Sezóna: Kategorie:

Na této stránce Vám nabízíme k prohlédnutí výsledky jednotlivých závodů jihočeského běžeckého poháru. Ve sloupcích naleznete závody (po najetí myši na pořadové číslo závodu se objeví v okénku název závodu a datum jeho konání. Ve formuláři vpravo nahoře si můžete zvolit sezónu a muži / ženy. V buňkách u jednotlivých závodníků jsou vždy uvedena tři čísla - první udává umístění závodníka, druhé - počet bodů a třetí pak počet bodů v kategorii. Bíle a šedivě podbarvené výsledky se nazapočítávají (nepatří mezi osm nejlepších výsledků závodníka), žlutě podbarvené buňky jsou bonusové body z bonifikačních akcí a započítávají se vždy. Červeně podbarvené výsledky jsou započítány do celkového skóre protože patří mezi osm nejlepších výsledků závodníka. Vysvětlivky a bližší informace o této tabulce naleznete na této stránce pod tabulkou výsledků.

Pořadí Jméno Závod / akce Body
1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020))
1. Macek Petr
Muži B
3.
197
129

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
197
2. Bauer Václav
Muži B
4.
196
127

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
196
3. Studnař Lukáš
Muži A2
7.
193
129

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
193
4. Kasík Konstantin
Muži B
8.
192
122

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
192
5. Rokos Lukáš
Muži A2
10.
190
127

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
190
6. Macek Tomáš
Muži B
19.
181
116

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
181
7. Bláha Jakub
Muži A2
24.
176
119

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
176
8. Gyürüsi Martin
Muži A2
28.
172
118

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
172
9. Jokl Rostislav
Muži B
40.
160
107

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
160
10. Círal František
Muži B
46.
154
105

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
154
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
11. Šimek Miroslav
Muži C
48.
152
119

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
152
12. Ardamica David Ml.
Muži A1
54.
146
132

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
146
13. Pinl Michal
Muži C
60.
140
114

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
140
14. Vondrášek Štěpán
Muži B
61.
139
100

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
139
15. Drázda Petr
Muži C
64.
136
112

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
136
16. Rokos Ivan
Muži D
67.
133
123

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
133
17. Toman Martin
Muži B
76.
124
93

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
124
18. Kopecký Zdeněk
Muži E
78.
122
129

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
122
19. Doležálek Zdeněk
Muži D

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
20. Pekař Martin
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
21. Novotný Pavel
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
22. Boháč Karel
Muži E

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
23. Mráz Petr
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
24. Vondrášek Martin
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
25. Hrdina Jiří
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
26. Pillar Ladislav
Muži D

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
27. Zrno Vladimír
Muži D

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
28. Vácha Vojtěch
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
29. Bláha Jan
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
30. Kohout Luděk
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
31. Diviš Jiří
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
32. Steinbauer Jiří
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
33. Kysela Tomáš
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
34. Stejskal Pavel
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
35. Somogyi Daniel
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
36. Chlup Petr
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
37. Rožboud Pavel
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
38. Chlup Tomáš
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
39. Szábo Miloš
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
40. Sýkora František
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
41. Ardamica David St.
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
42. Klimeš Petr
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
43. Mikeš Pavel
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
44. Hesoun Tomáš
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
45. Malík Jakub
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
46. Habara Jaromír
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
47. Šoustar Lubomír
Muži E

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
48. Bílek Petr
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
49. Šteflíček Martin
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
50. Vaněk Jan
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
51. Zákostelecký František
Muži D

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
52. Klečka Jan
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
53. Olšjak Ladislav
Muži D

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
54. Binder Václav
Muži D

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
55. Hommer Roman
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
56. Svoboda Václav
Muži E

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
57. Mikoláš Stanislav
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
58. Kozák Pavel
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
59. Jašarov Zdeněk
Muži D

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
60. Trnka Jiří
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
61. Brossaud Jack
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
62. Vejvoda Jiří
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
63. Musil Tomáš
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
64. Buchlovský Petr
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
65. Novozámský Milan
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
66. Sedlák Petr
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
67. Gazda Martin
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
68. Fiala Stanislav
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
69. Mach Milan
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
70. Brulík Pavel
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
71. Magoči Jan
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
72. Matouš Pavel
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
73. Profant Vladimír
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
74. Kopáček Pavel
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
75. Vojč Pavel
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
76. Bartyzal Josef
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
77. Jančúch Jerguš
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
78. Profant Ondřej
Muži A1

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
79. Mügl Jan
Muži A2

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
80. Kuchyňka Ivan
Muži C

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
PořadíJméno1. (Budějovický T1 maraton (25. 1. 2020)) B (Běžecký ples - Jankov 2020 (15. 2. 2020)) 2. (Vožický vytrvalostní běh. (7. 3. 2020)) 3. (Bujanovské koláčové běhy (4. 4. 2020)) 4. (Běh okolo Hluboké (19. 4. 2020)) 5. (Běh Údolím vzdechů - Sudoměřice (1. 5. 2020)) 6. (Lhenice - Jarní Vyběhnutí (se zimou). (23. 5. 2020)) 7. (Dačická 14 (6. 6. 2020)) B (Běh Olympijského dne - Holubov (17. 6. 2020)) 8. (Hodinovka na dráze - Zliv (21. 6. 2020)) 9. (Neplachovský hrníček (17. 7. 2020)) 10. (Reuter Run Boršov n. Vltavou (15. 8. 2020)) 11. (GP Kamenný Újezd (5. 9. 2020)) B (Běhej lesy - Boletice noční závod (12. 9. 2020)) 12. (Svatojánský kopeček (26. 9. 2020)) 13. (Běh kolem Ameriky - Písek (17. 10. 2020)) 14. (1/2 maraton Kardašova Ředčice (31. 10. 2020)) 15. (Krosová 12 - Velešín (17. 11. 2020)) 16. (Běh kolem Baby (29. 11. 2020)) 17. (Mikulášský běh - Čimelice (5. 12. 2020)) 18. (Štěpánský běh - Prachatice (26. 12. 2020)) B (KleKluLi Č.Krumlov-Litvínovice (30. 12. 2020)) B (Jistebnice (31. 12. 2020)) Body
81. Šafránek Petr
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0
82. Zelenka Libor
Muži B

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0

-
0
0
0


5.
95
22
pořadí
počet bodů
počet bodů v kategorii
Tento závod se nezapočítává, nepatří mezi 8 nejlepších
4+2
6
6
pořadí
počet bodů
počet bodů v kategorii
Bonusové body se započítávají vždy
15.
85
4
pořadí
počet bodů
počet bodů v kategorii
Započítané body z 8 nejlepších závodů