nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2016

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Adámková Dana 1980 Triatlon Tálín Ženy B 11/18 2115 10
Ardamica David Ml. 2001 ARDY TEAM Junioři 13/18 1760 6
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Muži B 18/18 3008 20
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy B 11/18 1857 20
Bartuška Ladislav 1985 Muži A2 3/18 357 0
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 10/18 1967 14
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži A2 2/18 388 0
Benda Vladislav 1978 Hrdějovice Muži A2 3/18 458 10
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy C 7/18 1246 10
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 6/18 843 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 3/18 611 0
Blažek Bohuslav 1953 Č. Budějovice Muži D 17/18 2000 16
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži D 11/18 1406 0
Boháčová Dana 1976 SK EGO Š. Dvory Ženy B 5/18 975 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 8/18 1387 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 8/18 1176 8
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 8/18 1521 8
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži A2 7/18 868 14
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 5/18 739 0
Bumba Libor 1968 Kamenictví Bumba ČB Muži B 4/18 467 10
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy C 6/18 984 16
Cábová Markéta 1979 Groz-Beckert 1 Ženy B 1/18 179 6
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 15/18 2392 10
Círal František ml. 1998 Dvory nad Lužnicí Junioři 6/18 763 6
Círalová Anna 2000 Dvory nad Lužnicí Juniorky 2/18 343 6
Csirik Jiří 1992 Vitejovice Muži A1 8/18 1640 0
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 5/18 974 20
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži A2 9/18 1684 20
Čížek Jan 1980 Č. Budějovice Muži A2 0/18 0 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 9/18 1594 18
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 5/18 752 0
Drázda Petr 1964 Longrun CB Muži C 1/18 137 6
Dubský Norbert 1979 Č. Budějovice Muži A2 2/18 360 0
Dvořák Petr 1950 TC Dvořák Muži D 5/18 626 20
Dvořáková Monika 1974 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Ženy B 2/18 387 0
Dvořáková Romana 1988 TC Dvořák Ženy A 2/18 358 10
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 9/18 1689 0
Fridová Jana 1991 Č. Budějovice Ženy A 0/18 0 0
Fürbach Martin 1975 Strakonice Muži B 13/18 2472 10
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži B 14/18 1963 14
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 10/18 1703 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 10/18 1973 0
Hájíček František 1951 AVC Praha Muži D 2/18 263 0
Haňur Roman 1969 Boršovský běžecký klub Muži B 6/18 1009 18
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 9/18 1411 6
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 12/18 2345 16
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 12/18 2296 16
Hruška Luboš 1976 3L Team ČB Muži B 3/18 534 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 9/18 1607 14
Hýsková Šárka 1964 Č. Budějovice Ženy C 10/18 1864 24
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 4/18 457 16
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 9/18 1752 16
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A 9/18 1844 10
Jansová Naďa 1960 Sokol Plavsko Ženy C 2/18 327 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži C 3/18 441 8
Jirák Lukáš 1981 Équipe sans limites Humpolec Muži A2 5/18 941 10
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Muži B 10/18 1849 20
Kalousková Lenka 1953 České Budějovice Ženy C 0/18 0 0
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 2/18 381 10
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 12/18 2357 16
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži C 9/18 1592 4
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 15/18 2926 24
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 4/18 471 10
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Muži C 5/18 806 14
Kočová Marie 1984 Cyklo Jiřička ČB Ženy A 1/18 200 8
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 12/18 1627 24
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A2 12/18 2260 18
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 11/18 2067 0
Kopřiva Josef 1952 TC Dvořák 2 Muži D 11/18 1394 16
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 3/18 485 0
Krausová Aneta 1990 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A 6/18 1098 24
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 1/18 191 0
Kroupa Evžen 1967 Boršovský běžecký klub Muži B 3/18 428 16
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 9/18 1655 14
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy B 8/18 1595 14
Lippl Jan 1983 Č. Krumlov Muži A2 4/18 758 6
Loos Jaroslav 1981 VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE Muži A2 10/18 1749 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 11/18 2055 24
Macek Petr 1979 ČB Muži A2 7/18 1355 24
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A2 6/18 1031 6
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 5/18 711 18
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 11/18 2010 14
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži C 10/18 1713 16
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži A2 3/18 476 0
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 8/18 1368 24
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 9/18 1708 24
Menšík Josef 1982 Výnězda Muži A2 7/18 1170 0
Mikeš Pavel 1965 CHlum Muži C 6/18 764 6
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 16/18 2825 20
Mikšl Rostislav 1972 Estian team Muži B 7/18 1116 0
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži E 9/18 1095 14
Nosek Vladimír 1959 Sdružení orientačních sportů Jindř.Hradec Muži C 2/18 330 0
Nová Markéta 1984 Kaplice Ženy A 0/18 0 8
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Juniorky 10/18 1873 6
Novák Patrik 1996 TJ Nová Včelnice Muži A1 7/18 1392 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 1/18 170 0
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 7/18 971 0
Pechová Jaroslava 1982 Č. Budějovice Ženy A 10/18 1953 0
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 10/18 1898 6
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 13/18 2077 24
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži B 14/18 2249 0
Pláničková Eva 1954 Atletika Tábor Ženy C 2/18 350 8
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 1/18 179 0
Průša Miroslav 1987 Dynín Muži A1 10/18 1626 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A 9/18 1826 14
Richtr Zdeněk 1969 Boršov nad Vltavou Muži B 1/18 145 0
Rodina Bohuslav 1959 Atletika Písek Muži C 2/18 370 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 11/18 1874 16
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A1 11/18 2043 10
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 5/18 668 24
Růžička Jindřich 1976 Sokol ČB Muži B 8/18 1314 0
Říha Miroslav 1974 Hůry Muži B 2/18 365 0
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 12/18 2406 16
Smetana Jiří 1953 ČIKO Č. Krumlov Muži D 2/18 265 0
Smrž Jakub 1983 Č. Budějovice Muži A2 2/18 310 0
Souček Milan 1953 Sokol Plavsko Muži D 8/18 1441 0
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A1 6/18 1218 0
Spurná Lenka 1987 TC Dvořák Ženy A 1/18 182 8
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 7/18 1173 10
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 10/18 1576 14
Suchý Pavel 1977 České Budějovice Muži A2 2/18 389 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 13/18 1942 6
Szábo Miloš 1981 Symbio+ Muži A2 0/18 0 0
Ševecová Zuzana 1987 Équipe sans limites Humpolec Ženy A 3/18 587 10
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 13/18 2176 18
Šítalová Kateřina 1977 Groz-Beckert 1 Ženy B 0/18 0 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 14/18 1766 0
Šperňák Roman 1985 Č. Budějovice Muži A2 1/18 148 0
Štěpánek Kamil 1985 Č. Budějovice Muži A2 12/18 1671 8
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži C 13/18 2398 0
Švamberk Jan 1970 Boršovský běžecký klub Muži B 2/18 245 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 14/18 2143 16
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy C 10/18 1990 24
Toul Filip 1980 ŠUTRI Muži A2 4/18 761 6
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 3/18 401 0
Troják Michal 1985 Lišov Muži A2 1/18 161 0
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 4/18 660 10
Turková Iveta 1973 Č. Budějovice Ženy B 2/18 319 10
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 9/18 1027 0
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 7/18 814 0
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 9/18 1671 20
Vejsada Marek 1972 Č. Budějovice Muži B 12/18 1664 6
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 4/18 510 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 6/18 1136 10
Vojáček Ondrej 1971 Groz-Beckert 1 Muži B 1/18 103 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 10/18 1853 24
Voráček Filip 1977 Muži A2 1/18 135 6
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 7/18 972 8
Vorel Michal 1989 Orlando Bananas Muži A1 7/18 760 14
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 11/18 2041 24
Zlochová Simona 1990 Č.Budějovice Ženy A 12/18 2318 20

Celkem závodníků: 151

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR