nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2020

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A1 2/16 407 14
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 0/16 0 0
Mikoláš Stanislav 1991 Muži A1 0/16 0 0
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži A1 0/16 0 0
Malík Jakub 1991 RUN TEAM Borovany Muži A1 1/16 193 0
Ardamica David Ml. 2001 CZ CENTRUM Bazalka Muži A1 4/16 537 14
Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou Muži A1 3/16 530 6
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 3/16 576 6
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 0/16 0 8
Zámiš Jaroslav 1994 České Budějovice Muži A1 2/16 372 0
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži A2 1/16 164 0
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 2/16 359 0
Vorel Michal 1989 Orlando Bananas Muži A2 0/16 0 8
Bláha Jakub 1987 Muži A2 2/16 377 0
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 3/16 541 0
Novozámský Milan 1985 Tým Dejvid Muži A2 0/16 0 0
Schandl Pavel 1987 Nová Ves u ČB Muži A2 0/16 0 0
Konášek Václav 1986 RASTY team ! Muži A2 0/16 0 6
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 2/16 382 0
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 3/16 565 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 3/16 583 4
Korábik Michal 1982 Tábor Muži A2 2/16 366 0
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A2 2/16 382 8
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 3/16 577 0
Beran Ladislav 1987 SK Čtyři Dvory České Budějovice Muži A2 1/16 174 6
David Tomáš 1984 České Budějovice Muži A2 2/16 356 6
Procházka Michal 1981 Jindřichův Hradec Muži A2 0/16 0 0
Szábo Miloš 1981 Jihočeský klub maratonců Muži A2 0/16 0 0
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 0/16 0 6
Musil Tomáš 1988 Jindřichův Hradec Muži A2 2/16 326 0
Hrdina Jiří 1988 Munice Muži A2 0/16 0 0
Studnař Lukáš 1989 Val, Triathlon team Tábor Muži A2 1/16 193 0
Kysela Tomáš 1987 Dolní Třebonín Muži A2 0/16 0 0
Chalupa Tomáš 1989 #tymdejvid Muži A2 2/16 362 6
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži B 2/16 388 6
Fiala Stanislav 1980 Besednice Muži B 1/16 171 0
Nehonský Zdeněk 1980 Planá nad Lužnicí Muži B 2/16 387 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 1/16 124 14
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 2/16 339 14
Ardamica David St. 1976 Muži B 2/16 320 14
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 0/16 0 0
Somogyi Daniel 1979 Hluboká nad Vltavou Muži B 2/16 293 0
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 0/16 0 8
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 0/16 0 14
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 3/16 596 14
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 0/16 0 14
Bílek Petr 1975 TJ Pilich Horní Skrýchov Muži B 0/16 0 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 1/16 152 0
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 2/16 295 14
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži B 1/16 196 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 1/16 177 6
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 0/16 0 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/16 0 0
Pokorný Petr 1974 ČB Muži B 2/16 251 0
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 1/16 160 14
Osenský Robert 1980 HR Racing Team České Budějovice Muži B 0/16 0 0
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži B 2/16 367 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 2/16 392 8
Mikeš Jaromír 1976 České Budějovice PLNEJ PUPEK CB Muži B 1/16 147 6
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 1/16 166 6
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 3/16 459 8
Šteflíček Martin 1975 Ratiboř Muži B 3/16 502 6
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 0/16 0 0
Lanči Jan 1980 Tábor Muži B 0/16 0 0
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 0/16 0 0
Sedlák Petr 1975 Zborov Muži B 2/16 279 6
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 1/16 139 14
Šafránek Petr 1978 TJ Sokol Bavorov Muži B 3/16 567 14
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 2/16 316 0
Lexa Jiří 1971 Č. Budějovice Muži B 1/16 127 8
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 1/16 129 8
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 2/16 317 0
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži B 1/16 167 0
Kasík Konstantin 1978 Tábor-Afinpol Muži B 2/16 383 0
Drázda Petr 1964 Jihočeský klub maratonců Muži C 1/16 136 4
Sýkora František 1963 Dobřejovice Muži C 2/16 350 14
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 0/16 0 4
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 0/16 0 0
Neubert Andreas 1969 Halle (Saale), LAV Halensia e.V. Muži C 2/16 325 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 2/16 241 6
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 3/16 406 6
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži C 1/16 113 8
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 0/16 0 6
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 0/16 0 0
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 0/16 0 0
Hanžl Richard 1967 Malonty, Psi Jaroměř Muži C 3/16 446 6
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 2/16 284 14
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 3/16 404 8
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 3/16 527 6
Kuchyňka Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers Muži C 0/16 0 6
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 1/16 163 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 2/16 264 14
Binder Václav 1956 Plnej pupek CB Muži D 3/16 381 10
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 1/16 136 8
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži D 3/16 459 14
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 2/16 280 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 4/16 581 6
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 3/16 415 6
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 1/16 156 0
Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 3/16 369 6
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 0/16 0 14
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 1/16 138 8
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 3/16 352 6
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 2/16 202 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 3/16 389 6
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 3/16 351 0
Hrubá Karolína 1993 SV Stříbro Ženy A1 0/16 0 6
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 1/16 188 8
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 1/16 170 0
Vášová Veronika 1995 Č. Budějovice Ženy A1 2/16 373 0
Zelenková Karolína 2000 TJ Jiskra Třeboň Ženy A1 1/16 159 10
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 2/16 407 6
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 3/16 596 6
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 1/16 190 4
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 2/16 387 6
Mrázková Jitka 1990 Dva Běžci Ženy A2 0/16 0 0
Pleštilová Lucie 1988 PLNEJ PUPEK CB Ženy A2 1/16 195 0
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 3/16 523 14
Tupá Eva 1986 TC Dvořák Ženy A2 1/16 198 14
Šindelářová Veronika 1988 Č. Budějovice Ženy A2 2/16 406 14
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 1/16 172 14
Poloková Jana 1979 #týmdejvid Ženy B 0/16 0 6
Adámková Dana 1980 Triatlon Tálín Ženy B 2/16 374 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 0/16 0 0
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 0/16 0 14
Zoubková Eva 1976 Č. Budějovice Ženy B 0/16 0 6
Procházková Ivona 1975 Hutní materiál Blatná Ženy B 0/16 0 0
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 0/16 0 0
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 1/16 195 0
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 1/16 188 14
Matoušová Jitka 1973 Jankov Ženy B 0/16 0 14
Smažíková Alena 1973 Liga 2000 Tábor Ženy B 4/16 764 14
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 1/16 168 0
Smrčinová Markéta 1974 Č. Budějovice Ženy B 0/16 0 6
Fialová Ilona 1977 Jarošov nad Nežárkou Ženy B 0/16 0 0
Žáková Michaela 1977 Tým Dejvid Ženy B 1/16 176 14
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 0/16 0 0
Alešová Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 1/16 174 14
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 2/16 347 8
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 2/16 390 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/16 0 0
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/16 0 8
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 2/16 360 14
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 2/16 362 14
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 0/16 0 0
Uhlířová Miroslava T 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 3/16 574 6
Žáková Žaneta 2006 České Budějovice Tým Dejvid Juniorky 0/16 0 6

Celkem závodníků: 147

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2020 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR