nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodníků jihočeského běžeckého poháru 2018

Jméno Narození Oddíl / město Kategorie Závody Body Bonus
Aleš Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Muži B 6/18 856 18
Alešová Šárka (Outlá) 1977 PLNEJ PUPEK CB Ženy B 9/18 1699 8
Ardamica David Ml. 2001 CZ CENTRUM Bazalka Junioři 10/18 1667 14
Ardamica David St. 1976 Muži B 9/18 1647 14
Ardamicová Radka 1981 ARDY TEAM Ženy A2 8/18 1435 14
Bartušková Jana 1977 Češnovice Ženy B 2/18 380 6
Bauer Václav 1978 KŘEMŽE cyklo power team Muži B 10/18 1995 10
Benedová Zdeňka 1968 Jiskra Třeboň Ženy C 1/18 162 0
Bílek Petr 1975 Horní Skrychov Muži B 7/18 1184 6
Bláha Jan 1971 Borek - AK Kroměříž Muži B 8/18 1604 10
Boháč Karel 1947 Liga 2000 Tábor Muži E 14/18 1881 6
Brossaud Jack 1970 Jihočeský klub maratonců Muži B 1/18 128 8
Brothánek Antonín 1972 TC Dvořák Muži B 4/18 612 4
Brothánková Lenka 1973 TC Dvořák Ženy B 6/18 1127 4
Brulík Pavel 1977 ČB - Longrun CZ Muži B 6/18 816 8
Buchlovský Petr 1971 Prachatice Muži B 8/18 1380 0
Cenková Veronika 1991 Č. Budějovice Ženy A1 5/18 902 0
Círal František 1971 Dvory nad Lužnicí Muži B 5/18 821 10
Černá Lenka 1982 Libnič Ženy A2 3/18 569 4
Černá Stanislava 1977 Č. Budějovice Ženy B 1/18 188 6
Černý Michal 1978 České Budějovice Muži B 11/18 2148 16
Černý Stanislav 1978 Libnič Muži B 3/18 427 4
Diviš Jiří 1975 CBC Team Muži B 9/18 1591 18
Dokulilová Ludmila 1962 Ženy C 9/18 1802 16
Doležálek Zdeněk 1955 Liga 2000 Tábor Muži D 12/18 1880 16
Drázda Petr 1964 Jihočeský klub maratonců Muži C 2/18 287 6
Ehrlich Pavel 1969 Strakonice - JKM Muži B 9/18 1757 16
Fenclová Dana 1976 Tábor Ženy B 0/18 0 0
Gazda Martin 1968 Relaxběhny Muži C 14/18 2014 24
Grabmüllerová Natalie 1996 Fischer Ski Šumava klub Ženy A1 1/18 203 0
Gyürüsi Martin 1985 Vivobarefoot ČB Muži A2 9/18 1648 16
Habara Jan 1972 Trio K.Řečice Muži B 8/18 1244 16
Habara Jaromír 1974 Veselí nad Lužnicí Muži B 11/18 2120 16
Hadrava Tomáš 1978 3Dbox Třeboň Muži B 6/18 828 0
Halama Stanislav 1978 Č. Budějovice Muži B 4/18 538 0
Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži A2 1/18 160 0
Holeček Martin 1976 VIVOBAREFOOT BUDĚJOVICE Muži B 4/18 701 10
Hommer Roman 1965 Děti Kletě Muži C 10/18 1937 16
Horelicová Lucie 1989 České Budějovice Ženy A1 2/18 400 0
Hronek Jiří 1983 Písek, Peaceegg Muži A2 1/18 185 10
Hronová Božena 1954 Estian team Ženy C 14/18 2687 16
Hruška Luděk 1973 RUN TEAM Borovany Muži B 1/18 189 8
Chalaš Zdeněk 1988 Soběslav Muži A2 5/18 770 0
Chalupský Zdeněk 1955 Ledenice Muži D 1/18 159 0
Chlup Petr 1963 SKST Kamenice nad Lipou Muži C 12/18 1514 10
Chlup Tomáš 1993 Kamenice nad Lipou Muži A1 9/18 1510 0
Chlupová Tereza 1991 SKST Kamenice nad Lipou Ženy A1 8/18 1617 10
Jamrik Miroslav 1957 Král Šumavy Muži D 5/18 804 6
Jandus Tomáš 1987 Č. Budějovice Muži A2 4/18 634 6
Jašarov Zdeněk 1957 TC Dvořák 2 Muži D 9/18 1462 24
Jokl Rostislav 1975 WRC Muži B 11/18 1901 20
Juráň Karel 1974 Triatlon Tálín Muži B 11/18 2096 18
Karvánková Pavla 1976 CH-W3T Ruttenen Ženy B 1/18 188 10
Kincová Petra 1974 Triatlon Ladies Tábor Ženy B 11/18 2132 16
Klíma Jiří 1957 TC Dvořák ČB Muži D 5/18 866 6
Klimeš Petr 1980 RUN TEAM Borovany Muži A2 14/18 2729 18
Klosse Jiří 1970 Orlando Bananas - ČK Muži B 2/18 219 0
Kohout Luděk 1965 Nová Ves Muži C 8/18 1203 24
Kolář Martin 1980 Malida Optimum Muži A2 6/18 1082 14
Kopáček Pavel 1984 Bežerovice Muži A2 8/18 1484 0
Kopecký Zdeněk 1937 Budvar Č.Budějovice Muži E 4/18 481 6
Kovář David 1990 Č. Budějovice Muži A1 3/18 514 0
Kozák Pavel 1973 SK Stodola Roudné Muži B 0/18 0 0
Kristková Helena 1975 Symbio+cannondale Ženy B 5/18 984 16
Křivánková Bohumila 1966 TC Dvořák Ženy C 4/18 734 20
Kříž Jiří 1968 Cyklo Extra Cannondale Muži C 4/18 598 4
Kůrka Tomáš 1986 Čkyně Muži A2 18/18 2578 24
Latislavová Pavlína 1979 Č. Budějovice Ženy A2 3/18 527 4
Lebedová Olina 1981 Hůrka Ženy A2 8/18 1621 20
Lomský Tomáš 1984 České Budějovice Muži A2 8/18 1502 0
Loos Jaroslav 1981 Tábor Muži A2 9/18 1660 16
Ludvík Jan 1975 BK Nezmar ČB Muži B 5/18 924 14
Ludvíková Lenka 1975 Č.Budějovice Ženy B 2/18 380 4
Macek Petr 1979 ČB Muži A2 4/18 792 24
Macek Tomáš 1979 MAMATU Muži A2 1/18 177 10
Mach Milan 1967 MACHTRI Muži C 5/18 654 0
Malát Jan 1966 Boršovský běžecký klub Muži C 2/18 309 18
Maršík Miloš 1966 TC Dvořák Muži C 4/18 651 18
Matouš Pavel 1989 SDH Srubec Muži A1 10/18 1673 10
Matoušová Jitka 1973 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy B 9/18 1653 8
Mautschková Marta 1980 Longrun.cz Č. Budějovice Ženy A2 8/18 1491 24
Mikeš Pavel 1965 Křemže Lesy ČR Muži C 8/18 1077 24
Mikolášek Arnošt 1965 Nákří Muži C 10/18 1790 20
Mikšovský Zdeněk 1945 AK Včelná Muži E 7/18 855 8
Mikuška Tomáš 1988 Brloh Muži A2 2/18 258 0
Mügl Jan 1989 Cyklo Outdoor Netolice Muži A1 1/18 181 10
Nováčková Dana 1975 WRC Ženy B 8/18 1559 20
Novotný Pavel 1967 Sepekov Muži C 14/18 2529 16
Olšjak Ladislav 1959 Marcelky GW stáj Muži C 1/18 164 0
Paulát Ondřej 1979 RESOLUTION TEAM Muži A2 1/18 175 10
Pavienský Radek - Bizon 1973 Římov Muži B 4/18 584 0
Pechová Jaroslava 1982 Č. Budějovice Ženy A2 12/18 2295 24
Petrou Jan 1964 SKI Velešín Muži C 3/18 530 8
Pillar Ladislav 1952 Tatran Lomnice nad Lužnicí Muži D 6/18 853 14
Pinl Michal 1968 Rudolfov ČB Muži C 10/18 1487 6
Píšek Jaroslav 1990 Boršov nad Vltavou Muži A1 6/18 1190 18
Pleštilová Lucie 1988 České Budějovice Ženy A2 10/18 1956 10
Pojsl Jan 1972 Písek, Intelis Muži B 6/18 1028 16
Prais Marcel 1993 Sokol Křemže Muži A1 2/18 340 10
Procházková Irena Ing. 1957 TJ Háje Praha Ženy C 0/18 0 10
Rechtoriková Linda 1987 SPSVD Jistebnice Ženy A2 9/18 1822 24
Rokos Ivan 1959 TJ Jiskra Třeboň Muži C 10/18 1624 6
Rokos Lukáš 1987 Jiskra Třeboň Muži A2 13/18 2481 24
Rouče Radim 1985 Český Krumlov Muži A2 0/18 0 0
Rožboud Pavel 1970 Včelná Muži B 5/18 745 18
Růžička Jindřich 1976 Lipnoman Muži B 11/18 1756 6
Semrád Stanislav 1952 Kardašova Řečice Muži D 9/18 1307 10
Sirová Lucie 1975 Č.Budějovice-Hlincová Hora Vivobarefoot Budějovice Ženy B 2/18 400 8
Smažíková Alena 1973 Tábor Ženy B 12/18 2276 16
Somogyi Daniel 1979 Hluboká nad Vltavou Muži A2 3/18 433 10
Soukup Josef 1987 Zliv Muži A2 3/18 402 6
Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta Muži B 1/18 169 6
Stejskal Ladislav 1977 SK Atletika Čtyry Dvory CB Muži B 8/18 1412 0
Stejskal Ladislav Jun. 2001 České Budějovice Junioři 5/18 695 0
Stejskal Pavel 1974 SK 4 Dvory Č.B. Muži B 11/18 1889 18
Studnař Lukáš 1989 Vivobarefoot ČB Muži A1 11/18 2161 16
Svoboda Václav 1949 Jihočeský klub maratonců Muži D 8/18 1131 10
Sýkora Tomáš 1977 RC Partizan Beograd Muži B 3/18 440 0
Szábo Miloš 1981 Symbio+ CE Energy Muži A2 4/18 749 10
Šimek Miroslav 1966 TC Dvořák Muži C 14/18 2256 24
Šoustar Lubomír 1941 Katastrální Úřad ČB. Muži E 12/18 1504 0
Štěpán Kamil 1973 Prachatice Muži B 4/18 594 10
Štěpánek Kamil 1985 Isofruit / Hluboká nad Vltavou Muži A2 1/18 165 4
Toman Martin 1971 SK Babice Muži B 10/18 1624 16
Tomášová Gabriela 1969 Relaxběhny Ženy B 9/18 1799 10
Trnka Jiří 1963 SKP. Č.Budějovice Muži C 2/18 267 6
Tučková Jana 1982 Trisk ČB. Ženy A2 14/18 2763 6
Tůma Jaroslav 1963 SK E.GO. Šindlovy Dvory Muži C 2/18 315 10
Urban Martin 1972 Č.B. - Třebotovice Muži B 8/18 965 0
Vácha Vojtěch 1994 Světce Muži A1 9/18 1371 0
Valenta Petr 1979 Budyně Muži A2 2/18 295 10
Valter Pavel 1975 Orlando Bananas Muži B 4/18 479 0
Vaněk Jan 1977 Jindřichův Hradec TCV-JH Muži B 9/18 1493 14
Vařáková Pavla 1969 BezvaÚči Ženy B 8/18 1424 14
Vavreček Miroslav 1963 BK Bechyně Muži C 4/18 670 0
Vejsada Marek 1972 SK Yukon Muži B 8/18 933 0
Vejsada Tomáš 2007 SK Yukon Junioři 7/18 904 0
Vejvoda Jiří 1971 Prachatice Muži B 5/18 608 8
Vlčková Kateřina 1977 BezvaÚči Ženy B 1/18 190 6
Vojč Pavel 1980 Zliv Muži A2 9/18 1512 6
Vondrášek Martin 1982 TJ Jiskra Třeboň Muži A2 12/18 2284 24
Vondrášek Štěpán 1980 České Budějovice, SK Čtyři Dvory Muži A2 17/18 3176 6
Vorel Jan 1960 Orlando Bananas Muži C 2/18 306 14
Vorlová Dana 1962 Relaxběhny Ženy C 10/18 1842 24
Zámiš Jaroslav 1994 Reebok run crew Muži A1 3/18 522 10
Zbořilová Martina 1988 České Budějovice Ženy A2 5/18 970 0
Zdvihal Lukáš 1977 Lipnoman Muži B 4/18 756 0
Zelenka Libor 1975 TJ JISKRA TŘEBOŇ Muži B 15/18 2825 24
Zlochová Simona 1990 Č.Budějovice Ženy A1 9/18 1793 24
Zoderer Josef 1952 Praha Muži D 8/18 1260 16
Zodererová Václava 1961 Praha, Sokol Žižkov Ženy C 9/18 1429 24
Zrno Vladimír 1953 Banes Pacov Muži D 12/18 2016 16

Celkem závodníků: 152

Seznam závodníků v ostatních sezónách:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR