nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2022

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 0/16 0 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 0/16 0 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 0/16 0 0
Binder Václav 1956 České Budějovice - Taꓘleť Muži D 0/16 0 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/16 0 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 0/16 0 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 0/16 0 0
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 0/16 0 0
Dokulilová Ludmila 1962 3 běžci Ženy C 0/16 0 0
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy C 0/16 0 0
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 0/16 0 0
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 0/16 0 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 0/16 0 0
Gazda Martin 1968 Relax běhny Muži C 0/16 0 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 0/16 0 0
Gazdová Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/16 0 0
Uhlířová Miroslava T 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 0/16 0 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 0/16 0 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži C 0/16 0 0
Smažíková Alena 1973 Palmi Tábor Ženy B 0/16 0 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 0/16 0 0
Vrána Jan 1973 Tým Dejvid Muži B 0/16 0 0
Tuček Jiří 1974 SK 4. Dvory Muži B 0/16 0 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 0/16 0 0
Sirová Lucie 1975 Tým Dejvid Ženy B 0/16 0 0
Ardamica David St. 1976 Muži B 0/16 0 0
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 0/16 0 0
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 0/16 0 0
Alešová Šárka 1977 České Budějovice Ženy B 0/16 0 0
Novotný David 1977 Borek Borekstyle Muži B 0/16 0 0
Žáková Michaela 1977 Tým Dejvid Ženy B 0/16 0 0
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 0
Šafránek Petr 1978 Generation Team Muži B 0/16 0 0
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 0/16 0 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 0/16 0 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 0/16 0 0
Kovář Jan 1980 Čížová Muži B 0/16 0 0
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 0/16 0 0
Fiala Stanislav 1980 Jihočeský klub maratonců Muži B 0/16 0 0
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 0/16 0 0
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy B 0/16 0 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy B 0/16 0 0
Černá Lenka 1982 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy B 0/16 0 0
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži A2 0/16 0 0
Jančuchová Jitka 1984 Č. Krumlov Ženy A2 0/16 0 0
David Tomáš 1984 Tým Dejvid Muži A2 0/16 0 0
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 0/16 0 0
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 0/16 0 0
Konášek Václav 1986 RASTY team ! Muži A2 0/16 0 0
Švec Václav 1986 #tymdejvid Muži A2 0/16 0 0
Honsová Romana 1987 Bechyně, tým VOPAR Ženy A2 0/16 0 0
Hájek Daniel 1988 Mizuno team Muži A2 0/16 0 0
Šindelářová Veronika 1988 Generation Team Ženy A2 0/16 0 0
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 0/16 0 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 0/16 0 0
Jarolím Michal 1989 TJ VS Tábor Muži A2 0/16 0 0
Chalupa Tomáš 1989 #tymdejvid Muži A2 0/16 0 0
Vaš David 1990 Sokol ČB Muži A2 0/16 0 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A2 0/16 0 0
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 0/16 0 0
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 0/16 0 0
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 0/16 0 0
Houdek Vojta 1996 Sudoměřice u Bechyně Muži A1 0/16 0 0
Trajerová Lucie 1996 České Budějovice Ženy A1 0/16 0 0
Beneš Radek 2000 STRG Lišov Muži A1 0/16 0 0
Ardamica David Ml. 2001 CZ CENTRUM Bazalka Muži A1 0/16 0 0
Říhová Eliška 2002 Triatlon team Tábor Ženy A1 0/16 0 0
Mikešová Michaela 2005 Tým Kleť Juniorky 0/16 0 0

Celkem závodníků: 69

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2022 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR