nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Newsletter archiv

16. 11. 2017
Pozvánka na zasedání JIhočeského klubu maratónců - čti a prosím reaguj!
Rozesláno

Ahoj maratónci, ultramaratónci, železné ženy a železní muži, výboři, ředitelé maratónských závodů, čestní doživotní členové, sportovní novináři,

 

ozývám se tento týden již podruhé, ale mám k tomu velmi dobrý důvod. V příloze máte pozvánku na tradiční výroční zasedání Jihočeského klubu maratonců z.s. které se uskuteční v pátek 24.11. 2017.  Komu je pozvánka určena? Jsou jimi následující sportovci:

 -          členové klubu, což je každý, kdo v roce 2017 uběhl maraton, ultramaraton nebo dokončil dlouhý triatlon, v jehož rámci se běží i maraton, druhou podmínkou je bydliště v Jihočeském kraji nebo příslušnost k nějakému sportovnímu klubu v Jihočeském kraji. Dále se členem klubu stávají i ti, co se ještě letos na nějaký maraton chystají a jsou pevně rozhodnuti jej uběhnout, ti jsou také srdečně zváni!

-          členové klubu, kteří mají atletickou nebo jen členskou registraci, i když třeba letos žádný maratón nedali, i ti jsou členové a jsou srdečně zváni!

 

Dále jsou co nejsrdečněji zváni:

-          řádní a doživotní členové našeho klubu Zdeněk Kopecký, Zdeněk Mikšovský a Václav Klíma.

-          členové Výkonného výboru klubu – Martin Gazda, Zdeněk Jašarov, Jirka Trnka, Petr Macek a já.

-          ředitelé maratónských závodů pořádaných na jihu Čech. Martin Gazda za poslední podzemní maratón, Pavlína Hanušová za Silva Nortica, byť se běžela už jen neoficiálně, Jaroslava Králová  za Královský písecký maratón, Jirka Chaloupka za dlouhý triatlon na Lipně a Loučovický maratón.

-          sportovní novináři.

 

Prosím, kdo přijdete, tak mi potvrďte účast, ať víme kolik chlebíčků koupit. Káva a pivo nedojde...:>) Prosím o reakci nejpozději do středy 22.11.2017.

 

1)      V příloze je tabulka s členy klubu a jejich výkony. Tabulka je seřazena podle abecedy. V tabulce jsou běžci a běžkyně, co byli loni členy a pak jsou tam zachyceny výkony za letošní rok, co jsem zaznamenal. Rozhodně si nedělám nárok na to, že je bezchybná a konečná. Prosím každého o kontrolu a případná doplnění. Kdo uběhnul maraton a není v tabulce, nechť přijme mojí nejhlubší omluvu a sdělí mi svůj výkon, je také samozřejmě zván na setkání. V tabulce ještě nemám výkony z maratónu z Loučovic!

2)      Světle zelené řádky v tabulce členů klubu znamenají, že na tyto běžce nemám kontakt a to také znamená, že zatím neví nic o klubu a jeho setkání, prosím o pomoc s hledáním.

3)      V průběhu večera od vás vybereme členský příspěvek. Je jasné, že hodně lidí nepřijde, ti co se neukážou prosím o úhradu letošního členského příspěvku 150,-Kč a to nejlépe na náš klubový účet u Poštovní spořitelny č. účtu 240944676/0300 a to nejraději do 15. prosince. Do sdělení adresátovi nám napište své jméno a příjmení.

4)      Členský příspěvek použijeme na úhradu vašich členských legitimací – tentokrát můžeme slíbit něco velmi originálního, snad to stihnou vyrobit, pak každý dostanete kávu a chlebíček (a možná i pivo). Dále tento drobný členský příspěvek slouží k spolufinancování Jihočeského běžeckého poháru, naší jihočeské běžecké ligy.

5)      V průběhu večera dojde na společnou fotku, vezměte si svá maratónská trička.

6)      To je asi tak všechno….:>)

 

 

Ahoj Míra Šimek 602 775 713…:>)

předseda Jihočeského klubu maratonců z.s.

 

Přílohy emailu

Jihočeský klub maratonců - seznam (velikost 28 kB, formát xlsx)
Pozvánka na Jihočeský klub maratonců (velikost 1735 kB, formát jpg)
Zpět na seznam emailů

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2018 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR