nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

16. 9. 2019
Běhy ve dne i v noci tu byly...
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté,

zdravím po akčním víkendu a po nedělním krásné dni, kdy nám léto ukazuje svou krásnou tvář, ale už brzo to prý bude jinak. Informacíce máte dole spoustu. Termínovka je neustále v pohybu, závody přibývají a občas i ubývají a dneska se stane, že se i přesunují…:>) Charitativní Čihovice se poběží jindy, viz dole a v příloze. Do termínovky na říjen přibyl běh v bezprostředním okolí JETE, viz také níže a v příloze, je škoda, že to jde proti krajskému mistrovství v silničním běhu, navíc to pořádá jiný atletický oddíl, to by snad měli na krajském atletickém svazu zakázat….:>). V říjnu se také poběží opět Táborem, je to dole v termínovce, konečně to někdo na městě dal na web. A pár závodů je ve Vimperku a okolí, dělají to učitelé a je vidět, že už přišli do školy a začínají pracovat, první závod je už zítra!!!! Máte to také dole doplněné v termínovce. A v příloze máte pozvánku na Běh okolo Soukeníku v Sezimově Ústí, je to 3. listopadu a já už bych také měl zapracovat na termínovce na listopad, zřejmě úkol na tento týden….:>)

 

Výsledky:

 

středa 11.9. Tábor, Běh Starým městem, 3,6 km muži a 1,8 km ženy a spousta dětských běhů. Výsledky nemám a nikde je nevidím, prosím o poslání.

 

sobota 14.9. Boletice, Běhej lesy, kros 13 nebo 20 km, podrobnosti na www.behejlesy.cz Novinka v JBP, bonusový závod. Výsledky zde: https://behejlesy.cz/behej-lesy-vysledky/boletice Ve výsledcích upozorním jen na ty opravdu nejlepší, takže se na mě ostatní nezlobte i když jste dobří všichni. Na kratší trati 13 km vyhrála mezi ženami Petra Augstenová a do desítky nejlepších žen ji doprovodila Eva Tupá na 7. místě a na 8. místě Ludmila Dokulilová (ročník 1962!). Ludmila se tak dala krásný dárek k dnešnímu svátku, to že vyhrála svojí kategorii ani nemusím psát. Dlouhou trať 20 km z žen nejrychleji zvládla Simona Šimůnková, běžela tak rychle, že předběhla spoustu běžců a běžkyň z krátké trati a v cíli jí málem promeškali se zdravicí! Mezi muži na 20 km vyhrál Martin Pekař, třetí byl Václav Bauer, čtvrtý Lukáš Rokos, pátý Martin Gyürüsi, devátý Štěpán Vondrášek a desátý Pavel Novotný (ročník 1967!). Pavel vyhrál kategorii mužů nad 50 let! Jen přidám perličku, že Pavel na závod přijel těsně před startem, zakecal se na nádraží v Krumlově a ujel mu vlak, takže někoho stopnul cestou, kdo jel sice směr Lipno, ale nejel na Olšinu, ale poutavým vyprávěním o závodě řidiče přesvědčil, aby ho vzal do místa startu…:>). Na kratší trati v mužích se na 8. místě celkově umístil Marcel Prais a devátý byl Lukáš Zdvihal. Když to shrnu, tak to závodníci o celkové umístění v seriálu Běhej lesy neměli lehké, Jihočeši obsadili spoustu předních pozic a na ostatní moc bodů nezbylo…:>)

 

 

sobota 14.9. Velká cena Zadova v běhu do vrchu a dolu, 10,42 km, Stachy – Churáňov. Závod byl kvalifikací na MS v běhu do vrchu! Výsledky v příloze.

 

neděle 15.9. Novohradské vrcholy, krosový závod na 10, 17 nebo 24 km v Novohradských horách, závod se nekonal, byl zrušen.

 

 

 

Jihočeský běžecký pohár

Minule jsem poslal propozice na Běh kolem Hejtmanu v Chlumu u Třeboně a to jsem neměl dělat. Byl to polotovar a neměl být mnou rozeslán, je to moje chyba. Prosím, rozškubejte je a smažte si je z počítačů. Propozice posílám v příloze a platí ty, co máte teď! Abych vám nevrtalo hlavou, co se změnilo, tak vám to sdělím. Dobrá zpráva je, že ženy nad 50 let mají poprvé na tomto závodě svojí kategorii! Zároveň jsme přesněji definovali finanční odměnu, obdrží jí nejlepší tři muži a nejlepší tři ženy, kteří budou klasifikovány v našem krajském mistrovství. Bude se samozřejmě vyhlašovat absolutní pořadí v mužích a ženách, ty však neobdrží finanční odměnu, ale „jen“ věcné ceny, ale jak znám organizátory, tak to budou pěkné ceny. A když už jsem „načal“ to mistrovství, tak sděluji, že do Krajského přeboru v silničním běhu na 10 km bude klasifikován a přeborníkem a přebornicí Jihočeské kraje se může stát běžec a běžkyně, který je členem atletického klubu, který má sídlo v Jihočeské kraji. Seznam oddílů může najít na stránkách krajského atletického svazu zde: https://www.jckas.cz/oddily Dále je nutné mít „licenci“ Českého atletického svazu, to znamená být registrovaný atlet. Celostátní seznam atletů najdete zde: https://www.atletika.cz/clenska-sekce/atleti/ a tak jsou zapsaní ti, co budou klasifikováni do přeboru, tyto dvě podmínky je třeba splnit. Kdo se hodláte zúčastnit mistrovství, tak je ještě poměrně dlouhá doba na registraci. Pokud jste dobří a chcete se registrovat, tak se může obrátit na jednotlivé atletické oddíly. Jedním z atletických oddílů je i náš Jihočeský klub maratonců z.s., za něj provádím registraci já. Na registraci potřebuji já cca týden, neváhejte se na mě obrátit, ale ne večer před závodem, to už se nestihne…:>! Licence je hodně laciná, stojí 150,-Kč a platí 5 let. Pak ještě platíte členské poplatky oddílu, tam je to velmi různé, ale myslím, že náš JKM je nejlacinější, loni to bylo 150,-Kč za rok a letos to bude asi podobné nebo malinko větší. Kontakt na mě m.simek@spucr.cz . A při prezentaci je třeba uvést atletický oddíl, za který poběžíte a ne svoje bydliště nebo třeba družstvo, za které běháte v poháru, a ani žádný „oddíl“ který vlastně ani moc neexistuje, i když někdy je velmi vtipný, jako třeba „Ostuda rodiny“….:>)

 

 

Body po posledním pohárovém závodu v Třeboni už jsou na webu.  Po Boleticích ještě ne, to prosím vydržte. Body najdete je zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php?xkat=muz muži a ženy zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php a týmy zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/vysledky-teamu

 

 

Jak vypadá průběžné pořadí? Na úplném čele je to beze změny. Stále vede Lukáš Rokos, má 1599 bodů a druhý je stále Petr Klimeš a má 1582 bodů. Na třetí místo ze šestého poskočil Jiří Diviš, 1452 bodů! Odsunul tak ze třetí místa na čtvrté Martina Šteflíčka, ten má 1373 bodů. Do první desítky na páté místo se vrátil Jaromír Habara, má 1348 bodů. Premiérově se do desítky dostal na 6. místo Pavel Matouš, má 1312 bodů. Ze čtvrtého na sedmé klesnul Antonín Brothánek 1298 bodů. Nově se do desítky probojoval Martin Gyürüsi, 1297 bodů. Devátý je David Ardamica st. a premiérově se do desítky dostal František Sýkora,  1278 bodů. Kdo mám z desítky vypadl, je to David Ardamica ml., Petr Macek, Zdeněk Doležálek, Lukáš Tibitancl a Martin Pekař, takže spousta změn…:>)

 

V ženách je to na na prvních třech místech beze změny. První Lenka Brothánková 1558 bodů, druhá Alena Smažíková 1555 bodů, třetí Radka Ardamicová 1461 bodů a je tak z rodiny Ardamiců stále nejvýše…:>). Na čtvrté ze sedmého místa se posunula Olina Lebedová 1412 bodů a odsunula tak ze čtvrtého místa na páté Lenku Černou, má 1372 bodů, z devátého na šesté místo se posunula Lucie Pleštilová 1369 bodů, na sedmém místě máme Boženu Hronovou 1345 bodů, osmá Dana Vorlová, 1286 bodů. Do desítky se na deváté místo opět vrací Petra Augstenová, 1226 bodů a desítku uzavírá  Veronika Cenková, 1222 bodů. Kdo nám vypadnul z první desítky? Je to Helena Kristková….:>(

 

 

A jak to vypadá v kategoriích?

Junioři: 1. Ardamica David ml. Zatím jen jeden junior v kategorii.

Muži A1: 1. Pekař Martin 2. Vácha Vojtěch 3. Malík Jakub, celkem je v kategorii 8 mužů.

Muži A2: 1. Rokos Lukáš  2. Klimeš Petr 3. Matouš Pavel 4. Gyürüsi Martin 5. Tybitancl Lukáš, celkem je v kategorii 36 mužů.

Muži B: 1. Diviš Jiří 2. Šteflíček Martin 3. Brothánek Antonín 4. Círal František 5. Habara Jaromír nejvíce obsazená kategorie - 53 závodníků!

Muži C: 1. Gazda Martin 2. Sýkora František 3. Šimek Miroslav 4. Chlup Petr 5. Kohout Luděk, celkem 20 závodníků v kategorii.

Muži D: 1. Rokos Ivan 2. Doležálek Zdeněk 3. Zákostelecký František 4. Pillar Ladislav 5. Klíma Jiří, celkem 12 závodníků v kategorii.

Muži E: 1. Svoboda Václav 2. Boháč Karel 3. Šoustar Lubomír 4. Kopecký Zdeněk  5. Matouš Petr, celkem 5 běžců v této kategorii, Zdeněk Kopecký je ročník 1937!!!

 

Juniorky – žádnou nemáme…:>(

Ženy A1: 1. Cenková Veronika 2. Chlupová Tereza 3. Vášová Veronika, celkem 6 běžkyň v kategorii.

Ženy A2: 1. Ardamicová Radka 2. Lebedová Olina 3. Černá Lenka 4. Pleštilová Lucie 5. Augstenová Petra, celkem 15 běžkyň v kategorii.

Žena B: 1. Brothánková Lenka 2. Smažíková Alena 3. Kristková Helena, 4. Alešová Šárka 5. Sirová Lucie, celkem 11. běžkyň v kategorii.

Ženy C: 1. Hronová Božena 2. Vorlová Dana 3. Trnková Petra 4. Tomášová Gabriela 4. 5. Zodererová Václava, celkem 9 běžkyň v kategorii.

 

Jak vypadají týmy? Celkové pořadí najdete zde: https://www.jihoceskybezeckypohar.cz/vysledky-teamu

První pozici si stále drží běžci z klubu Liga Tábor 2000, složení týmu je Alena Smažíková, Karel Boháč a Zdeněk Doležálek, mají 6938 bodů. Druzí jsou borci z TC Dvořák 1 ve složení Lenka Brothánková, Antonín Brothánek a Miroslav Šimek, máme 6705 bodů. A na třetí místě je stále Plnej pupek CB1B ve složení Lucie Pleštilová, Šárka Alešová a Václav Svoboda, 5866 bodů. Čtvrtí jsou nově TJ Jiskra Třeboň – Elite, ve složení Olina Lebedová, Martin Vondrášek a Lukáš Rokos, 5866 bodů. Pátý je Kolaps Tým, ve složení Petr Bílek, Jan Vaněk a Martin Šteflíček, 5715 bodů. A kdo vypadl z elitní pětky? Je to tým Relax běhny ve složení Dana Vorlová, Gábina Tomášová a Martin Gazda. Celkem máme registrováno 15 týmů a to je pro letošek konečné číslo i konečné složení týmů. 

 

A přidám už také pořadí ze soutěže pilnosti. Všechny 11 pohárových závodů má odběháno jen a pouze Alena Smažíková. Ale je tam pár lidí, co mají 10 závodů – Martin Šteflíček, Antonín Brothánek a Karel Boháč! Devět závodů mají Lenka Brothánková, Václav Svoboda a Martin Gazda.

 

A pořád se nám hlásí lidé do naší krajské běžecké ligy. V poháru už máme přihlášeno letos rekordních 135 mužů a 41 žen! Přihlášení můžete provést zde: https://www.jihoceskybezeckypohar.cz/registrace

 

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

Ještě jsem pozapomněl na jednoho ultramaratónce. V sobotu 31. 8. se běžela Jizerská padesátka, závod po trase Jizerské padesátky, akorát ne po sněhu s běžkami, ale po svých. Ve výsledcích, které jsou bohužel bez bydliště a klubu, vidím jednoho borce a vůbec ne na špatné místě.

27. celkově        David Ardamica               4:13:06. V pořadí v kategorii mužů nad 40 let byl 12.

Celkem doběhlo 289 běžců a pár jich to nedokončilo. Davidovi gratuluji a pokud tam byl ještě někdo, tak se prosím přihlaste.

 

 

V sobotu 14. září se běžel Brněnský masakr, závod na 62 km. Ve výsledcích vidím tyto Jihočechy:

25. celkově        Tomáš Kysela                    6:36:12

110. celkově      Martina Veselá                9:14:16 a je z toho krásné druhé místo v kategorii žen nad 45 let!

111. celkově      Alice Flíčková                    9:14:16 a je třetí v kategorii žen nad 45 let!

Celkem závod dokončilo 120 závodníků, jednotlivců, a pár taky ne. Zároveň se souběžně konal závod dvojic, kde se počítá čas toho pomalejšího z dvojice a tam na třetím místě doběhli Jiří Nevoral a Petr Pípal z Kamenice nad Lipou v čase 6:52:18. A když jsem to začal psát do statistik, tak jsem si uvědomil, že už to není dnešní Jihočeský kraj, tak je tímto chválím, ale do statistik klubu už to nedávám…:>)

 

Beskydskou sedmičku a výsledky z ní si stále nestíhám prohlédnout, takže ještě prosím týden vydržte. Lucku Horelicovou a Gábinu Švaříčkovou pochválím příště.

 

Krásný a čtivý článek o triatlonu, o závodě a trochu i o životě od Ondřeje Pauláta najdete zde: http://resolution-team.cz/2019/07/moje-cesta-za-snem-ondra/ A já jsem rád, že znám dalšího závodníka, u které stál na počátku kariéry Betonový muž a žena ve Veselí…:>)

 

 

Různé

 

Je za námi myslím úspěšný a námi organizovaný závod na Olšině ze seriálu Běhej lesy a to znamená, že je třeba se vrhnout do další aktivity. Začínáme připravovat nový ročník Jihočeského běžeckého poháru! Prosím o zasílání námětů, připomínek, návrhů a podobně. Zvláště se prosím vyjadřujte k termínovce, co do ní přidat, co vyřadit, rádi bychom zase udělali nějaké obměny, aby náš pohár nebyl statický a vy jste se podívali na nové tratě a do nových míst, zároveň ale nechceme dělat velkou revoluci, pokud jsou současné závody kvalitní a oblíbené, tak v poháru zůstanou. Také prosím piště připomínky k pravidlům. Vše prosím posílejte nejpozději do pondělí 7. října.

 

V Itálii se v minulých 14 dnech konalo velké mistrovství Evropy veteránů v atletice. Účastnil se ho i Víťa Malíků z Borovan a nevedl si špatně. Půlmaratón zvládnul za 1:27:06 a v početně nabité kategorii mužů nad 50 let dokončil závod jako 21….:>) Víťo, gratuluji za všechny!

 

Padnul světový rekord v půlmaratónu! Keňský běžec Geoffrey Kamworor se stal novým světovým rekordmanem v půlmaratonu. V dánské metropoli proběhl trať za 58:01 a dosavadní historické maximum krajana Abrahama Kiptuma překonal o sedmnáct vteřin….:>!

 

A konalo se ME v dlouhém triatlonu a Češi se tam hezky ukázali, malý článek zde: https://triatlon.cz/renc-potvrdil-skvelou-formu-ma-stribro-z-me-v-dlouhem-triatlonu/

 

 A je tu jeden inzerát: Začínajícímu běžci za odvoz věnuji (pokročilému běžci levně prodám) cca 10 kompletních ročníků časopisu Běhej. Ivo Pfeiler, Písek, 605901290 Ivo.Pfeiler@seznam.cz

 

Kdo si zapomněl něco v Třeboni po závodě kolem Světa, tak mají asi deset věcí na recepci hotelu Svět, to je ten hotel v prostoru cíle, tak si tam zajeďte, dlouho to tam nebudě, většina věcí byla mokrých a mají to v igelitové tašce…:>)

 

Vyšlo nové číslo Atletických listů, najdete je zde: https://www.atletika.cz/_sys_/FileStorage/download/16/15997/al_2019_zari.pdf

 

 

Volná čísla a odvoz na závod

Nikdo nic nenabízí.

 

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

V příloze máte fotku z Olšiny, je to nedělní ráno po našem bonusovém závodě a my jsme tam jako organizátoři celý víkend sbírali pilně všechny odpadky a bylo jich docela dost, několik kontejnerů a popelnic. V příloze máte jednu žánrovou „sbírací“ fotku s ranním oparem, ten jsme přes léto neměli, ale už to začne….

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

Termínovka

 

září

úterý 17. 9. Velká cena Vimperka, kros, Vimperk, 4600 nebo 6900 m a dětské běhy ještě kratší trať, propozice najdete zde: http://www.skisumava.cz/ a v příloze.

úterý 17.9. společný nebo i individuální trénink na atletickém stadiónu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích od 18 do 19 hodin.

pátek 20.9. Jivno, Sinop běh na 6,5 km, propozice v emailu z 11.9.

sobota 21.9. Svatý Ján nad Malší, Svatojánský Kopeček, 10km kros, propozice v emailu z 9.9. a přihlášky zde: https://irontime.cz/prihlaska1537/  Kdo chce body do poháru, musí běžet 10 km trať!!!

sobota 21.9. běh Kocelovice ( u Blatné)  – Hornosín –Kocelovice, 6,7 km asfalt, start v 10 hodin od hospody, startovné 50,-Kč. Propozice v emailu z 5.8.

sobota 21.9. Soběslav, Dobro běh na 6,5 km, běh na podporu dobrovolnického centra Rolnička. Případně si může zvolit Army běh nebo pěší trasu. Propozice zde: http://dobrobeh.rolnicka.cz/propozice-zavodu/#obecneinformace

úterý 24.9. společný nebo i individuální trénink na atletickém stadiónu na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích od 18 do 19 hodin.

sobota 28.9. Vodňany, Svatováclavský běh, 9 km, silnice a lehký a rovný terén. Propozice a spousta dalších informací zde: http://www.svatovaclavskybeh.estranky.cz/clanky/aktualne/ Plakát v emailu z 9.9.

sobota 28.9. pískovna Veselí n. Luž., vodácký triatlon na tratích 3 km běh, 10 km horské kolo a 2 km loď, kterou vám půjčí. Možnost štafet. Podrobnosti zde: http://www.vodackytriatlon.cz/

sobota 28.9. Šumava, krosový závod na 20 nebo 10 km, místo bude upřesněno a podrobnosti zde:  https://www.7pohori.cz/event/zavod-sumava-2019/

sobota 28.9. Besednice, charitativní běh pro Marunku, 3 nebo 7,5 km, podrobnosti a přihlášky zde: http://marunka.cz/

neděle 29.9. Praha, běh Běchovice – Praha 10 km (a 31 m), není to závod na jihu, ale neodmyslitelně patří k atletické historii, neboť jde o nejstarší nepřerušeně běhaný závod na evropském kontinentu. Zároveň je to MČR v silničním běhu na 10 km. Ženy startují zvlášť, veteráni také, závod mohu vřele doporučit! Podrobnosti na http://www.bechovice-praha.cz/

neděle 29.9. Klec u Lomnice nad Lužnicí, kros na 8, 12 nebo 24 km běh okolo 11 rybníků. Podrobnosti zde: www.ceskykros.cz

 

říjen

úterý 1.10. Velká cena Vimperka, atletická dráha, propozice najdete zde: http://www.skisumava.cz/ a v příloze.

čtvrtek 3.10. Večerní běh Táborem, běh na krátkou vzdálenost v centru, pozvánka zde: https://www.visittabor.eu/akce/vecerni-beh-taborem-2017?backlink=jqzup

sobota 5.10.  Písek, maratón, půlmaratón, čtvrtmaratón a pětka v Písku. Podrobnosti zde: http://www.kmmp.cz/  Registrace na závod na webu již spuštěna!

sobota 5.10. Vyhlídkový běh kolem Černé, Černá v Pošumaví, 17,8 km, nebo 9,3 nebo 2,5 km, dětské závody k tomu, povrch asfalt a zpevněné cesty, propozice v emailu z 19.8. a podrobnosti zde: http://dagmarkodytkova.cz/vyhlidkovy-beh-kolem-cerne/

sobota 5.10. Night run České Budějovice. 10 a 5 km, a dětské závody k tomu, start večer. Podrobnosti zde: https://night-run.cz/zavod-info/ceske-budejovice/propozice.html

sobota 5.10. Běh okolo Kuřidla, Strakonice, 3-7 km, kros, 39. ročník, propozice na https://kuridlo-strakonice.webnode.cz/ a v emailu z 9.9.

sobota 5.10. Roštejn u Telče, krosový běh na 3 km, 4 km nebo 5 km. Podrobnosti budou na http://www.oreltelc.cz/Rostejnske_strane

sobota 5.10. Týn nad Vltavou, Rodinný běh pro dobrou věc, 3 nebo 5 km, Čihovice u Týna nad Vltavou, plakát v příloze.

neděle 6.10. Běh kolem Lužnice, Veselí nad Lužnicí, 3,2 km, 5,6 km nebo 8 km, propozice v emailu z 19.8.

sobota 12.10. Běh kolem Hejtmanu, 10 km silnice, certifikovaná trať, Chlum u Třeboně, 52. ročník závodu! Mistrovství Jihočeského kraje v silničním běhu na 10 km,  propozice v příloze.

sobota 12.10. Běh pro Kleofáše, Třeboň, běh pro hospic na vzdálenosti 12km, 4 km a 1 km. Propozice a přihlášky zde: https://behyprohospice.cz/detail-behu/5639456635748352

sobota 12.10. Temelínský běh, Jaderná elektrárna Temelín, běh na 3 a 5 km, děti kratší běhy, propozice v příloze.

neděle 13. 10. Velká cena Vimperka, Lyžařský kros 51. ročník, běh na 5 km ženy a 10 km muži a 2 km příchozí, propozice najdete zde: http://www.skisumava.cz/ a v příloze.

sobota 19.10. Písek, Běh kolem Ameriky, již 94. ročník!, běží se různé vzdálenosti, další ze seriálu závodů JBP, přijďte na nejstarší běh v jižních Čechách! Propozice dostanete včas.

sobota 19.10. Třeboňský maratón nebo půlmaratón, Třeboň, podrobnosti a registrace zde https://naturemarathon.cz/

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

Přílohy emailu

Běh kolem Hejtmanu - Chlum - propozice oficiální (velikost 355 kB, formát pdf)
Temelínský běh - plakát (velikost 301 kB, formát jpg)
Rosťa něco sebral... (velikost 218 kB, formát jpg)
Velká cena Zadova - výsledky (velikost 15 kB, formát xlsx)
plakát Čihovice (velikost 158 kB, formát jpg)
Velká cena Vimperka - plakát (velikost 164 kB, formát pdf)
Velká cena Vimperka 3. závod (velikost 164 kB, formát pdf)
Velká cena Vimperka Lyžařský kros (velikost 164 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2020 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR