nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

21. 1. 2019
Teplo na běháni tu bylo...:>)
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté,

zdravím po běžeckém víkendu, co byl velmi netradičně v teple. Výsledky najdete v přílohách a na odkazech níže, na těch odkazech se můžete podívat i na své kategorie a různě jinak to filtrovat, dokonce se můžete podívat, jak jste rychle běželi každé kolo, prostě dokonalý výsledkový servis…:>) A protože se blíží konec ledna, tak jsem zapracoval jsme na březnové termínovce, je tam vše, co vím, nebo jste mi poslali.

 

Výsledky:

sobota 19.1. Budějovický T1 maraton, výsledky zde: https://www.sport-base.cz/vysledky/2019/z-t1maraton-19?flt%5Bpohl%5D=&flt%5Bkat%5D=&flt%5Btrat%5D=42%2C1&flt%5Bprijm%5D=&flt%5Bsc%5D= a v příloze.

 

sobota 19.1. Groz - Beckert půlmaratón, výsledky zde: https://www.sport-base.cz/vysledky/2019/z-t1maraton-19?flt%5Bpohl%5D=&flt%5Bkat%5D=&flt%5Btrat%5D=21.1km&flt%5Bprijm%5D=&flt%5Bsc%5D= a v příloze.

 

sobota 19.1. 5 km běh Šumavský pramen, výsledky zde: https://www.sport-base.cz/vysledky/2019/z-t1maraton-19?flt[trat]=5km a v příloze.

 

neděle 20.1. Landštejnský kros, krosový běh na 20, 12 nebo 8 km. Tak tenhle závod se nekonal, ale protože to bylo na termínovce www.ceskybeh.cz tak jsme na to upozorňoval a to byla chyba, doufám, že tam nikdo nejel. Závod byl přeložen na neděli 17. března.

 

 

Jihočeský běžecký pohár

Body po T1 už jsou na webu: https://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php?xkat=muz a ženy zde: https://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php U mužů vede Petr Macek před Lukášek Rokosem a Liborem Zelenkou. V ženách je nejlepší Olina Lebedová před Danou Nováčkovou a Alenou Smažíkovou.

 

V poháru už máme přihlášeno 71 mužů a 21 žen!

 

Každý účastník JBP 2018 má u mě ročenku a pamětní list. Můžete si je vyzvednout u mě v kanceláři na Rudolfovské 80, 5. patro, České Budějovice. Nebo je vezmu na ples a pak je budu mít postupně i na všech pohárových závodech, kam přijedu.

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

 

Jihočeské maratónce z T1 maratónu vyzdvihnu za týden, vydržte.

 

Běhat v teple se dá i jinak, než si pronajmout v lednu T1 pavilón a zatopit si v něm. V příloze máte zprávu z maratónu z Ománu od Honzy Kejšara.

 

Různé

Fotky z T1 maratónu a možná i z něčeho jiného od Jitky Pojslové najdete zde: https://jitulepoj.rajce.idnes.cz/Smrz_Auto-moto_T1_maraton%2C_Ceske_Budejovice%2C_19.1.2019/

 

V příloze máte pozvánku na zajímavou přednášku na Jihočeskou univerzitu.

 

Martin Kolář měl v minulém newsletteru lyžařskou fotku na poušti. A když si přečtete článek v MF Dnes od Romana Šperňáka, tak se dozvíte, co tam dělal… https://www.idnes.cz/sport/ostatni/martin-kolar-triatlon-sahara-triathlon-north-africa.A190117_451478_sporty_ten  No a co dělal týden po závodě víme, uběhnul s námi maratón!

 

V příloze máte nabídku významně levnějšího startovného na Pražský maratón v květnu. Je to pro registrované běžce Jihočeského klubu maratónců z.s. s atletickou licencí (a potažmo pro všechny atlety s licencí) Pokud jí nemáte, tak jí můžu zařídit, stojí aktuálně 100,-Kč a platí na 5 let, takže se to vyplatí…:>)

 

V příloze máte pozvánku na 9.3. do Vožice na Táborsku, co jsme minule nepřipojil.

 

 

Volná čísla a odvoz na závody

Nikdo nic nenabízí.

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Do této rubriky budu zařazovat příspěvky, vztahující se ke sběračské aktivitě běžců. Stručně řečeno, kdo chce, sebere pří běhu něco, co do přírody, či na vesnici, nebo do města, nepatří. Posílejte své příspěvky a fotky sebraných věcí, případně své zážitky.

 

A dnes máte v příloze jedno foto z lesíka u Včelné, něco tam našla Kateřina Štěrbová, ale netroufla si to odnést, možná to slouží někomu jako ne zrovna stylově zařízený lesní koutek…:>(

 

Co se nevešlo do ročenky

Fotku, co se nevešla, máte v příloze. Nazval bych jí „Vítané občerstvení u Drázdů“.

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

 

Termínovka

únor

sobota 2. 2. Winter run České Budějovice, 5. ročník běhu, délka 4 nebo 8 km dle chuti, dětské závody na krátké vzdálenosti, propozice zde: http://www.winter-run.cz/zavod-info/budejovice/propozice.html

sobota 9.2. Běžecký ples na Včelné, zábava jistá a neomezená. Za účast dostane každý účastník 4 body do poháru a za dalšího nepohárového účastníka, co si s sebou přivede další 4 body. Plakátek v emailu ze 7.1.  Lísky na  zdenekvcelna@seznam.cz nebo na telefonu 736 601 703.

sobota 9.2. Lipno Ice marathon, maratón nebo půlmaratón po ledě zamrzlého Lipna. Propozice zde: www.icemarathon.cz

čtvrtek 21.2. České Budějovice, Jihočeská univerzita, přednáška Zásady běžeckého tréninku a moderní trendy řízení tréninkové zatížení. Přihlášky zde: https://czv.jcu.cz/cs/kurzy-pro-verejnost/kurz?id=11708 Plakát v příloze.

 

březen

sobota 2.3. Týn nad Vltavou, Večerní Týnský kros  8,5 a 15 km – nutná čelovka , běh terénem, propozice zde: http://www.rk-tyn.cz/sportovni-akce/vecerni-tynsky-kros/

sobota 9.3. České Budějovice, aquatlon neboli kombinace plavání a běhu na tratích 400 m plavání a 5 km běh pro dospělé a děti kratší…:>) Podrobnosti http://www.czechtriseries.cz/Race/Details/3708

sobota 9.3. Mladá Vožice, 5. Vožický vytrvalostní běh, částečně terén, lesní cesty a silnice, dětské běhy, dospělí 7 a 14 km, registrace běží zde: https://docs.google.com/forms/d/1USbiYiVVUWsnVqQqhFR2SxWXUdKHOMmSHJFmiBQOdkM/viewform?edit_requested=true  Propozice v příloze.

sobota 16.3. GP Kamenný Újezd, 12,5 km, první venkovní pohárový závod, propozice dostanete včas.

neděle 17.3. Český kros Landštejn, kros, 20, 12 nebo 8 km, podrobnosti zde: https://ceskykros.cz/landstejn/

sobota 30.3. Bujanovské koláčové běhy, vzdálenost 15 km a menší, dětské běhy, propozice dostanete včas.

sobota 30.3. Run tour České Budějovice, 10 nebo 5 km, podrobnosti zde:  http://www.run-tour.cz/cs/kalendar/budejovice

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

 

Přílohy emailu

Vožický vytrvalostní běh - propozice (velikost 1177 kB, formát pdf)
Přednáška o tréninku (velikost 282 kB, formát pdf)
Co se nevešlo do ročenky - MŠ a JŠ (velikost 341 kB, formát jpg)
Lacinější startovné na maratón do Prahy (velikost 236 kB, formát pdf)
výsledky 5 km - výstaviště (velikost 358 kB, formát pdf)
výsledky půlmaratón - výstaviště (velikost 370 kB, formát pdf)
výsledky T1 maratón - výstaviště (velikost 410 kB, formát pdf)
Sběr Včelná (velikost 456 kB, formát jpg)
Maratón v Ománu (velikost 320 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR