2 záv. Rokos Ivan
2 záv. Šimek Miroslav

Vožický vytrvalostní běh obodován

7.3.2020
Až na samý okraj Jihočeského kraje zavedl běžce první venkovní závod nového ročníku JBP, konkrétně do Mladé Vožice na 6. ročník vožického vytrvalostního běhu. Krásný trailový závod, který je součástí poháru Běžec Podblanicka, si letos odbyl svou premiéru i v rámci Jihočeského běžeckého poháru.
Závod mužů, kteří běželi 14 km dlouhou trať, vyhrál Martin Pekař, druhý se umístil Josef Soukup a třetí doběhl Václav Bauer. Ženy bežely 7 km a závod s přehledem ovládla Verča Šindelářová, která byla třetí i v absolutním pořadí, druhá byla Tereza Chlupová a třetí Jana Suchá. Body jsou přiřazené a je vyvěšena nová anketní otázka.
Dalším pohárovým závodem jsou tradiční Bujanovské koláčové běhy, které se konají 4. dubna a start je v 11:10 h. Na tento závod se můžete již zaregistrovat: http://www.kolacovebehy.cz/registrace