nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2018

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 4/19 808 6
Amirov Sergey 1981 Muži A2 0/19 0 0
Jandus Tomáš 1987 Muži A2 1/19 160 6
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži B 4/19 542 0
Bláha Jan 1971 AK Kroměříž Muži B 4/19 798 0
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži E 5/19 661 8
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 4/19 709 4
Ardamica David St. 1976 ARDY TEAM Muži B 5/19 918 4
Ardamica David Ml. 2001 ARDY TEAM Junioři 5/19 833 4
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 6/19 1000 6
Vavreček Miroslav 1963 Bechyně Muži C 2/19 340 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 1/19 190 6
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 3/19 524 14
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 4/19 747 0
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 3/19 550 4
Píšek Jaroslav 1990 Boršov nad Vltavou Muži A1 2/19 396 8
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 0/19 0 8
Mikuška Tomáš 1988 Brloh Muži A2 1/19 115 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 3/19 337 6
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 5/19 864 8
Benda Vladislav 1978 Centi Run Muži B 1/19 140 0
Pavlasová Zuzana 1983 Centi Run Ženy A2 1/19 182 0
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 3/19 456 4
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A1 0/19 0 0
Halama Stanislav 1978 Č. Budějovice Muži B 4/19 538 0
Latislavová Pavlína 1979 Č. Budějovice Ženy A2 3/19 527 4
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 1/19 188 6
Štěpánek Kamil 1985 Č. Budějovice Muži A2 1/19 165 4
Cenková Veronika 1991 Č. Budějovice Ženy A1 2/19 372 0
Pechová Jaroslava 1982 Č. Budějovice Ženy A2 5/19 965 14
Kovář David 1990 Č. Budějovice Muži A1 3/19 514 0
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 4/19 520 0
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 2/19 380 4
Zlochová Simona 1990 Č.Budějovice Ženy A1 6/19 1197 14
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 1/19 200 8
Macek Petr 1979 ČB Muži A2 3/19 591 14
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 2/19 298 8
Pleštilová Lucie 1988 České Budějovice Ženy A2 5/19 974 0
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži B 5/19 974 6
Horelicová Lucie 1989 České Budějovice Ženy A1 1/19 199 0
Stejskal Ladislav Jun. 2001 České Budějovice Junioři 3/19 417 0
Zbořilová Martina 1988 České Budějovice Ženy A2 3/19 577 0
Lomský Tomáš 1984 České Budějovice Muži A2 2/19 377 0
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 8/19 1490 6
Rouče Radim 1985 Český Krumlov Muži A2 0/19 0 0
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 2/19 380 6
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 1/19 160 0
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 8/19 1102 14
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 5/19 966 6
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 4/19 657 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 6/19 1150 6
Grabmüllerová Natalie 1996 Fischer Ski Šumava klub Ženy A1 1/19 203 0
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 4/19 653 6
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 3/19 615 10
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/19 0 0
Mikeš Pavel 1965 CHlum Muži C 4/19 555 14
Falta Hynek 1974 Jihočeský klub maratonců Muži B 0/19 0 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/19 128 8
Drázda Petr 1964 Jihočeský klub maratonců Muži C 2/19 287 6
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 5/19 749 10
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 3/19 484 14
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy C 1/19 162 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 6/19 1114 14
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 5/19 743 0
Semerád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 3/19 457 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 5/19 685 0
Jamrik Miroslav 1957 Král Šumavy Muži D 3/19 513 6
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 4/19 790 0
Chalupský Zdeněk 1955 Ledenice Muži D 1/19 159 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 2/19 267 4
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 2/19 381 4
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 6/19 839 6
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 7/19 1097 6
Zdvihal Lukáš 1977 Lipnoman Muži B 3/19 565 0
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 6/19 1107 8
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 4/19 752 14
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A2 3/19 525 14
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A2 1/19 177 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 0/19 0 0
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 7/19 1257 10
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 4/19 621 14
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 1/19 149 4
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 2/19 262 0
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas Muži B 0/19 0 0
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 2/19 347 6
Hronek Jiří 1983 Písek, Peaceegg Muži A2 0/19 0 0
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 4/19 764 8
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 2/19 318 8
Zoderer Josef 1952 Praha Muži D 3/19 471 6
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 3/19 534 14
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 3/19 378 8
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 4/19 689 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 1/19 134 0
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 1/19 150 0
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 4/19 727 14
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy B 4/19 803 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 6/19 872 14
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži A2 1/19 175 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 6/19 917 6
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 7/19 1350 8
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 1/19 189 8
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 4/19 584 0
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A1 3/19 457 0
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 6/19 1074 6
Stejskal Ladislav 1977 Sk 4 Dvory Muži B 5/19 873 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 3/19 502 8
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 4/19 647 6
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 1/19 169 6
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/19 0 0
Vejsada Tomáš 2007 SK Yukon Junioři 3/19 387 0
Vejsada Marek 1972 SK Yukon Muži B 3/19 386 0
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 2/19 384 8
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 0/19 0 6
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 5/19 664 0
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A2 4/19 615 0
Oubram Jan 1978 Soběslav Muži B 1/19 140 0
Růžička Jindřich 1976 Sokol ČB Muži B 5/19 874 6
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Muži A1 0/19 0 0
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice/ŠSK Borotín Ženy A2 3/19 612 14
Lovčí Tomáš 1987 SRTG České Budějovice Muži A2 0/19 0 0
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - Podolí Muži B 6/19 1168 6
Nosál Petr 1982 Suchdol nad Lužnicí Muži A2 1/19 170 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 4/19 599 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ CE Energy Muži A2 4/19 749 10
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 4/19 788 6
Smažíková Alena 1973 Tábor Ženy B 1/19 181 6
Fenclová Dana 1976 Tábor Ženy B 0/19 0 0
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 4/19 589 14
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 2/19 373 4
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 2/19 307 4
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 1/19 177 10
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 5/19 796 14
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži C 2/19 313 8
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 4/19 652 14
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 3/19 520 6
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 0/19 0 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 6/19 1117 14
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 7/19 1314 14
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 7/19 1202 6
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 5/19 977 6
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Muži B 5/19 938 8
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 2/19 333 6
Šimůnek Rostislav 1968 Trisk ČB Muži C 2/19 284 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 6/19 1187 6
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 2/19 308 8
Wehrberger Pavel 1974 Veselí n. Lužnicí Muži B 1/19 139 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 5/19 963 6
Loos Jaroslav 1981 VIVOBAREFOOT BUDEJOVICE Muži A2 2/19 364 6
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 1/19 160 0
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 6/19 1120 6
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A1 6/19 1165 6
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 3/19 581 10
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 6/19 1032 10
Sedlák Petr 1975 Zborov Muži B 0/19 0 0
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A2 3/19 402 6
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 5/19 829 6

Celkem závodníků: 156

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR