nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

22. 12. 2020
Pohárový běh tu nebude a Vánoce za dveřmi tu jsou
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, je tu jedna velmi čerstvá zpráva. Silvestrovský běh v Jistebnici se neuskuteční! Tím pádem už ani nebude možné přidělit bonifikační body za tento závod a to znamená, že pohárové pořadí pro letošní rok je konečné! Prohlédněte si svoje body, přijímáme protesty do neděle 27. prosince a pak to definitivně uzavřeme.

 

Přeji všem hezké prožití vánočního příběhu, mluví s o tom, jak to bude letos jiné a klidnější, ale realita je myslím jiná, je to možná podobné jako před více jak dvěma tisící lety, těhotná Maria s Josefem se neměli kde ubytovat, jen místo ve stáji našli… A také pilně trénujte!  

 

 

Výsledky:

středa 9.12. Air Force Cross, Bujanov, kros  5 km, výsledky v příloze.

 

 

Jihočeský běžecký pohár

 

Budeme se snažit uspořádat první pohárový závod v roce 2021 jak to jen půjde a jak to situace dovolí. V příloze máte trasu T1 maratónu a půlmaratónu při venkovní variantě, tak trénujte a neustávejte!

 

 

Body po patnácté pohárové akci neboli Běhu Republiky už jsou kompletně na webu. Ještě došlo k přidělení bodů u některých žen, takže teď je to tam aktuální a konečné. Vše najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php?xkat=muz muži a ženy zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php a týmy zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/vysledky-teamu

 

Jak vypadá průběžné pořadí?  U žen došlo jen k jedné změně v ženách B:

 

Žena B: 1. Smažíková Alena 2. Alešová Šárka 3. Adámková Dana 4. Nehonská Jana 5. Žáková Michaela, celkem 20. běžkyň v kategorii, nejpočetnější kategorie! 

 

 

 

Společenská rubrika

V věku nedožitých 89 let zemřel Karel Schneider, sportovec, super-železňák, triatlonista od samých počátků až do současnosti. Pohřeb byl v pátek v Táboře a byl moc pěkný, s vojenskými poctami, čestnou stráží u rakve a čestnou salvou. Karel byl sportovec až do poslední chvíle, ještě v létě se ukázal na Betonovém muži ve Veselí, běhal i běžecké závody a svou kategorii nad 80 let zpravidla vyhrával a běhal jí hodně let. Jako malou vzpomínku posílám odkaz na jeho rozhovor v iDnes z roku 2017 https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/karel-schneider-triatlon-super-sportovec-zeleznak-superzeleznak.A170916_352397_budejovice-zpravy_mrl

 

 

 

Různé

Lesní běh Pintovkou v Táboře, který má výročí, koná se po sedmdesáté, se letos uskuteční, ale jen individuálně…:>(. Vše o akci najdete zde: Jubilejní 70. Vánoční ročník Lesního běhu Pintovkou | Atletika Tábor | Tradice, vize a radost od roku 1904 (atletikatabor.cz)

 

 

Probíhá pravidelné úterní podvečerní testování na Covid! Kdo chce zjistit, že je zdraví, tak přijďte.  

 

 

V příloze máte jeden starší „očkovací“ vtip, ale mám dojem, že je pořád platný…:>).

 

 

V příloze zasílám jihočeské maratónské tabulky za rok 1977. Zpracoval je Václav Klíma, kterému tímto děkuji!

 

 

Tomáš Kůrka pořádá Vánoční výběh přes vrch Věnec, podrobnosti najdete na faceboku…:>).

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Nikdo nic nesebral a to je velká škoda…:>(.

 

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

 

prosinec

úterý 22. 12. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

středa 30.12. neoficiální a nezávodní KleKluLe, závod na trati KleKluLi od vlakového nádraží Český Krumlov do Litvínovic. Doprava do Č. Krumlova vlakem a pak už po svých…:>). Podrobnosti ještě nevím.

čtvrtek 31.12. Jistebnice běh na 14 km, závod je zrušen!

čtvrtek 31.12. Silvestrovský běh Trhové Sviny, spousta dětských běhů a dospělí buď 3 km nebo 6 km, propozice v emailu z 15.12.

čtvrtek 31.12. Silvestrovský běh Volyně, 7 km, propozice v emailu z 15.12.

 

leden

9.1.2021 7. ročníku Tříkrálového běhu ve Zlivi. Info o závodu bude tradičně na FB. Závod se uskuteční pouze za podmínek - PES - 2. stupeň!

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

 

Přílohy emailu

Vtip očkovací - Vyčítal (velikost 63 kB, formát jpg)
parte Karel S. (velikost 483 kB, formát pdf)
Air force - výsledky Bujanov (velikost 554 kB, formát jpg)
Trasa maratón T1 (velikost 479 kB, formát jpg)
Jihočeské maratónské tabulky rok 1977 (velikost 196 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR