nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2019

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 1/20 134 0
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 0/20 0 0
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 0/20 0 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 1/20 149 0
Matouš Petr 1949 Tálín Muži E 0/20 0 0
Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 0/20 0 0
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 0/20 0 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 0/20 0 0
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 0/20 0 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 0/20 0 0
Binder Václav 1956 Plnej pupek CB Muži D 0/20 0 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/20 0 0
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži D 0/20 0 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 1/20 152 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 0/20 0 0
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 0/20 0 0
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 0/20 0 0
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 0/20 0 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 0/20 0 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 0/20 0 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 0/20 0 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/20 0 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 1/20 150 0
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 0/20 0 0
Mach Milan 1967 MACHTRI Muži C 0/20 0 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 0/20 0 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 0/20 0 0
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy C 0/20 0 0
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/20 0 0
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/20 147 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 0/20 0 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 1/20 154 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 0/20 0 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/20 0 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 1/20 185 0
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 0/20 0 0
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 1/20 189 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/20 0 0
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 0/20 0 0
Smažíková Alena 1973 Tábor Ženy B 1/20 189 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 0/20 0 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 0/20 0 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 1/20 195 0
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 1/20 182 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 0/20 0 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 1/20 191 0
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 0/20 0 0
Šteflíček Martin 1975 Ratiboř Muži B 0/20 0 0
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 0/20 0 0
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 0/20 0 0
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 0/20 0 0
Sodomka Milan 1976 TJ Jiskra Třeboň Muži B 0/20 0 0
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/20 0 0
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 0/20 0 0
Langhans Jan 1977 Gronský klub Muži B 0/20 0 0
Outlá Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 0/20 0 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 0/20 0 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 0/20 0 0
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 0/20 0 0
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži B 0/20 0 0
Somogyi Daniel 1979 Hluboká nad Vltavou Muži B 0/20 0 0
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži B 0/20 0 0
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži B 1/20 190 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 1/20 199 0
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 1/20 170 0
Švec Libor 1980 Č. Budějovice Muži A2 0/20 0 0
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 0/20 0 0
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 1/20 197 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 0/20 0 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 0/20 0 0
Augstenová Petra 1982 Jiskra Třeboň Ženy A2 0/20 0 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 0/20 0 0
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži A2 0/20 0 0
Smrž Jakub 1983 Bežímpro.cz Centrum BAZALKA Muži A2 1/20 156 0
Pouzar Jiří 1984 Rudolfov Muži A2 0/20 0 0
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 0/20 0 0
Petrů Martin 1986 Veselí nad Lužnicí Muži A2 0/20 0 0
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 1/20 197 0
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A2 0/20 0 0
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A2 0/20 0 0
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A2 0/20 0 0
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A2 0/20 0 0
Štětina Tomáš 1989 Muži A2 0/20 0 0
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 0/20 0 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A1 0/20 0 0
Cenková Veronika 1991 Č. Budějovice Ženy A1 0/20 0 0
Vaškovský Václav 1992 Třeboň Muži A1 0/20 0 0
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Muži A1 0/20 0 0
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 0/20 0 0
Pouzarová Lenka 1994 Boršov nad Vltavou Ženy A1 0/20 0 0
Zámiš Jaroslav 1994 Reebok run crew Muži A1 0/20 0 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 0/20 0 0

Celkem závodníků: 92

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR