nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

2. 11. 2020
závody tu nebyly, restrikce tu jsou a informace také
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, situace se mění každý den, spíše opět k horšímu, ale neztrácíme stále optimismus a připravujeme nějaké varianty, jak dokončit náš Jihočeský běžecký pohár. A v těch variantách stále počítáme, že budeme běhat, takže pilně trénujte!

 

 

Výsledky:

Běh napříč Šumavou. Běhalo se virtuálně celý říjen, ale výsledky ještě známy nejsou. Vše o této akci najdete zde: https://www.rockpoint.cz/rock-point-vyzva-napric-sumavou

 

 

 

Jihočeský běžecký pohár

 

I když je situace všude divoká, tak máte v příloze plakát na T1 maratón v lednu! Maratónu bude pohárový, ale poběží se i půlmaratón a pětka a kdoví, možná i ty budou pohárové….:>?

 

 

Výkonný výbor Jihočeského klubu maratonců z.s. pilně připravuje nový ročník Jihočeského běžeckého poháru na rok 2021! Sesbírali jsme podněty, připomínky, rady, několikrát se sešli a už jdeme pomalu do finále. Termínovku a pravidla ladíme a až to doladíme, tak si najdeme nějakou pěknou akci nebo hezký datum a vše zveřejníme.

 

 

 

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

Každý rok se schází koncem roku výroční členský schůze Jihočeského klubu maratonců. Jak to bude letos je otázka, zatím to povolené není. Tajně, třeba na v nějaké zavřené restauraci, jí udělat nemůžeme, protože jeden bod z programu schůze bude volba nového výboru klubu a zápis bude předán na rejstříkový soud k zápisu. Doufáme, že se poměry do konce roku nějak uvolní a setkání proběhne, třeba i venku přinejhorším. V každém případě je jisté, že letos končí mandát mě, Miroslavu Šimkovi, předsedovi klubu, Martinovi Gazdovi, členu výboru a manažeru Jihočeského běžeckého poháru, Zdeňkovi Jašarovovi, členu výboru, Jirkovi Trnkovi, členu výboru a Petru Mackovi, členu výboru. Schůze by měla zvolit nového předsedu a nové členy. Vyzývám k zasílání nápadů a námětů na obsazení těchto funkcí!

 

 

 

 

Různé

 

V příloze zasílám průběžné bodování v GP v Kamenném Újezdu po dvou závodech,  pokud se neuskuteční závod ve Velešíně, tak je to konečný výsledek, ale nebudeme předbíhat, uvidíme…:>?

 

 

V příloze máte aktualizované pořadí v triatlonu včetně týmů, to je ta poslední záložka. Děkuji Karlovi Plánků za zpracování.

 

 

V příloze jsem vám minule poslav výsledky triatlonu z Netolic z roku 1989. Byl jsem dotázán, zdali jsem si všiml, kteří závodníci a z jakého oddílu byli v té době v kraji nejlepší. Tenkrát to byli borci z ČSAD ČB, což byl první triatlonový oddíl v kraji a jeden i z prvních v republice. A pak přišla Sametová revoluce a ČSAD se zprivatizovala a oddíl se z tohoto státního podniku oddělil a stále existuje, dnes se jmenuje TC Dvořák České Budějovice z.s. a pořád za něj závodí podobní lidé, ale i noví borci…:>). Aby jste mi věřili, tak máte v příloze výsledky opět.

 

 

Konečně byly odtajněny fotky ze svatby Martina Vondráška a Lucie Vondráškové a protože je fotka moc pěkná, tak jí máte v příloze.

 

 

Štěpán Vondrášek si dal k 40. narozeninám pěkný dárek, zaběhnul si soukromě 100 kilometrů. Malou reportáž z běhu máte v příloze.

 

 

V úterý 3. listopadu zkusíme opět mimořádně trénink místo stadiónu. Pohyb na zdravém vzduchu je nejenom povolen, ale dokonce doporučen jako skvělá varianta zdravého životního stylu. A protože nám posunuli čas a bude čím dál více brzo tma, tak se sejdeme se už v 16:30 u Lučního jezu, někde na parkovišti nebo přímo na mostě přes Vltavu, ať to nikdo nehledá. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se převléci. Proběhneme se několik kilometrů po cyklostezce do Plané. Povolený počet sportovců jsou pouze dva, ale uděláme si nějaké rozestupy a bude to v pořádku. V plánu je běh tak na cca 10 km po cyklostezce směr Planá. A pokud si dáte desítku v tempu cca 5:00 – 5:15 na km, tak vám to zároveň poslouží jako bezplatné a zdravé testování na přítomnost Kovidu, protože pokud to dáte, tak tu potvoru nemáte…:>).

 

 

 

Volná čísla a odvoz na závod

Nikdo nic nenabízí a nehledá.

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Dneska máte v příloze fotku něčeho, co jsem našel, ale nesebral. Ale zjevně majitel pár měsíců nevyjel.

 

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

listopad

úterý 3. 11. společný trénink v ČíBí od 16:30 na cyklostezce směr Planá. Sejdeme se v 16:30 u Lučního jezu, někde na parkovišti nebo přímo na mostě přes Vltavu, ať to nikdo nehledá. Bude možnost si na místě odložit věci a uschovat si je nebo se i převléci. Poběží se ve dvojicích. 

neděle 8.11. Grad Prix vytrvalců 6,5 km, Kamenný Újezd, lehký kros. Závod v tomto termínu je zrušen a možná proběhne později.

neděle 8.11. Krumlovská jedenáctka, Svatomartinský dobročinný běh, Český Krumlov, 11 km. Závod byl zrušen! Je však možné jej absolvovat virtuálně. Podrobnosti a registrace na www.krumlovska11.cz

úterý 17.11. Krosová 12⁰, Velešín, kros 12 km pro muže a 6 km pro ženy! Letos to bude jednotná vzdálenost pro všechny muže, tj. i pro veterány. Ženy poběží jednotně 6 km. Propozice v emailu z 12.10. A uvidíme, jak to se závodem bude, zatím vydržte.

sobota 21.11. Třeboňský maratón nebo půlmaratón, Třeboň, podrobnosti a registrace zde https://naturemarathon.cz/ Závod přesunutý ze října na listopad.

sobota 28. 11. Sokolský běh republiky, České Budějovice, Stromovka, 6 km běh, (3 km nebudou pohárový běh!) novinka v Jihočeském běžeckém poháru, informace a přihlašování běží zde: https://www.behrepubliky.cz/zavody/ceske-budejovice

neděle 29.11. Černý dub – obec Homole kousek od ČíBí, Běh kolem Baby 5,7 km, novinka v Jihočeském běžeckém poháru, propozice dostanete včas.

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

Přílohy emailu

T1 maratón plakát (velikost 826 kB, formát jpg)
Nalezené auto... (velikost 479 kB, formát jpg)
GP Kamenný Újezd bodování (velikost 130 kB, formát doc)
triatlon -celkové pořadí a týmy (velikost 382 kB, formát xls)
Foto svatba M.V. (velikost 75 kB, formát jpg)
Netolický triatlon - výsledky (velikost 1055 kB, formát pdf)
Stovka - zaběhnuto! (velikost 20 kB, formát docx)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2021 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR