nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2015

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Muži A 9/18 1568 16
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 11/18 2122 16
Benda Vladislav 1978 Hrdějovice Muži A 3/18 429 10
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy C 5/18 898 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 8/18 1565 0
Blažek Bohuslav 1953 Č. Budějovice Muži D 10/18 975 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži D 11/18 1405 6
Brabec Petr 1980 Č. Budějovice Muži A 4/18 784 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 10/18 1521 0
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 3/18 388 14
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži A 9/18 1223 18
Budil Jan 1983 JBStatika Muži A 7/18 1131 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 14/18 2260 10
Círal František ml. 1998 Dvory nad Lužnicí Junioři 9/18 1265 0
Círalová Anna 2000 Dvory nad Lužnicí Juniorky 5/18 897 0
Coufal Patrik 1975 Hospic Prachatice Muži A 2/18 299 0
Csirik Jiří 1992 Vitejovice Muži A 9/18 1810 16
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži A 9/18 1592 0
Čížek Jan 1980 Č. Budějovice Muži A 3/18 337 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 10/18 1884 18
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 10/18 1489 6
Drázda Petr 1964 Longrun CB Muži C 4/18 605 10
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 4/18 739 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži B 11/18 1439 14
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 10/18 1959 6
Hájek Daniel 1988 SKP Č.Budějovice Muži A 3/18 579 0
Hájíček František 1951 AVC Praha Muži D 0/18 0 4
Haňur Roman 1969 Boršovský běžecký klub Muži B 5/18 713 10
Houska David 1973 Sc Algund Muži B 0/18 0 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 8/18 1527 8
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 11/18 1917 8
Hušek David 1986 Nikonsson Gunners TEAM Muži A 0/18 0 0
Hýsková Šárka 1964 Č. Budějovice Ženy C 14/18 2593 16
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 7/18 868 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A 8/18 1557 10
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A 5/18 1001 0
Jabůrek Martin 1983 Č. Budějovice Muži A 1/18 174 10
Jansová Naďa 1960 Sokol Plavsko Ženy C 6/18 1083 6
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži C 4/18 620 8
Jirák Lukáš 1981 Équipe sans limites Humpolec Muži A 4/18 758 0
Jůza Daniel 1971 BLK Tábor Muži B 1/18 139 0
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 5/18 963 6
Kleinová Petra 1978 Rk Týn nad Vltavou Ženy B 2/18 381 0
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži C 9/18 1464 0
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A 12/18 2242 6
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 11/18 1365 10
Kocourek Jan 1966 Sayerlack Muži B 4/18 665 10
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 9/18 1131 18
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A 7/18 1316 18
Koller Daniel 1990 České Budějovice Muži A 0/18 0 0
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A 11/18 2030 6
Kopřiva Josef 1952 TC Dvořák 2 Muži D 9/18 1148 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 5/18 759 0
Král Karel 1986 Muži A 0/18 0 0
Kroupa Evžen 1967 Boršovský běžecký klub Muži B 3/18 431 10
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 9/18 1683 24
Kukrál Miroslav 1959 Agroferd Muži C 4/18 547 0
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Muži B 9/18 1663 18
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A 14/18 2735 10
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 11/18 1970 16
Macek Petr 1979 ČB Muži A 8/18 1410 8
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A 7/18 986 0
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži B 4/18 582 10
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A 8/18 1451 6
Malík Vít 1969 Rožumberské sklepy Borovany Muži B 8/18 1497 8
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži B 11/18 1826 16
Menšík Josef 1982 Výnězda Muži A 7/18 1086 0
Menšíková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 12/18 2296 24
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 11/18 1856 16
Mikšl Rostislav 1972 Estian team Muži B 12/18 1751 14
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži E 13/18 1574 18
Nováčková Nikol 1983 Trhové Sviny Ženy A 2/18 343 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 1/18 174 0
Osenský Robert 1980 Č. Budějovice Muži A 1/18 0 0
Paleček Vladimír 1973 TJ Doudleby Muži B 4/18 521 8
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice Muži A 9/18 1606 8
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 4/18 478 0
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 11/18 2073 14
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 9/18 1425 10
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži B 11/18 1825 16
Píšek Jaroslav 1990 3 L Team ČB Muži A 6/18 1148 10
Pláničková Eva 1954 Atletika Tábor Ženy C 1/18 167 4
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 0/18 0 0
Přibylová Martina 1981 Ženy A 0/18 0 0
Pšenička Jiří 1963 SK Technik Č. Budějovice Muži C 0/18 0 0
Putschögl Jaroslav 1939 Atletika Písek Muži E 3/18 377 6
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A 8/18 1583 14
Rodina Bohuslav 1959 Atletika Písek Muži C 8/18 1463 6
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 8/18 1292 10
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 7/18 833 18
Růžička Jindřich 1976 Sokol ČB Muži A 8/18 1356 6
Smrž Jakub 1983 Č. Budějovice Muži A 1/18 123 0
Sodomka Milan 1976 TJ Jiskra Třeboň Muži A 5/18 862 6
Souček Milan 1953 Sokol Plavsko Muži D 8/18 1444 6
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A 3/18 590 14
Soukupová Valerie 1989 Atletika Písek Ženy A 4/18 813 14
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 11/18 1543 18
Suchý Václav 2004 Sokol Č.Budějovice Junioři 0/18 0 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 10/18 1345 6
Ševecová Zuzana 1987 Équipe sans limites Humpolec Ženy A 1/18 190 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži B 12/18 1983 24
Šimek Vladislav 1973 Resolution Team Muži B 3/18 500 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 13/18 1714 10
Šuranský Lubomír 1958 Jindřichův Hradec Muži C 0/18 0 0
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži B 8/18 1361 6
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy C 11/18 2180 6
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 2/18 278 0
Troják Michal 1985 Lišov Muži A 1/18 174 0
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 6/18 834 10
Tůma Rostislav 1961 Tůma-Kafka Muži C 0/18 0 0
Turoňová Magdalena 1982 MAMATU Ženy A 1/18 194 0
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 7/18 831 10
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 10/18 1249 0
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 5/18 879 10
Vejsada Marek 1972 Č. Budějovice Muži B 7/18 925 0
Vojč Karel 1976 SK Zliv Muži A 4/18 715 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A 12/18 2159 16
Voráček Karel 1962 Cyklo Velešín Muži C 9/18 1390 10
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 8/18 1068 4
Vorel Michal 1989 Orlando Bananas Muži A 17/18 1900 20
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 14/18 2599 24
Wagner Rostislav 1973 Prachatice Muži B 3/18 423 10

Celkem závodníků: 122

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR