nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam členů klubu maratonců 2017

Jméno Oddíl / město Narození ČasPočet maratonůMísto
Aleš Emanuel PLNEJ PUPEK CB 1976 4:26:18 1 Linec
Ardamica David St. ARDY TEAM 1976 3:38:03 2 Loučovický maraton
Bahenský Petr ČB 1971 3:17:48 1 PIM
Balogh Miroslav Tábor 1978 3:39:54 1 Tel Aviv Izrael
Bambula Michal EGE 1976 4:14:56 1 Linec
Bartušková Jana Češnovice 1977 3:57:45 1 Plzeň
Bauer Václav KŘEMŽE cyklo power team 1978 2:56:55 2 Loučovický maraton
Baumruk Martin Bechyně 1965 3:45:49 1 PIM
Bavor Miroslav Kardašova Řečice 1959 15:37:14 1 Horská výzva Šumava
Benda Vladislav Centi Run 1978 3:45:53 1 Mercury maraton
Bílek Stanislav 1976 3:38:26 1 PIM
Blažek Bohuslav Č. Budějovice 1953 4:25:29 1 Loučovický maraton
Blažek Vojtěch Pelhřimov 1991 4:18:14 1 Řím
Brossaud Jack Jihočeský klub maratonců 1970 03:26:53 2 PIM
Brothánek Antonín TC Dvořák 1972 4:34:52 1 Loučovický maraton
Brožka Martin Trhové Sviny 1969 9:48:00 1 Trhové Sviny 77 km
Brulík Pavel ČB - Longrun CZ 1977 4:19:59 1 Mercury maraton
Bruner Aleš Kardašova Řečice 1973 15:37:14 1 Horská výzva Šumava
Buchlovský Petr Prachatice 1971 3:51:13 1 PIM
Candrová Jana B+H TT Č.B. 1975 4:03:35 1 Moraviaman
Círal František Dvory nad Lužnicí 1971 3:42:42 2 Budějovický Mercury maraton
Čaloud Milan Větřní 1969 3:49:33 3 Loučovický maraton
Černý Michal České Budějovice 1978 3:32:40 1 Budějovický Mercury maraton
Čouza Robert 1975 3:57:50 1 Písecký královský maraton
Děd Petr Tábor 1987 4:14:05 2 Železňák Lipno
Deim Karel Tábor 1972 20:53:00 1 Boubín-Libín-Kleť
Diviš Jiří CBC Team 1975 3:22:56 1 Mercury maraton
Dlábek Marcel Prachatice 1991 4:02:45 1 Jirkovský krossmaraton
Dominová Michaela 1974 10:00:52 1 Horská výzva Šumava
Doubal Jakub Třeboň 1990 3:55:28 1 Wachau Rakousko
Drázda Petr Jihočeský klub maratonců 1964 3:59:30 2 Plzeň
Duba Kamil Lipno 1978 4:49:49 2 Moraviaman
Dušková Jitka Tábor 1975 3:44:02 1 Řím
Dvořák Pavel Hosín 1977 3:46:53 1 PIM
Dvořáková Markéta Kardašova Řečice 1982 16:34:59 1 Horská výzva Šumava
Dvořáková Zdeňka 1983 4:42:02 1 PIM
Ehrlich Pavel Strakonice - Podolí 1969 3:00:04 1 Loučovický maraton
Fárník Michal Bechyně 1967 5:25:10 1 Perun Sky marathon Beskydy
Fárník Tomáš Bechyně 1997 4:48:03 1 Perun Sky marathon Beskydy
Fejgl Michal Písek 1980 3:01:18 1 Drážďany
Fiala Tomáš Křemže 1974 3:15:30 1 Plzeň
Frai Zbyněk Týn nad Vltavou 1980 4:03:53 1 PIM
Frantes Jan Borovany 1980 17:28:58 1 Beskydská sedmička
Frelich Martin Sokol ČB 1971 2:38:47 4 Verona Itálie
Frelich Pavel TJ Sokol ČB 1971 2:43:08 4 Paříž
Frnka Jan Velešín 1975 3:11:50 4 Písecký královský maraton
Fürbach Martin Strakonice 1975 3:25:33 5 Plzeň
Gazda Martin Relaxběhny 1968 3:58:13 3 Dublin
Gregor Rosťa 1965 19:13:00 2 Boubín-Libín-Kleť
Gyürüsi Martin Vivobarefoot ČB 1985 3:28:51 1 Valencie
Hadrava Tomáš 3Dbox Třeboň 1978 4:21:14 1 Mercury maraton
Hanefl Miloš Tábor 1973 3:16:02 2 Zlatý maraton Emila Zátopka
Haňur Roman Boršovský běžecký klub 1969 3:55:43 1 Mercury maraton
Hanušová Pavlína 1970 6:25:35 1 Brdská padesátka
Hesoun Tomáš Čížová 1987 3:09:45 2 Písecký královský maraton
Holeček Martin VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE 1976 3:28:29 3 Loučovický maraton
Hommer Roman Děti Kletě 1965 03:05:58 2 Loučovický maraton
Hošna Petr Zlivice 1994 2:48:11 3 Valencie
Houska Petr Rudolfov 1981 3:10:40 2 New York
Hradecký Jan E.ON TT Tábor 1983 3:35:54 3 Brdská padesátka
Hronek Jiří Písek, Peaceegg 1983 3:27:53 1 Písecký královský maraton
Hrubý Martin Český Krumlov 1973 7:34:00 2 Boubín-Libín-Kleť
Hýsková Šárka Č. Budějovice 1964 4:19:39 2 Mercury maraton
Chalaš Zdeněk Soběslav 1988 4:18:45 2 PIM
Chavík Petr 1967 3:32:54 1 Linec
Chudý Luboš O.S.V.Č. Tábor 1966 4:23:25 1 Mercury maraton
Jáchym Martin 1990 4:37:40 1 Atény
Jakeš Jan Tábor 1988 3:17:33 1 PIM
Jakešová Klára Tábor 1987 2:59:32 2 PIM
Jančář Stanislav Sk 4 Dvory 1967 3:52:07 21 Imst
Jánský Pavel Strakonice 1974 3:35:17 1 Ústí nad Labem
Jelínek Aleš Hluboká nad Vltavou 1975 3:06:19 3 Mnichov
Jelínková Zuzana Hluboká nad Vltavou, PUNK, PLEASURE and PAIN 1979 3:54:54 2 Bad Fussing
Jokl Rostislav WRC 1975 3:21:27 1 Loučovický maraton
Juráň Karel Triatlon Tálín 1974 3:11:56 2 Mercury maraton
Juráš Jan Strakonice 1984 2:52:08 3 Písecký královský maraton
Kadera Michal ČB 1977 4:01:39 1 PIM
Kasík Konstantin Tábor 1978 2:55:42 5 Písecký královský maraton
Kejšar Jan Č. Budějovice 1978 3:42:22 5 Bělorusko - Litva
Kilian Patrik ČB 1986 17:29:00 1 Beskydská sedmička
Klein Pavel Rk Týn nad Vltavou 1976 3:56:40 1 Baroko maraton Plasy
Kleinová Petra Rk Týn nad Vltavou 1978 5:42:42 1 Baroko maraton Plasy
Klíma Jiří TC Dvořák ČB 1957 3:20:17 1 Ravena
Klíma Petr ŠuTri Prachatice 1996 4:00:27 2 Písecký královský maraton
Klimeš Petr RUN TEAM Borovany 1980 3:20:09 2 Mercury maraton
Kocourek Jan Sayerlack 1966 3:37:26 2 PIM
Kočvara Luboš ČB 1986 17:29:00 1 Beskydská sedmička
Kofroň Petr Hluboká nad Vltavou 1977 3:57:48 1 PIM
Kohout Luděk Nová Ves 1965 4:22:47 1 Loučovický maraton
Kolář Martin Malida Optimum 1980 3:14:23 4 Linec
Kolda Michal Tábor 1966 5:03:10 1 Řím
Konárek Zdeněk Prachatice 1982 3:03:14 1 Plzeň
Kopecký Zdeněk Budvar Č.Budějovice 1937 5:23:38 2 Plzeň
Kostlán Petr Tábor 1969 4:41:59 1 PIM
Kostlánová Simona Tábor 1971 4:41:59 1 PIM
Koutný Roman Farmtec 1981 4:56:56 1 PIM
Kozák Richard 1977 3:23:08 1 PIM
Králík Jindřich Cyklo-Macner Strakonice 1975 4:14:02 3 Železňák Lipno
Krása David ČB 1976 5:48:39 1 Perun Sky marathon Beskydy
Krejčík Milan 1981 2:55:27 1 PIM
Krejčová Petra TRISK ČB 1979 3:32:24 3 Nice Ironman
Křivánková Bohumila TC Dvořák 1966 6:08:25 1 Atény
Kubále Josef Mladá Vožice 1972 4:06:22 1 Plzeň
Kübelbeck Roman Vimperk 1967 5:06:05 1 Lipno Ice maraton
Kůrka Tomáš Čkyně 1986 5:16:36 1 Písecký královský maraton
Kůzl Zdeněk Kamenný Újezd 1981 10:00:52 1 Horská výzva Šumava
Lácha Pavel BH Triatlon 1969 3:15:23 3 Mercury maraton
Lácha Radek Resolution team 1971 5:13:10 1 Roth Německo triatlon
Langr Radek Týn nad Vltavou 1987 3:51:45 1 PIM
Láska Rudolf Třeboň 1975 4:13:16 1 Lipno Ice maraton
Lemberka Jakub Tábor 1990 4:22:52 1 Slovakman Piešťany triatlon
Linhart Stanislav 1973 4:29:14 1 PIM
Lippl Jan Č. Krumlov 1983 3:39:36 1 Lucembursko
Liška Miloš Loučovice 1971 23:59:59 1 Františkovi Lázně - hodinovka
Loos Jaroslav VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE 1981 3:30:09 1 Loučovický maraton
Macek Petr ČB 1979 2:51:23 4 PIM
Macek Tomáš MAMATU 1979 3:22:41 1 Mercury maraton
Malát Jan Boršovský běžecký klub 1966 6:42:41 1 Šumavský šutr
Malík Jakub RUN TEAM Borovany 1991 3:16:59 1 Mercury maraton
Malík Vít Rožumberské sklepy Borovany 1969 2:59:34 2 Wroclav
Malinský Bronislav 1975 4:17:39 1 Valencie
Mareš Petr Kardašova Řečice 1977 16:34:59 1 Horská výzva Šumava
Maršík Miloš TC Dvořák 1966 3:48:51 3 Mercury maraton
Martinková Stanislava Kardašova Řečice 1976 11:49:40 1 Horská výzva Šumava
Michálková Martina TC Dvořák 2 1976 11:49:40 1 Horská výzva Šumava
Mikeš Pavel CHlum 1965 4:52:59 1 Loučovický maraton
Mikolášek Arnošt Nákří 1965 3:20:22 1 Mercury maraton
Němečková Martina SK Čt. Dvory 1965 4:47:41 5 Mercury maraton
Nerad Karel ProBěh.cz 1989 5:28:35 1 Pražský šutr
Novák Jaroslav SK 4 Dvory 1964 4:45:10 1 Srh
Novák Milan ČB 1975 3:18:20 1 Vídeň
Novák Petr Kaplice 1978 4:20:00 1 PIM
Novotný Pavel Sepekov 1967 3:26:43 1 Atény
Osenský Robert Č. Budějovice 1980 3:31:56 1 Vídeň
Pán Jan Nová Ves 1964 3:29:52 1 PIM
Panáček Alex Trhové Sviny 1968 3:58:04 1 PIM
Pancer Václav ČB 1978 4:57:30 1 Lipno Ice maraton
Papežová Kateřina Jindřichův Hradec 1991 4:07:14 1 Vídeň
Paraj Pavel Prachatice 1982 4:10:48 3 Šumavský šutr
Pechová Jaroslava Č. Budějovice 1982 4:06:13 1 Mercury maraton
Pelc Váslav Strakonice 1967 7:59:47 1 Horská výzva Šumava
Petr Jan 1964 4:21:34 1 PIM
Petr Martin Homolští chrti 1978 4:16:53 1 Mercury maraton
Petrová Lenka 1964 4:08:04 1 PIM
Pillar Ladislav Tatran Lomnice nad Lužnicí 1952 3:50:59 2 Mercury maraton
Pinl Michal Rudolfov ČB 1968 3:44:04 1 Mercury maraton
Pojar Pavel 1974 4:15:12 1 Wachau
Pojsl Jan Písek, Intelis 1972 3:20:44 4 Plzeň
Procházka Ondřej Písek 1980 3:54:58 1 Písecký královský maraton
Prokeš Josef ČB 1980 3:37:01 1 Řím
Průcha Jakub Orlando Bananas 1977 4:16:49 1 Baroko maraton Plasy
Psota Rostislav 1968 4:48:19 1 Písecký královský maraton
Pulec Jaromír Kaplice 1980 3:59:07 1 PIM
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců 1974 2:56:05 1 PIM
Reitmajer Jakub Tábor 1989 4:01:47 1 PIM
Ročák Pavel 1967 5:28:55 1 Moraviaman
Rokos Ivan TJ Jiskra Třeboň 1959 3:33:04 3 Písecký královský maraton
Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 1987 3:00:29 3 Písecký královský maraton
Růzhová Věra Tábor 1974 4:45:02 1 PIM
Rylko Václav Jablunkov 1990 4:18:14 1 Řím
Ryšlavý Květoslav ČB 1971 5:12:36 1 Moraviaman
Samcová Lucie Řepice 1977 7:59:47 1 Horská výzva Šumava
Sedláček Ondřej 1982 3:05:05 1 Pražský maraton ve Stromovce
Selnar Petr Tábor 1974 12:27:00 2 Trhové Sviny 77 km
Schmiedt Ondřej Prachatice 1980 4:02:57 1 Jirkovský krossmaraton
Schneider Karel Tábor 1965 4:04:26 1 Linec
Smrž Jakub Č. Budějovice 1983 3:54:31 1 Loučovický maraton
Soukup Josef Zliv 1987 2:41:59 1 Loučovický maraton
Srnad David 1991 4:13:01 1 Šumavský šutr
Stárek Martin SK E.GO. Šindlovy Dvory 1957 3:46:18 1 Šumavský šutr
Steinbauer Jan Resolution Team 1974 3:13:24 2 Mercury maraton
Studnař Lukáš Vivobarefoot ČB 1989 4:23:43 1 Kunžatecký kros
Svoboda Erik 1968 3:17:42 1 PIM
Svoboda Václav Jihočeský klub maratonců 1949 4:33:39 1 Mercury maraton
Szábo Miloš Symbio+ CE Energy 1981 3:45:44 1 Dublin
Šíma Jan GO! Nutrixion 1970 5:49:14 4 Perun Sky marathon Beskydy
Šimek Jiří Kamenný Újezd 1977 3:22:22 1 PIM
Šimek Miroslav TC Dvořák 1966 3:45:48 3 Mercury maraton
Šinoglová Zuzana 1980 3:42:19 1 PIM
Šmejkal Libor Kamenný Újezd 1973 4:13:16 1 PIM
Štěpán Kamil Prachatice 1973 4:41:56 1 PIM
Štípek Marco Temelín 1968 4:01:51 2 PIM
Študlar Jiří Cyklo Velešín 1976 3:16:39 1 Plzeň
Theiner Martin 1967 3:42:54 1 PIM
Theinerová Monika Tábor 1969 4:00:14 1 PIM
Toman Bohumil Týn nad Vltavou 1973 3:59:20 1 Mercury maraton
Toman Martin SK Babice 1971 3:57:55 2 Mercury maraton
Trnka Jiří SKP. Č.Budějovice 1963 3:44:21 2 PIM
Uhlíř Radek Trisk Č.B. 1967 3:01:08 2 Mercury maraton
Valiga Petr Jindřichův Hradec 1973 3:39:51 1 Podesdorf triatlon
Vaněček Michael Šutri Prachatice 1979 2:50:25 4 Kladno
Vařáková Pavla BezvaÚči 1969 4:35:00 1 Dublin
Vavreček Miroslav Bechyně 1963 3:47:14 1 PIM
Vejvoda Jiří Prachatice 1971 4:32:11 1 PIM
Veselá Martina ČB 1972 3:43:50 2 Atény
Vobořil Richard 1971 10:00:00 1 Beskydská sedmička
Vosátka Zdeněk Atletika Písek 1963 4:24:01 2 Mercury maraton
Zbořilová Martina České Budějovice 1988 4:21:50 1 PIM

Celkem maratonců: 198

Seznam maratonců v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR