nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

18. 1. 2018
Zdravotnické informace tu jsou
Rozesláno

Milé běžkyně a milí běžci, posílám tento týden ještě jednu speciální informaci, která si zaslouží samostatnou prezentaci a kterou máte v kraji jako první mezi sportovci.

 

Tento týden se v Českých Budějovicích otevřelo na jihu Čech první speciálně sportovně-medicínské centrum. Co všechno tam umí máte uvedeno v přiloženém letáčku (je to formám A5, tak kdo to bude tisknou na A4 tak si to přepněte). Já to velmi vítám, protože vím, že ke kvalitnímu i průměrnému sportovnímu výkonu potřebujeme tři věci: chtít, mít natrénováno a být zdravý. S tou třetí věcí, kterou všichni na počkání jeden druhému přejeme, vám může pomoci toto centrum, v jehož čele je MUDr. Martin Stárek, můžete ho občas vídat mezi námi na běžeckých závodech a také se věnuje cyklistice a tady je jeho nabídka:

 

Každý, kdo se chce věnovat intenzivnějšímu sportovnímu tréninku nebo jiné namáhavější pohybové aktivitě, by měl znát svůj zdravotní stav. 

Jakýkoliv sport sice může působit na zdraví jedince příznivě, ale za určitých okolností jej může i poškozovat.

Při nevhodně prováděných aktivitách se rizika poškození organismu zvyšují u výkonnostních, rekreačních ale i začínajících sportovců.

Tato rizika nelze při sportu zcela vyloučit, lze však řadu z nich odhalit  specializovanou lékařskou péčí – prováděnou formou sportovně lékařských prohlídek.

I z těchto důvodů vzniklo a pro vás se nabízí nové centrum sportovní medicíny právě v Č. Budějovicích.

 

Náš výbor bude s centrem jednat o možnosti určitých slev pro členy Jihočeského běžeckého poháru a pro členy Jihočeského klubu maratonců z.s., jednání probíhají a výsledek se určitě dozvíte včas, jen k tomu dodám, že na zdraví se nesmí šetřit, takže sleva zase tak důležitá není....:>) Pokud využijete služeb centra, prosím hlaste už teď na centru, že jste z běžci z našeho poháru nebo z našeho klubu, případně že jdete od Míry Šimka...:>)

 

Garantem a kontaktní osobou pro tyto zdravotnické služby bude za náš klub člen výboru Jirka Trnka, na něj se případně obracejte nebo konzultujte věci. Kontakt na něj je rampa@tiscali.cz a telefon má 602 651 988.

MUDr. Martina Stárka budete moci také vidět na sobotním slavnostním vyhlašování poháru v pavilonu T1, má pro nás připravenu krátkou prezentaci, takže tipuji, že uvidíte fotky z centra a obdržíte nějakou základní informaci o tom, co umí.

 

Ahoj Míra Šimek

602 775 713

Přílohy emailu

Medical sports center - nabídka (velikost 13 kB, formát docx)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR