nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

19. 1. 2021
Sníh tu je a spousta informací také...:>)
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, zdravím všechny do zasněžené krajiny! V novinách psali, že v roce 2020 ležel v ČíBí v lednu sníh jen jeden jediný den, letos je to mnohem lepší..:>). Tento týden se ozvu ještě jednou, konečně jsem zapracoval na maratónských tabulkách a statistikách a protože je toho docela dost, a motalo by se to s přílohami tohoto newsletteru, tak to pošlu jako zvláštní zprávu extra, také si to maratónci extra zaslouží…:>).

 

 

Výsledky:

prosinec Lesní běh Pintovkou v Táboře, Běhalo se individuálně až do Silvestra a výsledky máte v příloze.

 

sobota 16. ledna  Dekorování vítězů JBP se neuskutečnilo! Vyhlašování se uskuteční v náhradním termínu hned jak to půjde.

 

 

Jihočeský běžecký pohár

Rok 2021 bude snad už jen lepší. Po velmi bouřlivých dobách, ve kterých se svět sportovních událostí téměř zastavil, opět doufáme, že Budějovický T1 maraton uspořádáme. Toto je tedy okamžik, kdy si do své agendy zapište datum: sobota 27. února 2021. Uložte si datum a stanovte si svůj běžecký cíl pro tento nový rok. Trénujte na celý ultra, maraton, půlmaratón nebo 5 km. Bezpochyby jsme si vědomi skutečnosti, že zatím není jisté, zda se Budějovický T1 maraton bude moci konat a proto máme připravené ještě další 2 termíny v březnu a jeden v dubnu. Jisté je jen, že se běžecké závody uskuteční na venkovním okruhu (1820 m). Žijeme ve světě, kde se situace může ze dne na den změnit, a my potřebujeme, aby PES byl na stupni 3. Registrace je stále otevřená a na venkovní závod bude zvýšená kapacita pro každý běh na 150 běžců. Prozatím budeme sledovat vývoj před rozhodnutím o staru podniku. Jedna věc je však jistá: uděláme vše pro to, abychom vás přivítali na výstavišti v Č. Budějovicích. Nechceme nic jiného, ​​než se vrátit k práci s přípravami na naši akci. A letos upravíme akcí, aby se běžci mohli účastnit bezpečně a zodpovědně. Naším cílem do budoucna je nakonec spojit běžce z celého světa znovu v našem krásném městě. Protože: Tento běh nás spojuje!

S pozdravem Martin Gazda ředitel závodu.

 

 

 

Je možné se hlásit do nového ročníku poháru a to přes web, vše lehce a rychle provedete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/registrace

 

 

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

 

Zdeněk Kopecký, velmi pilný maratónec, doživotní řádný člen Jihočeského klubu maratónců, (ročník narození 1937!!!), dosáhl v prosinci úžasného milníku!!! V Berouně na uzavřeném okruhu 14. prosince 2020 zaběhl svůj maratón s číslem 400 !!!!!! A navíc to bylo v pěkném čase 5:55:55! Zdeňkovi moc blahopřeji a velmi smekám před jeho výkony!!!

 

 

Různé

 

Deník Jihočeské, alias Deníky Bohemia vyhlásili anketu Sportovec Jihočeského kraje za rok 2020. Vyhlašování to bylo velmi decentní, v příloze o tom máte článek. Je velmi potěšující, že za prvním Pavlem Pýchou, hokejovým reprezentantem a Jaroslavem Drobným, brankářskou oporou prvoligového fotbalového celku, je na třetím místě atlet!!! Je to Jiří Polák, reprezentant ve sprintech. A na desátém místě je triatlonista, reprezentant František Linduška! Oběma moc gratuluji!!!

 

 

V příloze máte novinový článek z Deníků Bohemia, vrací se tam s hezkou vzpomínkou na Karla Schneidera, velkého sportovce.

 

 

V příloze máte vtip z doby, kdy se mohlo do hospody a hospoda mohla být plná a dokonce tam někteří mohli i stát, ale to vy mladší už ani nepamatujete…:>).

 

 

Josef Šálek uběhl půlmaratón a na sněhu bez bot a navíc ve výborném čase!!! Vše si můžete přečíst a také nějakou fotku najdete zde:  Půlmaraton bosý a na sněhu: Josef Šálek pokořil v Pelhřimově světový rekord - Deník.cz (denik.cz)

 

 

 

Už hodně dopředu máte plakátky a propozice na triatlon a duatlon ve Zvůli u Kunžaku od hlavního organizátora Petra Nejedlíka.

 

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Nikdo nic nesebral a to je velká škoda…:>(.

 

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

leden

úterý 19.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

sobota 23. ledna  Budějovický T1 maratón a půlmaratón se v tomto termínu neuskuteční! Stále počítáme, že závod uspořádáme a budeme běhat venku v prostoru výstaviště, závod jsme ale nuceni odložit, zřejmě na únor.

úterý 26.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

 

únor

úterý 2.2. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

 

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

Přílohy emailu

Článek Jihočeská Karel S. (velikost 582 kB, formát pdf)
Vtip hospodský (velikost 143 kB, formát jpg)
Jihočeský sportovec roku 2020 (velikost 594 kB, formát pdf)
T1 maratón plakát (velikost 1268 kB, formát jpg)
Pintovka Tábor výsledky (velikost 164 kB, formát pdf)
Koloběh Zvůle plakát (velikost 513 kB, formát pdf)
Koloběh Zvůle propozice (velikost 149 kB, formát pdf)
triatlon Zvůle plakát (velikost 555 kB, formát pdf)
Triatlon Zvůle propozice (velikost 809 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR