nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

1. 12. 2020
Závod tu byl!!!
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, doufám, že jste zdraví a běháte a jste připravení na rozvolnění opatření. Kdo by třeba před rokem řekl, že můžeme mít takovou radost, že tu byl běžecký závod! V neděli se tak stalo! Uskutečnil se pohárový běh Kolem Baby, nebo spíše pod Babou. Velice děkuji tímto hlavním organizátorům Pavlovi Pojarovi a Jaroslavu Zlámalíkovi za odvahu jít do toho a závod připravit a uskutečnit! Všichni, kdo dorazili za to byli velmi rádi a hodně si závod užili, většina poděkovala organizátorům přímo na místě a někteří jste to řekli mě a já to tímto tlumočím všem, organizátoři moc děkujeme!!!

 

Závod byl měřen čipovou časomírou a vybíhali jsme ve vlnách po pěti po cca 15 vteřinách. Výsledky máte v příloze, jsou na desetinky vteřiny, ale bohužel se budou měnit. Byl podám oficiální protest, byla zaplacena příslušná částka a tak se tím musel náš výbor zabývat a protest jsme uznali.  Došlo totiž k tomu, že část závodníků běžela podle oficiální trasy závodu v mapě až pod most u Vltavy a pak se vracela zpět, tím pádem si pár metrů naběhla navíc. Druhá skupina se držela zase oficiálního značení trati fáborky a běžela rovně tunelem pod tratí. Prosím ty, kdo běželi pod mostem delší trasu, aby se mi na můj mail nebo jako odpověď na tento email ozvali a to nejpozději do pátku 4. prosince do půlnoci. Bude jim upraven čas tak, že jim odečteme čas. Nové výsledky obdržíte příští týden!

 

 

Pokud jde o Jihočeský běžecký pohár, tak stále platí tento plán do konce roku:

sobota 5. prosince Mikulášský běh Čimelice – závod je zrušen a neuskuteční se!!!

sobota 12. 12. Sokolský běh republiky, České Budějovice, Stromovka, 6 km běh, (3 km nebudou pohárový běh!).

sobota 26.12. Štěpánský běh Prachatice -  závod je zrušen a neuskuteční se!!!

středa 30. 12. KleKluLi Český Krumlov – Litvínovice - závod je zrušen a neuskuteční se!!!

čtvrtek 31.12. Jistebnice běh na 14 km, pořadatelé udělají vše pro to, aby se běh uskutečnil. Závod o bonusové body.

 

Pravidla Jihočeského běžeckého poháru už nechceme měnit, letos se bude počítat sedm nejlepších závodů!!! Mnozí z vás věnovali pohárových závodům spoustu času a úsilí a odběhali toho fakt hodně, takže nechceme nějak devalvovat jejich snahu a snížit počet započítávaných závodů na šest nebo ještě níže, takže to tak letos necháme a za rok se v pravidlech připravíme na nový ročník trochu jinak, to uvidíte po odtajnění.

 

 

Výsledky:

neděle 29.11. Běh kolem Baby, Nové Homole kousek od ČíBí, 6,9 km, výsledky v příloze ale pozor, budou ještě upraveny pod toho jako kdo běžel, viz výše uvedené!!!

 

 

 

Jihočeský běžecký pohár

Zveřejňujeme tímto novou termínovku! Je to termínovka Jihočeského běžeckého poháru dětí a mládeže. Zapojte své děti a známé a předejte jim to třeba k Vánocům…:>).

 

 

Termínovku pro dospělé budeme rozdávat 12. prosince při běhu Republiky!

 

 

Závod Sokolský běh Republiky uskutečníme už za každé situace! Budeme startovat možná už po padesáti, nebo to upravíme podle aktuálního rozhodnutí vlády. Děti musí dorazit mezi 10 až 11 hodinou a budou běhat od 100 m do 1 km … a jak dospělí se dozvíte příští týden.

 

 

Různé

 

Fotky z běhu Pod Babou od Míši Votrubové najdete na tomto odkazu: https://www.zonerama.com/votruba/Album/6804796 Míša k tomu připojuje malý komentář: Vím, že všechny fotky nejsou dobré, (na tmu se vymlouvat nebudu, kdybych byla šikovnější, tak bych si s ní poradila) a možná půlka by si zasloužila smazat. Ale já bych si přála, aby se tam každý našel, proto jsem nesmazala ani jednu a nahrála jsem všechny.

A já jí tímto za foto děkuji!

 

 

Další fotky z téhož závodu, tentokrát z našeho pohárového fotoaparátu najdete zde: https://jihoceskybezeckypohar.rajce.idnes.cz

 

 

 

V příloze zasílám jihočeské maratónské tabulky za rok 1974. Zpracoval je Václav Klíma, kterému tímto děkuji!

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Nikdo nic nesebral a to je velká škoda…:>(.

 

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

prosinec

úterý 1. 12. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci. Poběží se teď už po šesti.

úterý 8 12. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci. Poběží se po padesáti…:>).  

sobota 12. 12. Sokolský běh republiky, České Budějovice, Stromovka, 6 km běh, (3 km nebudou pohárový běh!), informace zde: https://www.behrepubliky.cz/zavody/ceske-budejovice Plakát v příloze.

úterý 15. 12. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

úterý 22. 12. společný trénink v ČíBí od 16:30 hodin na cyklostezce. Sejdeme se na mostě u Lučního jezu. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci.

čtvrtek 31.12. Jistebnice běh na 14 km, pořadatelé udělají vše pro to, aby se běh uskutečnil. Závod o bonusové body.

 

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

Přílohy emailu

Mapa k termínovce (velikost 1144 kB, formát jpg)
Termínovka JBP dětí a mládeže (velikost 1074 kB, formát jpg)
Sokolský běh - plakát (velikost 698 kB, formát jpg)
Jihočeské maratónské tabulky rok 1975 (velikost 42 kB, formát doc)
Běh na Babu - výsledky (velikost 29 kB, formát xlsx)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR