nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

8. 11. 2019
pozvánka na setkání Jihočeského klubu maratonců
Rozesláno

Ahoj atleti a triatlonisté, dostáváte tento týden ještě jeden email a ten je určen maratóncům, ale přečtěte si ho prosím klidně všichni, neboť na výroční zasedání klubu je zváno více lidí, ale to se dozvíte dále.

 

Zdravím maratónce, ultramaratónce, železné ženy a železné muže, členy výboru, ředitele maratónských závodů, čestné doživotní členy, sportovní novináře.

 

 

V příloze máte pozvánku na tradiční výroční zasedání Jihočeského klubu maratonců z.s. které se uskuteční v pátek 29. 11. 2019.  

Komu je pozvánka určena? Jsou jimi následující sportovci:

 -          členové klubu, což je každý, kdo v roce 2019 uběhl maraton, ultramaraton nebo dokončil dlouhý triatlon, v jehož rámci se běží i maraton, druhou podmínkou je bydliště v Jihočeském kraji nebo příslušnost k nějakému sportovnímu klubu v Jihočeském kraji. Dále se členem klubu stávají i ti, co se ještě letos na nějaký maraton chystají a jsou pevně rozhodnuti jej uběhnout, ti jsou také srdečně zváni!

-          členové klubu, kteří mají atletickou nebo jen členskou registraci, i když třeba letos žádný maratón nedali, i ti jsou členové a jsou srdečně zváni!

 Dále jsou co nejsrdečněji zváni:

-          řádní a doživotní členové našeho klubu Zdeněk Kopecký, Zdeněk Mikšovský a Václav Klíma.

-          členové Výkonného výboru klubu – Martin Gazda, Zdeněk Jašarov, Jirka Trnka, Petr Macek a já.

-          ředitelé maratónských závodů pořádaných na jihu Čech. Martin Gazda za T1 maratón na Výstavišti,  Jaroslava Králová za Královský písecký maratón, organizátoři maratónu z Třeboně a Karel Juráň za maratón při závodě Vlkovské podzimní listí.

-          sportovní novináři.

 

 

Prosím, kdo přijdete, tak mi potvrďte účast. Prosím o reakci nejpozději do středy 27.11.2019. Pokud se rozhodnete přijít na poslední chvíli a nestihnete mi to potvrdit, tak to nevadí, v restauraci na Včelné je místa dost, spíše jde o to mít rámcově přehled o účasti.

 V příloze nemáte žádnou tabulku, ale předpokládám, že každý ví, jestli letos uběhnul maratón, takové věci se nezapomínají….:>!

V průběhu večera od vás vybereme na místě členský příspěvek. Je jasné, že hodně lidí nepřijde, ti co se neukážou prosím o úhradu letošního členského příspěvku 160,-Kč a to nejlépe na náš klubový účet u Poštovní spořitelny č. účtu 240944676/0300 a to nejraději do 15. prosince. Do sdělení adresátovi nám napište své jméno a příjmení.

Členský příspěvek použijeme na úhradu vašich členských pohárků  – tentokrát to zase bude něco jiného než loni, pak každý dostanete kávu a chlebíček.

Kdo nepřijde na setkání, tak bude mít pohárek u mě k vyzvednutí v kanceláři a tu kávu a nějakou sladkost také u mě dostane.

Každý člen dostane novou průkazku, ty staré přestanou na konci roku platit. Pošlete prosím dopředu své foto Martinovi Gazdů na mahonymartin@seznam.cz a ten ho zakomponuje do průkazky. Fotku pošlete jen hlavy, ať na té průkazce nejste moc malincí…:>). Na fotce se můžete usmívat či jinak křenit, ale měli by vás na ní poznat, bude totiž sloužit též jako karta na slevy u našich partnerů …:>).

V průběhu večera dojde na společnou fotku, vezměte si svá maratónská trička.

V průběhu večera dojde na diskuzi a krátké představení členů klubu. Můžete si přinést na flasch disku nějakou fotku z maratónu, budeme mít na místě počítač a dataprojektor.

V restauraci budeme standardně obslouženi, takže budou k dispozici nápoje všeho druhu, několik druhů piv a také zde vaří, takže s večeří nebude problém.

To je asi tak všechno….:>)

  

Ahoj Míra Šimek 602 775 713

předseda Jihočeského klubu maratonců z.s.

 

 

PS: a ještě připomínám, že se Zdeněk Vosátka ujal jedné velmi vítané iniciativy a to vypracování seznamu jihočeských historických výkonů jihočeských ultramaratonců (silniční a dráhové běhy na 100km, 24 hodin a 48 hodin). Tím oslovuji široké pole odběratelů a přikládám prvotní seznam, při jehož sestavování Zdeněk čerpal z: http://maraton.jihoceskybezeckypohar.cz/ (Maratonské statistiky V.Klímy) a http://www.ultracau.cz (Statistiky ČAU – České asociace ultramaratonců).

Ultramaratonce prosím, aby své výkony zaslali na email zdenekvos@seznam.cz . Výkony do roku 1990 by asi postačovalo pouze sdělit (s předpokladem, resp. s vírou v poctivost oznamovatele), výkony po tomto roce by bylo vhodné prokázat např. odkazem na WEB stránky s výsledkovou listinou.

 

Přílohy emailu

Pozvánka na setkání JKM (velikost 576 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2020 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR