nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2024

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Řáda Matěj 2002 Jindřichův Hradec Muži A1 1/16 195 0
Nymburg Christopher 2000 #TýmKleť Muži A1 3/16 562 8
Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice u Bechyně Muži A1 3/16 506 0
Stejskal Ladislav 2001 SK 4. Dvory Muži A1 8/16 1417 10
Beneš Radek 2000 STRG Lišov Muži A1 2/16 331 6
Zifčák Petr 1986 České Budějovice Muži A2 0/16 0 6
Bláha Jakub 1987 Tým Kleť Muži A2 3/16 570 0
Stach Michal 1985 J.Hradec Muži A2 6/16 1145 6
Stejskal Marek 1993 Dinos TT Muži A2 5/16 928 14
Kadoch Michal 1987 SKI Klub Strakonice Muži A2 1/16 193 0
Matouš Pavel 1989 #tymdejvid Muži A2 0/16 0 4
Toman Robert 1993 Muži A2 7/16 1305 6
Krejčí Petr 1987 Běž /\ Buď z.s. Muži A2 5/16 848 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 1/16 199 0
Jandus Tomáš 1987 Běž /\ Buď z.s. Muži A2 5/16 752 0
Ambrož Jan 1988 #tymdejvid Muži A2 3/16 484 6
Vaš David 1990 #tymdejvid Muži A2 3/16 605 8
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 4/16 605 4
Nevoral Jiří 1983 Žďarský postrach Muži B 5/16 923 4
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 5/16 928 10
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 6/16 956 10
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE - Kleť Muži B 1/16 191 6
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži B 5/16 915 0
Klimeš Petr 1980 JKM Muži B 5/16 945 4
Bartyzal Josef 1984 #tymdejvid Muži B 2/16 382 4
Fiala Stanislav 1980 Status Fit Igy Team Muži B 1/16 200 0
Osenský Robert 1980 HR Racing Team České Budějovice Muži B 2/16 368 0
Bílek Petr 1975 Jindřichův Hradec Muži B 0/16 0 0
Ráftl Karel 1976 Lovětín Muži B 8/16 1243 14
Vyskočil Pavel 1976 SKI Vimperk Muži B 6/16 1117 0
Procháska Pavel 1980 #tymdejvid Muži B 1/16 177 0
Gregor Jan 1979 České Budějovice Muži B 8/16 1515 10
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži B 1/16 179 0
Kovář Jan 1980 Čížová Muži B 3/16 556 0
David Tomáš 1984 #tymdejvid Muži B 5/16 934 0
Punčochář Jan 1983 #tymdejvid Muži B 0/16 0 0
Somogyi Dániel 1979 Třeboň Muži B 6/16 963 6
Bělka Jakub 1983 Běž /\ Buď z.s. Muži B 6/16 941 0
Voldřich Petr 1978 Muži B 1/16 195 6
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 5/16 901 0
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 5/16 914 14
Jauker Milan 1976 TaKleť Muži B 5/16 789 8
Mikeš Jaromír 1976 České Budějovice PLNEJ PUPEK CB Muži B 5/16 801 8
Neubert Andreas 1969 Halle,./ Čkyně Muži C 0/16 0 0
Skalka Pavel 1970 Lipí a CBC Team Muži C 6/16 1108 0
Kučera Radek 1967 BBC Praha Muži C 6/16 861 10
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži C 4/16 697 8
Profant Vladimír 1970 Dinos TT Muži C 6/16 1142 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži C 5/16 804 8
Noháč Michal 1972 Petroupim Muži C 0/16 0 0
Červený Petr 1973 Roudné Muži C 5/16 851 0
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 4/16 666 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži C 6/16 959 0
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 3/16 411 0
Behenský Lukáš 1974 Boršov nad Vltavou Muži C 5/16 882 6
Mach Milan 1967 ŠuTri Prachatice Muži C 4/16 629 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 0/16 0 0
Ryšlavý Květoslav 1971 RESOLUTION TEAM Muži C 1/16 132 0
Roučka Alois 1974 AR-Technik Strakonice Muži C 6/16 1054 4
Gazda Martin 1968 JKM - Relax běhny Muži C 5/16 705 14
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 7/16 1088 8
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 7/16 1073 0
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži C 2/16 394 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži C 6/16 1027 0
Marek Jiří 1970 České Budějovice JKM Muži C 3/16 508 0
Meisl Jan 1974 Jihočeský klub maratonců Muži C 8/16 1395 14
Pexa Martin 1974 JBP běhám Muži C 8/16 1253 0
Lexa Jiří 1971 RUSTY team Muži C 2/16 345 4
Fiala Tomáš 1974 Křemže Muži C 6/16 1071 10
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 0/16 0 4
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 6/16 944 0
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži D 3/16 491 6
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 2/16 324 8
Grabmüller Ivo 1962 B&H TT Č.Budějovice Muži D 2/16 348 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži D 1/16 158 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 7/16 1165 0
Binder Václav 1956 Ta Kleť Muži D 1/16 188 6
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 3/16 463 0
Zoderer Josef 1952 Praha - Tábor Muži E 7/16 1030 6
Smetana Jiří 1953 ČIKO Č. Krumlov Muži E 0/16 0 0
Šejbl Václav 1944 ATK Písek Muži E 1/16 204 0
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 4/16 521 0
Pánek Pavel 1950 IPC Žirovnice Muži E 3/16 423 0
Černý Vítězslav 2007 Jihočeský klub maratonců Junioři 4/16 680 0
Bláha Jan 2010 Borek Junioři 0/16 0 0
Wittichová Sandra 1995 Strakonice , Český běžecký klub Ženy A1 0/16 0 0
Vokálová Aneta 2004 Tým Kleť Ženy A1 6/16 1115 8
Hinterholzová Helena 2000 Tým Kleť Ženy A1 4/16 759 8
Filková Nikola 1990 Strakonice Ženy A2 6/16 1158 4
Honsová Romana 1987 Bechyně, tým VOPAR Ženy A2 4/16 786 0
Viskotová Alesja 1992 Velešín Ženy A2 7/16 1386 6
Kučerová Lucie 1991 České Budějovice Ženy A2 1/16 189 0
Davidová Zuzana 1986 #tymdejvid Ženy A2 2/16 372 0
Jakubíčková Hanka 1986 SK 4 Dvory České Budějovice Ženy A2 1/16 199 8
Kolaříková Adéla 1991 Hlincova Hora Ženy A2 0/16 0 0
Alešová Šárka 1977 České Budějovice Ženy B 1/16 186 0
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 0
Homolová Michaela 1981 Paškovka, Písek Ženy B 0/16 0 0
Sklářová Petra 1978 Netolice #tymdejvid Ženy B 2/16 380 0
Jančúchová Jitka 1984 Č. Krumlov Ženy B 3/16 545 4
Fialová Irena 1979 #tymdejvid Ženy B 4/16 751 10
Černá Lenka 1982 Jihočeský klub maratonců Ženy B 7/16 1326 10
Tošilová Květa 1981 Velešín Ženy B 2/16 354 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy B 5/16 978 8
Jaukerová Martina 1977 TaKleť Ženy B 1/16 192 8
Žáková Michaela 1977 Tým Kleť Ženy B 3/16 553 8
Svatošová Ivana 1981 Radkov Ženy B 1/16 182 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy B 4/16 733 14
Vogelová Alena 1973 Jihočeský klub maratonců Ženy C 7/16 1333 14
Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 6/16 1145 8
Bumbová Martina 1969 Kamenictví Bumba ČB Ženy C 3/16 548 0
Bartyzalová Marie 1968 Ženy C 2/16 375 6
Meisl Petra 1973 JKM Ženy C 8/16 1424 14
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy D 5/16 921 8
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy D 7/16 1283 14
Dokulilová Ludmila 1962 3 běžci Ženy D 7/16 1333 6
Hronová Božena 1954 ŠuTri Prachatice Ženy D 3/16 564 0
Bumbová Matylda 2007 Kamenictví Bumba Juniorky 3/16 543 0

Celkem závodníků: 118

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023  2024

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2024 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR