nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2022

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 9/16 1762 20
Beneš Radek 2000 STRG Lišov Muži A1 8/16 1298 0
Janoušek Jiří 1994 Nové Homole Muži A1 3/16 421 0
Ardamica David 2001 Relax běhny Muži A1 8/16 1414 6
Stejskal Ladislav 2001 SK 4. Dvory Muži A1 9/16 1592 12
Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou Muži A1 4/16 745 6
Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice u Bechyně Muži A1 8/16 1332 0
Jarolím Michal 1989 TJ VS Tábor Muži A2 9/16 1796 6
Pilát Václav 1987 Tým Dejvid Muži A2 8/16 1315 6
Vaš David 1990 Tým Dejvid Muži A2 6/16 1213 14
Bláha Jakub 1987 Tým Kleť Muži A2 2/16 393 0
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 4/16 780 10
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A2 8/16 1581 20
Punčochář Jan 1983 #tymdejvid Muži A2 3/16 449 0
Švec Václav 1986 #tymdejvid Muži A2 5/16 798 6
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 8/16 1438 0
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži A2 9/16 1656 6
Hladík Stanislav 1987 Jindřichův Hradec Muži A2 3/16 480 0
David Tomáš 1984 Tým Dejvid Muži A2 10/16 1797 6
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 1/16 196 0
Chalupa Tomáš 1989 #tymdejvid Muži A2 7/16 1334 6
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 8/16 1304 6
Stach Michal 1985 J.Hradec Muži A2 12/16 2258 0
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži A2 1/16 185 0
Konášek Václav 1986 RASTY team ! Muži A2 2/16 333 6
Hájek Daniel 1988 Mizuno team Muži A2 0/16 0 0
Kováč Pavel 1992 Tým Kleť Muži A2 0/16 0 6
Matouš Pavel 1989 Tým Dejvid Muži A2 2/16 349 8
Jackwerth Daniel 1988 ČB - Longrun Muži A2 4/16 697 4
Pešl Petr 1986 Tým Kleť Muži A2 1/16 192 6
Gyürüsi Martin 1985 TJ Kopu hroby Muži A2 3/16 552 0
Šuhaj Jan 1983 Muži A2 0/16 0 0
Kovář Jan 1980 Čížová Muži B 8/16 1491 6
Holeček Martin 1976 Srubec Muži B 4/16 660 0
Fiala Stanislav 1980 Jihočeský klub maratonců Muži B 4/16 760 0
Šteflíček Martin 1975 TCV JH Muži B 5/16 827 0
Bílek Petr 1975 Jindřichův Hradec Muži B 0/16 0 0
Ardamica David 1976 Muži B 4/16 649 10
Macek Petr 1979 ČB Muži B 3/16 596 14
Gregor Jan 1979 České Budějovice Muži B 8/16 1553 6
Meisl Jan 1974 Jihočeský klub maratonců Muži B 14/16 2247 20
Kovář Martin 1982 Písek Muži B 3/16 502 0
Somogyi Dániel 1979 Třeboň Muži B 3/16 457 12
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži B 3/16 488 0
Lanči Jan 1980 Tábor Muži B 0/16 0 0
Szábo Miloš 1981 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/16 167 6
Raftl Karel 1976 Lovětín Muži B 0/16 0 0
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE - Kleť Muži B 2/16 399 20
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 9/16 1650 6
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 1/16 175 0
Vrána Jan 1973 Tým Dejvid Muži B 5/16 789 0
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 3/16 456 0
Procháska Pavel 1980 Roudné Muži B 3/16 420 0
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 5/16 875 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 5/16 780 6
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 11/16 2105 16
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 6/16 917 14
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 0/16 0 6
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 9/16 1574 20
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 5/16 838 6
Kysel František 1976 Rasty team Muži B 5/16 782 6
Tuček Jiří 1974 SK 4. Dvory Muži B 4/16 734 6
Přibyl Ivan 1973 Veselí nad Lužnicí Muži B 1/16 132 0
Klimeš Petr 1980 JKM Muži B 10/16 1898 12
Lejsek Josef 1978 Homole Muži B 3/16 424 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 8/16 1094 10
Novotný David 1977 Borek Borekstyle Muži B 0/16 0 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 1/16 173 0
Šafránek Petr 1978 Generation Team Muži B 8/16 1528 16
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži C 1/16 153 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži C 0/16 0 0
Hanžl Richard 1967 Malonty, Psi Jaroměř Muži C 3/16 468 0
Kučera Radek 1967 BBC Praha Muži C 7/16 910 16
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži C 4/16 788 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 3/16 379 6
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 5/16 938 0
Toman Martin 1971 SK Babice Muži C 3/16 448 6
Hruška Radek 1965 Veselí nad Labem Muži C 3/16 456 0
Novotný Pavel 1967 TJ Chýšky Muži C 8/16 1426 6
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 7/16 1127 6
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 5/16 730 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 12/16 1712 14
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 9/16 1295 12
Gazda Martin 1968 Relax běhny Muži C 11/16 1471 16
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 5/16 654 12
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži C 0/16 0 0
Marek Jiří 1970 České Budějovice JKM Muži C 12/16 2058 6
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 8/16 1449 12
Lexa Jiří 1971 RUSTY team Muži C 7/16 1164 10
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži C 8/16 1258 6
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 12/16 1804 0
Binder Václav 1956 České Budějovice - Ta Kleť Muži D 7/16 982 6
Grabmüller Ivo 1962 B&H TT Č.Budějovice Muži D 8/16 1371 6
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 9/16 1411 6
Jamrik Miroslav 1957 Král Šumavy Muži D 2/16 296 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 2/16 234 4
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 4/16 570 20
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 8/16 1108 6
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 6/16 796 0
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 8/16 1449 6
Gyürüsi Veronika 1995 Veselí nad Lužnicí Ženy A1 5/16 951 0
Říhová Eliška 2002 Triatlon team Tábor Ženy A1 1/16 196 0
Martínková Adéla 2002 Triatlon Tábor Ženy A1 2/16 378 0
Beranová Lucie 1993 Nadějkov Ženy A1 9/16 1790 6
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 1/16 193 20
Černá Denisa 2003 Libnič Ženy A1 0/16 0 0
Hrdlička Elisabeth 1994 Mladá Vožice Ženy A1 1/16 158 0
Hrubá Karolína 1993 Heřmanova Huť Ženy A1 5/16 949 10
Trajerová Lucie 1996 České Budějovice Ženy A1 8/16 1532 6
Šebestová Dáša 1990 Kaplice Ženy A2 0/16 0 0
Poustková Barbora 1988 Jihočeský klub maratonců Ženy A2 2/16 306 6
Honsová Romana 1987 Bechyně, tým VOPAR Ženy A2 8/16 1559 0
Filková Nikola 1990 Strakonice Ženy A2 4/16 793 0
Novotná Markéta 1983 Praha MM Team Ženy A2 1/16 190 0
Šindelářová Veronika 1988 Generation Team Ženy A2 9/16 1825 16
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 4/16 737 10
Jančúchová Jitka 1984 Č. Krumlov Ženy A2 8/16 1400 16
Ivanová Markéta 1991 Prachatice Ženy A2 2/16 381 0
Hrdová Jitka 1985 Ženy A2 2/16 370 0
Černá Lenka 1982 Jihočeský klub maratonců Ženy B 7/16 1294 10
Vogelová Alena 1973 Palmi Tábor Ženy B 11/16 2094 20
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 6
Alešová Šárka 1977 České Budějovice Ženy B 7/16 1283 0
Richtrová Jana 1976 Boršov nad Vltavou, Husky Mahouš Ženy B 4/16 716 6
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 0/16 0 0
Sirová Lucie 1975 Tým Dejvid Ženy B 6/16 1174 0
Dvořáková Monika 1974 tymdejvid Ženy B 11/16 2142 12
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 2/16 371 0
Nožičková Šárka 1977 Kaplice Ženy B 0/16 0 0
Mikulášová Barbora 1979 JKM - Tábor Ženy B 0/16 0 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy B 10/16 1808 20
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy B 3/16 524 10
Poloková Jana 1979 #týmdejvid Ženy B 0/16 0 6
Kašpárková Martina 1980 Vlčice 42 Ženy B 9/16 1730 0
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy B 10/16 1969 12
Žáková Michaela 1977 Tým Dejvid Ženy B 14/16 2521 20
Pakostová Jana 1974 Dobrá Voda Ženy B 2/16 326 0
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy C 11/16 2014 14
Zitová Alena 1962 Mašovice MM Team Ženy C 1/16 185 0
Gazdová Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/16 0 10
Kárová Renata 1961 České Budějovice Ženy C 0/16 0 0
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 14/16 2501 20
Hrdlička Iveta 1972 Mladá Vožice Ženy C 1/16 159 0
Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 10/16 1888 6
Dokulilová Ludmila 1962 3 běžci Ženy C 7/16 1358 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 4/16 729 8
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/16 0 14
Mikešová Michaela 2005 Tým Kleť Juniorky 7/16 1390 20
Meisl Petra 2006 Jihočeský klub maratonců Juniorky 14/16 2433 16

Celkem závodníků: 149

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2022 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR