nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2019

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Kinclová Jana 1984 Ženy A2 0/18 0 0
Chalupa Tomáš 1989 Muži A2 1/18 184 0
Ardamica David St. 1976 Muži B 11/18 2001 20
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 5/18 986 12
Štětina Tomáš 1989 Muži A2 0/18 0 0
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži B 3/18 347 0
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 12/18 2168 14
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 8/18 1256 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 0/18 0 6
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 1/18 182 12
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 3/18 562 0
Smrž Jakub 1983 Bežímpro.cz Centrum BAZALKA Muži A2 2/18 317 0
Vavreček Miroslav 1963 BK Bechyně Muži C 1/18 161 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 6/18 1143 4
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži B 8/18 1621 0
Pouzarová Lenka 1994 Boršov nad Vltavou Ženy A1 0/18 0 0
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 0/18 0 14
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 3/18 349 0
Macháčová Veronika 1988 CBC Ženy A2 4/18 768 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 11/18 1959 20
Skalka Pavel 1970 CBC Team Muži B 7/18 1310 0
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 3/18 405 4
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A2 8/18 1532 6
Ardamica David Ml. 2001 CZ CENTRUM Bazalka Junioři 10/18 1686 12
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži A2 1/18 158 0
Beran Ladislav 1987 Č. Budějovice Muži A2 4/18 689 6
Maček Miroslav 1980 Č. Budějovice Muži A2 0/18 0 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A1 7/18 1380 12
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Ženy A1 3/18 553 6
Švec Libor 1980 Č. Budějovice Muži A2 1/18 146 0
Jandus Tomáš 1987 Č. Budějovice Muži A2 0/18 0 0
Šindelářová Veronika 1988 Č. Budějovice Ženy A2 6/18 1230 0
Vášová Veronika 1995 Č. Budějovice Ženy A1 7/18 1324 12
Fiala Stanislav 1980 Č. Budějovice Muži A2 3/18 497 0
Cenková Veronika 1991 Č. Budějovice Ženy A1 7/18 1214 8
Lippl Jan 1983 Č. Krumlov Muži A2 2/18 380 0
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 3/18 330 0
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 1/18 186 4
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 5/18 978 8
Macek Petr 1979 ČB Muži B 7/18 1407 14
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 4/18 543 14
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži B 5/18 973 6
Zbořilová Martina 1988 České Budějovice Ženy A2 3/18 497 0
Pleštilová Lucie 1988 České Budějovice Ženy A2 8/18 1549 20
Mikeš Jaromír 1976 České Budějovice PLNEJ PUPEK CB Muži B 3/18 405 6
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 8/18 1464 12
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 2/18 349 0
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 6/18 892 8
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 7/18 1339 6
Sýkora František 1963 Dobřejovice Muži C 9/18 1636 6
Kysela Tomáš 1987 Dolní Třebonín Muži A2 4/18 762 6
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 8/18 1236 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 9/18 1710 14
Trnková Petra 1967 Geis.cz Ženy C 8/18 1494 20
Langhans Jan 1977 Gronský klub Muži B 2/18 310 0
Somogyi Daniel 1979 Hluboká nad Vltavou Muži B 8/18 1026 6
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 6/18 992 14
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 8/18 1601 14
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/18 0 0
Štěpánek Kamil 1985 Isofruit / Hluboká nad Vltavou Muži A2 2/18 358 0
Tybitancl Lukáš 1982 JHCYCLING Muži A2 6/18 1197 6
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 10/18 1388 14
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/18 147 8
Procházka Michal 1981 Jindřichův Hradec Muži A2 8/18 1268 0
Křikavová Zdeňka 1987 Jindřichův Hradec Ženy A2 5/18 805 0
Urban Petr 1977 Jindřichův Hradec Muži B 0/18 0 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 7/18 1169 14
Augstenová Petra 1982 Jiskra Třeboň Ženy A2 8/18 1626 12
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 11/18 2181 20
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy C 0/18 0 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 4/18 703 0
Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 8/18 1043 12
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 8/18 857 0
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 7/18 1381 20
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 6/18 761 12
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 6/18 1126 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 9/18 1224 10
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 10/18 1934 10
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 14/18 1698 6
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 12/18 1794 0
Zdvihal Lukáš 1977 Lipnoman Muži B 2/18 356 6
Růžička Jindřich 1976 Lipnoman Muži B 9/18 1563 12
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 7/18 1281 14
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 0/18 0 6
Mach Milan 1967 MACHTRI Muži C 5/18 587 6
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži B 3/18 546 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži D 5/18 804 14
Hrdina Jiří 1988 Munice Muži A2 9/18 1439 6
Nováková Lucie 1993 Nadějkov Ženy A1 3/18 592 6
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 6/18 1039 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 5/18 736 14
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 2/18 272 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 4/18 538 6
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas - ČK Muži B 0/18 0 6
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 1/18 189 0
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 5/18 620 14
Šafařík Radek + 1975 Plnej pupek CB Muži B 5/18 843 10
Alešová Šárka (Outlá) 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 7/18 1299 14
Binder Václav 1956 Plnej pupek CB Muži D 6/18 793 10
Zoderer Josef 1952 Praha Muži D 1/18 146 8
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 5/18 865 8
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 8/18 1123 6
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/18 0 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 7/18 1264 6
Krbec Tomáš 1969 Přísečná Muži C 2/18 369 0
Hanžl Richard 1967 Psi Jaroměř Muži C 5/18 847 0
Šteflíček Martin 1975 Ratiboř Muži B 13/18 2182 0
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 1/18 154 0
Zámiš Jaroslav 1994 Reebok run crew Muži A1 3/18 536 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 10/18 1327 20
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy C 7/18 1383 6
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 10/18 1836 12
Ryšlavý Květoslav 1971 RESOLUTION České Budějovice Muži B 1/18 116 6
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži B 0/18 0 0
Pouzar Jiří 1984 Rudolfov Muži A2 0/18 0 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 8/18 1087 12
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 1/18 155 8
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 10/18 1962 6
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 5/18 961 0
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 0/18 0 0
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A2 11/18 2055 6
Nosek Vladimír 1959 Sdružení orientačních sportů Jindř.Hradec Muži D 1/18 163 0
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 6/18 1081 6
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 10/18 1675 20
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 1/18 163 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 7/18 1098 6
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 4/18 587 0
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 1/18 160 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/18 0 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 6/18 776 14
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 6/18 1215 14
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 7/18 783 6
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A2 2/18 287 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 11/18 1582 6
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Muži A1 4/18 751 14
Palivcová Linda (Rechtoriková) 1987 SPSVD Jistebnice Ženy A2 7/18 1413 14
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - JKM Muži C 2/18 390 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 7/18 1079 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ CE Energy Muži A2 3/18 573 14
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 7/18 1370 14
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 7/18 1249 8
Smažíková Alena 1973 Tábor Ženy B 15/18 2872 12
Lanči Jan 1980 Tábor Muži A2 0/18 0 0
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži A2 5/18 852 0
Matouš Petr 1949 Tálín Muži E 1/18 91 0
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 8/18 971 14
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 9/18 1734 10
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 12/18 1879 10
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 2/18 352 14
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 11/18 1611 14
Tupá Eva 1986 TC Dvořák Ženy A2 6/18 1146 20
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/18 0 14
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 5/18 828 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 5/18 861 14
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 7/18 1340 8
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 11/18 1723 12
Sodomka Milan 1976 TJ Jiskra Třeboň Muži B 0/18 0 0
Šafránek Petr 1978 TJ Sokol Bavorov Muži B 6/18 1094 0
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 10/18 1478 8
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 10/18 1982 12
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 4/18 574 4
Petrů Martin 1986 Veselí nad Lužnicí Muži A2 4/18 647 0
Wehrberger Pavel 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 4/18 554 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 11/18 2089 8
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 3/18 525 6
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži A2 6/18 1084 6
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A2 7/18 1386 0
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 10/18 1867 6
Minařík Jakub 1987 Vodňany Muži A2 0/18 0 0
Arnošt Michal 1974 Wofce Muži B 1/18 151 0
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 1/18 182 12
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 1/18 191 6
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 5/18 864 6
Ferebauer Petr 1972 Zliv Muži B 1/18 131 0
Chudožilov Michal 1986 Zlivice, Vitateam Muži A2 0/18 0 0

Celkem závodníků: 175

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR