2 záv. Binder Václav
2 záv. David Tomáš

Boletice - Běhej lesy

13.9.2020

Máme za sebou další závod JBP - tentokrát jsme běhali v noci po lesích v Boleticích za bonusových 6 bodů. Protože je to pro nás trochu speciální závod - jsme jeho spolupořadatelem, potřebujeme na něj nejen "běhače", ale i "pomahače". Proto si 6 bodů do poháru plně zaslouží také všichni organizátoři a dobrovolníci z našich řad. Počasí nám přálo a spolu s unikatni noční přírodou přímo vybízelo k účasti! Letos padl dokonce účastnický rekord - 1120 běžců.Trať byla jako každoročně náročná, letos ještě v jedné části hodně bahnitá. Ani v tomto republikovém závodu se naši běžci neztratili, Verča Šindelářová doběhla druhá mezi ženami na 13 km a Lucie Horelicová dokonce ovládla ženy na 20 km. A i další běžci se umístili na stupních vítězů v kategoriích.

Další pohárový závod proběhne 26. září 2020 ve Svatém Jánu, kde se poběží tradiční kopeček.