nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2017

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
Kopecký Zdeněk Budvar Č.Budějovice 1937 5:24:40 1 Mercury maraton
Svoboda Václav Jihočeský klub maratonců 1949 4:33:39 1 Mercury maraton
Pillar Ladislav Tatran Lomnice nad Lužnicí 1952 3:50:59 1 Mercury maraton
Bavor Miroslav Kardašova Řečice 1959 15:37:14 1 Horská výzva Šumava
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 3:58:22 1 Mercury maraton
Trnka Jiří SKP. Č.Budějovice 1963 3:44:21 2 PIM
Vavreček Miroslav Bechyně 1963 3:47:14 1 PIM
Vosátka Zdeněk Atletika Písek 1963 4:24:01 2 Mercury maraton
Petrová Lenka 1964 4:08:04 1 PIM
Hýsková Šárka Č. Budějovice 1964 4:19:39 2 Mercury maraton
Petr Jan 1964 4:21:34 1 PIM
Mikolášek Arnošt Nákří 1965 3:20:22 1 Mercury maraton
Gregor Rosťa 1965 21:56:57 1 Beskydská sedmička
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 4:47:41 5 Mercury maraton
Schneider Karel Tábor 1965 4:04:26 1 Linec
Baumruk Martin Bechyně 1965 3:45:49 1 PIM
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 3:52:41 3 PIM
Chudý Luboš O.S.V.Č. Tábor 1966 4:23:25 1 Mercury maraton
Kocourek Jan Sayerlack 1966 3:37:26 2 PIM
Křivánková Bohumila TC Dvořák 1966 6:08:25 1 Atény
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 3:48:51 3 Mercury maraton
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 4:27:41 11 Bad Fussing
Ročák Pavel 1967 5:28:55 1 Moraviaman
Kübelbeck Roman Vimperk 1967 5:06:05 1 Lipno Ice maraton
Pelc Váslav Strakonice 1967 7:59:47 1 Horská výzva Šumava
Theiner Martin 1967 3:42:54 1 PIM
Fárník Michal Bechyně 1967 5:25:10 1 Perun Sky marathon Beskydy
Chavík Petr 1967 3:32:54 1 Linec
Pinl Michal Rudolfov ČB 1968 3:44:04 1 Mercury maraton
Svoboda Erik 1968 3:17:42 1 PIM
Štípek Marco Temelín 1968 4:01:51 2 PIM
Gazda Martin Relaxběhny 1968 4:39:58 1 PIM
Kostlán Petr Tábor 1969 4:41:59 1 PIM
Malík Vít Rožumberské sklepy Borovany 1969 2:59:34 1 Wroclav
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 3:15:23 3 Mercury maraton
Čaloud Milan Větřní 1969 3:53:58 2 Budějovický Mercury maraton
Brožka Martin Trhové Sviny 1969 9:48:00 1 Trhové Sviny 77 km
Theinerová Monika Tábor 1969 4:00:14 1 PIM
Haňur Roman Boršovský běžecký klub 1969 3:55:43 1 Mercury maraton
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 5:49:14 4 Perun Sky marathon Beskydy
Brossaud Jack Jihočeský klub maratonců 1970 03:26:53 1 PIM
Hanušová Pavlína 1970 6:25:35 1 Brdská padesátka
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 3:42:42 2 Budějovický Mercury maraton
Kostlánová Simona Tábor 1971 4:41:59 1 PIM
Frelich Martin Sokol ČB 1971 2:41:32 3 Wroclav
Toman Martin SK Babice 1971 3:57:55 2 Mercury maraton
Vejvoda Jiří Prachatice 1971 4:32:11 1 PIM
Bahenský Petr ČB 1971 3:17:48 1 PIM
Vobořil Richard 1971 10:00:00 1 Beskydská sedmička
Frelich Pavel TJ Sokol ČB 1971 2:43:08 3 Paříž
Buchlovský Petr Prachatice 1971 3:51:13 1 PIM
Ryšlavý Květoslav ČB 1971 5:12:36 1 Moraviaman
Lácha Radek Resolution team 1971 5:13:10 1 Roth Německo triatlon
Veselá Martina ČB 1972 3:43:50 2 Atény
Kubále Josef Mladá Vožice 1972 4:06:22 1 Plzeň
Pojsl Jan Písek, Intelis 1972 3:27:48 2 Plzeň
Toman Bohumil Týn nad Vltavou 1973 3:59:20 1 Mercury maraton
Šmejkal Libor Kamenný Újezd 1973 4:13:16 1 PIM
Hrubý Martin Český Krumlov 1973 9:48:00 1 Trhové Sviny 77 km
Hanefl Miloš Tábor 1973 3:16:02 2 Zlatý maraton Emila Zátopka
Selnar Petr Tábor 1974 12:27:00 1 Trhové Sviny 77 km
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců 1974 2:56:05 1 PIM
Dominová Michaela 1974 10:00:52 1 Horská výzva Šumava
Juráň Karel Triatlon Tálín 1974 3:11:56 1 Mercury maraton
Růzhová Věra Tábor 1974 4:45:02 1 PIM
Fiala Tomáš Křemže 1974 3:15:30 1 Plzeň
Steinbauer Jan Resolution Team 1974 3:13:24 2 Mercury maraton
Jelínek Aleš Hluboká nad Vltavou 1975 3:29:37 2 Bad Fussing
Frnka Jan Velešín 1975 5:44:42 3 Perun Sky marathon Beskydy
Candrová Jana B+H TT Č.B. 1975 4:03:35 1 Moraviaman
Novák Milan ČB 1975 3:18:20 1 Vídeň
Králík Jindřich Cyklo-Macner Strakonice 1975 4:14:02 2 Železňák Lipno
Láska Rudolf Třeboň 1975 4:13:16 1 Lipno Ice maraton
Dušková Jitka Tábor 1975 3:44:02 1 Řím
Diviš Jiří CBC Team 1975 3:22:56 1 Mercury maraton
Fürbach Martin Strakonice 1975 3:25:33 5 Plzeň
Martinková Stanislava Kardašova Řečice 1976 11:49:40 1 Horská výzva Šumava
Holeček Martin VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 1976 3:36:52 1 PIM
Bílek Stanislav 1976 3:38:26 1 PIM
Ardamica David St. ARDY TEAM 1976 6:16:04 1 Perun Sky marathon Beskydy
Aleš Emanuel PLNEJ PUPEK CB 1976 4:26:18 1 Linec
Michálková Martina TC Dvořák 2 1976 11:49:40 1 Horská výzva Šumava
Študlar Jiří Cyklo Velešín 1976 3:16:39 1 Plzeň
Krása David ČB 1976 5:48:39 1 Perun Sky marathon Beskydy
Klein Pavel Rk Týn nad Vltavou 1976 3:56:40 1 Baroko maraton Plasy
Kozák Richard 1977 3:23:08 1 PIM
Kofroň Petr Hluboká nad Vltavou 1977 3:57:48 1 PIM
Bartušková Jana Češnovice 1977 3:57:45 1 Plzeň
Brulík Pavel ČB - Longrun CZ 1977 4:19:59 1 Mercury maraton
Mareš Petr Kardašova Řečice 1977 16:34:59 1 Horská výzva Šumava
Průcha Jakub Orlando Bananas 1977 4:16:49 1 Baroko maraton Plasy
Šimek Jiří Kamenný Újezd 1977 3:22:22 1 PIM
Samcová Lucie Řepice 1977 7:59:47 1 Horská výzva Šumava
Duba Kamil Lipno 1978 4:49:49 2 Moraviaman
Kasík Konstantin Tábor 1978 2:57:10 3 Linec
Petr Martin Homolští chrti 1978 4:16:53 1 Mercury maraton
Hadrava Tomáš 3Dbox Třeboň 1978 4:21:14 1 Mercury maraton
Kleinová Petra Rk Týn nad Vltavou 1978 5:42:42 1 Baroko maraton Plasy
Pancer Václav ČB 1978 4:57:30 1 Lipno Ice maraton
Bauer Václav KŘEMŽE cyklo power team 1978 2:58:35 1 Linec
Černý Michal České Budějovice 1978 3:32:40 1 Budějovický Mercury maraton
Novák Petr Kaplice 1978 4:20:00 1 PIM
Kejšar Jan Č. Budějovice 1978 3:42:22 3 Bělorusko - Litva
Macek Petr ČB 1979 2:51:23 2 PIM
Vaněček Michael Šutri Prachatice 1979 3:00:08 2 Mercury maraton
Krejčová Petra TRISK ČB 1979 3:32:24 3 Nice Ironman
Macek Tomáš MAMATU 1979 3:22:41 1 Mercury maraton
Jelínková Zuzana Hluboká nad Vltavou, PUNK, PLEASURE and PAIN 1979 3:54:54 2 Bad Fussing
Šinoglová Zuzana 1980 3:42:19 1 PIM
Frantes Jan Borovany 1980 17:28:58 1 Beskydská sedmička
Pulec Jaromír Kaplice 1980 3:59:07 1 PIM
Osenský Robert Č. Budějovice 1980 3:31:56 1 Vídeň
Prokeš Josef ČB 1980 3:37:01 1 Řím
Kolář Martin Malida Optimum 1980 3:14:23 3 Linec
Schmiedt Ondřej Prachatice 1980 4:02:57 1 Jirkovský krossmaraton
Klimeš Petr RUN TEAM Borovany 1980 3:20:09 1 Mercury maraton
Houska Petr Rudolfov 1981 3:52:26 1 Roth Německo triatlon
Krejčík Milan 1981 2:55:27 1 PIM
Koutný Roman Farmtec 1981 4:56:56 1 PIM
Kůzl Zdeněk Kamenný Újezd 1981 10:00:52 1 Horská výzva Šumava
Dvořáková Markéta Kardašova Řečice 1982 16:34:59 1 Horská výzva Šumava
Paraj Pavel Prachatice 1982 18:06:00 1 Beskydská sedmička
Pechová Jaroslava Č. Budějovice 1982 4:06:13 1 Mercury maraton
Hradecký Jan E.ON TT Tábor 1983 3:35:54 3 Brdská padesátka
Dvořáková Zdeňka 1983 4:42:02 1 PIM
Juráš Jan Strakonice 1984 2:58:25 1 Plzeň
Kočvara Luboš ČB 1986 17:29:00 1 Beskydská sedmička
Kilian Patrik ČB 1986 17:29:00 1 Beskydská sedmička
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:01:08 1 Mercury maraton
Děd Petr Tábor 1987 4:14:05 2 Železňák Lipno
Jakešová Klára Tábor 1987 2:59:32 2 PIM
Zbořilová Martina České Budějovice 1988 4:21:50 1 PIM
Reitmajer Jakub Tábor 1989 4:01:47 1 PIM
Nerad Karel ProBěh.cz 1989 5:28:35 1 Pražský šutr
Studnař Lukáš Vivobarefoot ČB 1989 4:23:43 1 Kunžatecký kros
Lemberka Jakub Tábor 1990 4:22:52 1 Slovakman Piešťany triatlon
Doubal Jakub Třeboň 1990 3:55:28 1 Wachau Rakousko
Papežová Kateřina Jindřichův Hradec 1991 4:07:14 1 Vídeň
Malík Jakub RUN TEAM Borovany 1991 3:16:59 1 Mercury maraton
Hošna Petr Zlivice 1994 3:00:07 1 PIM
Klíma Petr ŠuTri Prachatice 1996 4:13:29 1 Mercury maraton
Fárník Tomáš Bechyně 1997 4:48:03 1 Perun Sky marathon Beskydy

Celkem maratonců: 142

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR