nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2016

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
3:00:52 1 PIM
Ardamica David St. ARDY TEAM 1976 3:39:47 3 Písecký královský maraton
Balogh Miroslav Tábor 1978 3:17:35 2 Hradecký maraton
Bartušková Jana Češnovice 1977 4:21:44 1 Písecký královský maraton
Bažant Oldřich 1984 4:34:49 1 Jizerská 50 run
Benda Vladislav Hrdějovice 1978 3:50:01 1 Porto Portugalsko
Benedová Zdeňka Jiskra Třeboň 1968 23:59:59 1 Františkolázeňská 24 hodinovka
Beňo Ladislav Trisk ČB 1976 3:22:59 2 Písecký královský maraton
Bílek Jan Rudolfov 1980 3:40:06 1 Nice Ironman
Bošková Michaela Volyně 1987 4:20:14 1 Písecký královský maraton
Brossaud Jack Jihočeský klub maratonců 1970 3:17:47 3 Písecký královský maraton
Brožka Martin Trhové Sviny 1969 17:19:00 1 Boubín-Libín-Kleť
Buček Ondřej Písek 1980 3:32:59 1 Písecký královský maraton
Budík Martin 1984 4:39:37 1 Linec
Bumbová Barbora 1992 6:43:26 2 Silva Nortica
Candrová Jana B+H TT Č.B. 1975 3:34:09 4 Ironman Klagenfurt
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 3:27:04 2 Budějovický Mercury maraton
Círal František ml. Dvory nad Lužnicí 1998 4:09:38 1 Budějovický Mercury maraton
Coufal Patrik Hospic Prachatice 1975 3:51:03 1 PIM
Csirik Jiří Vitejovice 1992 2:40:26 1 PIM
Čaloud Milan Větřní 1969 4:00:02 3 Loučovický maraton
Černý Michal České Budějovice 1978 3:48:05 1 Písecký královský maraton
Červený Petr Roudné 1973 3:51:17 1 Plzeň
Deim Karel Tábor 1972 10:58:55 2 Horská výzva Šumava
Deimová Miroslava Tábor 1977 9:39:40 5 Horská výzva Krušné hory
Diviš Jiří CBC Team 1975 3:30:44 1 Budějovický Mercury maraton
Drázda Petr Longrun CB 1964 4::13:21 2 Písecký královský maraton
Duba Kamil Lipno 1978 5:01:56 1 Železňák Lipno
Dušková Jitka Tábor 1975 3:35:55 2 Wachau Rakousko
Dvořák Pavel Hosín 1977 4:38:07 2 Písecký královský maraton
Dvořák Petr Strakonice 1974 3:46:34 2 Moraviaman
Dvořáková Markéta Kardašova Řečice 1982 7:57:40 4 Horská výzva Beskydy
Falta Hynek Jihočeský klub maratonců 1974 4:22:20 1 Linec
Fatura Karel Loučovice 1982 4:30:44 1 Brusel
Fejgl Michal Písek 1980 3:17:36 1 Pražský maraton Stromovka
Fiala Tomáš Křemže 1974 3:22:42 2 Písecký královský maraton
Fišer Ivan ČB 1983 4:47:50 1 PIM
Flíčková Alice Zliv 1970 4:40:30 3 Moraviaman
Fliegel Jaroslav Třeboň 1969 3:52:20 1 PIM
Fouček Petr Písek 1978 3:54:46 1 Písecký královský maraton
Fousek Pavel ??? 1974 4:49:30 1 Písecký královský maraton
Frai Zbyněk Týn nad Vltavou 1980 3:46:05 4 PIM
Frelich Martin Sokol ČB 1971 2:38:39 3 PIM
Frelich Pavel TJ Sokol ČB 1971 2:37:29 3 Drážďany
Frnka Jan Velešín 1975 8:44:58 2 MČR ultra ski running
Fürbach Martin Strakonice 1975 3:14:13 2 Budějovický Mercury maraton
Fusek Pavel Tábor 1974 4:49:30 2 Písecký královský maraton
Gazda Martin Relaxběhny 1968 3:48:06 3 Linec
Gregor Rosťa 1965 3:48:27 3 Budějovický Mercury maraton
Haňur Roman Boršovský běžecký klub 1969 3:48:06 1 Linec
Havlíček Marek ČB 1971 4:15:44 1 Linec
Holeček Martin VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 1976 3:43:26 2 Loučovický maraton
Hošna Petr Zlivice 1994 2:52:44 1 PIM
Houska David Sc Algund 1973 3:55:29 2 Budějovický Mercury maraton
Hradecký Jan E.ON TT Tábor 1983 3:05:01 2 Kladno
Hromádka Jiří Písek 1980 4:11:32 1 Moraviaman
Hron Jan Šutri Prachatice 1981 3:10:59 2 ironman Malorka
Hronek Jiří Písek, Peaceegg 1983 3:38:28 2 Budějovický Mercury maraton
Hronová Božena Estian team 1954 4:13:40 1 Lublaň Slovinsko
Hrubý Martin Český Krumlov 1973 6:46:00 1 Boubín-Libín-Kleť
Hrušková Adéla Tábor 1987 3:52:35 1 PIM
Hůna Petr Budvar ČB 1966 4:05:22 3 Bratislava
Hýsková Šárka Č. Budějovice 1964 3:54:48 3 Budějovický Mercury maraton
Chavík Petr 1967 3:39:23 1 Linec
Chochole Petr Rudolfov 1967 5:46:54 1 Nice Ironman
Chudožilov Michal 1986 3:59:28 1 Písecký královský maraton
Chudý Luboš O.S.V.Č. Tábor 1966 4:18:55 1 Budějovický Mercury maraton
Jabůrek Martin Č. Budějovice 1983 4:19:57 3 Horská výzva Šumava
Jakeš Jan Tábor 1988 3:17:49 1 PIM
Jakešová Klára Tábor 1987 3:22:48 3 PIM
Jambura Josef Písek 1982 3:56:58 1 PIM
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 3:47:39 32 Plzeň
Jánský Pavel Strakonice 1974 3:57:15 1 Písecký královský maraton
Janů Miloš Včelná 1972 3:48:47 1 Písecký královský maraton
Jelínková Zuzana Hluboká nad Vltavou, PUNK, PLEASURE and PAIN 1979 3:47:29 2 Linec
Juráš Jan Strakonice 1984 2:54:25 2 Plzeň maraton na dráze
Kadera Michal ČB 1977 3:39:05 2 Miami USA
Kalousková Oksana ČB 1976 3:29:22 1 Linec
Karvánková Pavla CH-W3T Ruttenen 1976 4:52:54 2 Frauenfelden Švýcarsko
Kasík Konstantin Tábor 1978 2:53:28 3 Hradecký maraton
Kejšar Jan Č. Budějovice 1978 3:49:26 2 PIM
Kepka Tomáš Tábor 1984 3:24:40 1 PIM
Kincová Petra Triatlon Ladies Tábor 1974 3:58:21 4 PIM
Kleinová Petra Rk Týn nad Vltavou 1978 13:21:27 1 Jizerský ultratrail
Klíma Jiří TC Dvořák ČB 1957 3:16:20 2 Linec
Klíma Petr ŠuTri Prachatice 1996 3:43:44 2 Budějovický Mercury maraton
Klosse Jiří Orlando Bananas 1970 5:20:29 1 Baroko maraton Plasy
Kobzová Radka ČB 1977 4:27:59 1 Wachau Rakousko
Kocourek Jan Sayerlack 1966 3:40:41 2 Budějovický Mercury maraton
Kocourková Ladislava DM drogerie 1978 4:05:09 1 PIM
Kočová Marie Cyklo Jiřička ČB 1984 3:39:19 1 Budějovický Mercury maraton
Kohout Luděk Nová Ves 1965 4:17:32 1 Linec
Kolací Petr Sezimovo Ústí 1974 10:58:55 1 Horská výzva Šumava
Kolář Ivan ČB 1963 3:34:38 2 Budějovický Mercury maraton
Kolář Martin Malida Optimum 1980 3:13:12 6 Loučovický maraton
Koliha Michael Tábor 1989 4:54:11 1 PIM
Kopecký Zdeněk Budvar Č.Budějovice 1937 4:30:16 6 Budějovický Mercury maraton
Kos Pavel Třeboň 1990 3:35:53 1 Vinařský maratonVelké Bílovice
Kosobud Martin TriSK České Budějovice 1968 2:51:53 3 Berlín marathon
Kostlán Petr Tábor 1969 4:33:04 1 PIM
Kostlánová Simona Tábor 1971 4:40:13 1 PIM
Kozák Pavel SK Stodola Roudné 1973 3:34:25 1 Budějovický Mercury maraton
Král Josef Netolice 1959 6:39:07 1 Moraviaman
Král Pavel USK FM J. Hradec 1978 3:37:12 1 Moraviaman
Králík Jindřich Cyklo-Macner Strakonice 1975 3:16:30 2 Písecký královský maraton
Krejčík Milan 1981 3:02:22 1 PIM
Krejčová Petra TRISK ČB 1979 3:09:43 4 Nice Ironman
Křivánková Bohumila TC Dvořák 1966 4:18:55 1 Lublaň Slovinsko
Křivka Martin 1986 13:05:21 1 Jizerský ultratrail
Kubále Josef Mladá Vožice 1972 3:59:13 2 Ostrava
Kulovaný Martin Jindřichův Hradec 1973 5:02:07 2 PIM
Kuna Alois 1988 3:15:12 2 Bodensee Rakousko
Kuss Radim Blatná 1970 3:58:07 1 Plzeň
Kůzl Zdeněk Kamenný Újezd 1981 3:53:55 1 Olympijský maraton Lipno
Kysela Tomáš Dolní Třebonín 1987 3:34:58 1 Olympijský maraton Lipno
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 3:06:29 2 Budějovický Mercury maraton
Langr Radek Týn nad Vltavou 1987 4:21:26 1 PIM
Lebedová Olina Hůrka 1981 3:21:30 3 Budějovický Mercury maraton
Lemberka Jakub Tábor 1990 3:29:00 1 Polsko-dlouhý triatlon ME
Lippl Jan Č. Krumlov 1983 3:08:58 1 PIM
Liška Jan Písek 1983 3:36:22 2 Zlatý maraton Emila Zátopka
Liška Miloš Loučovice 1971 3:30:32 2 Olympijský maraton Lipno
Loos Jaroslav VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE 1981 3:40:19 2 Loučovický maraton
Luberda Petr DV tech. ČB 1965 3:47:11 2 Budějovický Mercury maraton
Ludvík Jan BK Nezmar ČB 1975 3:06:04 2 San Sebastian
Macek Petr ČB 1979 2:59:39 6 Budějovický Mercury maraton
Macek Tomáš MAMATU 1979 3:22:25 1 Budějovický Mercury maraton
Malát Jan Boršovský běžecký klub 1966 3:40:03 1 Budějovický Mercury maraton
Malík Jakub RUN TEAM Borovany 1991 3:19:07 1 Budějovický Mercury maraton
Malík Vít Rožumberské sklepy Borovany 1969 2:58:19 1 Budějovický Mercury maraton
Mareš Petr Kardašova Řečice 1977 13:20:36 3 Horská výzva Šumava
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 3:38:30 3 Loučovický maraton
Martínková Stanislava Kardašova Řečice 1976 11:34:05 2 Horská výzva Jeseníky
Míchal Petr ČB 1974 3:10:27 2 PIM
Michal Radek 1979 4:27:06 2 PIM
Michálek Jakub 1984 11:55:12 1 Pražská stovka
Michálková Martina TC Dvořák 2 1976 11:34:05 2 Horská výzva Jeseníky
Mikolášek Arnošt Nákří 1965 3:22:10 1 Budějovický Mercury maraton
Navrátil Karel 1968 4:34:26 1 Budějovický Mercury maraton
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 4:23:53 4 Budějovický Mercury maraton
Nerad Karel ProBěh.cz 1989 2:56:54 1 PIM
Neubauer Petr Boršov 1974 4:52:25 1 Budějovický Mercury maraton
Novák Jaroslav SK 4 Dvory 1964 4:07:44 1 Budějovický Mercury maraton
Novák Milan ČB 1975 3:17:19 1 Víděň
Novotný Ondřej Tábor 1981 3:49:12 1 Pražský maraton Stromovka
Novotný Pavel Sepekov 1967 3:29:14 4 Bratislava
Ortová Lenka Sokol Č.Budějovice 1960 4:05:04 2 Barcelona
Panáček Alex Trhové Sviny 1968 3:56:43 1 PIM
Paraj Pavel Prachatice 1982 6:37:00 3 Boubín-Libín-Kleť
Parus Jindřich Prachatice 1979 3:52:47 1 PIM
Pavlíček Jan Písek 1980 4:23:58 1 Písecký královský maraton
Pelc Váslav Strakonice 1967 4:32:48 1 Slezský maraton
Pillar Ladislav Tatran Lomnice nad Lužnicí 1952 3:26:42 2 Budějovický Mercury maraton
Pinl Michal Rudolfov ČB 1968 3:46:59 2 Budějovický Mercury maraton
Pitner Jan ČB 1981 3:45:52 1 Linec
Pojsl Jan Písek, Intelis 1972 3:28:21 1 Budějovický Mercury maraton
Procházka Ondřej Písek 1980 4:02:32 1 PIM
Průcha Jakub Orlando Bananas 1977 4:33:37 1 Baroko maraton Plasy
Průša Miroslav Dynín 1987 3:27:04 2 PIM
Přibyl Alois Kvilda 1973 3:31:57 1 Dobříš
Přibyl Miloš Sezimovo Ústí 1967 4:26:30 1 Olympijský maraton Lipno
Pudil Jaroslav SCV Blatná 1961 4:51:59 1 Moraviaman
Ročák Pavel 1967 4:11:12 1 PIM
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 3:36:54 4 Budějovický Mercury maraton
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:08:20 4 Plzeň maraton na dráze
Rudá Šárka 1991 6:14:03 1 Horská výzva Šumava
Řehoušek Petr 1972 4:20:50 1 Nice Ironman
Schneider Karel Tábor 1965 4:07:13 1 Linec
Sirová Lucie Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice 1975 3:39:40 1 Loučovický maraton
Smrž Jakub Č. Budějovice 1983 3:33:52 1 Verona Itálie
Steinbauer Jan Resolution Team 1974 3:32:19 2 Moraviaman
Steinbauer Jiří SK Rejta 1973 3:35:59 3 Budějovický Mercury maraton
Studnař Lukáš Vivobarefoot ČB 1989 3:35:42 1 Loučovický maraton
Svoboda Erik 1968 3:29:52 1 PIM
Svoboda Václav Jihočeský klub maratonců 1949 3:51:33 1 Budějovický Mercury maraton
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 6:26:03 6 Šutr Praha
Šimek Jiří Kamenný Újezd 1977 4:07:43 1 Pražský maraton Stromovka
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 3:29:30 3 Budějovický Mercury maraton
Šindelář Ondřej Prachatice 1981 3:35:22 1 PIM
Škarda Jan Písek 1969 3:50:39 2 Řezno maraton
Šmíd Václav 1971 4:04:42 1 PIM
Šoltéz Filip Mladá Vožice 1979 3:35:14 1 Loučovický maraton
Šorš Filip Jindřichův Hradec 1976 3:49:44 1 PIM
Šourek Martin Soběslav 1984 3:43:44 1 Kuks
Štindl Jan Velešín 1979 3:48:05 2 Písecký královský maraton
Študlar Jiří Cyklo Velešín 1976 3:16:04 3 Loučovický maraton
Šupka Radim 1976 3:48:00 2 Wachau Rakousko
Šustr Pavel Liga 2000 Tábor 1966 3:23:57 1 Budějovický Mercury maraton
Theiner Martin 1967 3:38:33 1 PIM
Theinerová Monika Tábor 1969 4:31:13 1 PIM
Tichý Jaromír Roudné 1975 4:41:20 1 Linec
Toman Bohumil Týn nad Vltavou 1973 4:14:46 1 Písecký královský maraton
Toman Martin SK Babice 1971 3:58:11 2 Budějovický Mercury maraton
Tomášek Jiří Boršov nad Vltavou 1969 3:42:22 2 Loučovický maraton
Tomášová Gabriela Relaxběhny 1969 3:50:40 1 Písecký královský maraton
Tomečková Lucie 1979 8:55:10 5 Horská výzva Krušné hory
Tripes Stanislav USK FM J. Hradec 1987 4:40:41 1 Železňák Lipno
Trnka Jiří SKP. Č.Budějovice 1963 4:13:16 1 PIM
Trombik Milan Písek 1972 6:33:54 1 Slezský maraton
Uhlíř Radek Trisk Č.B. 1967 2:54:37 3 Budějovický Mercury maraton
Urban Petr Černá v Pošumaví 1983 5:29:19 1 Lipno Ice marathon
Valda Petr Hadravova 1976 4:37:24 1 Silva Nortica
Valdová Marie Trio K.Řečice 1977 4:37:24 1 Silva Nortica
Valiga Petr Jindřichův Hradec 1973 4:05:26 1 Budějovický Mercury maraton
Vaněček Michael Šutri Prachatice 1979 2:58:07 3 Písecký královský maraton
Vaněk Petr Jindřichův Hradec 1980 4:30:36 2 Písecký královský maraton
Vařáková Pavla BezvaÚči 1969 4:45:20 2 Verona Itálie
Vaškovský Václav Strakonice 1992 9:42:04 2 Horská výzva Jeseníky
Vejvara Pavel Cyklo Jiřička 1979 14:05:08 1 Silva Nortica 103 km
Vejvoda Jiří Prachatice 1971 4:36:08 1 PIM
Velát Josef Písek 1973 6:28:40 1 Železňák Lipno
Velický Petr Písek 1977 3:43:38 1 PIM
Věncek Matěj Tábor 1988 11:31:00 1 Boubín-Libín-Kleť
Veselá Martina ČB 1972 11:42:48 1 Horská výzva Krkonoše
Vilánek Jan Čestice 1979 4:11:34 1 Písecký královský maraton
Vlček Lukáš Prachatice 1985 3:49:20 1 PIM
Vlčková Kateřina BezvaÚči 1977 4:20:24 2 Budějovický Mercury maraton
Vobořil Richard 1971 22:35:27 1 Beskydská sedmička
Vondra Filip ČB 1974 5:16:00 1 Silva Nortica
Vondrášek Martin TJ Jiskra Třeboň 1982 3:13:15 2 Budějovický Mercury maraton
Voráček Karel Cyklo Velešín 1962 3:43:03 2 Budějovický Mercury maraton
Vosátka Zdeněk Atletika Písek 1963 3:53:49 2 Budějovický Mercury maraton
Zdvihal Lukáš Lipnoman 1977 5:42:43 2 Šutr Praha
Žák Roman Písek 1986 5:58:50 1 Lipno Ice marathon

Celkem maratonců: 224

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR