nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

26. 1. 2021
Sníh tu pořád je a informace také...
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, zdravím všechny, nejlépe samé zdravé sportovce v pilném tréninku, a posílám pár informací.

 

 

Jihočeský běžecký pohár

 

Ta malé potvůrky, co mají na sobě číslo 19, nás ale trápí! Nás, organizátory JBP, to donutilo změnit termínovou listinu. Máte jí v příloze a my doufáme, že už koncem února začneme. Vedení Výstaviště České Budějovice nám vyšlo vstříc, a místo pavilonu T1, teď na pár měsíců obsazeného očkovací partičkou, nám pronajmou jiný pavilon a protože ten bude menší, a nemá cenu běhat uvnitř na trase o délce cca 100 metrů, tak budeme běhat venku a to už by mohlo být snad slušně teplo. Aktualizovanou termínovku máte v příloze.

 

 

Je možné se hlásit do nového ročníku poháru a to přes web, vše lehce a rychle provedete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/registrace

 

 

Různé

V příloze máte letní pozvánku na triatlon na Konopiště, zvláště ze severu našeho kraje to tam nemáte daleko, distanční vzdálenosti závodu jsou příznivé i pro hobíky, levnější startovné je do konce dubna, tak už se stačí jen přihlásit…:>).

 

V příloze máte zimní vtip..:>).

 

Je tu malá poptávka po anketě či informacích. Jedna běžkyně, nebudu jí jmenovat, bohužel chytla Kovid a pere se s tím už 3 měsíce. A teprve teď zas začíná trochu normálně dýchat a měla by se pustit do tréninku a shání nějaké poznatky od podobně postižených. Pokud se s tím chcete svěřit, tak mi napište, já to podle vašich instrukcí sdělím buď všem, nebo jen té atletce, pokud si budete přát anonymitu, tak jí zachovám.

 

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Do této rubriky jsou zařazovány příspěvky, vztahující se ke sběračské aktivitě běžců. Stručně řečeno, kdo chce, sebere pří běhu něco, co do přírody, či na vesnici, nebo do města, nepatří. Když to udělá každý běžec při každém tréninku, tak bude naše republika nejčistší na světě! Posílejte své příspěvky a fotky sebraných věcí, případně své zážitky. Budu je sem postupně zařazovat.

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

 

leden

úterý 26.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

 

únor

úterý 2.2. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

úterý 9.2. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

 

 

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

Přílohy emailu

Termínovka JBP aktualizovaná (velikost 361 kB, formát pdf)
Triatlon Konopiště plakát (velikost 358 kB, formát jpg)
Triatlon Konopiště propozice (velikost 686 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR