nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2021

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 5/13 723 12
Alešová Šárka 1977 České Budějovice Ženy B 7/13 1317 12
Ardamica David 2001 Relax běhny Muži A1 11/13 1991 12
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy B 8/13 1456 12
Bartyzal Josef 1984 Tým Dejvid Muži A2 7/13 1271 6
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE - Kleť Muži B 6/13 1178 12
Bílek Petr 1975 Jindřichův Hradec Muži B 3/13 526 6
Binder Václav 1956 České Budějovice - Ta Kleť Muži D 11/13 1599 22
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži C 5/13 988 0
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži C 7/13 1286 22
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži C 1/13 151 0
Černá Lenka 1982 Jihočeský klub maratonců Ženy A2 9/13 1728 16
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 8/13 1264 16
David Tomáš 1984 Tým Dejvid Muži A2 9/13 1620 6
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 9/13 1607 22
Dokulilová Ludmila 1962 3 běžci Ženy C 8/13 1578 16
Dudová Klára 1993 Č. Budějovice Tým Dejvid Ženy A1 6/13 1159 6
Dvořáková Monika 1974 tymdejvid Ženy B 4/13 791 0
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - JKM Muži C 6/13 1158 0
Fiala Stanislav 1980 Jihočeský klub maratonců Muži B 4/13 759 6
Gazda Martin 1968 Relax běhny Muži C 12/13 1723 22
Gregor Jan 1979 České Budějovice Muži B 7/13 1372 10
Gyürüsi Martin 1985 TJ Kopu hroby Muži A2 2/13 360 0
Hanžl Richard 1967 Malonty, Psi Jaroměř Muži C 8/13 1314 6
Holeček Martin 1976 Srubec Muži B 3/13 507 6
Holovská Markéta 1978 Jindřichův Hradec Ženy B 4/13 745 0
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 3/13 557 0
Honsová Romana 1987 Bechyně, tým VOPAR Ženy A2 7/13 1356 16
Houdek Vojtěch 1996 Sudoměřice u Bechyně Muži A1 7/13 1115 16
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 7/13 1304 6
Hrubá Karolína 1993 Heřmanova Huť Ženy A1 1/13 194 0
Chalupa Tomáš 1989 #tymdejvid Muži A2 7/13 1339 6
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 4/13 470 6
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A2 4/13 788 6
Jančúch Jerguš 1980 Český Krumlov, Cyklo Jiřička Muži B 11/13 2063 6
Jandus Tomáš 1987 FAKT Abstinenti Muži A2 6/13 820 6
Jarolím Michal 1989 TJ VS Tábor Muži A2 7/13 1415 6
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 3/13 443 12
Kasík Konstantin 1978 Tábor-Afinpol Muži B 7/13 1361 22
Klimeš Petr 1980 JKM Muži B 5/13 779 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 3/13 470 0
Kolban Petr 1987 Jihočeský klub maratonců Muži A2 0/13 0 0
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 8/13 1469 0
Kostková Pavla 1970 Marathon CZ Ženy C 4/13 768 6
Košina František 1990 Třeboň Muži A2 4/13 722 0
Kováč Pavel 1992 Tým Kleť Muži A1 5/13 850 6
Kučera Radek 1967 BBC Praha Muži C 7/13 858 16
Kuchařová Nea 1983 Tábor Ženy A2 1/13 189 0
Kuchyňka Ivan 1966 Malíkov Smiling Bikers Muži C 1/13 140 6
Kysel František 1976 Rasty team Muži B 3/13 504 6
Kysela Tomáš 1987 České Budějovice Muži A2 0/13 0 0
Lippl Jan 1983 Č. Krumlov Muži A2 1/13 181 0
Lomský Tomáš 1984 TJ Slovan Černý Dub Muži A2 1/13 183 0
Macek Petr 1979 ČB Muži B 4/13 798 0
Macháčová Veronika 1988 Dejvid Ženy A2 3/13 551 6
Marek Jiří 1970 České Budějovice JKM Muži C 2/13 322 10
Mašek Zdeněk 1980 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 2/13 363 0
Matouš Pavel 1989 Tým Dejvid Muži A2 2/13 289 6
Meisl Jan 1974 Jihočeský klub maratonců Muži B 13/13 2056 16
Meisl Petra 2006 Jihočeský klub maratonců Juniorky 12/13 2178 16
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 6/13 886 6
Mikešová Michaela 2005 Tým Kleť Juniorky 10/13 1942 6
Mikšl Martin 2006 JKM Junioři 2/13 343 6
Mráz Petr 1993 Lažiště Muži A1 7/13 1349 6
Mügl Jan 1989 #tymdejvid Muži A2 7/13 1393 6
Neubert Andreas 1969 Halle, LAV Halensia e.V. Čkyně Muži C 1/13 161 0
Nováčková Radka 1993 Tým Dejvid Ženy A1 4/13 705 6
Novozámský Milan 1985 Tým Dejvid JH Muži A2 2/13 342 6
Olšjak Ladislav 1959 LOKMO Muži D 2/13 321 6
Paleček Vladimír 1973 TJ Doudleby Muži B 2/13 297 0
Pekař Martin 1991 Č. Budějovice Muži A2 3/13 571 6
Pešl Petr 1986 Tým Kleť Muži A2 5/13 935 6
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 7/13 1061 22
Píšek Jaroslav 1990 Boršov nad Vltavou Muži A2 0/13 0 0
Poloková Jana 1979 #týmdejvid Ženy B 2/13 350 6
Profant Vladimír 1970 Týn nad Vltavou Muži C 10/13 1894 16
Punčochář Jan 1983 #tymdejvid Muži A2 2/13 257 0
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži D 9/13 1496 16
Rožboud Pavel 1970 Včelná Hasiči Č.K. Muži C 2/13 287 6
Sedlák Petr 1975 Zborov Muži B 3/13 476 6
Sirová Lucie 1975 Tým Dejvid Ženy B 8/13 1598 10
Skalka Pavel 1970 Lipí a CBC Team Muži C 9/13 1628 12
Sklářová Petra 1978 Netolice Ženy B 1/13 189 0
Somogyi Dániel 1979 Třeboň Muži B 8/13 1160 22
Stach Michal 1985 J.Hradec Muži A2 2/13 385 0
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 2/13 348 12
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 2/13 321 0
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži E 7/13 1045 10
Šafránek Petr 1978 Generation Team Muži B 12/13 2295 22
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 8/13 1212 6
Šindelářová Veronika 1988 Generation Team Ženy A2 10/13 2034 12
Šíp Jaromír 1979 Protivin , TT Tálín Muži B 2/13 360 0
Šoustar Lubomír 1941 Č.Budějovice, Proti větru Muži E 8/13 991 10
Šteflíček Martin 1975 TCV JH Muži B 4/13 680 6
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 1/13 193 6
Štěpánek Kamil 1985 Isofruit / Hluboká nad Vltavou Muži A2 2/13 350 0
Šuma Miroslav 1970 COLOP Borovany Muži C 1/13 167 0
Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor Muži C 8/13 1375 16
Toman Martin 1971 SK Babice Muži C 3/13 457 6
Tomášková Lucie 1982 Štěpánovice Ženy A2 7/13 1325 12
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 8/13 1606 6
Tučková Tereza 2007 SK 4. Dvory Juniorky 1/13 193 6
Tupá Eva 1986 Adamov, RASTY Team ! Ženy A2 1/13 200 6
Uhlířová Miroslava 1970 Triatlon team Tábor Ženy C 8/13 1536 16
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 3/13 474 0
Vaš David 1990 Tým Dejvid Muži A2 2/13 402 0
Vlčková Kateřina 1977 Jihočeský klub maratonců Ženy B 0/13 0 0
Vogelová Alena 1973 Jihočeský klub maratonců Ženy B 11/13 2122 22
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži B 7/13 1340 22
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži D 2/13 276 6
Vorlová Dana 1962 Relax běhny Ženy C 4/13 755 12
Vrána Jan 1973 Tým Dejvid Muži B 6/13 948 6
Zákostelecký František 1955 SOBSA Mokré Muži D 9/13 1418 6
Zámiš Jaroslav 1994 České Budějovice Muži A1 2/13 363 6
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 13/13 2353 22
Žák Petr 1979 České Budějovice Muži B 0/13 0 0
Žáková Michaela 1977 Tým Dejvid Ženy B 13/13 2420 16

Celkem závodníků: 117

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020  2021  2022  2023

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2022 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR