nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2013

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Beňo Ladislav 1976 Trisk ČB Muži A 9/18 834 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 7/18 657 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži D 9/18 382 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 3/18 174 0
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 13/18 947 12
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 15/18 1419 10
Budil Roman 1969 Sokol Vodňany Muži B 3/18 287 0
Buchvaldek Marek 1971 Štěkeň Muži B 3/18 274 0
Bumba Libor 1968 Kamenictví Bumba ČB Muži B 5/18 213 0
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy B 3/18 188 0
Candrová Jana 1975 B+H TT Č.B. Ženy B 2/18 200 6
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 2/18 149 6
Coufal Patrik 1975 Hospic Prachatice Muži A 2/18 161 0
Csirik Jiří 1992 Vitejovice Muži A 10/18 965 12
Čapek František 1977 SK Oslov Muži A 5/18 287 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži C 10/18 637 0
Drázda Petr 1964 Longrun CB Muži B 4/18 243 6
Falta Hynek 1974 Jihočeský klub maratonců Muži A 1/18 21 6
Flašar Jan 1986 Sk 4 Dvory Muži A 2/18 189 6
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži B 13/18 773 12
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži A 10/18 931 0
Hájek Daniel 1988 SKP Č.Budějovice Muži A 5/18 485 6
Hájíček František 1951 AVC Praha Muži D 4/18 88 0
Hajný Ondřej 1987 Sokol ČB Muži A 2/18 161 0
Háša Michal 1981 EON Triatlon Tým Muži A 8/18 790 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy B 8/18 743 6
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 3/18 211 0
Jansa Jiří 1966 Atletika Písek Muži B 10/18 911 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži C 9/18 659 6
Jašarová Ema 1959 SKP Ženy B 3/18 255 6
Klíma Ladislav 1971 KLII Tým Muži B 1/18 17 6
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A 3/18 178 0
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 6/18 288 0
Kocourek Vít 1969 BH Triatlon Muži B 7/18 573 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži B 11/18 610 12
Kopřiva Josef 1952 TC Dvořák 2 Muži D 15/18 813 6
Krejčí Karel 1972 TRISK ČB Muži B 5/18 464 0
Krejčová Petra 1979 TRISK ČB Ženy A 3/18 302 0
Küffnerová Nela 1992 Ženy A 0/18 0 0
Lácha Pavel 1969 BH Triatlon Muži B 8/18 674 12
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A 7/18 625 0
Macek Petr 1979 ČB Muži A 3/18 192 6
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A 3/18 192 6
Michálková Martina 1976 TC Dvořák 2 Ženy B 9/18 869 6
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži B 0/18 0 0
Míková Jiřina 1983 BezvaÚči Ženy A 8/18 651 6
Mikšl Miroslav 1999 Č.Budějovice Junioři 5/18 296 0
Mikšl Rostislav 1972 Estian team Muži B 5/18 378 0
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži D 5/18 182 6
Novák Patrik 1996 TJ Nová Včelnice Junioři 2/18 171 0
Ortová Lenka 1960 Sokol Č.Budějovice Ženy B 0/18 0 0
Paleček Vladimír 1973 TJ Doudleby Muži B 11/18 761 6
Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice Muži A 9/18 663 0
Palkovič Vladislav 1939 BOBO Větřní Muži E 5/18 198 0
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 3/18 99 0
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži B 2/18 167 6
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 10/18 696 12
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži B 8/18 522 6
Putschögl Jaroslav 1939 Atletika Písek Muži E 4/18 127 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A 8/18 786 0
Reitinger Petr 1964 Tábor Muži B 6/18 547 6
Rodina Bohuslav 1959 Atletika Písek Muži C 12/18 1029 6
Serbessa Mulugeta 1971 Ortopedie Týn n.V. Muži B 8/18 814 0
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A 10/18 943 0
Soukupová Valerie 1989 Atletika Písek Ženy A 8/18 820 0
Stejskal Ladislav 1977 Sk 4 Dvory Muži A 10/18 913 10
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 10/18 640 0
Sýkorová Alena 1977 Č.Budějovice Ženy B 0/18 0 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ Muži A 7/18 607 4
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži B 14/18 1058 12
Šimek Vladislav 1973 Resolution Team Muži B 2/18 129 0
Šochman Josef 1950 Č.Budějovice Muži D 3/18 146 6
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 12/18 613 0
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži B 9/18 738 6
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 3/18 168 0
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 0/18 0 0
Uhlíř Radek 1967 Trisk Č.B. Muži B 6/18 547 6
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 3/18 82 0
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži A 7/18 331 0
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 9/18 724 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 6/18 539 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 5/18 293 0
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy B 10/18 906 0
Wagner Rostislav 1973 Prachatice Muži B 5/18 347 6
Wernerová Dita 1972 Ženy B 0/18 0 0
Zíma Josef 1965 BH ČB Muži B 3/18 198 6

Celkem závodníků: 86

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR