nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2020

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Adámková Dana 1980 Triatlon Tálín Ženy B 5/12 955 0
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 5/12 722 8
Alešová Šárka 1977 České Budějovice Ženy B 6/12 1104 14
Ardamica David 2001 Relax běhny Muži A1 12/12 1858 14
Ardamica David 1976 Muži B 8/12 1207 20
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 8/12 1410 20
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 11/12 2101 0
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE - Kleť Muži B 8/12 1573 20
Beran Ladislav 1987 SK Čtyři Dvory České Budějovice Muži A2 3/12 540 6
Bílek Petr 1975 Jindřichův Hradec Muži B 1/12 169 0
Binder Václav 1956 České Budějovice - Ta Kleť Muži D 8/12 1091 16
Bláha Jakub 1987 Tým Kleť Muži A2 2/12 377 0
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži B 3/12 588 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 7/12 875 6
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži C 1/12 113 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 2/12 295 14
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 1/12 188 14
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 0/12 0 8
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 1/12 177 6
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 3/12 471 0
David Tomáš 1984 Tým Dejvid Muži A2 8/12 1444 6
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 7/12 1204 20
Dokulilová Ludmila 1962 3 běžci Ženy C 6/12 1177 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 8/12 1172 6
Drázda Petr 1964 Jihočeský klub maratonců Muži C 1/12 136 4
Drmota Radek 1977 Hluboká nad Vltavou Muži B 5/12 897 0
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 4/12 783 8
Fiala Stanislav 1980 Jihočeský klub maratonců Muži B 3/12 527 0
Fialová Ilona 1977 Jarošov nad Nežárkou Ženy B 0/12 0 0
Filková Nikola 1990 Strakonice Ženy A2 3/12 599 0
Gazda Martin 1968 Relax běhny Muži C 5/12 702 20
Gazdová Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/12 0 14
Gregor Jan 1979 České Budějovice Muži B 7/12 1365 0
Gyürüsi Martin 1985 TJ Kopu hroby Muži A2 6/12 1092 0
Gyürüsi Veronika 1995 Veselí nad Lužnicí Ženy A1 5/12 951 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 0/12 0 0
Hanžl Richard 1967 Malonty, Psi Jaroměř Muži C 10/12 1595 12
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 2/12 382 0
Holeček Martin 1976 Srubec Muži B 5/12 838 0
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 2/12 350 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 0/12 0 0
Hrdina Jiří 1988 Munice Muži A2 0/12 0 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 8/12 1503 14
Hrubá Karolína 1993 Heřmanova Huť Ženy A1 3/12 599 12
Chalupa Tomáš 1989 #tymdejvid Muži A2 6/12 1107 6
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 5/12 650 6
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 2/12 326 0
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 6/12 1215 6
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 1/12 186 0
Jarolím Michal 1989 TJ VS Tábor Muži A2 6/12 1199 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 3/12 418 20
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 1/12 160 20
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/12 0 0
Kasík Konstantin 1978 Tábor-Afinpol Muži B 5/12 967 0
Kašpárková Martina 1980 Vlčice 42 Ženy B 2/12 389 0
Klimeš Petr 1980 JKM Muži B 6/12 1178 6
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 7/12 1028 14
Konášek Václav 1986 RASTY team ! Muži A2 0/12 0 6
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 4/12 722 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 5/12 603 0
Korábik Michal 1982 Tábor Muži A2 6/12 1093 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/12 0 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 3/12 590 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/12 0 6
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 0/12 0 4
Kuchařová Nea 1983 Tábor Ženy A2 1/12 184 0
Kuchyňka Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers Muži C 3/12 411 6
Kysela Tomáš 1987 České Budějovice Muži A2 1/12 194 0
Lanči Jan 1980 Tábor Muži B 0/12 0 0
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 2/12 387 6
Leitgebová Zdeňka 1972 Nemocnice J.Hradec Ženy B 2/12 369 0
Lexa Jiří 1971 RUSTY team Muži B 3/12 421 8
Lomský Tomáš 1984 TJ Slovan Černý Dub Muži A2 5/12 931 0
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži A2 2/12 331 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 3/12 586 8
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži B 3/12 561 0
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži A1 0/12 0 0
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 1/12 190 4
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 3/12 579 0
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 1/12 174 0
Matouš Pavel 1989 Tým Dejvid Muži A2 6/12 1151 14
Matoušová Jitka 1973 Jankov Ženy B 0/12 0 14
Mikeš Jaromír 1976 České Budějovice PLNEJ PUPEK CB Muži B 2/12 275 6
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 3/12 435 12
Mikoláš Stanislav 1991 Muži A1 0/12 0 0
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 9/12 1715 12
Mrázková Jitka 1990 Dva Běžci Ženy A2 0/12 0 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 8/12 1569 10
Musil Tomáš 1988 Jindřichův Hradec Muži A2 2/12 326 0
Nehonská Jana 1980 Planá nad Lužnicí Ženy B 5/12 953 0
Nehonský Zdeněk 1980 Planá nad Lužnicí Muži B 7/12 1342 6
Neubert Andreas 1969 Halle, LAV Halensia e.V. Čkyně Muži C 6/12 1029 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 0/12 0 20
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 2/12 358 0
Novotný Pavel 1967 TJ Chýšky Muži C 6/12 1040 0
Novozámský Milan 1985 Tým Dejvid JH Muži A2 3/12 475 0
Olšjak Ladislav 1959 LOKMO Muži D 7/12 1091 20
Osenský Robert 1980 HR Racing Team České Budějovice Muži B 1/12 177 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A1 8/12 1616 20
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 3/12 412 8
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 9/12 1305 12
Pleštilová Lucie 1988 PLNEJ PUPEK CB Ženy A2 6/12 1164 8
Pokorný Petr 1974 ČB Muži B 3/12 395 0
Poloková Jana 1979 #týmdejvid Ženy B 0/12 0 6
Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou Muži A1 9/12 1627 12
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 11/12 1991 12
Procházka Michal 1981 Jindřichův Hradec Muži A2 0/12 0 0
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 0/12 0 0
Punčochář Jan 1983 #tymdejvid Muži A2 1/12 138 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 9/12 1375 6
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 5/12 958 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 0/12 0 0
Sedlák Petr 1975 Zborov Muži B 7/12 1112 6
Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 6/12 785 12
Schandl Pavel 1987 Nová Ves u ČB Muži A2 0/12 0 0
Sirová Lucie 1975 Tým Dejvid Ženy B 3/12 592 0
Skalka Pavel 1970 Lipí a CBC Team Muži C 8/12 1437 6
Smrčinová Markéta 1974 Č. Budějovice Ženy B 3/12 541 6
Somogyi Dániel 1979 Třeboň Muži B 8/12 1224 6
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 3/12 515 12
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 2/12 315 14
Studnař Lukáš 1989 Val, Triathlon team Tábor Muži A2 2/12 394 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 11/12 1559 6
Sýkora František 1963 Dobřejovice Muži C 8/12 1437 20
Szábo Miloš 1981 Jihočeský klub maratonců Muži A2 1/12 180 6
Šafránek Petr 1978 Generation Team Muži B 8/12 1523 20
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 10/12 1463 14
Šindelářová Veronika 1988 Generation Team Ženy A2 9/12 1840 20
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 8/12 952 0
Šteflíček Martin 1975 TCV JH Muži B 9/12 1539 12
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 2/12 314 6
Tesařová Petra 1988 České Budějovice Ženy A2 0/12 0 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 1/12 124 14
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 6/12 1104 20
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 1/12 137 6
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 9/12 1785 6
Tůmová Jana 1971 Kunžak Ženy B 2/12 358 0
Tupá Eva 1986 Adamov, RASTY Team ! Ženy A2 2/12 393 14
Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 9/12 1734 6
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 0/12 0 8
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 7/12 1119 8
Vavreček Miroslav 1963 BK Bechyně Muži C 1/12 169 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/12 0 0
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/12 0 6
Vogelová Alena 1973 Palmi Tábor Ženy B 11/12 2113 20
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži B 3/12 492 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 4/12 727 6
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 6/12 1058 20
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 4/12 539 8
Vorel Michal 1989 Orlando Bananas Muži A2 2/12 286 8
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy C 8/12 1442 14
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 9/12 1336 0
Zámiš Jaroslav 1994 České Budějovice Muži A1 9/12 1717 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 2/12 358 14
Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň Ženy A1 2/12 339 10
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 8/12 1439 20
Zoubková Eva 1976 Č. Budějovice Ženy B 0/12 0 6
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 5/12 788 0
Žáková Michaela 1977 Tým Dejvid Ženy B 5/12 883 20
Žáková Žaneta 2006 České Budějovice Tým Dejvid Juniorky 4/12 715 6

Celkem závodníků: 160

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2022 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR