nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

3. 1. 2018
Konečné pořadí tu je a péeFko také...:>)
Rozesláno

Ahoj atleti a atletky,

píšu tento týden ještě jednou a mám k tomu dobrý důvod, vlastě hned několik:

 

1)      Martin dopočítal body Jihočeského běžeckého poháru po Klekluli a tím pádem máme konečné pořadí JBP za rok 2017! Kompletní výsledky a pořadí najdete na našem webu. Pořadí mužů je zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php?xkat=muz Mezi muži vyhrál Jirka Csirik a to se stejným bodovým ziskem jako Josef Soukup! O celkovém pořadí rozhodla další pomocná kritéria obsažená v pravidlech, takže Jirka je vítěz, ale Pepa je rozhodně také dobrý! Pořadí žen je zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/detail/index.php O vítězství Terezky bylo jasno poněkud dříve, je prostě dobrá! Pořadí týmů je zde: http://www.jihoceskybezeckypohar.cz/vysledky-teamu Připomínky, doplňky a protesty proti bodovému ohodnocení i pořadí je možné posílat nejpozději do 7. ledna do 20 hodin mně na m.simek@spucr.cz  nebo Martinovi Gazdů na mahonymartin@seznam.cz , poté budou případné protesty vyhodnoceny a pořadí uzavřeno.

 

2)      Slavnostní vyhodnocení poháru proběhne v sobotu 20. ledna 2018 od 16 hodin na Výstavišti České Budějovice v pavilonu T1. Podle pravidel obdrží finanční odměny všichni podle pravidel na rok 2017. Nad rámec pravidel jsme se rozhodli ocenit věcnými cenami v každé kategorii i ty, kteří jsou šestí v pořadí. U nejnabitějších a nejkvalitnějších kategorií to bude ještě více lidí. Kategorie A2, tj. muži 30-39 let obdrží věcné ceny nejlepší od 6. do 10. místa. Ve velmi kvalitní kategorii mužů B oceníme věcnými cenami prvních 15. závodníků. U žen kategorie B (od 40 do 49 let) oceníme také věcnými cenami závodnice od 6. do 10. místa. Pro převzetí věcných cen nad rámec pravidel bude nutná osobní účast. Běžce - muže můžou zastoupit drahé polovičky či jiné kamarádky, kamarády nám tam neposílejte...:>)

 

3)      Martin Gazda prosí, aby se mu přihlásili ti, kteří mu pomůžou s organizací T1 maratónu v sobotu 20. ledna během dne. Už má nějaká jména, ale ještě někoho potřebuje, tak mu to prosím raději všichni potvrďte, že s tím počítáte nebo se nové přihlaste. Asi bude třeba i pomoc v pátek 19. ledna a to se stavěním trati, tam ať se hlásí spíše pánové. Email na Martina je mahonymartin@seznam.cz nebo má telefon 602 352 455.

 

4)      V příloze máte moje PéeFko, jen malinko zpožděné...:>)

 

Ahoj Míra Šimek

 

 

 

ředitel Jihočeského běžeckého poháru

a předseda Jihočeského klubu maratonců z.s.

 

Trocnovská 31, 370 04 České Budějovice

m.simek@spucr.cz

tel. 602 775 713

IČ 228 57451

č. účtu 240944676/0300

 

 

Přílohy emailu

Pravidla JBP 2017 (velikost 45 kB, formát doc)
PéeFko 2018 Míra Šimek (velikost 820 kB, formát pdf)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR