nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Nejpilnější závodník JBP

Na této stránce naleznete seznam nejpilnějších závodníků Jihočeského běžeckého poháru. Tabulka započítává účast pouze v závodech poháru. Pod seznamem naleznete lištu pro výběr sezóny.

6 závodů
Brossaud Jack (1970)
Círal František (1971)
Rokos Ivan (1959)
Mikolášek Arnošt (1965)
Rokos Lukáš (1987)

5 závodů
Gazda Martin (1968)
Hadrava Tomáš (1978)
Kůrka Tomáš (1986)
Šimek Miroslav (1966)
Vorlová Dana (1962)
Ehrlich Pavel (1969)
Pillar Ladislav (1952)
Ludvík Jan (1975)
Svoboda Václav (1949)

4 závody
Haňur Roman (1969)
Černý Michal (1978)
Štěpánek Kamil (1985)
Lebedová Olina (1981)
Kuna Alois (1988)
Vařáková Pavla (1969)
Toman Martin (1971)
Juráň Karel (1974)
Klíma Jiří (1957)
Bílek Petr (1975)
Pojsl Jan (1972)
Benedová Zdeňka (1968)
Macek Petr (1979)
Nováčková Dana (1975)
Doležálek Zdeněk (1955)
Pavienský Radek - Bizon (1973)
Hronek Jiří (1983)
Nováčková Denisa (1999)
Adámková Dana (1980)
Maršík Miloš (1966)

3 závody
Matoušová Jitka (1973)
Hruška Luděk (1973)
Blažek Bohuslav (1953)
Petrou Jan (1964)
Boháč Karel (1947)
Ardamica David St. (1976)
Tůma Jaroslav (1963)
Kincová Petra (1974)
Diviš Jiří (1975)
Stejskal Pavel (1974)
Sirová Lucie (1975)
Csirik Jiří (1992)
Zdvihal Lukáš (1977)
Zlochová Simona (1990)
Hýsková Šárka (1964)
Sýkora Tomáš (1977)
Růžička Jindřich (1976)
Soukup Josef (1987)
Holeček Martin (1976)
Habara Jaromír (1974)
Šoustar Lubomír (1941)
Kopáček Pavel (1984)
Vojč Pavel (1980)
Hronová Božena (1954)
Vlčková Kateřina (1977)
Chlup Tomáš (1993)
Kolář Martin (1980)
Jokl Rostislav (1975)
Hommer Roman (1965)
Klimeš Petr (1980)

2 závody
Šimek Vladislav (1973)
Pechová Jaroslava (1982)
Brulík Pavel (1977)
Fenclová Dana (1976)
Malík Jakub (1991)
Pinl Michal (1968)
Trnka Jiří (1963)
Krausová Aneta (1990)
Palivec David (1986)
Mikeš Pavel (1965)
Vondrášek Štěpán (1980)
Čížek Jan (1980)
Šustr Pavel (1966)
Jirák Lukáš (1981)
Valter Pavel (1975)
Steinbauer Jiří (1973)
Kohout Luděk (1965)
Mautschková Marta (1980)
Macek Tomáš (1979)
Tomášová Gabriela (1969)
Rožboud Pavel (1970)
Švejnoha Lukáš (1989)
Vorel Jan (1960)
Rechtoriková Linda (1987)
Vavreček Miroslav (1963)
Fürbach Martin (1975)
Musil Tomáš (1988)
Klosse Jiří (1970)
Studnař Lukáš (1989)
Menšík Josef (1982)
Chlup Petr (1963)
Pleštinová Lucie (1988)
Chalaš Zdeněk (1988)
Loos Jaroslav (1981)
Chlupová Tereza (1991)
Benda Vladislav (1978)
Jackwerth Daniel (1988)
Černá Stanislava (1977)
Ludvíková Lenka (1975)

1 závod
Drázda Petr (1964)
Paulát Ondřej (1979)
Turková Iveta (1973)
Outlá Šárka (1977)
Mikšovský Zdeněk (1945)
Švecová Zuzana (1987)
Nová Markéta (1984)
Oubram Jan (1978)
Bartušková Jana (1977)
Menšíková Lenka (1973)
Vondrášek Martin (1982)
Habara Jan (1972)
Smrž Jakub (1983)
Kysela Tomáš (1987)
Urban Martin (1972)
Procházková Irena Ing. (1957)
Ardamicová Radka (1981)
Bláha Jan (1971)
Aleš Emanuel (1976)

Vyberte rok:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR