nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2012

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 8/18 768 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži D 9/18 421 0
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 8/18 492 4
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 14/18 1238 10
Bumba Libor 1968 Kamenictví Bumba ČB Muži B 5/18 188 4
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy B 1/18 90 4
Candrová Jana 1975 B+H TT Č.B. Ženy B 8/18 794 0
Coufal Patrik 1975 Hospic Prachatice Muži A 2/18 135 0
Csirik Jiří 1992 Vitejovice Muži A 12/18 1139 4
Čapek František 1977 SK Oslov Muži A 5/18 366 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži C 10/18 656 0
Drázda Petr 1964 Longrun CB Muži B 4/18 195 10
Duspiva Miroslav 1954 Vimperk Muži C 1/18 53 0
Dvořák Petr 1987 FBC United Muži A 2/18 175 0
Flašar Jan 1986 Sk 4 Dvory Muži A 8/18 764 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži B 12/18 656 4
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži A 11/18 999 0
Hájek Daniel 1988 SKP Č.Budějovice Muži A 2/18 194 0
Hájíček František 1951 AVC Praha Muži D 4/18 125 0
Háša Michal 1981 EON Triatlon Tým Muži A 9/18 870 0
Hoštičková Věra 1990 Šutri Prachatice Ženy A 3/18 283 0
Jakešová Jitka 1960 J.B.P. Tábor Ženy B 1/18 75 0
Jančář Stanislav 1967 Sk 4 Dvory Muži B 6/18 476 4
Jansa Jiří 1966 Atletika Písek Muži B 10/18 905 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži C 8/18 605 8
Jašarová Ema 1959 SKP Ženy B 7/18 612 4
Klíma Ladislav 1971 KLII Tým Muži B 2/18 57 6
Klíma Václav 1945 GP Kamenný Újezd Muži E 0/18 0 0
Klimeš Petr 1977 VJČ Muži A 3/18 182 6
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Muži B 2/18 151 4
Kocourek Vít 1969 BH Triatlon Muži B 11/18 858 4
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži B 10/18 524 4
Kopačka Jan 1985 Hostinec U Ještěrky Muži A 1/18 49 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 3/18 110 0
Kopřiva Josef 1952 TC Dvořák 2 Muži D 11/18 558 0
Koranda David 1983 Trisk Č.B. Muži A 6/18 509 4
Krejčí Karel 1972 TRISK ČB Muži B 2/18 177 0
Krejčová Petra 1979 TRISK ČB Ženy A 2/18 192 0
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Muži B 9/18 762 4
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A 9/18 843 0
Macek Petr 1979 ČB Muži A 8/18 572 0
Medek Martin 1996 Sk 4 Dvory Junioři 8/18 508 0
Medek Roman 1965 Sk 4 Dvory Muži B 3/18 262 4
Mikšl Miroslav 1999 Č.Budějovice Junioři 5/18 313 0
Mikšl Rostislav 1972 Estian team Muži B 10/18 797 6
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži D 9/18 364 6
Mondek Josef 1966 Cyklo Jiřička Muži B 6/18 480 4
Němcová Monika 1966 Dobrá Voda Ženy B 1/18 88 0
Ortová Lenka 1960 Sokol Č.Budějovice Ženy B 2/18 173 10
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice Muži A 5/18 369 0
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 10/18 690 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži B 16/18 1055 4
Procházková Ivona 1975 Hutní materiál Blatná Ženy B 8/18 706 10
Putschögl Jaroslav 1939 Atletika Písek Muži E 9/18 397 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A 5/18 481 0
Rodina Bohuslav 1959 Atletika Písek Muži C 10/18 869 0
Serbessa Mulugeta 1971 Ortopedie Týn n.V. Muži B 2/18 193 0
Scheinherr Jiří 1951 Hutní materiál Blatná Muži D 10/18 290 4
Soukupová Valerie 1989 Atletika Písek Ženy A 8/18 808 4
Stejskal Ladislav 1977 Sk 4 Dvory Muži A 11/18 1075 6
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 9/18 608 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ Muži A 8/18 628 0
Šíma Jan 1970 GO! Nutrixion Muži B 3/18 179 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži B 12/18 876 10
Šmahel Lukáš 1978 Strunkovice Muži A 2/18 170 0
Šochman Josef 1950 Č.Budějovice Muži D 9/18 359 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 13/18 678 0
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži B 8/18 611 0
Švancarová Monika 1990 TC Dvořák Ženy A 1/18 95 6
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži B 2/18 119 0
Uhlíř Radek 1967 Trisk Č.B. Muži B 10/18 903 4
Uhlířová Barbora Isa. 1968 Č.Budějovice Ženy B 9/18 718 4
Uhlířová Miroslava 1992 Č.Budějovice Ženy A 8/18 740 6
Varga Tomáš 1973 Zovami Muži A 8/18 664 6
Voráček Karel 1962 Cyklo Velešín Muži C 12/18 740 4
Wagner Rostislav 1973 Prachatice Muži A 1/18 62 0
Zeman st. Jan 1962 Boršov Muži C 3/18 197 0
Zíma Josef 1965 BH ČB Muži B 9/18 633 4

Celkem závodníků: 78

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR