nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2017

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Vacek Maťej 1992 České Budějovice Muži A1 1/18 202 0
Círal František ml. 1998 Dvory nad Lužnicí Muži A1 0/18 0 6
Kotek Filip 1997 Kamenice nad Lipou Muži A1 1/18 189 0
Musil Tomáš 1988 Jindřichův Hradec Muži A1 2/18 244 0
Csirik Jiří 1992 Vitejovice Muži A1 8/18 1615 0
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A1 6/18 1141 0
Jackwerth Daniel 1988 ČB - Longrun Muži A1 2/18 308 0
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A1 0/18 0 0
Kašpar Filip 1998 PK Vytrvalci RB Muži A1 2/18 402 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 8/18 1575 4
Staš Filip 1989 Muži A1 1/18 125 0
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 3/18 446 8
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A1 6/18 846 0
Kuna Alois 1988 Muži A1 7/18 1364 14
Menšík Josef 1982 Výnězda Muži A2 4/18 604 0
Štěpánek Kamil 1985 Č. Budějovice Muži A2 11/18 1915 14
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 5/18 774 6
Benda Vladislav 1978 Hrdějovice Muži A2 6/18 848 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 13/18 2494 10
Kysela Tomáš 1987 Dolní Třebonín Muži A2 1/18 186 6
Jirák Lukáš 1981 Équipe sans limites Humpolec Muži A2 2/18 99 0
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice Muži A2 8/18 1484 10
Oubram Jan 1978 Soběslav Muži A2 2/18 329 0
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži A2 1/18 163 0
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži A2 9/18 1656 8
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži A2 12/18 1569 6
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 8/18 1467 6
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 13/18 1645 6
Loos Jaroslav 1981 VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE Muži A2 9/18 1617 0
Hronek Jiří 1983 Písek, Peaceegg Muži A2 7/18 1244 0
Čížek Jan 1980 Č. Budějovice Muži A2 2/18 260 0
Macek Petr 1979 ČB Muži A2 6/18 1160 14
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A2 9/18 1803 8
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A2 2/18 358 8
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 3/18 549 0
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A2 9/18 1705 14
Smrž Jakub 1983 Č. Budějovice Muži A2 2/18 325 0
Brabec Vladimír 1979 Strakonice Muži A2 2/18 321 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 8/18 1535 8
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 12/18 2297 6
Szábo Miloš 1981 Symbio+ Muži A2 1/18 185 0
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 6/18 1067 0
Šperňák Roman 1985 Č. Budějovice Muži A2 0/18 0 0
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 8/18 1245 6
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 7/18 993 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 5/18 813 14
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 16/18 2517 4
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži B 5/18 734 6
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 5/18 528 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 10/18 1957 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 6/18 1090 4
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 11/18 1891 0
Haňur Roman 1969 Boršovský běžecký klub Muži B 7/18 1094 14
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 7/18 946 0
Zdvihal Lukáš 1977 Lipnoman Muži B 7/18 1268 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 4/18 486 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 5/18 740 8
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 11/18 2124 0
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 2/18 202 6
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 2/18 245 0
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 4/18 610 0
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 8/18 1173 0
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Muži B 9/18 1717 14
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 9/18 1352 6
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 2/18 201 6
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 5/18 639 10
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 2/18 216 0
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 12/18 2030 10
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 5/18 932 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 13/18 2105 6
Fürbach Martin 1975 Strakonice Muži B 2/18 338 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 3/18 493 0
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži B 1/18 130 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 11/18 1690 6
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/18 0 0
Růžička Jindřich 1976 Sokol ČB Muži B 9/18 1479 10
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 9/18 1670 14
Bumba Libor 1968 Kamenictví Bumba ČB Muži B 2/18 260 0
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Muži B 10/18 1749 4
Šimek Vladislav 1973 Resolution Team Muži B 2/18 326 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 2/18 396 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži B 13/18 1860 6
Stejskal Ladislav 1977 Sk 4 Dvory Muži B 1/18 172 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 6/18 890 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 8/18 1427 14
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži C 7/18 1160 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 8/18 935 4
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 0/18 0 0
Mikeš Pavel 1965 CHlum Muži C 5/18 628 6
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 14/18 2188 8
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 5/18 648 0
Kroupa Evžen 1967 Boršovský běžecký klub Muži C 2/18 280 14
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 5/18 738 14
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 12/18 2135 10
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 8/18 1011 14
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 12/18 1971 6
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 8/18 1507 14
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 10/18 1707 0
Vavreček Miroslav 1963 Bechyně Muži C 3/18 494 0
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 6/18 932 6
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži C 8/18 1337 6
Novák Jaroslav 1964 SK 4 Dvory Muži C 1/18 159 0
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 3/18 395 14
Drázda Petr 1964 Longrun CB Muži C 1/18 126 6
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 4/18 640 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 10/18 1355 6
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 1/18 161 6
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 8/18 1400 4
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 10/18 1438 14
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 10/18 1469 0
Blažek Bohuslav 1953 Č. Budějovice Muži D 7/18 843 4
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži E 6/18 717 14
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 11/18 1392 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 11/18 1422 0
Ardamica David Ml. 2001 ARDY TEAM Junioři 4/18 624 0
Zlochová Simona 1990 Č.Budějovice Ženy A1 10/18 1979 14
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 8/18 1646 14
Pleštinová Lucie 1988 Ženy A1 3/18 567 0
Krausová Aneta 1990 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A1 5/18 897 14
Zbořilová Martina 1988 České Budějovice Ženy A1 8/18 1479 6
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 5/18 862 4
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 3/18 563 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A2 9/18 1816 10
Pechová Jaroslava 1982 Č. Budějovice Ženy A2 8/18 1545 14
Adámková Dana 1980 Triatlon Tálín Ženy A2 10/18 1975 14
Švecová Zuzana 1987 ESL Humpolec Ženy A2 1/18 186 0
Foltová Helena 1979 ČOS Kamenný ujezd Ženy A2 0/18 0 0
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 10/18 1982 14
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 5/18 961 8
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 10/18 1681 10
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 3/18 583 10
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 6/18 1159 0
Fenclová Dana 1976 Tábor Ženy B 5/18 950 6
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 7/18 1276 14
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 5/18 766 6
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/18 0 0
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy B 8/18 1408 6
Babinská Markéta 1977 Semice Ženy B 0/18 0 0
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 2/18 377 0
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 3/18 560 10
Turková Iveta 1973 Č. Budějovice Ženy B 2/18 333 14
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 10/18 1944 10
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy B 9/18 1606 6
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy B 1/18 175 0
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 4/18 754 8
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 8/18 1577 8
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 1/18 178 0
Hýsková Šárka 1964 Č. Budějovice Ženy C 3/18 559 4
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 13/18 2407 14
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 11/18 2106 6
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/18 0 8
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Juniorky 8/18 1453 0

Celkem závodníků: 152

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR