nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2022

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 0/16 0 6
Alešová Šárka 1977 České Budějovice Ženy B 5/16 911 0
Ardamica David 2001 Relax běhny Muži A1 3/16 529 0
Ardamica David 1976 Muži B 3/16 492 4
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy B 1/16 168 4
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 5/16 816 6
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE - Kleť Muži B 1/16 202 14
Beneš Radek 2000 STRG Lišov Muži A1 4/16 667 0
Bílek Petr 1975 Jindřichův Hradec Muži B 0/16 0 0
Binder Václav 1956 České Budějovice - Ta Kleť Muži D 5/16 684 6
Bláha Jakub 1987 Tým Kleť Muži A2 2/16 393 0
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži C 3/16 589 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži C 0/16 0 0
Camrda Luděk 1976 Planá nad Lužnicí Muži B 0/16 0 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži C 0/16 0 0
Černá Denisa 2003 Libnič Ženy A1 0/16 0 0
Černá Lenka 1982 Jihočeský klub maratonců Ženy B 4/16 738 4
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 0/16 0 0
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 5/16 691 10
David Tomáš 1984 Tým Dejvid Muži A2 5/16 888 6
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 5/16 884 14
Dokulilová Ludmila 1962 3 běžci Ženy C 4/16 778 0
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 1/16 193 14
Dvořáková Monika 1974 tymdejvid Ženy B 6/16 1165 6
Fiala Stanislav 1980 Jihočeský klub maratonců Muži B 2/16 378 0
Filková Nikola 1990 Strakonice Ženy A2 3/16 596 0
Gazda Martin 1968 Relax běhny Muži C 6/16 811 10
Gazdová Pavla 1969 BezvaÚči Ženy C 0/16 0 4
Grabmüller Ivo 1962 B&H TT Č.Budějovice Muži D 4/16 706 6
Gregor Jan 1979 České Budějovice Muži B 4/16 776 6
Gyürüsi Martin 1985 TJ Kopu hroby Muži A2 1/16 184 0
Gyürüsi Veronika 1995 Veselí nad Lužnicí Ženy A1 3/16 565 0
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži C 1/16 153 0
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 1/16 175 0
Hájek Daniel 1988 Mizuno team Muži A2 0/16 0 0
Hanžl Richard 1967 Malonty, Psi Jaroměř Muži C 3/16 468 0
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 1/16 196 0
Hladík Stanislav 1987 Jindřichův Hradec Muži A2 1/16 155 0
Holeček Martin 1976 Srubec Muži B 2/16 330 0
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 2/16 371 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 1/16 193 0
Honsová Romana 1987 Bechyně, tým VOPAR Ženy A2 4/16 777 0
Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice u Bechyně Muži A1 4/16 678 0
Hrdlička Elisabeth 1994 Mladá Vožice Ženy A1 1/16 158 0
Hrdlička Iveta 1972 Mladá Vožice Ženy C 1/16 159 0
Hrdová Jitka 1985 Ženy A2 1/16 187 0
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 4/16 729 8
Hrubá Karolína 1993 Heřmanova Huť Ženy A1 4/16 758 10
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 1/16 157 0
Hruška Radek 1965 Veselí nad Labem Muži C 2/16 301 0
Chalupa Tomáš 1989 #tymdejvid Muži A2 4/16 761 6
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 0/16 0 6
Ivanová Markéta 1991 Prachatice Ženy A2 2/16 381 0
Jackwerth Daniel 1988 ČB - Longrun Muži A2 2/16 374 4
Jamrik Miroslav 1957 Král Šumavy Muži D 2/16 296 0
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 5/16 955 10
Jančuchová Jitka 1984 Č. Krumlov Ženy A2 1/16 177 4
Janoušek Jiří 1994 Nové Homole Muži A1 3/16 421 0
Jarolím Michal 1989 TJ VS Tábor Muži A2 4/16 799 0
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 3/16 442 14
Joza Vojtěch 1983 Č. Budějovice Muži A2 5/16 932 6
Kárová Renata 1961 České Budějovice Ženy C 0/16 0 0
Kašpárková Martina 1980 Vlčice 42 Ženy B 5/16 958 0
Klimeš Petr 1980 JKM Muži B 4/16 766 6
Konášek Václav 1986 RASTY team ! Muži A2 2/16 333 6
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 5/16 892 0
Kováč Pavel 1992 Tým Kleť Muži A2 0/16 0 6
Kovář Jan 1980 Čížová Muži B 5/16 931 0
Kovář Martin 1982 Písek Muži B 3/16 502 0
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 0/16 0 8
Kučera Radek 1967 BBC Praha Muži C 2/16 288 10
Kysel František 1976 Rasty team Muži B 1/16 159 6
Lanči Jan 1980 Tábor Muži B 0/16 0 0
Lejsek Josef 1978 Homole Muži B 3/16 424 0
Lexa Jiří 1971 RUSTY team Muži C 1/16 167 10
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži B 3/16 488 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 2/16 403 8
Magoči Jan 1991 Střelské Hoštice Muži A2 1/16 185 0
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 1/16 182 4
Marek Jiří 1970 České Budějovice JKM Muži C 7/16 1190 6
Martínková Adéla 2002 Triatlon Tábor Ženy A1 2/16 378 0
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 2/16 354 0
Matouš Pavel 1989 Tým Dejvid Muži A2 2/16 349 8
Meisl Jan 1974 Jihočeský klub maratonců Muži B 8/16 1295 14
Meisl Petra 2006 Jihočeský klub maratonců Juniorky 7/16 1225 10
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 1/16 144 6
Mikešová Michaela 2005 Tým Kleť Juniorky 5/16 987 14
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 4/16 651 0
Mikulášová Barbora 1979 JKM - Tábor Ženy B 0/16 0 0
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 7/16 1374 14
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 2/16 394 4
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 6/16 1096 6
Nováková Lucie 1993 Nadějkov Ženy A1 5/16 1000 0
Novotný David 1977 Borek Borekstyle Muži B 0/16 0 0
Novotný Pavel 1967 TJ Chýšky Muži C 4/16 714 6
Nožičková Šárka 1977 Kaplice Ženy B 0/16 0 0
Pakostová Jana 1974 Dobrá Voda Ženy B 2/16 326 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A2 5/16 991 14
Pešl Petr 1986 Tým Kleť Muži A2 1/16 192 6
Pilát Václav 1987 Tým Dejvid Muži A2 5/16 835 0
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 6/16 907 6
Poustková Barbora 1988 Jihočeský klub maratonců Ženy A2 1/16 159 6
Profant Ondřej 1999 Týn nad Vltavou Muži A1 4/16 745 6
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 5/16 916 6
Procháska Pavel 1980 Roudné Muži B 2/16 290 0
Přibyl Ivan 1973 Veselí nad Lužnicí Muži B 1/16 132 0
Punčochář Jan 1983 #tymdejvid Muži A2 3/16 449 0
Raftl Karel 1976 Lovětín Muži B 0/16 0 0
Richtrová Jana 1976 Boršov nad Vltavou, Husky Mahouš Ženy B 2/16 363 6
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 3/16 475 6
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 3/16 451 0
Říhová Eliška 2002 Triatlon team Tábor Ženy A1 1/16 196 0
Sirová Lucie 1975 Tým Dejvid Ženy B 6/16 1174 0
Sklářová Petra 1978 Netolice Ženy B 0/16 0 0
Somogyi Dániel 1979 Třeboň Muži B 3/16 457 6
Stach Michal 1985 J.Hradec Muži A2 7/16 1319 0
Stejskal Ladislav 2001 SK 4. Dvory Muži A1 4/16 689 6
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 2/16 323 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 3/16 450 14
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 4/16 544 6
Szábo Miloš 1981 Jihočeský klub maratonců Muži B 0/16 0 0
Šafránek Petr 1978 Generation Team Muži B 5/16 959 10
Šebestová Dáša 1990 Kaplice Ženy A2 0/16 0 0
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 7/16 1022 8
Šindelářová Veronika 1988 Generation Team Ženy A2 5/16 1016 10
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 5/16 650 0
Šteflíček Martin 1975 TCV JH Muži B 1/16 165 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 3/16 483 0
Šuhaj Jan 1983 Muži A2 0/16 0 0
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži C 7/16 1114 6
Švec Václav 1986 #tymdejvid Muži A2 4/16 630 0
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy B 6/16 1069 14
Trajerová Lucie 1996 České Budějovice Ženy A1 4/16 760 6
Tuček Jiří 1974 SK 4. Dvory Muži B 3/16 562 6
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy B 6/16 1178 6
Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 5/16 940 6
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 1/16 173 0
Vaš David 1990 Sokol ČB Muži A2 2/16 406 14
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/16 0 0
Vogelová Alena 1973 Palmi Tábor Ženy B 6/16 1141 14
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 5/16 931 0
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 2/16 234 4
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy C 6/16 1102 8
Vrána Jan 1973 Tým Dejvid Muži B 4/16 623 0
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 7/16 1069 0
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 8/16 1424 14
Žáková Michaela 1977 Tým Dejvid Ženy B 8/16 1454 14

Celkem závodníků: 147

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2022 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR