nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2018

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 0/20 0 8
Ardamica David Ml. 2001 ARDY TEAM Junioři 0/20 0 4
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Muži B 0/20 0 4
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 0/20 0 4
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 1/20 194 0
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 0/20 0 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 0/20 0 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 0/20 0 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/20 128 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 0/20 0 4
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 0/20 0 4
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 0/20 0 8
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 1/20 167 0
Cenková Veronika 1991 Č. Budějovice Ženy A1 0/20 0 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 1/20 145 0
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 0/20 0 4
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 0/20 0 0
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži B 0/20 0 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 0/20 0 4
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 1/20 158 8
Dokulilová L. 1962 Ženy C 0/20 0 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 0/20 0 0
Drázda Petr 1964 Jihočeský klub maratonců Muži C 1/20 136 0
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 0/20 0 0
Fenclová Dana 1976 Tábor Ženy B 0/20 0 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 0/20 0 8
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 0/20 0 0
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži B 1/20 109 0
Halama Stanislav 1978 Č. Budějovice Muži B 0/20 0 0
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 1/20 160 0
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 0/20 0 0
Hronek Jiří 1983 Písek, Peaceegg Muži A2 0/20 0 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 0/20 0 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 0/20 0 8
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A2 0/20 0 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 0/20 0 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 1/20 195 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/20 0 8
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 1/20 178 4
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Muži B 1/20 173 4
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/20 0 0
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 0/20 0 0
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 0/20 0 8
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A2 1/20 176 8
Kovář David 1990 Č. Budějovice Muži A1 1/20 155 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/20 0 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 0/20 0 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/20 0 4
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 0/20 0 4
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 1/20 99 8
Latislavová Pavlína 1979 Č. Budějovice Ženy A2 0/20 0 4
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 1/20 199 4
Loos Jaroslav 1981 VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE Muži A2 0/20 0 0
Lovčí Tomáš 1987 SRTG České Budějovice Muži A2 0/20 0 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 0/20 0 4
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 0/20 0 4
Macek Petr 1979 ČB Muži A2 1/20 193 8
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A2 1/20 177 0
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 0/20 0 8
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži C 1/20 135 8
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 0/20 0 8
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 0/20 0 8
Mikeš Pavel 1965 CHlum Muži C 0/20 0 8
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 1/20 180 4
Nosál Petr 1982 Suchdol nad Lužnicí Muži A2 0/20 0 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 1/20 191 4
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 0/20 0 0
Oubram Jan 1978 Soběslav Muži B 1/20 140 0
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 0/20 0 8
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži A2 0/20 0 0
Pechová Jaroslava 1982 Č. Budějovice Ženy A2 1/20 195 8
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 0/20 0 8
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 1/20 121 8
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 0/20 0 0
Píšek Jaroslav 1990 Boršov nad Vltavou Muži A1 0/20 0 8
Pleštilová Lucie 1988 České Budějovice Ženy A2 0/20 0 0
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 1/20 174 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A2 0/20 0 8
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 1/20 164 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 1/20 182 8
Rouče Radim 1985 Český Krumlov Muži A2 0/20 0 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 0/20 0 8
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 0/20 0 8
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 0/20 0 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 0/20 0 8
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A1 0/20 0 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 1/20 123 4
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 0/20 0 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ CE Energy Muži A2 0/20 0 4
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 1/20 151 8
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 0/20 0 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 0/20 0 0
Štěpánek Kamil 1985 Č. Budějovice Muži A2 1/20 165 4
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy B 0/20 0 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 0/20 0 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 0/20 0 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 0/20 0 8
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 0/20 0 8
Vavreček Miroslav 1963 Bechyně Muži C 0/20 0 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 1/20 117 8
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 1/20 190 0
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 0/20 0 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 1/20 162 8
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 1/20 191 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 0/20 0 4
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 0/20 0 8
Zbořilová Martina 1988 České Budějovice Ženy A2 0/20 0 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 1/20 175 8
Zlochová Simona 1990 Č.Budějovice Ženy A1 0/20 0 8
Zoderer Josef 1952 Praha Muži D 0/20 0 4
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 0/20 0 4

Celkem závodníků: 111

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR