nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

4. 1. 2021
závody tu byly a nebyly a nový rok tu je
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, zdravím všechny v novém roce! Přeji ať jste zdraví a můžete běhat, jezdit na kole a plavat…:>). Je sice dnes už 4. ledna, ale na PéeFko od srdce není nikdy pozdě, takže ho máte v příloze.

 

 

 

Výsledky:

 

středa 30.12. neoficiální a nezávodní KleKluLe, závod na trati KleKluLi od vlakového nádraží Český Krumlov do Litvínovic. Doprava do Č. Krumlova vlakem a pak už po svých…:>). Myslím, že se sešlo hodně lidí, hned od začátku se to rozdělilo, chrti vyrazili napřed, pak ti o kousek pomalejší a chodci pohodáři nakonec. Dost lidí se pochlubilo svými výkony na facebooku, žádné celkové výsledky asi z toho nebudou, jen pár fotek a vzpomínky nám zůstanou. Velice děkuji také tímto Andree a Pavlovi Pojerových za zřízení a provozování občerstvovacích stanic před Klukem a ve Slavči!!! Roman Medek předal v cíli lahev rumu i posledním běžcům Daně a Rosťovi, a posledním chodcům jela alespoň z Litvínovic večerní městská doprava…:>).

 

čtvrtek 31.12. Jistebnice běh na 14 km, závod probíhal pouze individuálně a nebyl součástí JBP, podrobnosti zde: Silvestrovský běh Jistebnice 2020 – SPSVD Jistebnice Výsledky se posílali individuálně do 3. ledna, zatím celkové nemám, vydržte.

 

čtvrtek 31.12. Silvestrovský běh Trhové Sviny, spousta dětských běhů a dospělí buď 3 km nebo 6 km, běh je na Silvestra zrušen a posunut zřejmě o měsíc!!! Více informací zde: sportcentrum-novohradskehory.cz

 

čtvrtek 31.12. Silvestrovský běh Volyně, 7 km, výsledky v příloze.

 

prosinec Lesní běh Pintovkou v Táboře, Běhalo se individuálně až do Silvestra, ale výsledky také ještě nemám, vydržte  Jubilejní 70. Vánoční ročník Lesního běhu Pintovkou | Atletika Tábor | Tradice, vize a radost od roku 1904 (atletikatabor.cz)

 

 

 

Jihočeský běžecký pohár

 

Vláda nám vyhlásila nouzový stav do 22. ledna,  stupeň PES je na pětce, večer je zákaz vycházení, prostě samé špatné věci pro sport. Musíme na to nějak reagovat, alespoň, co se týče naplánovaných lednových pohárových aktivit, takže:

 

sobota 16. ledna 2021 Dekorování vítězů JBP se neuskuteční! Měli jsme zamluvený klub na toto vyhlašování, ale bude zřejmě v tu dobu stále zavřen, stejně jako všechny hospody a restaurace. Vyhlašování se uskuteční v náhradním termínu, předpokládáme, že by to mohlo být 31. ledna. Na ročence pracuji, ta bude…:>! Peníze na odměny také máme na účtu, o ty nepřijdete…:>).

 

sobota 21. ledna 2021 Budějovický T1 maratón a půlmaratón se v tomto termínu neuskuteční! Stále počítáme, že závod uspořádáme a to buď přímo v pavilonu T1 na výstavišti a nebo pavilon využijeme jako zázemí a budeme běhat venku v prostoru výstaviště, závod jsme ale nuceni odložit, zřejmě na únor. Takže kdo jste teď v rámci přípravy na maratón začali běhat delší vzdálenosti, tak teď klidně trochu uberte a pracujte na objemové přípravě a do rychlosti se nežeňte. Včas se dozvíte, kdy bude náhradní termín závodu.

 

sobota 20. února 2021 Běžecký ples Borek. Také s touto akcí to vypadá bledě, asi se neuskuteční…:>(.

 

 

 

Je možné se hlásit do nového ročníku poháru a to přes web, vše lehce, bezkontaktně a rychle provedete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/registrace

 

 

 

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

 

Až do 7. ledna 2021 přijímám připomínky k maratónským tabulkám, zaslaných v newsletteru 29. prosince. 

 

 

 

Různé

 

Na našem webu běží anketa, ve které sondujeme, zdali by byl zájem také o cyklistické tréninky jako doplněk pro běžce. Hlasovat můžete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

 

 

A je tu jedna zpráva od Dany Adámková ve věci Tálínského poháru: Posílám celkové pořadí Tálínského poháru za rok 2020. Protože byly některé závody zrušeny, započítali jsme letos 6 nejlepších výsledků (tj. 2/3 konaných závodů) a bonusové body za silniční duatlon v Tálíně, který se letos konal místo tradičního triatlonu. U závodů, kde byli bodováni cyklisté společně s běžci, získali běžci 10 bonusových bodů kvůli náročnějším podmínkám. Asi teď nemá smysl snažit se dávat dohromady nějakou termínovku na rok 2021, takže jen nastíním, co by nás mohlo čekat v nejbližší době - jakmile se opět otevřou restaurace, chceme uspořádat běh ve Vlkově, kde bude tentokrát kromě 10km trati nejspíše na výběr i 21km (případně i maraton pro ty, kteří se rozhodnou běžet 2 okruhy a stihnou 1. okruh zaběhnout v určitém čase). Na 6.2. je zatím naplánován Žďárský útěk, ale vše opět závisí na aktuální situaci (zejména otevření restaurací). Na počasí a hlavně množství a kvalitě sněhu zase závisí uspořádání závodu v běhu na lyžích, podle aktuálních podmínek buď na Zadově nebo ve Vimperku na Vodníku. Takže sledujte maily, případně stránky talinskypohar.cz, protože je pravděpodobné, že termíny závodů budou určeny třeba jen týden či dva před jejich konáním, ale jinak to nyní asi udělat nelze.

Zatím pilně trénujte a hlavně buďte zdrávi Dana

 

 

Pracuji pilně na ročence a rád bych tam dal fotky z letního půlmaratónu v Kardašově Řečici, které máte v příloze, ale mám je bohužel v hodně malém rozlišení. Pokud je prosím někdo máte ve velikosti více jak 1MB, tak prosím o jejich poslání.

 

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Míra Šimek něco sebral v létě v lese, ani neví, co to je, takže to neusmažil, ale jen použil do PéeFka…:>(.

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

leden

úterý 5.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

sobota 9.1. 7. ročníku Tříkrálového běhu ve Zlivi. Závod je bohužel zrušen!

úterý 12.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

sobota 16. ledna  Dekorování vítězů JBP se neuskuteční! Vyhlašování se uskuteční v náhradním termínu, předpokládáme, že by to mohlo být 31. ledna.

sobota 21. ledna  Budějovický T1 maratón a půlmaratón se v tomto termínu neuskuteční! Stále počítáme, že závod uspořádáme a to buď přímo v pavilonu T1 na výstavišti a nebo pavilon využijeme jako zázemí a budeme běhat venku v prostoru výstaviště, závod jsme ale nuceni odložit, zřejmě na únor.

 

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

Přílohy emailu

Tálínský pohár - výsledky 2020 (velikost 113 kB, formát xls)
Volyně výsledky (velikost 26 kB, formát xls)
Kardašova Řečice - foto 1 (velikost 56 kB, formát jpg)
Kardašova Řečice - foto 2 (velikost 489 kB, formát jpg)
PF 2021 Míra Š. (velikost 1192 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR