nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2018

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
Kopecký Zdeněk Budvar Č.Budějovice 1937 5:27:59 2 Plzeň
Svoboda Václav Jihočeský klub maratonců 1949 4:15:26 1 T1 maraton ČB
Pillar Ladislav Tatran Lomnice nad Lužnicí 1952 4:18:40 1 T1 maraton ČB
Binder Václav 1956 4:13:07 1 Krakov
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 3:34:26 2 T1 maraton ČB
Vorlová Dana Relaxběhny 1962 5:21:56 1 PIM
Vosátka Zdeněk Atletika Písek 1963 4:04:22 2 PIM
Trnka Jiří SKP. Č.Budějovice 1963 4:20:32 1 PIM
Vavreček Miroslav Bechyně 1963 3:47:20 1 PIM
Petrová Lenka 1964 4:41:17 1 PIM
Drázda Petr Jihočeský klub maratonců 1964 3:56:33 1 T1 maraton ČB
Petr Jan 1964 4:22:58 1 PIM
Mikolášek Arnošt Nákří 1965 3:17:43 1 T1 maraton ČB
Baumruk Jindřich Bechyně 1965 3:47:35 1 PIM
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 5:22:23 1 Plzeň
Hůna Petr Budvar ČB 1966 3:49:10 1 PIM
Kocourek Jan Sayerlack 1966 3:50:18 2 T1 maraton ČB
Chudý Luboš O.S.V.Č. Tábor 1966 4:41:45 1 T1 maraton ČB
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 3:58:05 1 T1 maraton ČB
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 3:39:06 2 PIM
Theiner Martin 1967 3:30:46 1 PIM
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 4:42:15 3 Salzburg
Ročák Pavel 1967 4:08:45 1 PIM
Uhlíř Radek Trisk Č.B. 1967 3:05:59 1 T1 maraton ČB
Chavík Petr 1967 3:49:19 1 Linec
Novotný Pavel Sepekov 1967 3:23:49 1 PIM
Gazda Martin Relaxběhny 1968 4:09:24 1 Barcelona
Tomášek Jiří Boršov nad Vltavou 1969 4:08:20 1 Plzeň
Fliegel Jaroslav Třeboň 1969 3:39:50 1 PIM
Theinerová Monika Tábor 1969 4:21:29 1 PIM
Vařáková Pavla BezvaÚči 1969 4:41:53 1 Barcelona
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 3:13:35 1 Linec
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 3:49:05 1 T1 maraton ČB
Flíčková Alice Zliv 1970 4:41:49 1 Linec
Brossaud Jack Jihočeský klub maratonců 1970 4:07:38 2 T1 maraton ČB
Vejvoda Jiří Prachatice 1971 4:24:56 2 T1 maraton ČB
Šmíd Václav 1971 4:21:39 1 PIM
Buchlovský Petr Prachatice 1971 3:26:27 1 PIM
Frelich Martin Sokol ČB 1971 2:41:00 3 Londýn
Frelich Pavel TJ Sokol ČB 1971 2:47:25 3 PIM
Toman Martin SK Babice 1971 12:02:38 1 Plzeň 100 km
Kostlánová Simona Tábor 1971 4:28:10 1 PIM
Bláha Jan AK Kroměříž 1971 3:07:13 1 PIM
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 3:49:44 1 T1 maraton ČB
Patočková Hana Č. Budějovice 1971 5:21:47 1 PIM
Pojsl Jan Písek, Intelis 1972 3:23:40 2 T1 maraton ČB
Veselá Martina ČB 1972 3:48:48 1 Linec
Kubále Josef Mladá Vožice 1972 3:51:19 1 Moravské Budějovice
Toman Bohumil Týn nad Vltavou 1973 4:03:25 1 T1 maraton ČB
Hauser Karel Strakonice 1973 4:56:32 1 PIM
Štěpán Kamil Prachatice 1973 4:09:48 1 PIM
Puffr Tomáš Kájov 1974 4:27:34 1 Linec
Wehrberger Pavel Veselí n. Lužnicí 1974 4:10:50 1 PIM
Pojar Pavel 1974 4:51:08 1 Salzburg
Kincová Petra Triatlon Ladies Tábor 1974 4:28:33 1 PIM
Růzhová Věra Tábor 1974 5:29:46 1 PIM
Rataj Jindřich Mladá Vožice 1974 4:18:15 1 PIM
Juráň Karel Triatlon Tálín 1974 3:26:39 1 T1 maraton ČB
Stejskal Pavel SK 4 Dvory Č.B. 1974 3:54:49 1 PIM
Pojarová Andrea SK Fitness14 1974 4:51:08 1 Salzburg
Nováčková Dana WRC 1975 4:18:50 1 T1 maraton ČB
Loskotová Gabriela Timex team 1975 3:14:35 1 Linec
Malinský Bronislav 1975 4:20:53 1 PIM
Jokl Rostislav WRC 1975 3:21:20 1 T1 maraton ČB
Diviš Jiří CBC Team 1975 3:43:32 1 T1 maraton ČB
Zelenka Libor TJ JISKRA TŘEBOŇ 1975 3:23:26 1 T1 maraton ČB
Jelínek Aleš Hluboká nad Vltavou 1975 3:41:44 1 Bad Fussing
Tichý Jaromír Roudné 1975 4:37:36 1 PIM
Bambula Michal EGE 1976 3:54:39 1 Linec
Aleš Emanuel PLNEJ PUPEK CB 1976 4:16:51 2 Budapešť
Holeček Martin VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 1976 3:30:33 1 PIM
Turek Lukáš 1976 4:14:45 1 PIM
Folbrecht Jan 1976 4:01:47 1 T1 maraton ČB
Mášková Iveta Bechyně 1976 3:43:06 1 PIM
Černá Stanislava Č. Budějovice 1977 4:02:53 1 Praha-Stromovka
Kofroň Petr Hluboká nad Vltavou 1977 4:04:37 1 PIM
Bartušková Jana Češnovice 1977 4:23:55 1 Praha-Stromovka
Kodýtková Dagmar Sokol ČB 1977 5:24:02 1 PIM
Vlčková Kateřina BezvaÚči 1977 4:19:33 1 T1 maraton ČB
Vaněk Jan Jindřichův Hradec TCV-JH 1977 3:57:32 1 Vídeň
Sýkora Tomáš RC Partizan Beograd 1977 5:04:46 1 Bělehrad
Kasík Konstantin Tábor 1978 3:09:43 1 Bratislava
Halama Stanislav Č. Budějovice 1978 4:21:42 1 PIM
Petr Martin Homolští chrti 1978 4:03:25 1 T1 maraton ČB
Bauer Václav KŘEMŽE cyklo power team 1978 2:53:56 2 Linec
Černý Michal České Budějovice 1978 3:09:52 1 Praha-Stromovka
Oubram Jan Soběslav 1978 3:36:46 1 PIM
Hadrava Tomáš 3Dbox Třeboň 1978 4:37:09 4 T1 maraton ČB
Kučera Jan Č. Budějovice 1978 5:02:31 1 PIM
Kejšar Jan Č. Budějovice 1978 3:49:06 2 PIM
Macek Tomáš MAMATU 1979 3:22:59 1 T1 maraton ČB
Vaněček Michael Šutri Prachatice 1979 2:48:56 5 Bratislava
Štindl Jan Velešín 1979 3:51:10 1 T1 maraton ČB
Macek Petr ČB 1979 2:46:42 3 Praha-Stromovka
Jelínková Zuzana Hluboká nad Vltavou, PUNK, PLEASURE and PAIN 1979 3:53:13 1 Bad Fussing
Fejgl Michal Písek 1980 3:06:11 1 Linec
Pulec Jaromír Kaplice 1980 3:46:48 1 PIM
Kolář Martin Malida Optimum 1980 3:17:45 2 Bad Fussing
Jehlíková Michaela 1980 4:23:04 1 PIM
Schmiedt Ondřej Prachatice 1980 4:10:07 1 Lipno Ice maraton
Vondrášek Štěpán České Budějovice, SK Čtyři Dvory 1980 3:03:40 2 T1 maraton ČB
Krejčík Milan 1981 3:08:08 1 PIM
Trněná Michaela Dolní Třebonín 1981 4:43:00 1 Salzburg
Szábo Miloš Symbio+ CE Energy 1981 3:14:14 1 Barcelona
Lebedová Olina Hůrka 1981 3:21:47 2 T1 maraton ČB
Pechová Jaroslava Č. Budějovice 1982 3:57:39 1 T1 maraton ČB
Vondrášek Martin TJ Jiskra Třeboň 1982 3:35:09 2 PIM
Míková Dagmar Sokol ČB 1982 3:17:33 1 Řím
Černá Lenka Libnič 1982 4:18:44 1 PIM
Markes František 1983 3:50:22 1 PIM
Lomský Tomáš České Budějovice 1984 3:54:44 1 PIM
Mach František Kardašova Řečice 1985 3:36:53 1 PIM
Štěpánek Kamil Č. Budějovice 1985 3:34:11 1 T1 maraton ČB
Sysel Marek ČB 1985 4:11:15 1 PIM
Kůrka Tomáš Čkyně 1986 5:33:17 1 T1 maraton ČB
Jakešová Klára Tábor 1987 3:21:55 1 PIM
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:15:47 2 T1 maraton ČB
Zbořilová Martina České Budějovice 1988 3:45:38 3 Praha-Stromovka
Švejnoha Lukáš České Velenice 1989 3:45:52 1 T1 maraton ČB
Chalupa Tomáš 1989 3:32:45 1 PIM
Radová Ludmila 1989 3:50:54 1 Praha-Stromovka
Kovář David Č. Budějovice 1990 3:45:33 1 PIM
Malík Jakub RUN TEAM Borovany 1991 3:09:01 1 Praha-Stromovka
Chlup Tomáš Kamenice nad Lipou 1993 2:57:19 1 T1 maraton ČB
Hošna Petr Zlivice 1994 2:45:01 1 PIM

Celkem maratonců: 125

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR