nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

29. 12. 2020
Informace tu jsou, běhy tu moc nebudou a Nový rok tu bude
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, zdravím vás naposled v letošním roce! Pořád nás trápí ty malé potvůrky, co ani nejsou vidět, ale snad se to brzo změní. Bohužel jsme byli nuceni odložit plánované lednové pohárové akce, to se dočtete dole. Běžci se nevzdávají, někteří si zaběhli i maratón nebo něco delšího, to se také dočtete dole. Přeji zdravý a úspěšný rok 2021, nejlépe stále v běhu, a třeba s vakcínou v krvi…:>).

 

Výsledky:

26. prosince Tálín 4,7 km, běh se uskutečnil ve velmi komorním prostředí, pozvánku jste ani nedostali, sešli se více méně jen místní a každý si trasu proběhnul individuálně. Výsledky v příloze.

 

 

Jihočeský běžecký pohár

 

Vláda nám vyhlásila nouzový stav do 22. ledna,  stupeň PES je na pětce, večer je zákaz vycházení, prostě samé špatné věci pro sport. Musíme na to nějak reagovat, alespoň, co se týče naplánovaných lednových pohárových aktivit, takže:

 

sobota 16. ledna 2021 Dekorování vítězů JBP se neuskuteční! Měli jsme zamluvený klub na toto vyhlašování, ale bude zřejmě v tu dobu stále zavřen, stejně jako všechny hospody a restaurace. Vyhlašování se uskuteční v náhradním termínu, předpokládáme, že by to mohlo být 31. ledna. Na ročence pracuji, ta bude…:>! Peníze na odměny také máme na účtu, o ty nepřijdete…:>).

 

sobota 21. ledna 2021 Budějovický T1 maratón a půlmaratón se v tomto termínu neuskuteční! Stále počítáme, že závod uspořádáme a to buď přímo v pavilonu T1 na výstavišti a nebo pavilon využijeme jako zázemí a budeme běhat venku v prostoru výstaviště, závod jsme ale nuceni odložit, zřejmě na únor. Takže kdo jste teď v rámci přípravy na maratón začali běhat delší vzdálenosti, tak teď klidně trochu uberte a pracujte na objemové přípravě a do rychlosti se nežeňte. Včas se dozvíte, kdy bude náhradní termín závodu.

 

Je možné se hlásit do nového ročníku poháru a to přes web, vše lehce a rychle provedete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/registrace

 

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

 

Každý rok dostáváte maratónské tabulky za příslušný rok. Ani letos o ně nebudete ošizeni, máte je v příloze a to ve dvou souborech, muže a ženy. Letos bylo možné těch maratónů, ultramaratónů a dlouhých triatlonů absolvovat velmi málo, ale pár lidem se to povedlo a někdo jich má i více. Předávám tento seznam běžecké veřejnosti a maratónce prosím o kontrolu. Kontrolu svých maratónů prosím proveďte nejpozději do 7. ledna 2021. Poté seznamy uzavřu a udělám z toho i nějakou základní statistiku. Kdo je podbarven zeleně, tak na toho nemám kontakt, prosím případně o pomoc s hledáním.

 

 

 

V Plzni, ve Štruncových sadech, se 5. prosince běželo MČR v běhu na 100 km a také maratón a vydalo se tam pár Jihočechů:

100 km

22. celkově        Zdeněk Vosátka 12:30

celkem závodilo 30 závodníků a 22 závod dokončilo. Zdeněk je ročník 1963, takže skvělý výkon, gratuluji!

 

50 km uběhl Tomáš Hesoun za 4:41:04

 

maratón:

3. celkově           Vladimír Profant 3:13:17

Celkem závodilo 9 závodníků a Vláďa má na padesátníka skvělý čas! Gratuluji! A je to jeho první maratón v životě!

 

 

Různé

 

Na našem webu běží anketa, ve které sondujeme, zdali by byl zájem také o cyklistické tréninky jako doplněk pro běžce. Hlasovat můžete zde: www.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

 

 

Probíhá pravidelné úterní podvečerní testování na Covid! Kdo chce zjistit, že je zdraví, tak přijďte. 

 

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Nikdo nic nesebral a to je velká škoda…:>(, respektive já třeba včera sebral v přírodě pohozenou zálohovanou lahev od piva, neběželo se mi s ní hezky, ale co by člověk neudělal pro přírodu, jen fu fotku nemám..:>(

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

 

Prosinec

úterý 29.12. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

středa 30.12. neoficiální a nezávodní KleKluLe, závod na trati KleKluLi od vlakového nádraží Český Krumlov do Litvínovic. Doprava do Č. Krumlova vlakem a pak už po svých…:>). 

čtvrtek 31.12. Jistebnice běh na 14 km, závod probíhá pouze individuálně a není součástí JBP, podrobnosti zde: Silvestrovský běh Jistebnice 2020 – SPSVD Jistebnice

čtvrtek 31.12. Silvestrovský běh Trhové Sviny, spousta dětských běhů a dospělí buď 3 km nebo 6 km, běh je na Silvestra zrušen a posunut o měsíc!!! Více informací zde: sportcentrum-novohradskehory.cz

čtvrtek 31.12. Silvestrovský běh Volyně, 7 km, propozice v emailu z 15.12.

prosinec Lesní běh Pintovkou v Táboře, Běhá se individuálně Jubilejní 70. Vánoční ročník Lesního běhu Pintovkou | Atletika Tábor | Tradice, vize a radost od roku 1904 (atletikatabor.cz)

 

 

leden

úterý 5.1. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

sobota 9.1. 7. ročníku Tříkrálového běhu ve Zlivi. Závod je bohužel zrušen!

sobota 16.1.  Dekorování vítězů JBP se neuskuteční! Vyhlašování se uskuteční v náhradním termínu, předpokládáme, že by to mohlo být 31. ledna.

sobota 21.1.  Budějovický T1 maratón a půlmaratón se v tomto termínu neuskuteční! Stále počítáme, že závod uspořádáme a to buď přímo v pavilonu T1 na výstavišti a nebo pavilon využijeme jako zázemí a budeme běhat venku v prostoru výstaviště, závod jsme ale nuceni odložit, zřejmě na únor.

 

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

Přílohy emailu

Tálín 26. prosince - výsledky (velikost 87 kB, formát pdf)
Jihočeský klub maratónců 2020 muži (velikost 213 kB, formát pdf)
Jihočeský klub maratónců 2020 ženy (velikost 143 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR