nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2015

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
4:21:37 1 Linec
Amort Felix Hluboká nad Vltavou 1971 3:26:53 1 PIM
Ardamica David St. ARDY TEAM 1976 3:31:05 1 Písecký maraton
Balogh Miroslav Tábor 1978 3:17:38 1 Písecký maraton
Barca Vladimír Strakonice VU 1958 4:28:30 1 Jirkovský crossmarathon
Bartušková Jana Češnovice 1977 4:12:54 1 Písecký maraton
Benda Vladislav Hrdějovice 1978 4:05:29 1 PIM
Beneš Ondřej ČB 1993 3:28:55 1 PIM
Beňo Ladislav Trisk ČB 1976 3:26:23 2 Moraviaman
Bílek Jan Rudolfov 1980 3:55:30 1 Moraviaman
Bláha Jakub 1987 8:44:51 3 Horská výzva Krušné hory
Brabec Petr Č. Budějovice 1980 4:21:32 1 La Sportiva run Česká Kanada
Brossaud Jack Jihočeský klub maratonců 1970 3:19:50 3 PIM
Brothánková Lenka TC Dvořák 1973 4:29:44 1 Písecký maraton
Candrová Jana B+H TT Č.B. 1975 3:42:00 1 Ironman Velká Británie
Cendelín Tomáš Sokol Písek 1982 3:05:20 1 Písecký královský maratón
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 3:23:24 4 Okolo Boleváku Plzeň
Círal František ml. Dvory nad Lužnicí 1998 3:49:00 1 Budějovický Mercury maraton
Coufal Patrik Hospic Prachatice 1975 3:44:33 2 Budějovický Mercury maraton
Cvrček Daniel 1984 3:25:34 1 Písecký maraton
Čaloud Milan Větřní 1969 4:57:06 1 Silva Nortica
Černý Michal České Budějovice 1978 3:20:13 2 Písecký maraton
Deim Karel Tábor 1972 11:19:15 1 Horská výzva Šumava
Deimová Miroslava Tábor 1977 11:19:15 1 Horská výzva Šumava
Diviš Adam ŠuTri Prachatice 1977 3:01:44 1 Loučovický maraton
Diviš Jiří CBC Team 1975 3:22:44 1 Budějovický Mercury maraton
Dominová Michaela 1974 3:59:02 1 PIM
Drázda Petr Longrun CB 1964 3:47:08 3 PIM
Duba Kamil Lipno 1978 4:27:45 2 Moraviaman
Dušková Jitka Tábor 1975 3:55:23 3 PIM
Dvořák Jan 1977 3:31:06 1 Loučovický maraton
Dvořák Petr Strakonice 1974 8:39:57 1 Horská výzva Šumava
Falta Hynek Jihočeský klub maratonců 1974 4:29:42 1 Budějovický Mercury maraton
Fatura Karel Loučovice 1982 3:59:54 2 Brusel
Fiala Tomáš Křemže 1974 3:25:57 1 Písecký maraton
Fišer Ivan ČB 1983 3:58:54 1 PIM
Flíčková Alice Zliv 1970 4:19:47 1 Linec
Fliegel Jaroslav Třeboň 1969 3:38:08 1 PIM
Frai Zbyněk Týn nad Vltavou 1980 3:37:51 1 PIM
Frantes Jan Borovany 1980 4:21:14 1 Silva Nortica
Frelich Martin Sokol ČB 1971 2:41:36 3 Benátky
Frelich Pavel TJ Sokol ČB 1971 2:41:29 1 PIM
Frnka Jan Velešín 1975 3:54:55 1 Silva Nortica
Fürbach Martin Strakonice 1975 3:19:39 2 Písecký maraton
Gassenbauer Vlastislav ALL The Vogue 1974 4:24:20 2 PIM
Gazda Martin Relaxběhny 1968 3:34:36 5 Linec
Gregor Rosťa 1965 3:56:20 1 Košický maraton
Grym Martin Nadějkov 1974 3:58:24 1 Písecký maraton
Haňur Roman Boršovský běžecký klub 1969 3:37:58 2 Linec
Hodr David Rudolfov 1984 3:55:45 1 Budějovický Mercury maraton
Holeček Martin VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 1976 3:48:19 1 Loučovický maraton
Hošna Petr Zlivice 1994 2:53:56 1 Písecký maraton
Houska David Sc Algund 1973 3:23:27 1 Moraviaman
Houska Petr Rudolfov 1981 3:54:18 1 Moraviaman
Hradecký Jan E.ON TT Tábor 1983 3:10:40 1 Moraviaman
Hron Jan Šutri Prachatice 1981 2:55:47 3 Bad Fussing
Hronek Jiří Písek, Peaceegg 1983 3:42:31 2 Písecký maraton
Hrubý Martin Český Krumlov 1973 3:21:48 1 Loučovický maraton
Hrušková Adéla Tábor 1987 3:53:50 1 PIM
Hůna Petr Budvar ČB 1966 3:41:07 1 PIM
Hýsková Šárka Č. Budějovice 1964 4:10:22 2 Písecký maraton
Chavík Petr 1967 3:39:24 1 Linec
Chudožilov Michal 1986 4:05:32 2 Písecký maraton
Chudý Luboš O.S.V.Č. Tábor 1966 4:23:21 1 Budějovický Mercury maraton
Jakešová Klára Tábor 1987 3:11:18 1 PIM
Jakubec Jiří Dačice 1983 3:29:16 1 Loučovický maraton
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 3:25:14 23 Bratislava
Jančářová Helena 1970 5:25:13 1 Budějovický Mercury maraton
Jánský Pavel Strakonice 1974 3:48:46 1 Písecký maraton
Jelínková Zuzana Hluboká nad Vltavou, PUNK, PLEASURE and PAIN 1979 3:57:47 3 Mnichov
Jeníčková Kateřina Strakonice 1995 10:23:00 1 Sky running Špindlerův Mlýn
Jun Adam Chotoviny 1979 3:43:59 1 PIM
Juráš Jan Strakonice 1984 3:00:11 1 Písecký maraton
Kadera Michal ČB 1977 3:25:52 4 Stoskholm
Kalina Bohumil Trio K.Řečice 1976 3:32:47 1 Budějovický Mercury maraton
Kalousková Oksana ČB 1976 4:02:36 1 Linec
Karpianus Daniel 1978 25:03:00 1 Beskydská 7
Karpianusová Zuzana 1981 25:03:00 1 Beskydská 7
Karvánková Kateřina Čejetice 1987 5:38:40 1 Písecký maraton
Kasík Konstantin Tábor 1978 3:01:44 1 Ústecký maratón
Kejšar Jan Č. Budějovice 1978 3:40:21 5 Budějovický Mercury maraton
Kepka Tomáš Tábor 1984 3:11:33 1 Budapešť
Kincová Petra Triatlon Ladies Tábor 1974 4:11:19 2 PIM
Kleinová Petra Rk Týn nad Vltavou 1978 3:58:25 7 PIM
Klíma Jan Jindřichův Hradec 1977 4:26:44 1 Moraviaman
Klíma Jiří TC Dvořák ČB 1957 3:39:33 1 Porto
Klíma Ladislav KLII Tým 1971 5:20:25 1 Jizerská 50
Klimeš Petr RUN TEAM Borovany 1980 3:58:56 1 PIM
Kocourek Jan Sayerlack 1966 3:32:56 3 Budějovický Mercury maraton
Kohout Luděk Nová Ves 1965 4:29:16 1 Linec
Kolací Petr Sezimovo Ústí 1974 11:19:25 1 Horská výzva Šumava
Kolář Ivan ČB 1963 3:27:31 3 Budějovický Mercury maraton
Kolář Martin Malida Optimum 1980 3:14:45 3 Budějovický Mercury maraton
Koliha Michael Tábor 1989 4:58:51 1 PIM
Konárek Zdeněk Prachatice 1982 3:14:03 1 Loučovický maraton
Kopecký Zdeněk Budvar Č.Budějovice 1937 4:38:16 12 Budějovický Mercury maraton
Kosobud Martin TriSK České Budějovice 1968 2:50:28 2 Linec
Kostlánová Simona Tábor 1971 4:37:37 1 PIM
Košina František Třeboň 1990 3:47:55 1 PIM
Koubová Lenka Sokol ČB 1984 2:58:53 1 PIM
Kozák Pavel SK Stodola Roudné 1973 6:53:57 1 Brněnský masakr
Král Pavel USK FM J. Hradec 1978 3:57:22 2 Moraviaman
Králík Jindřich Cyklo-Macner Strakonice 1975 3:14:12 3 Písecký maraton
Krejčová Petra TRISK ČB 1979 3:24:58 3 Moraviaman
Křivánková Bohumila TC Dvořák 1966 4:53:30 1 Porto
Křivka Martin 1986 4:31:26 2 Šutr
Kubále Josef Mladá Vožice 1972 3:49:04 1 Plzeň
Kudrlička Jan 88 Písek 1988 4:46:30 1 Písecký maraton
Kulovaný Martin Jindřichův Hradec 1973 4:32:09 2 PIM
Kuna Alois 1988 3:20:44 1 Linec
Kuželka Roman ČB 1979 3:40:03 2 Budějovický Mercury maraton
Kysel Jirka ČB 1984 2:58:54 1 PIM
Kysela Tomáš Dolní Třebonín 1987 4:19:09 1 Silva Nortica
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 3:00:48 4 Budějovický Mercury maraton
Lácha Radek Resolution team 1971 4:07:03 2 Budějovický Mercury maraton
Langr Radek Týn nad Vltavou 1987 4:10:30 1 PIM
Lebedová Olina Hůrka 1981 3:41:29 1 Písecký maraton
Lemberka Jakub Tábor 1990 3:39:00 1 dlouhý triatlon
Liška Jan Písek 1983 3:23:55 1 PIM
Liška Miloš Loučovice 1971 2:56:12 1 PIM
Lomberský Jakub 1985 3:35:58 1 Písecký maraton
Loos Jaroslav VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE 1981 3:49:33 1 Loučovický maraton
Luberda Petr DV tech. ČB 1965 3:34:37 3 Budějovický Mercury maraton
Ludvík Jan BK Nezmar ČB 1975 3:19:15 1 Linec
Macek Petr ČB 1979 3:06:49 6 Budějovický Mercury maraton
Macek Tomáš MAMATU 1979 3:41:24 1 Budějovický Mercury maraton
Malát Jan Boršovský běžecký klub 1966 3:54:40 4 Istanbul
Malík Vít Rožumberské sklepy Borovany 1969 2:57:42 2 Budějovický Mercury maraton
Marhoun Petr Tábor 1981 3:09:24 2 Baroko maraton
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 3:42:51 4 Budějovický Mercury maraton
Martinková Šárka ČB 1973 23:02:25 2 Krakonošova 100
Máslo Petr 1982 4:25:23 1 Loučovický maraton
Míchal Petr ČB 1974 3:10:42 1 Košický maraton
Michal Radek 1979 5:08:01 1 Jizerská 50
Michálek Jakub 1984 6:26:04 1 Šutr
Mikšovský Zdeněk AK Včelná 1945 5:17:39 1 Písecký maraton
Návrat Pavel Strakonice 1952 4:42:44 1 Písecký maraton
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 4:05:44 2 Budějovický Mercury maraton
Nerad Karel ProBěh.cz 1989 3:03:37 1 Písecký maraton
Neruda Zdeněk Tábor 1983 2:42:32 1 Kladno
Neubauer Petr Boršov 1974 4:15:41 2 Budějovický Mercury maraton
Novotný Pavel Sepekov 1967 3:30:06 2 PIM
Ortová Lenka Sokol Č.Budějovice 1960 5:03:59 2 Jizerská 50
Pán Jan Nová Ves 1964 3:31:32 3 Písecký maratón
Paraj Pavel Prachatice 1982 17:14:31 1 Beskydská 7
Pelc Váslav Strakonice 1967 3:06:47 1 Písecký maraton
Pešek Tomáš Lipnoman 1976 3:01:05 2 Salzburg
Pfeiler Ivo Písek 1977 3:12:18 1 Písecký maraton
Pfeilerová Veronika Atletika Písek 1978 4:23:11 1 Písecký maraton
Pillar Ladislav Tatran Lomnice nad Lužnicí 1952 3:29:48 1 Loučovický maraton
Pinl Michal Rudolfov ČB 1968 3:29:58 2 Budějovický Mercury maraton
Pliška Michal 1989 21:07:00 1 Boubín-Libín-Kleť
Pojsl Jan Písek, Intelis 1972 3:32:51 3 Písecký maraton
Pokorný Jindřich Tábor 1982 3:29:23 1 PIM
Procházka Ondřej Písek 1980 3:45:47 1 PIM
Průcha Jakub Orlando Bananas 1977 4:09:35 2 Loučovický maraton
Průša Miroslav Dynín 1987 3:50:51 1 PIM
Ročák Pavel 1967 4:05:55 1 PIM
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 3:48:28 1 Maraton na dráze Plzeň
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:38:47 1 Maraton na dráze Plzeň
Rudá Šárka 1991 3:47:18 1 PIM
Růžička Jindřich Sokol ČB 1976 3:55:58 1 PIM
Řehoušek Petr 1972 4:23:59 1 Moraviaman
Samcová Lucie Řepice 1977 3:34:58 2 Písecký maraton
Selnar Petr Tábor 1974 6:33:54 1 La Sportiva run Česká Kanada
Serbessa Mulugeta Ortopedie Týn n.V. 1971 2:31:21 3 Kanárské ostrovy
Sirová Lucie Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice 1975 3:45:34 1 Loučovický maraton
Skalický Ivan Hosín 1966 4:10:57 1 Písecký maraton
Steinbauer Jan Resolution Team 1974 3:43:37 1 triatlon Izrael
Steinbauer Jiří SK Rejta 1973 3:38:37 1 PIM
Stejskal Pavel SK 4 Dvory Č.B. 1974 4:09:40 1 Písecký maraton
Streichbierová Rozina ČB 1960 23:02:29 1 Krakonošova 100
Sysel Marek ČB 1985 4:48:55 1 Košický maraton
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 3:43:44 2 Linec
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 3:29:27 4 PIM
Šourek Martin Soběslav 1984 3:12:46 2 Amsterdam
Študlar Jiří Cyklo Velešín 1976 3:22:37 2 Ústecký maraton
Šupitar Václav Propomsport ČB 1971 3:40:08 1 Linec
Šustr Pavel Liga 2000 Tábor 1966 3:44:31 1 Loučovický maraton
Teplý Ondřej SK E.GO. Šindlovy Dvory 1976 2:47:10 1 PIM
Theinerová Monika Tábor 1969 4:37:37 1 PIM
Toman Bohumil Týn nad Vltavou 1973 4:05:13 1 Písecký maraton
Toman Martin SK Babice 1971 4:12:51 2 Loučovický maraton
Toul Filip ŠUTRI 1980 3:09:15 1 Linec
Tripes Stanislav USK FM J. Hradec 1987 4:28:54 2 Moraviaman
Trnka Drahomír 1973 4:16:10 1 PIM
Trnka Jiří SKP. Č.Budějovice 1963 4:03:03 2 Porto
Tůma Jaroslav SK E.GO. Šindlovy Dvory 1963 3:47:29 1 Linec
Uhlíř Radek Trisk Č.B. 1967 2:54:42 3 Budějovický Mercury maraton
Valiga Petr Jindřichův Hradec 1973 4:05:47 2 Budějovický Mercury maraton
Vaškovský Václav Strakonice 1992 8:44:51 2 Horská výzva Krušné hory
Vaverka Lukáš ČB 1983 2:55:49 2 Londýn
Velát Josef Písek 1973 6:26:50 1 Železňák Lipno
Velický Petr Písek 1977 3:37:41 2 PIM
Veselá Martina ČB 1972 3:54:11 1 Linec
Veselý Oldřich Jindřichův Hradec 1971 3:58:05 1 PIM
Vobořil Richard 1971 25:03:00 1 Beskydská 7
Vondrášek Martin TJ Jiskra Třeboň 1982 5:50:15 1 PIM
Voráček Karel Cyklo Velešín 1962 3:43:57 2 Bad Fussing
Vorel Michal Orlando Bananas 1989 5:08:06 1 Písecký maraton
Vorlová Dana Relaxběhny 1962 4:46:20 1 Písecký maraton
Vosátka Zdeněk Atletika Písek 1963 3:25:17 2 Budějovický Mercury maraton
Wagner Rostislav Prachatice 1973 3:37:37 4 Budějovický Mercury maraton
Zdvihal Lukáš Lipnoman 1977 3:07:42 2 Drážďany
Zoch Stanislav Protivín 1977 3:46:32 1 Zlatý maraton
Žák Roman Písek 1986 4:46:30 1 Písecký maraton

Celkem maratonců: 206

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR