nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2020

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Ardamica David St. 1976 Muži B 0/18 0 0
Mikoláš Stanislav 1991 Muži A1 0/18 0 0
Bláha Jakub 1987 Muži A2 0/18 0 0
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 0/18 0 0
Poloková Jana 1979 #týmdejvid Ženy B 0/18 0 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 0/18 0 0
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 0/18 0 0
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 0/18 0 0
Lísková Jitka 1977 Bechyně Ženy B 0/18 0 0
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/18 0 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 0/18 0 0
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 0/18 0 0
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži B 0/18 0 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 0/18 0 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 0/18 0 0
Ardamica David Ml. 2001 CZ CENTRUM Bazalka Muži A1 0/18 0 0
Smrčinová Markéta 1974 Č. Budějovice Ženy B 0/18 0 0
Fiala Stanislav 1980 Č. Budějovice Muži B 0/18 0 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A1 0/18 0 0
Vášová Veronika 1995 Č. Budějovice Ženy A1 0/18 0 0
Zoubková Eva 1976 Č. Budějovice Ženy B 0/18 0 0
Šindelářová Veronika 1988 Č. Budějovice Ženy A2 0/18 0 0
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 0/18 0 0
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 0/18 0 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 0/18 0 0
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 0/18 0 0
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 0/18 0 0
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 0/18 0 0
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 0/18 0 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 0/18 0 0
Sýkora František 1963 Dobřejovice Muži C 0/18 0 0
Kysela Tomáš 1987 Dolní Třebonín Muži A2 0/18 0 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 0/18 0 0
Klečka Jan 1986 Holubov (okres Č. Krumlov) Muži A2 0/18 0 0
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 0/18 0 0
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/18 0 0
Matoušová Jitka 1973 Jankov Ženy B 0/18 0 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži C 0/18 0 0
Szábo Miloš 1981 Jihočeský klub maratonců Muži A2 0/18 0 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 0/18 0 0
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 0/18 0 0
Musil Tomáš 1988 Jindřichův Hradec Muži A2 0/18 0 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 0/18 0 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 0/18 0 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 0/18 0 0
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 0/18 0 0
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 0/18 0 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 0/18 0 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 0/18 0 0
Smažíková Alena 1973 Liga 2000 Tábor Ženy B 0/18 0 0
Kuchyňka Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers Muži C 0/18 0 0
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži B 0/18 0 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži D 0/18 0 0
Hrdina Jiří 1988 Munice Muži A2 0/18 0 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 0/18 0 0
Binder Václav 1956 Plnej pupek CB Muži D 0/18 0 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 0/18 0 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/18 0 0
Mach Milan 1967 Prachatice:Ostuda rodiny Muži C 0/18 0 0
Šteflíček Martin 1975 Ratiboř Muži B 0/18 0 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 0/18 0 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 0/18 0 0
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži B 0/18 0 0
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 0/18 0 0
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A2 0/18 0 0
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 0/18 0 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 0/18 0 0
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 0/18 0 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/18 0 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 0/18 0 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 0/18 0 0
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži A1 0/18 0 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 0/18 0 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 0/18 0 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 0/18 0 0
Kasík Konstantin 1978 Tábor-Afinpol Muži B 0/18 0 0
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 0/18 0 0
Tupá Eva 1986 TC Dvořák Ženy A2 0/18 0 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/18 0 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 0/18 0 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/18 0 0
Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň Ženy A1 0/18 0 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 0/18 0 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 0/18 0 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 0/18 0 0
Bílek Petr 1975 TJ Pilich Horní Skrýchov Muži B 0/18 0 0
Šafránek Petr 1978 TJ Sokol Bavorov Muži B 0/18 0 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 0/18 0 0
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 0/18 0 0
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 0/18 0 0
Novozámský Milan 1985 Tým Dejvid Muži A2 0/18 0 0
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 0/18 0 0
Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou Muži A1 0/18 0 0
Studnař Lukáš 1989 Val, Triathlon team Tábor Muži A2 0/18 0 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 0/18 0 0
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 0/18 0 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 0/18 0 0
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 0/18 0 0
Sedlák Petr 1975 Zborov Muži B 0/18 0 0
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži B 0/18 0 0

Celkem závodníků: 100

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2020 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR