nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

25. 2. 2019
Zimní akce tu byly a jarní už pomalu začnou...
Rozesláno

Ahoj běžci a triatlonisté, slibují, že zima už skončí, takže nechť si milovníci zimních sportů užijí ještě poslední možnosti, sněhové podmínky na horách jsou stále dobré a kdo se těší na jaro, tak už se také dočká….:>)

 

Výsledky:

neděle 17.2. Hojnovodská zlatá lyže, 14. ročník, závod na lyžích klasickou technikou, výsledky stále nikde nevidím, ale budou později asi zde: http://www.hojna-voda.eu/ Závodníci čekali pár hodin na vyhlášení a teď už čekáme minimálně 14 dní na výsledky, to nesvědčí o zdatnosti organizátorů, takže jestli nedorazí ani tento týden, tak vyřadím za rok tento běh z termínovky.

 

Ještě se v sobotu 16.2. běžel běžkařský závod v okolí Frymburku, výsledky najdete zde: https://www.lipno-sternstein-hochficht.cz/frymburska-stopa

 

sobota 23.2. Šumavský skimaraton, volná technika, výsledky zde: https://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/3826

 

neděle 24.2. Šumavský skimaraton, klasická technika, výsledky zde: https://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/3826

 

 

Jihočeský běžecký pohár

V poháru už máme přihlášeno 96 mužů a 30 žen! Přihlášení můžete provést zde: https://www.jihoceskybezeckypohar.cz/registrace

 

Jihočeský klub maratonců z.s.

Ve středu jste obdrželi maratónské statistiky a byly tam nějaké chybičky. V seznamu nebyl maratónec Alois Kuna, běžel Krkonošskou padesátku v srpnu za 6:18:08, toho tímto doplňuji a pak si jedna běžkyně (A.F.) nepřála být ani škrtlá v seznamu, tak tu jsem úplně vymazal, takže se nám na celkových statistikách zase tolik nezměnilo….:>)

 

V příloze máte historické pořadí maratónců v Jihočeském kraji, co zpracoval Václav Klíma. Proveďte si kontrolu svých časů a nenechte se zdeptat těmi časy na první stránce a listujte dál a dál, až se najdete, a kdo jste přes 4 hodiny, tak se ani nenajdete…:>) Václave, díky za skvělé informace!

 

Stále hledám kontakt na maratónce Jiřího Hájka ze Strakonic, vyběhnul v lednu 6x na Lysou Horu v Beskydech, takže to není nikdo, kdo by vstal z kanape a začal se právě pár dní hýbat….:>)  Kdo ho znáte, tak mi pošlete na něj kontakt.

 

 

Různé

V příloze máte už hodně dopředu pozvánku na Běh olympijského dne, alias Běh bez hodinek, co bude letos opět pohárový a poběží se 19. června v Holubově. Běh, co může vyhrát každý a o překvapení nebývá nouze…:>)

 

V příloze máte bodování GP Kamenného Újezdu za rok 2018, pokud jste byli někde „vzadějc“, a přišlo k tomu na závod hodně běžců, tak na vás nezbyl možná ani jeden bod, i když jste běželi jak o život….:>)

 

Jakub  Smrž ukončuje kariéru, v lednu si zaběhnul maratón, co byl pojmenovaný po jejich firmě a teď toho nechá…:>) Nebo je to možná jinak, ale to si přečtete v příloze….

 

V sobotu se poběží padesátka na Schönebenu v Rakousku. Jak se to vyvíjí se sněhem můžete aktuálně sledovat pomocí online webové kamery zde: https://www.boehmerwald.at/detail/article/17971-webcam-nordisches-zentrum.html a sněhu je pořád hodně…:>)

 

 

Volná čísla a odvoz na závody

Nikdo nic nenabízí.

 

 

Sbírám, sbíráš, sbíráme

Od nikoho mi nic nedorazilo, což je škoda, rádi zveřejníme vaše dobré skutky učiněné pro přírodu a také vás to zahřeje u srdíčka, to se v zimě rozhodně hodí. Takže přidám můj včerejší úlovek z podvečerního výběhu. Běhaje krajinou, něco jsme našel. Táhnul jsem se s tím pár kilometrů a kupodivu to byly nejrychlejší kilometry ten den…:>)

 

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713  m.simek@spucr.cz

 

 

 

Informace o bězích na jihu pro dospělé najdete zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/

Informace o bězích dětí a mládeže najdete zde: http://deti.jihoceskybezeckypohar.cz/uvod

Informace o bězích dospělých na jihu na facebooku najdete zde: https://www.facebook.com/jihoceskybezeckypohar/?fref=ts

Informace o bězích pro dětí a mládež na jihu najdete na facebooku zde: https://www.facebook.com/Jiho%C4%8Desk%C3%BD-b%C4%9B%C5%BEeck%C3%BD-poh%C3%A1r-d%C4%9Bt%C3%AD-a-ml%C3%A1de%C5%BEe-785765318255003/?fref=ts

 

 

 

Termínovka

březen

sobota 2.3. Schöneben, běžkařský areál, Rakousko, Padesátka na Jihu s běžkami a hodinkami, běžkařský závod libovolnou technikou na trase 50 km, propozice v emailu z 28.1. Jak to vypadá aktuálně v areálu může sledovat zde: https://www.boehmerwald.at/detail/article/17971-webcam-nordisches-zentrum.html

sobota 2.3. Týn nad Vltavou, Večerní Týnský kros  8,5 a 15 km – nutná čelovka , běh terénem, propozice zde: http://www.rk-tyn.cz/sportovni-akce/vecerni-tynsky-kros/

sobota 2.3. Běh kolem rybníků aneb Vlkovská placka, 4. ročník, 9,5 km, zčásti kros, část asfalt nebo 3,7 km kratší trať. Dětské závody po hrázi Vlkovského rybníka. Propozice v emailu z 28.1.

sobota 2.3. slavnostní vyhlášení Tálínského poháru 2018, cca od 13 hodin ve Vlkovské hospodě (kousek od Veselí nad Lužnicí).

sobota 9.3. České Budějovice, aquatlon neboli kombinace plavání a běhu na tratích 400 m plavání a 5 km běh pro dospělé a děti kratší…:>) Podrobnosti http://www.czechtriseries.cz/Race/Details/3708

sobota 9.3. Mladá Vožice, 5. Vožický vytrvalostní běh, částečně terén, lesní cesty a silnice, dětské běhy, dospělí 7 a 14 km, registrace běží zde: https://docs.google.com/forms/d/1USbiYiVVUWsnVqQqhFR2SxWXUdKHOMmSHJFmiBQOdkM/viewform?edit_requested=true  Propozice v emailu z 21.1.

sobota 16.3. GP Kamenný Újezd, 12,5 km, první venkovní pohárový závod, propozice v emailu z 11.2.  Přihlášku na závod posílejte emailem na vaclav.klima@email.cz

neděle 17.3. Český kros Landštejn, kros, 20, 12 nebo 8 km, podrobnosti zde: https://ceskykros.cz/landstejn/

sobota 23.3. Tábor, přebor kraje v krosu, mistrovství kraje pro licencované běžce v atletických oddílech v Jihočeském kraji, propozice dostanete včas.

sobota 30.3. Bujanovské koláčové běhy, vzdálenost 15 km a menší, dětské běhy, propozice dostanete včas.

sobota 30.3. Run tour České Budějovice, 10 nebo 5 km, podrobnosti zde:  http://www.run-tour.cz/cs/kalendar/budejovice

 

duben

neděle 7.4. Trhové Sviny, Horský maratón co není úplně maratón, délka 11,6 nebo 29,4 km a pro ty nejodvážnější 64 km, podrobnosti už jsou na http://sportcentrum-novohradskehory.cz/

středa 17.4. Hodinovka na dráze. Jindřichův Hradec, atletický stadión u bazénu. Propozice obdržíte včas.

neděle 14.4. maraton, půlmaratón a desítka  v Linci. Závod obvykle hojně navštěvovaný jihočeskými běžci. Podrobnosti na www.linz-marathon.at

pátek 19.4. Pecky na plné pecky, Semice, běh na 5,7 km a nebo 10,7 km. Propozice v emailu z 4.2.

neděle 21.4. Běh kolem Hluboké nad Vltavou, 25 km, propozice dostanete včas.

neděle 21.4. Velikonoční dobročinný běh Hluboká nad Vltavou, podrobnosti budou na www.hope4you.cz

pondělí 22.4. Velikonoční běh kolem Harachovky, Tábor, 7,5 km, propozice dostanete včas.

pátek 26.4. až neděle 28.4.  Dálkový pochod na 53 nebo 99 km, Trhové Sviny. Informace na www.pochodsviny.cz Plakát v emailu z 11.2. 

sobota 27.4. Smilovy Hory, okres Tábor, Polánka kros, 6,5 km ženy nebo 8,5 km muži a dětské běhy, propozice a podrobnosti zde http://www.ospolanka.cz/zavody/kros-2019/

 

Tučně vyznačené závody jsou součástí Jihočeského běžeckého poháru nebo Jihočeského poháru v triatlonu, případně mistrovstvím kraje nebo republiky.

 

 

 

Přílohy emailu

Běh olympijského dne Holubov - propozice (velikost 341 kB, formát pdf)
Historické maratónské tabulky (velikost 964 kB, formát doc)
GP Kamenného Újezdu 2018 - bodování (velikost 184 kB, formát DOC)
Článek Jihočeská - Jakub Smrž končí s kariérou (velikost 685 kB, formát pdf)
Sbírám, sbíráš, sbíráme - igelit (velikost 897 kB, formát jpg)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2019 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR