar Jan Č. Budějovice 1978 3:47:04 7 Třeboň
Kepka Tomáš Tábor 1984 3:37:21 1 Třeboň
Kilian Patrik ČB 1986 16:32:35 1 Beskydská sedmička
Kincová Petra Triatlon Ladies Tábor 1974 4:28:33 1 PIM
Klíma Jiří TC Dvořák ČB 1957 3:35:54 1 Cannes
Klíma Ladislav KLII Tým 1971 4:58:27 1 Třeboň
Klimeš Petr RUN TEAM Borovany 1980 3:39:40 1 Písecký královský maraton
Kocáb Radim Volary 1962 4:20:55 1 Třeboň
Kocourek Jan Sayerlack 1966 3:50:18 2 T1 maraton ČB
Kočvara Luboš ČB 1986 16:32:35 1 Beskydská sedmička
Kodýtková Dagmar Sokol ČB 1977 5:24:02 1 PIM
Kofroň Petr Hluboká nad Vltavou 1977 4:04:37 1 PIM
Kohout Luděk Nová Ves 1965 4:14:25 2 Třeboň
Kolář Martin Malida Optimum 1980 3:06:37 6 Písecký královský maraton
Kopecký Zdeněk Budvar Č.Budějovice 1937 5:10:38 6 Cannes
Korábik Michal Tábor 1982 3:52:22 1 Písecký královský maraton
Kostlánová Simona Tábor 1971 4:28:10 2 PIM
Košina František Třeboň 1990 3:30:14 23 Třeboň
Kovář David Č. Budějovice 1990 3:45:33 1 PIM
Král Pavel USK FM J. Hradec 1978 3:11:56 1 Třeboň
Krejčík Milan 1981 3:01:06 2 Mallorca
Kristková Helena Symbio+cannondale 1975 3:45:11 1 Malaga
Kroupa Evžen Boršovský běžecký klub 1967 26:30:54 1 Beskydská sedmička
Kubále Josef Mladá Vožice 1972 3:51:19 1 Moravské Budějovice
Kubašta Jiří Češnovice 1969 5:24:32 1 Bezdrev
Kučera Jan Č. Budějovice 1978 5:02:31 1 PIM
Kučera Ondřej Jindřichův Hradec 1973 3:46:27 2 Třeboň
Kůrka Tomáš Čkyně 1986 5:33:17 1 T1 maraton ČB
Kuželová Michaela Lišov 1982 4:15:37 1 Třeboň
Kysela Tomáš Dolní Třebonín 1987 3:09:17 1 Třeboň
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 3:13:35 2 Linec
Latka Vladislav ČB 1977 4:08:28 1 Třeboň
Lebedová Olina Hůrka 1981 3:21:47 2 T1 maraton ČB
Legát Martin Tábor 1974 3:41:02 1 Třeboň
Linhart Stanislav 1973 4:10:30 2 PIM
Lomský Tomáš České Budějovice 1984 3:54:44 1 PIM
Loskotová Gabriela Timex team 1975 3:14:35 1 Linec
Macek Petr ČB 1979 2:46:42 4 Praha-Stromovka
Macek Tomáš MAMATU 1979 3:22:59 2 T1 maraton ČB
Mach František Kardašova Řečice 1985 3:36:53 1 PIM
Malík Jakub RUN TEAM Borovany 1991 3:09:01 1 Praha-Stromovka
Malinský Bronislav 1975 3:49:09 2 Atény
Markes František 1983 3:50:22 1 PIM
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 3:58:05 4 T1 maraton ČB
Mášková Iveta Bechyně 1976 3:43:06 1 PIM
Maxa Milan Písek 1992 3:25:31 2 Třeboň
Míchal Petr ČB 1974 3:09:41 1 PIM
Michálek Zbyněk 1974 4:10:43 1 Moraviaman
Mikolášek Arnošt Nákří 1965 3:17:43 1 T1 maraton ČB
Míková Dagmar Sokol ČB 1982 3:17:33 1 Řím
Mrkoš Petr Resolution 1967 6:10:49 1 Frankfurt Ironman
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 5:22:23 2 Plzeň
Neubauer Petr Boršov 1974 6:18:04 2 Frankfurt Ironman
Nezbeda Tomáš Veselí nad Lužnicí 1993 3:32:07 4 PIM
Nováčková Dana WRC 1975 4:18:50 1 T1 maraton ČB
Novotný Pavel Sepekov 1967 3:23:49 1 PIM
Olšjak Ladislav Marcelky GW stáj 1959 3:39:25 1 Třeboň
Oubram Jan Soběslav 1978 3:36:46 1 PIM
Pán Jan Nová Ves 1964 4:25:04 1 Bezdrev
Patočková Hana Č. Budějovice 1971 5:21:47 1 PIM
Pauknerová Veronika Kleťáci 1989 14:10:51 1 Horská výzva 66 km
Pazour Milan Jindřichův Hradec 1965 4:05:24 1 Třeboň
Pechová Jaroslava Č. Budějovice 1982 3:57:39 1 T1 maraton ČB
Pelc Váslav Strakonice 1967 3:04:13 1 Písecký královský maraton
Petr Jan 1964 4:22:58 1 PIM
Petr Martin Homolští chrti 1978 4:03:25 1 T1 maraton ČB
Petrášek Tomáš ČB 1987 3:54:19 1 Třeboň
Petrová Lenka 1964 4:41:17 1 PIM
Petřík Milan Kleťáci 1989 14:10:51 1 Horská výzva 66 km
Pillar Ladislav Tatran Lomnice nad Lužnicí 1952 4:18:40 1 T1 maraton ČB
Pleštilová Lucie České Budějovice 1988 3:52:08 1 Třeboň
Ploch Jiří ČB 1972 4:05:24 1 Třeboň
Pojar Pavel 1974 4:28:07 2 Wachau
Pojarová Andrea SK Fitness14 1974 4:46:47 2 Wachau
Pojsl Jan Písek, Intelis 1972 3:14:31 8 Písecký královský maraton
Procházka Ondřej Písek 1980 3:41:06 1 Písecký královský maraton
Procházková Marcela Soběslav 1986 4:53:24 1 PIM
Puffr Tomáš Kájov 1974 4:27:34 1 Linec
Pulec Jaromír Kaplice 1980 3:46:48 1 PIM
Radová Ludmila 1989 3:50:54 1 Praha-Stromovka
Rataj Jindřich Mladá Vožice 1974 4:18:15 1 PIM
Ročák Pavel 1967 4:08:45 2 PIM
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 3:34:26 2 T1 maraton ČB
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:15:47 2 T1 maraton ČB
Rouče Radim Český Krumlov 1985 4:28:43 2 Berlín
Růzhová Věra Tábor 1974 5:29:46 1 PIM
Salajka Pavel Velešín 1976 3:32:49 1 Písecký královský maraton
Sedláček Ondřej 1982 2:51:28 1 Třeboň
Schmiedt Ondřej Prachatice 1980 4:10:07 1 Lipno Ice maraton
Skřivan Tomáš Jindřichův Hradec 1990 3:11:53 3 PIM
Slaba Petr Tábor 1968 3:37:17 2 Třeboň
Smetana Filip 1985 3:23:07 1 Třeboň
Somogyi Daniel Hluboká nad Vltavou 1979 04:03:04 2 Balaton
Steinbauer Jiří SK Rejta 1973 4:29:19 3 Bezdrev
Stejskal Pavel SK 4 Dvory Č.B. 1974 3:54:49 1 PIM
Strnad David Český Krumlov 1991 3:18:20 1 Třeboň
Studnař Lukáš Vivobarefoot ČB 1989 3:33:52 2 Kunžatecký kros
Svoboda Erik 1968 3:14:42 2 New York
Svoboda Václav Jihočeský klub maratonců 1949 4:15:26 1 T1 maraton ČB
Sýkora Tomáš RC Partizan Beograd 1977 5:04:46 1 Bělehrad
Sysel Marek ČB 1985 4:11:15 1 PIM
Szábo Miloš Symbio+ CE Energy 1981 3:14:14 2 Barcelona
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 3:49:05 5 T1 maraton ČB
Šimák Pavel Vodňany 1977 3:36:06 1 Třeboň
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 3:39:06 4 PIM
Šlajs Štěpán Loučovice 1980 4:23:38 1 Třeboň
Šlechta Jaroslav Chlum u Třeboně 1978 4:22:36 1 Třeboň
Šmíd Václav 1971 4:21:39 1 PIM
Šoltéz Filip Mladá Vožice 1979 3:27:03 1 Třeboň
Štěpán Kamil Prachatice 1973 3:46:44 2 Praha-Stromovka
Štěpánek Kamil Isofruit / Hluboká nad Vltavou 1985 3:34:11 1 T1 maraton ČB
Štěrba Vojtěch ČB 1995 4:52:48 1 Třeboň
Štěrbová Kateřina ČB 1968 4:52:46 1 Třeboň
Štindl Jan Velešín 1979 3:36:09 2 Třeboň
Študlar Jiří Cyklo Velešín 1976 3:25:19 2 Písecký královský maraton
Švanda Petr Třeboň 1978 4:16:18 1 Třeboň
Švejnoha Lukáš České Velenice 1989 3:45:52 1 T1 maraton ČB
Theiner Martin 1967 3:30:46 1 PIM
Theinerová Monika Tábor 1969 4:21:29 2 PIM
Tichý Jaromír Roudné 1975 4:37:36 1 PIM
Toman Bohumil Týn nad Vltavou 1973 4:03:25 2 T1 maraton ČB
Toman Martin SK Babice 1971 3:44:28 2 Třeboň
Tomášek Jiří Boršov nad Vltavou 1969 3:50:20 3 Třeboň
Trněná Michaela Dolní Třebonín 1981 4:39:27 2 Třeboň
Trnka Jiří SKP. Č.Budějovice 1963 4:20:32 1 PIM
Tůma Jaroslav SK E.GO. Šindlovy Dvory 1963 26:30:46 1 Beskydská sedmička
Tupý Martin ČB 1977 4:15:25 1 Třeboň
Turek Lukáš 1976 4:14:45 1 PIM
Uhlíř Radek Trisk Č.B. 1967 3:05:59 2 T1 maraton ČB
Valdová Marie Trio K.Řečice 1977 3:39:28 1 Třeboň
Válková Jana Tábor 1985 4:47:06 1 Třeboň
Vancl Daniel Písek 1981 5:07:44 1 Písecký královský maraton
Vaněček Michael Šutri Prachatice 1979 2:48:56 10 Bratislava
Vaněk Jan Jindřichův Hradec TCV-JH 1977 3:38:47 2 Třeboň
Vaněk Petr Jindřichův Hradec 1980 4:11:30 1 Třeboň
Vařáková Pavla BezvaÚči 1969 4:41:53 2 Barcelona
Vaškovský Václav Třeboň 1992 20:56:18 1 Beskydská sedmička
Vavreček Miroslav BK Bechyně 1963 3:47:20 1 PIM
Vejvoda Jiří Prachatice 1971 4:24:56 2 T1 maraton ČB
Velický Petr Písek 1977 3:46:44 2 Písecký královský maraton
Veselá Martina ČB 1972 3:48:48 1 Linec
Veselý Oldřich Jindřichův Hradec 1971 3:50:29 1 Třeboň
Vilánek Jan Čestice 1979 3:52:03 1 Písecký královský maraton
Vlčková Kateřina BezvaÚči 1977 4:19:33 1 T1 maraton ČB
Vondrášek Martin TJ Jiskra Třeboň 1982 3:00:04 3 Třeboň
Vondrášek Štěpán České Budějovice, SK Čtyři Dvory 1980 3:03:40 2 T1 maraton ČB
Voráček Karel Cyklo Velešín 1962 23:59:59 1 24 hodinovka Kladno 171 km
Vorlová Dana Relaxběhny 1962 5:00:50 2 Cannes
Vosátka Zdeněk Atletika Písek 1963 3:44:59 3 Písecký královský maraton
Wehrberger Pavel Veselí n. Lužnicí 1974 4:10:50 1 PIM
Záleský Jiří Třeboň 1984 3:49:30 1 Třeboň
Zbořilová Martina České Budějovice 1988 3:45:38 4 Praha-Stromovka
Zelenka Libor TJ JISKRA TŘEBOŇ 1975 3:04:19 2 Třeboň
Zoderer Josef Praha 1952 11:16:03 2 Horská výzva Beskydy

Celkem maratonců: 247

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR