nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2014

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Adámek Jiří 1983 Č. Budějovice Muži A 6/18 178 4
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 9/18 806 0
Beshír Ervín 1967 Adidas Team Muži B 9/18 843 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 4/18 351 4
Blažek Bohuslav 1953 Č. Budějovice Muži D 5/18 86 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži D 9/18 192 4
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 4/18 199 6
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 9/18 482 12
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 10/18 911 12
Buchvaldek Marek 1971 Štěkeň Muži B 0/18 0 0
Bumba Libor 1968 Kamenictví Bumba ČB Muži B 7/18 156 8
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy B 8/18 638 8
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 12/18 701 4
Círal František ml. 1998 Dvory nad Lužnicí Junioři 5/18 273 0
Coufal Patrik 1975 Hospic Prachatice Muži A 5/18 280 0
Csirik Jiří 1992 Vitejovice Muži A 9/18 848 6
Čapek František 1977 SK Oslov Muži A 1/18 50 0
Čížek Jan 1980 Č. Budějovice Muži A 2/18 96 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži A 12/18 1096 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži C 7/18 326 4
Drázda Petr 1964 Longrun CB Muži C 8/18 255 0
Dvořák Petr 1950 TC Dvořák Muži D 7/18 81 16
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 11/18 875 10
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži B 17/18 702 10
Grňák František 1964 Nové Homole Muži C 1/18 49 0
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 9/18 582 8
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 11/18 1027 10
Hájek Daniel 1988 SKP Č.Budějovice Muži A 2/18 160 0
Hájíček František 1951 AVC Praha Muži D 4/18 43 0
Haňur Roman 1969 Boršovský běžecký klub Muži B 4/18 250 6
Helm František 1987 Nová Ves Muži A 5/18 169 0
Houska David 1973 Sc Algund Muži B 1/18 101 6
Hron Jan 1981 Šutri Prachatice Muži A 3/18 299 6
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy B 9/18 825 12
Hruška Luboš 1976 3L Team ČB Muži A 1/18 44 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 9/18 627 4
Janošík Radek 1974 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži B 0/18 0 0
Jansa Jiří 1966 Atletika Písek Muži B 5/18 455 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži C 4/18 254 0
Jirák Lukáš 1981 Équipe sans limites Humpolec Muži A 4/18 269 0
Kalina Bohumil 1976 Trio K.Řečice Muži A 9/18 704 6
Klein Pavel 1976 Rk Týn nad Vltavou Muži A 4/18 307 6
Kleinová Petra 1978 Rk Týn nad Vltavou Ženy B 4/18 354 0
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A 13/18 988 4
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 6/18 155 6
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Muži B 5/18 331 6
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži B 10/18 368 16
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A 14/18 1204 16
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 2/18 44 0
Kopřiva Josef 1952 TC Dvořák 2 Muži D 11/18 324 10
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 10/18 501 6
Krejčí Karel 1972 TRISK ČB Muži B 2/18 185 0
Kroupa Evžen 1967 Boršovský běžecký klub Muži B 6/18 303 6
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy B 11/18 983 16
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Muži B 8/18 664 12
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A 4/18 351 0
Macek Petr 1979 ČB Muži A 10/18 754 4
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A 6/18 267 4
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži B 5/18 199 6
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A 9/18 594 0
Malík Vít 1969 Rožumberské sklepy Borovany Muži B 9/18 812 0
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži B 11/18 654 6
Menšík Josef 1982 Výnězda Muži A 8/18 585 10
Michálková Martina 1976 TC Dvořák 2 Ženy B 9/18 866 12
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži B 8/18 426 6
Mikšl Rostislav 1972 Estian team Muži B 7/18 569 10
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži D 9/18 221 10
Nerad Karel 1989 ProBěh.cz Muži A 10/18 929 4
Nosek Vladimír 1959 Sdružení orientačních sportů Jindř.Hradec Muži C 2/18 105 0
Novák Jaroslav 1964 SK 4 Dvory Muži C 6/18 398 6
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 3/18 161 0
Paleček Vladimír 1973 TJ Doudleby Muži B 9/18 482 4
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice Muži A 6/18 485 4
Palkovič Vladislav 1939 BOBO Větřní Muži E 3/18 36 0
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 2/18 5 6
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 10/18 900 0
Pfeiler Ivo 1977 Písek Muži A 4/18 332 0
Pfeilerová Veronika 1978 Atletika Písek Ženy B 2/18 173 0
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 12/18 834 6
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži B 13/18 791 10
Píšek Jaroslav 1990 3 L Team ČB Muži A 6/18 521 0
Pláteník Ladislav 1966 Sokol Č.Budějovice Muži B 3/18 186 6
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy B 1/18 83 0
Průcha Jakub 1977 Orlando Bananas Muži A 4/18 113 0
Putschögl Jaroslav 1939 Atletika Písek Muži E 5/18 92 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A 9/18 889 4
Reitinger Petr 1964 Tábor Muži C 9/18 805 0
Rodina Bohuslav 1959 Atletika Písek Muži C 9/18 788 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 12/18 733 0
Růžička Jindřich 1976 Sokol ČB Muži A 12/18 768 4
Serbessa Mulugeta 1971 Ortopedie Týn n.V. Muži B 6/18 597 0
Sodomka Milan 1976 TJ Jiskra Třeboň Muži A 1/18 68 0
Souček Milan 1953 Sokol Plavsko Muži D 9/18 684 4
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A 11/18 1017 8
Soukupová Valerie 1989 Atletika Písek Ženy A 9/18 926 8
Stárek Martin 1957 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 2/18 119 0
Stejskal Ladislav 1977 Sk 4 Dvory Muži A 9/18 802 4
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 13/18 590 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži B 14/18 934 16
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 11/18 390 4
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži B 1/18 45 4
Teplý Ondřej 1976 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži A 3/18 220 0
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy B 12/18 1155 6
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 6/18 332 4
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 8/18 475 6
Turoňová Magdalena 1982 MAMATU Ženy A 6/18 579 0
Uhlířová Barbora Isa. 1968 Č.Budějovice Ženy B 6/18 504 4
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 6/18 106 4
Valdová Marie 1977 Trio K.Řečice Ženy B 9/18 741 10
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži A 6/18 189 4
Vaněček Michael 1979 Šutri Prachatice Muži A 6/18 493 6
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 5/18 400 0
Vojč Karel 1976 SK Zliv Muži A 12/18 906 8
Vojtová Eva 1977 Ženy B 2/18 170 0
Voráček Karel 1962 Cyklo Velešín Muži C 10/18 456 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 9/18 331 4
Vorel Michal 1989 Orlando Bananas Muži A 14/18 480 16
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy B 15/18 1323 16
Výborná Irena 1954 Ženy B 1/18 88 0
Wagner Rostislav 1973 Prachatice Muži B 6/18 277 0
Zíma Josef 1965 BH ČB Muži B 1/18 43 0

Celkem závodníků: 121

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR