nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2017

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Adámková Dana 1980 Triatlon Tálín Ženy A2 4/18 786 8
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 1/18 141 0
Ardamica David Ml. 2001 ARDY TEAM Junioři 0/18 0 0
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Muži B 3/18 499 4
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 1/18 181 4
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 1/18 195 4
Benda Vladislav 1978 Hrdějovice Muži A2 2/18 290 0
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy B 4/18 720 0
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 4/18 537 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 1/18 200 0
Blažek Bohuslav 1953 Č. Budějovice Muži D 3/18 334 4
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 3/18 393 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 6/18 937 4
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 0/18 0 8
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 2/18 240 4
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 0/18 0 0
Bumba Libor 1968 Kamenictví Bumba ČB Muži B 0/18 0 0
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy B 0/18 0 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 6/18 989 0
Círal František ml. 1998 Dvory nad Lužnicí Muži A1 0/18 0 0
Csirik Jiří 1992 Vitejovice Muži A1 3/18 606 0
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 0/18 0 0
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 2/18 382 8
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži A2 4/18 706 8
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži A2 0/18 0 0
Čížek Jan 1980 Č. Budějovice Muži A2 2/18 260 0
Diviš Jiří 1975 CYKLOEXTRA CANNONDALE TEAM ČB Muži B 3/18 526 8
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 4/18 568 0
Drázda Petr 1964 Longrun CB Muži C 1/18 126 0
Dvořák Ladislav 1982 Římov Muži A2 0/18 0 0
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 5/18 962 0
Fenclová Dana 1976 Tábor Ženy B 2/18 375 0
Foltová Helena 1979 ČOS Kamenný ujezd Ženy A2 0/18 0 0
Fürbach Martin 1975 Strakonice Muži B 2/18 338 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži B 5/18 691 0
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 1/18 175 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 3/18 581 0
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži A2 5/18 673 0
Haňur Roman 1969 Boršovský běžecký klub Muži B 4/18 614 8
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 3/18 403 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 3/18 382 0
Hronek Jiří 1983 Písek, Peaceegg Muži A2 4/18 706 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 3/18 577 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 3/18 561 8
Hýsková Šárka 1964 Č. Budějovice Ženy C 3/18 559 4
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A1 2/18 230 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 2/18 246 4
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 3/18 569 4
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 2/18 412 8
Jackwerth Daniel 1988 ČB - Longrun Muži A1 2/18 308 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/18 0 0
Jirák Lukáš 1981 Équipe sans limites Humpolec Muži A2 2/18 99 0
Jokl Rostislav 1975 Č.Budějovice Muži B 3/18 440 4
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Muži B 4/18 772 8
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/18 0 0
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 3/18 586 0
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 4/18 701 4
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 3/18 558 0
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 2/18 202 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 2/18 291 0
Kolář Martin 1980 HAMJ Úsilné Muži A2 3/18 546 8
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 3/18 528 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/18 0 0
Krausová Aneta 1990 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A1 2/18 359 8
Kroupa Evžen 1967 Boršovský běžecký klub Muži C 0/18 0 8
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/18 0 8
Kuna Alois 1988 Muži A1 4/18 764 8
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 5/18 619 0
Kysela Tomáš 1987 Dolní Třebonín Muži A2 1/18 186 0
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 4/18 793 8
Loos Jaroslav 1981 VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE Muži A2 2/18 333 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 5/18 918 4
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 2/18 383 4
Macek Petr 1979 ČB Muži A2 4/18 758 8
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A2 2/18 358 8
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 0/18 0 8
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 2/18 330 8
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži C 4/18 639 0
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 3/18 543 8
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 2/18 382 0
Menšík Josef 1982 Výnězda Muži A2 2/18 286 0
Menšíková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 1/18 188 8
Mikeš Pavel 1965 CHlum Muži C 2/18 215 0
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 6/18 1058 4
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži E 1/18 125 8
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A1 0/18 0 0
Musil Tomáš 1988 Jindřichův Hradec Muži A1 2/18 244 0
Nová Markéta 1984 Kaplice Ženy A2 1/18 162 0
Nováčková Dana 1975 Doudleby Ženy B 4/18 781 4
Nováčková Denisa 1999 Doudleby Juniorky 4/18 735 0
Novák Jaroslav 1964 SK 4 Dvory Muži C 0/18 0 0
Novák Petr 1978 Kaplice Muži A2 0/18 0 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 0/18 0 0
Oubram Jan 1978 Soběslav Muži A2 1/18 158 0
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 1/18 192 0
Palivec David 1986 ŠSK Borotín Muži A2 2/18 378 4
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži A2 1/18 163 0
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 4/18 528 0
Pechová Jaroslava 1982 Č. Budějovice Ženy A2 2/18 389 8
Petr Martin 1978 Homolští chrti Muži A2 0/18 0 0
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 3/18 554 8
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 5/18 736 8
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži B 2/18 290 0
Pleštinová Lucie 1988 Ženy A1 2/18 373 0
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 4/18 686 0
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 1/18 178 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A2 2/18 406 4
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 6/18 957 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 6/18 1139 4
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 2/18 233 8
Růžička Jindřich 1976 Sokol ČB Muži B 3/18 491 4
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 3/18 589 8
Smrž Jakub 1983 Č. Budějovice Muži A2 1/18 150 0
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A2 3/18 600 0
Staš Filip 1989 Muži A1 0/18 0 0
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 2/18 285 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 3/18 485 8
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A1 2/18 374 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 5/18 650 0
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 3/18 421 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 5/18 753 8
Šimek Vladislav 1973 Resolution Team Muži B 2/18 326 0
Šlapáková Barbora 1990 Ženy A1 0/18 0 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 3/18 378 0
Šperňák Roman 1985 Č. Budějovice Muži A2 0/18 0 0
Štěpánek Kamil 1985 Č. Budějovice Muži A2 4/18 658 8
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži C 2/18 346 0
Švecová Zuzana 1987 ESL Humpolec Ženy A2 1/18 186 0
Švejnoha Lukáš 1989 České Velenice Muži A1 2/18 299 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 4/18 602 0
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy B 2/18 201 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 2/18 238 0
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 3/18 468 0
Turková Iveta 1973 Č. Budějovice Ženy B 1/18 161 8
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 1/18 115 0
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 2/18 201 0
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 4/18 556 4
Vavreček Miroslav 1963 Bechyně Muži C 2/18 329 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/18 0 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 3/18 384 0
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 3/18 444 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 1/18 191 8
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 2/18 374 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 2/18 299 8
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 5/18 920 8
Zdvihal Lukáš 1977 Lipnoman Muži B 3/18 535 0
Zlochová Simona 1990 Č.Budějovice Ženy A1 3/18 593 8

Celkem závodníků: 147

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR