nahoru
facebook newsletter hledání kontakt

JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR


Seznam závodů mimo běžecký pohár 2016

Datum Čas Název Pořadatel
1. 1. 2016 14:00 Novoroční běh kolem Sídliště nad Lužnicí Tábor... Spolek kondičních...
13. 2. 2016 10:00 Lipno Ice marathon
27. 2. 2016 11:00 Běh kolem rybníků aneb Vlkovská placka Dana Adámková 606...
5. 3. 2016 zatím není stanoven Večerní Týnský kros
12. 3. 2016 10:30 Táborský trail
12. 3. 2016 13:00 2. Vožický vytrvalostní běh - Mladá Vožice Hobbyrunteam Mlad...
26. 3. 2016 10:30 h VELIKONOČNÍ DOBROČINNÝ BĚH Centrum volného č...
26. 3. 2016 12:00 Pecky na plné pecky Ruda Trecha
28. 3. 2016 14:00 a rekreační a Velikonoční běh kolem Harachovky Tábor Spolek kondičních...
2. 4. 2016 11:00 - 14:50 dle ka Mistrovství Jihočeského a Plzeňského kraje v př... Plzeňský krajský ...
2. 4. 2016 11:15 žena a 11:40 m přespolní běh O pohár století Pacov TJ Slavoj Banes P...
3. 4. 2016 11:00 Horský maraton Trhové Sviny Martin Brožka
11. 4. 2016 ? Modrý běh na podporu lidí s autismem České Budě...
16. 4. 2016 12:00 a 13:00 Run Tour Run Tour
22. 4. 2016 17:00 Sinop běh Včelná Sinop CB a.s.
23. 4. 2016 6:00 nejdelší trasa Dálkový pochod na 66 km trhové Sviny Plakát
23. 4. 2016 12:00 až 17:00 h Decathlon - běhání je radost Plakát Decathlon ČB.
30. 4. 2016 15:00 Polánka kros OS Polánka
1. 5. 2016 13:00 a dětské běhy dříve Písecký kilometr - atletický stadión Ateltika Písek z.s.
1. 5. 2016 11:30 hlavní závod a děti 10:00 Běh Údolím vzdechů Sudoměřice u Tábora Plakát Sokol Sudoměřice ...
7. 5. 2016 9:00 dětské závody Ševětín Běh vítězství 52. ročník Sportovní klub a ...
7. 5. 2016 10:15 běh na 10 km a 10:40 běh na 4 km Běh Klobásnou - Veselí nad Lužnicí TJ Lokomotiva Ves...
7. 5. 2016 21:00 Hudy night trail Tábor - Harachovka Plakát Marek Bláža
13. 5. 2016 18:15 hlavní závod a dětské běhy dříve Běh kolem Babek - Kardašova Řečice Sportovní klub Ka...
14. 5. 2016 13:00 Barvám neutečeš České Budějovice
14. 5. 2016 13:30 a dětské běhy dříve Frymburská desítka Ing. Martin Řezáč...
14. 5. 2016 11:30 muži, 11:00 ženy a děti a junioři ještě dříve Memoriál Jana Janovského Blatná TJ Sokol Blatná
18. 5. 2016 18:00 dospělí, děti Večerní běh Křemží Tělocvičná jednot...
21. 5. 2016 15:00 Velká cena Zadova - Stachy PSK Olymp Praha
27. 5. 2016 18:00 hlavní závod a 17:20 relaxační běh Sinop běh Mazelov Sinop a.s.
27. 5. 2016 18:00 hlavní závod a 17:20 relaxační běh Sinop běh Mazelov Sinop a.s.
28. 5. 2016 10:00 a 12:00 Horský půlmaratón Šumava - Železná Ruda
28. 5. 2016 10:30 Běh kolem Orlíku- Humpolec
28. 5. 2016 15:00 Běh pro Arnyho - České Budějovice Spolek Pro Arny
28. 5. 2016 8:00 Běh na Kluka - České Budějovice - Kluk SK Čtyři Dvory
12. 6. 2016 11:30 hlavní závod a děti dříve Běh Tolerance Písek Ateltika Písek z.s.
18. 6. 2016 11:30 a mládež dříve Běh na Kohout - Besednice Rodina Kožíškova
24. 6. 2016 18:00 Sinop běh Bohouškovice u Křemže Sinop a.s.
25. 6. 2016 16:00 a 14:00 dětské běhy 1. dobročinný běh Trhové Sviny Plakát
25. 6. 2016 15:00 Jindřichohradecký půlmaratón BROMEX solution s...
2. 7. 2016 10:00 Boletice race 2016
3. 7. 2016 14:00 a dětské běhy už od 13:00 Běh okolo Jordánu Tábor Spolek kondičních...
6. 8. 2016 14:00 a dětské běhy už od 13:00 Lesní běh v Plané nad Lužnicí Plakát Spolek kondičních...
6. 8. 2016 12:00 Zlatá stezka Stožec
20. 8. 2016 16:45 hlavní závod a dětské dříve Vltavotýnský čtvrtmaratón Týn nad Vltavou Svaz vodáků RK Tý...
21. 8. 2016 18:00 Běh městem Strakonice Plakát Tělovýchovná jedn...
27. 8. 2016 12:00 h Běh kolem středu Evropy Plakát Město Lišov
4. 9. 2016 10:30 hlavní závod a děti dříve Kájovská desítka Plakát Cyklo Kájov o.s. ...
25. 9. 2016 11:00 h Svatojánský kopeček Plakát Obec - Svatý Ján ...
25. 9. 2016 11:00 a děti dříve Svatojánský kopeček Svatý Jan nad Malší Plakát
29. 9. 2016 cca 17:30 začátek hlavního závodu, dětské běhy dříve Večerní běh Kaplicí Plakát Dům dětí a mládež...
1. 10. 2016 10:00 Písecký královský maratón Plakát Jaroslava Králová...
1. 10. 2016 13:00 Písecký královský půlmaratón Plakát Jaroslava Králová...
1. 10. 2016 14:00 Písecký královský čtvrtmaratón Plakát Jaroslava Králová...
1. 10. 2016 13:00 hlavní závod Vyhlídkový běh kolem Černé Plakát Dagmar Kodýtková ...
1. 10. 2016 11:30 hlavní závod a děti dříve Běh okolo Kuřidla Strakonice Ski - klub Strako...
1. 10. 2016 12:00 Jakub Krčín kros Klec u Lomnice nad Lužnicí
2. 10. 2016 11:00 a děti dříve Běh kolem Lužnice - Veselí nad Lužnicí Atletický oddíl T...
16. 10. 2016 10:00 Podzimní kros čkyňskými poli - Čkyně Šumava Plakát Sportovní klub ou...
29. 10. 2016 14:00 a dětské běhy už od 13:00 Běžecký kros okolo Soukeníku - Sezimovo Ústí Spolek kondičních...
30. 10. 2016 12:00 Roštejnský kros Řásná u Telče
5. 11. 2016 10:00 po kategoriích Lyžařský lesní běh Dobrá Voda u ČB TJ Motor České Bu...
5. 11. 2016 10:45 závod dospělých a děti dříve Běh kolem Sokolského ostrova České Budějovice TJ Sokol České Bu...
6. 11. 2016 10:00 Lipno - Loučovický maratón
13. 11. 2016 11:00 a děti dříve Krosová dvanáctka Velešín Plakát Cyklo Velešín
17. 11. 2016 11:00 Kamenný Újezd kros TJ Sokol Kamenný ...
31. 12. 2016 11:00 h Silvestrovský běh Plakát Spolek pro sport ...

Vyberte rok:  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017

O POHÁRU ZÁVODY JBP OSTATNÍ ZÁVODY DETAILNÍ VÝSLEDKY SEZNAM ČLENŮ KONTAKT
© 2017 JIHOČESKÝ BĚŽECKÝ POHÁR