nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

11. 1. 2021
Sníh tu je, běžky nezahálí, a závody bohužel žádné...
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, zdravím všechny, v příloze máte nějaké běžecké informace, díky té virové situaci jich moc není, tak jsem do příloh přidal jeden starší vtip…:>).

 

 

Výsledky:

čtvrtek 31.12. Jistebnice běh na 14 km, závod probíhal pouze individuálně a nebyl součástí JBP, výsledky v příloze.

 

prosinec Lesní běh Pintovkou v Táboře, Běhalo se individuálně až do Silvestra, ale výsledky také ještě nemám, vydržte, budou zřejmě už tento týden na webu.

 

 

sobota 9.1. 7. ročníku Tříkrálového běhu ve Zlivi. Závod byl bohužel zrušen!

 

 

 

Jihočeský běžecký pohár

 

V příloze máte pozvánku do Mladé Vožice na březnový pohárový závod.

 

 

Vláda nám vyhlásila nouzový stav do 22. ledna,  stupeň PES je na pětce, večer je zákaz vycházení, prostě samé špatné věci pro sport. Musíme na to nějak reagovat, alespoň, co se týče naplánovaných lednových pohárových aktivit, takže:

sobota 16. ledna 2021 Dekorování vítězů JBP se neuskuteční! Měli jsme zamluvený klub na toto vyhlašování, ale bude zřejmě v tu dobu stále zavřen, stejně jako všechny hospody a restaurace. Vyhlašování se uskuteční v náhradním termínu.

sobota 21. ledna 2021 Budějovický T1 maratón a půlmaratón se v tomto termínu neuskuteční! Stále počítáme, že závod uspořádáme a to buď přímo v pavilonu T1 na výstavišti a nebo pavilon využijeme jako zázemí a budeme běhat venku v prostoru výstaviště, závod jsme ale nuceni odložit, zřejmě na únor.

sobota 20. února 2021 Běžecký ples Borek. Také s touto akcí to vypadá bledě, asi se neuskuteční…:>(.

 

 

Je možné se hlásit do nového ročníku poháru a to přes web, vše lehce a rychle provedete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/registrace

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

V příloze máte maratónské tabulky od Václava Klímy. Ještě tam jsou nějaké věci, které s Václavem ladíme, takže na případné chyby raději ani nereagujte a počkejte si na moje maratónské tabulky, ty budou možná už příští týden…:>).

 

 

 

Různé

Mezi 1400 odběratelů těchto newsletterů se aktuálně přidal Tonda Brabec, běžec z ČíBí, a ne běžec ledajaký! V roce 2020 se stal třeba mistrem republiky v silničním běhu na 10 km v Běchovicích, kde vyhrál svojí kategorii 45-49 let a kdy Běchovice zaběhnul za 36:36…:>).

 

Pokud máte nějaké kamarády nebo známé, tak je prosím nasměrujte mezi odběratele, ať neběhají divoce, neorganizovaně a neinformovaně…:>). Přihlášení k odběru je jednoduché, přes náš web: www.jihoceskybezeckypohar.cz/odber-newsletteru nebo mi pošlete jejich jméno a emailovou adresu a já už si je zadám sám.

 

V příloze máte jeden lyžařský vtip…:>)

 

Na našem webu běží stále anketa, ve které sondujeme, zdali by byl zájem také o cyklistické tréninky jako doplněk pro běžce. Hlasovat můžete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Nikdo nic nesebral a to je velká škoda…:>(.

 

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

leden

úterý 12.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

sobota 16. ledna  Dekorování vítězů JBP se neuskuteční! Vyhlašování se uskuteční v náhradním termínu.

úterý 19.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

sobota 23. ledna  Budějovický T1 maratón a půlmaratón se v tomto termínu neuskuteční! Stále počítáme, že závod uspořádáme a to buď přímo v pavilonu T1 na výstavišti a nebo pavilon využijeme jako zázemí a budeme běhat venku v prostoru výstaviště, závod jsme ale nuceni odložit, zřejmě na únor.

úterý 26.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

 

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

Přílohy emailu

Jistebnice distanc výsledky (velikost 165 kB, formát pdf)
Lyžařský vtip (velikost 56 kB, formát jpg)
Mladá Vožice - pozvánka (velikost 91 kB, formát docx)
Klub maratónců 2020 - tabulka Václava Klímy (velikost 106 kB, formát doc)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR